Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

wwwi - labai labai pritariu jusu postui drinks_cheers.gif Ne viena as ten picas perku ir dar niekad niekam neteko nusivilt. Skanu, greita, pigu - minusu kol kas neatradau thumbup.gif
Atsakyti
O gal galima tikslenį adresą, kurioj ten vietoj Žukausko g?

Em, jeigu reiktų pasakyti mėgstamiausią pasisidėjimų kavinę, tai vienareikšmiškai - Can Can picerija Maximoj Bazėj, Aleksote. Skamba gal ir nekaip, bet ten tikrai jauku ir skanu, o ko daugiau tereikia kai nori pasibūti su draugais 4u.gif

Beje, pritariu dėl Milano - tikrai nusivažiavo, nei skanu ten, nei jauku... Nebesilankau tiesiog unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicoletta @ 2009 09 28, 21:38)
O gal galima tikslenį adresą, kurioj ten vietoj Žukausko g?

Em, jeigu reiktų pasakyti mėgstamiausią pasisidėjimų kavinę, tai vienareikšmiškai - Can Can picerija Maximoj Bazėj, Aleksote. Skamba gal ir nekaip, bet ten tikrai jauku ir skanu, o ko daugiau tereikia kai nori pasibūti su  draugais  4u.gif

Beje, pritariu dėl Milano - tikrai nusivažiavo, nei skanu ten, nei jauku... Nebesilankau tiesiog  unsure.gif

S. Žukausko g. 15. Prie pat stoteles, kur kebabai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2009 09 28, 21:52)
S. Žukausko g. 15. Prie pat stoteles, kur kebabai yra  smile.gif

Aciu labai 4u.gif o man kartais buna skanu Delano Akropoly, o kartais neimanoma valgyti.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwi @ 2009 09 28, 11:51)
o as noreciau parekomenduoti ne restorana ar kavine, bet picu kepyklele, esancia zukausko gatveje prie eiguliu stoteles. vadinasi PICA TAU  thumbup.gif  ten toookias skanias picas kepa, kad niekuo nenusileidzia kitoms picerijoms. mes visada eidavom i cili pica, bet kai paragavom siu picu, kurios ir isvaizda ir skoniu nuo cili tikrai nesiskiria, tai tik cia ir perkam. ir kainos nesikandzioja - normali pica kainuoja nuo 8,99lt, o seimynine (42 cm) - nuo 15,99lt. ir pasirinkimas didelis, ir cia pat tavo akyse iskepa.

Valgiau,nieko gero,picos neatitinka standarto nei is toli! Padas per plonas,kaip popierinis,padazai visai skysti,nors ju pagal taisykles is vis neturi buti,cia tik Lietuvoj taip sugalvojo. Pica turi but skani ir ne sausa be jokiu papildomu padazu! doh.gif Blogiausios kokias valgiau pasitaike Arrena picoj.. baisu,ant picos virsaus privaryta kecupo! To dar neteko matyti ir dar tiek daug,kad uzgoze visa picos skoni,skrandi skaudejo visa savaite.. schmoll.gif 4u.gif Esu picas isragavusi visose tokiose kepyklelese Kaune,galiu pasakyt,man skaniausios prie buvusios pard Media,dabar maxima xx,pavadinimas jos ''Amici pica.'',neprisimenu,kokia ten gatve,toj gatvej,kur buvo Reda ir Dainava,priesingoj puseje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay @ 2009 05 26, 23:45)
Ir man patikdavo, nors jau metus laiko nebuvau. Bet niekada nera buve, kad sustotu skrandis ar kazkas panasaus... Man Milano budavo vienos is skaniausiu picu kaune. Dabar atradom PIKO pica. Ypatingai skanios, dideles, nebrangios ir dar nemokamai i namus atveza ir padazo ideda essen.gif  thumbup.gif

Ragavau ir Piko,man neipatingai patiko,gana seip sau,o seip as Su seima dazniausiai picas valgau Milano ir niekada nenusivylem ir jokiu plauku neradom. Gal kam ir pasitaike,bet cia bet kur taip gali buti.. Seip ten picos pigios,skanios,greit atnesa,man patinka ir aplinka,senovine tokia mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolita123: 02 spalio 2009 - 14:36
QUOTE(Lolita123 @ 2009 10 02, 16:40)
Valgiau,nieko gero,picos neatitinka standarto nei is toli!  Padas per plonas,kaip popierinis,padazai visai skysti,nors ju pagal taisykles is vis neturi buti,cia tik Lietuvoj taip sugalvojo. Pica turi but skani ir ne sausa be jokiu papildomu padazu!  doh.gif 

asmeniskai man, tai padas nera plonas, pats tas (kuo plonesnis, tuo geriau, kad tik ant virsaus butu kuo daugiau ingredientu:)). padazo neimu, nes nereikia, tai nezinau koks jis. bent jau man tai picos nera sausos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwi: 04 spalio 2009 - 17:25
QUOTE(wwwi @ 2009 10 04, 18:25)
asmeniskai man, tai padas nera plonas, pats tas (kuo plonesnis, tuo geriau, kad tik ant virsaus butu kuo daugiau ingredientu:)). padazo neimu, nes nereikia, tai nezinau koks jis. bent jau man tai picos nera sausos smile.gif

Aisku skonio reikalas mirksiukas.gif Bet picos padas neturi but kuo plonesnis,Turi buti normalus,cia ner kaip paaiskinti.. Ingredientu irgi neturi buti per daug! O padazas kaip minejau irgi nepriklauso buti,pati pica turi but tokia,kad jo nereiktu dar pilti ant virsaus smile.gif as nieko neatkalbineju,jei jums tinka,valgykit ten picas drinks_cheers.gif Bet jos ne tokios,kokios turi buti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolita123: 04 spalio 2009 - 19:40
QUOTE(Hacepsut @ 2009 10 04, 20:36)
as nieko neatkalbineju,jei jums tinka,valgykit ten picas drinks_cheers.gif Bet jos ne tokios,kokios turi buti smile.gif

poster_offtopic.gif Koks skirtumas - picos tokios, kokios turi buti ar ne tokios, jei zmones perka ir jiems skanu, tai manau, kad pica gera ir nesvarbu, kad jinai ne tokia kokia turi buti bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas galite rekomentuoti kur butu galima skaniai ir pigiai pavalgyti kaune?Vieta nesvarbu.Tinka kavines,valgyklos,picerijos,kebabines ir panasiai.Labiausiai orientuojamasi i kaina,iki 10lt:)
Atsakyti
QUOTE(wwwi @ 2009 09 28, 11:51)
o as noreciau parekomenduoti ne restorana ar kavine, bet picu kepyklele, esancia zukausko gatveje prie eiguliu stoteles. vadinasi PICA TAU  thumbup.gif  ten toookias skanias picas kepa, kad niekuo nenusileidzia kitoms picerijoms. mes visada eidavom i cili pica, bet kai paragavom siu picu, kurios ir isvaizda ir skoniu nuo cili tikrai nesiskiria, tai tik cia ir perkam. ir kainos nesikandzioja - normali pica kainuoja nuo 8,99lt, o seimynine (42 cm) - nuo 15,99lt. ir pasirinkimas didelis, ir cia pat tavo akyse iskepa.

100% pritariu. Nuo atidarymo per savaite maziausiai po 3 kartus einu. Ne karto nelikau nusivyles. Gal kas dar pamena "Napoli pica" Kreves pr.? Taigi Picoj TAU dirba vyrukai is ten, didele patirti turi ir zino ka daro. smile.gif Kam patogiau arba reikia pristatymo i namus kreipkites i jau mineta PIKO pica. Beveik neatsilieka nuo picos TAU. tongue.gif
Atsakyti
Kas megsta kiniecius tikrai is visu bandytu Kaune kinu restoranu labiausiai patiko - PANDA, senamiestyje, dauksos g. Jauku, silta, malonus, greitas aptarnavimas, skanus karstas maistas (atnesa ant padekliuku maista laikstutese o po apacia lekstutes zvakute visad sildo maista), kainos ikandamos kaip kinieciuose, pigiau nei gan bei. Padazai - nei per saldus, nei per sojiski. Nu viskas patiko tiek man, tiek seimai. Rekomenduoju 4u.gif
O antroj vietoj butu GAN BEI, tik kainos kandziojasi, nors dabar jie daro akciju kur tikrai apsimoka sushius valgyt drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kiniškas maistas svarstyklėse skaniausias vienareikšmiškai smile.gif
Atsakyti