Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

QUOTE(Kalpana @ 2009 11 15, 15:59)
Įdomu kur Kaune skaniausi lietuviški tradiciniai patiekalai? Plius aktualu kad būtų geras aptarnavimas ir jaukus interjeras (kad nebūtų gėda garbius svečius iš užsienio nusivesti).

Iš tų kaimiškų visų manau geriausi Berneliai. Pvz.: Šilainiuose neblogai tikrai
Atsakyti
Šilainių "Bernelių" nežinau. Senamiesty tikrai neblogi anksčiau buvo. Akropolyje - nieko gero.
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2009 11 10, 15:30)
Kaunietes ar jau isbandet Sushi Express Laisves alejoj?  4u.gif


Išbandėm. Skanu visai. mirksiukas.gif

QUOTE(Kalpana @ 2009 11 15, 15:59)
Įdomu kur Kaune skaniausi lietuviški tradiciniai patiekalai? Plius aktualu kad būtų geras aptarnavimas ir jaukus interjeras (kad nebūtų gėda garbius svečius iš užsienio nusivesti).


Na neseniai buvau Forto dvare (Mole), visai skanu buvo. Nenusivyliau. ax.gif

Berneliais teko nusivilti, maistas pagedęs..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistica: 15 lapkričio 2009 - 18:10
QUOTE(Mistica @ 2009 11 15, 19:09)

Berneliais teko nusivilti, maistas pagedęs..


Mes su draugais susidarėm nuomonę, kad Akropolio "Berneliuose" šviežio nebūna mad.gif
Molo "Forte" teko lankytis. Visai patiko. Bet nesinori svečių į prekybcentrį vestis.

Kažkas rašė, kad "Avilys" jau dirba. Pavasarį buvo uždarytas, nes, atseit, "bankrutavo". Ar kalba eina ne apie tą "Avilį" kur Vilniaus g. yra?
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2009 11 15, 19:55)
Kažkas rašė, kad "Avilys" jau dirba. Pavasarį buvo uždarytas, nes, atseit, "bankrutavo". Ar kalba eina ne apie tą "Avilį" kur Vilniaus g. yra?


Nebankrutavo, o savininkai pasikeitė.
Taip dirbą jau senokai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už informaciją. Reikės patikrinti kaip kas ten yra dabar wink.gif
Atsakyti
Gal kas patarsit 4u.gif
Norime jaukiai (4 zmones) atsvesti draugu vestuves. Kadangi busime liudininkai, tai kaip ir musu pareiga surasti vietele. Gal kas zinote kur tokia rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenssniegas @ 2009 11 09, 19:35)
Kazkada dar labai medome MILANO picerija, kai ten vadovavo Paolas, bet po to ten viskas labai suprastejo... schmoll.gif

Ir mes ten prieš keletą metelių dažnai lankydavonės, nes super skanios picos buvo essen.gif Bet paskui žiauriai suprastėjo, dabar aišku dėl ko, vadovas pasikeitė cool.gif
Atsakyti
na mes dbr vis valgom tokioj kavineje migdolas, savanoriu prospekte, anksciau buvus stiklo siena, aplinka super thumbup.gif ir maistas labai geras, porcijos ne mazos, as jau vien nuo sriubos pavalgau smile.gif tikrai vertas demesio, musu seimos naujas atradimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2009 11 15, 20:55)
Kažkas rašė, kad "Avilys" jau dirba. Pavasarį buvo uždarytas, nes, atseit, "bankrutavo". Ar kalba eina ne apie tą "Avilį" kur Vilniaus g. yra?

Buvau neseniai, aplinka gera, nepasikeitusi, bet maistas tai keistas. Kainos nemažos, bet... Pvz. mano užsisakytos graikiškos salotos buvo su marinuotais kopūstais ir svogūnais (dar gyvenime neteko tokių valgyti, nors būtent jų mėgėja esu), nepatiko. Sultis atnešė tokio šaltumo, kad po jų visą savaitę užkimusi vaikščiojau. verysad.gif
Atsakyti
Pabandysim ir mes is Piko picos uzsisakyt. 4u.gif
Atvezimas kiek supratau nemokamas?? blush2.gif

QUOTE(Bonytia @ 2009 10 14, 18:13)
O gal yra internetinis puslapis PIKO picos?


http://pikopica.lt/
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2009 11 10, 15:30)
Kaunietes ar jau isbandet Sushi Express Laisves alejoj?  4u.gif

Isbandem, labai skanus sushiai, mano megiamiausas 23 nr. su unguriu. Dar labai krevetes skanios smile.gif O kad nereiktu laukt, reikia pasiskambint pries vaziuojant ir atvaziavus beliks tik pasiimt smile.gif
Atsakyti