Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

QUOTE(laurinė @ 2010 01 31, 00:13)
mes jūsų nuomonių pasiskaitę buvom nuėję į Pandą, visiems labai patiko, viskas, ir maistas, ir aplinka, ir aptarnavimas, anksčiau svarstyklėse kiniškų patiekalų valgydavom, bes pripažinom, kad Pandoj skaniau ir pigiau.

buvom ir Akropolio kiniečių patiekalų, can can, atrodo  g.gif , tai ten  schmoll.gif  schmoll.gif , visi patiekalai panašūs, vienu padažu, žodžiu, Panda nepalyginamai geriau.

Dar visai patenkinti būdavom pavalgę "Šauly", neblogos porcijos ir skonis.

* Čia gal apie Gan Bei kalbat? Tas tai tiesa, padažas visuose patiekaluose tas pats, bet man skanu ten. Nors, aišku, įvairovė nepamaišytų ax.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklaust nuomonės apie kiniečių restoranus Kaune.
Esu buvus senamiestyje Sichuan aplinka labai gera, maistas taip pat. Dar ten pat buvau Didzioji kinu siena [atrodo toks pavadinimas], tai maistas man skanesnis, bet aplinka prasta.
O šiandien su šeima norim kur nulėkt pas kiniečius kur nebuvę, bet nelabai žinom, kad neužsiraut ant kokio prasto. Nes senamiestyje ten daug tų.
Gal kas buvot nesenai Pas Ali ar Pandoj, kokios nuomonės, koks maistas, aplinka. smile.gif
Atsakyti
Visai neblogai, pigiai ir paprastai uzkandau kazkokioje kavineje, berods Vilniaus gatveje, tokia amerikietisko stiliaus ir pavadinimas siejasi su amerikietisku vyro vardu...nu nepamenu ir viskas bigsmile.gif
Dar neblogai gan bejus
O labiausiai patiko in tilsit prie stoties thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmius @ 2010 02 13, 11:28)
Sveiki, norėjau paklaust nuomonės apie kiniečių restoranus Kaune.
Esu buvus senamiestyje Sichuan aplinka labai gera, maistas taip pat. Dar ten pat buvau Didzioji kinu siena [atrodo toks pavadinimas], tai maistas man skanesnis, bet aplinka prasta.
O šiandien su šeima norim kur nulėkt pas kiniečius kur nebuvę, bet nelabai žinom, kad neužsiraut ant kokio prasto. Nes senamiestyje ten daug tų.
Gal kas buvot nesenai Pas Ali ar Pandoj, kokios nuomonės, koks maistas, aplinka.  smile.gif 


Mūsų šeimos mėgstamiausias TAIN FU Mickevičiaus gatvėje, aplinka nauja, gal kiek ir nėra jauki šilta, bet maistas kiek buvę geriausias kiniečių thumbup.gif
Pas Ali skanu, labai mums pasirodė sulietuvintas maistas, pakankamai švelnus. Aplinka, jau pavargus.
Na labiausiai, bent jau mus nuvyle Panda. ax.gif
Atsakyti
Nemoku niekaip prasukti pro Vero Cafe laisvės alėjoj wub.gif
anskčiau kažkaip eidavau į Coffe inną,bet kai atradau sirupus,tai pastebėjau kad veriuky labiau jaučias doh.gif
Atsakyti
na pasiulykit zinoves,kur geriausiai patiko kazka svest,ne tik pavalgyt uzeit.koki restorana siulytumet progai.na kaip jau man,tai geriau solidesni,ne jaunimo ax.gif
Atsakyti
O gal kas ragavote picas,naujai atsidariusiuose lyg greit issinesimo kavinese,kur yra Savanoriu/Utenos gatviu sankirtoje,bei prie eiguliu Topolio netol? smile.gif
Atsakyti
Ar buvot kas nors "Sushi Exspress"?
http://www.laikas24....aponijos-kaune/

Jei taip, kaip įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(Aletheia @ 2010 04 21, 20:58)
Ar buvot kas nors "Sushi Exspress"?
http://www.laikas24....aponijos-kaune/

Jei taip, kaip įspūdžiai?


Buvau. Ir super. thumbup.gif Labai skanu. Kiek valgiau, tiek buvo sushi vykę, o vat Megos Gan bei, nors darė japonas, nepavykę.... Blogai susukti..
Atsakyti
QUOTE(Aletheia @ 2010 04 21, 20:58)
Ar buvot kas nors "Sushi Exspress"?
http://www.laikas24....aponijos-kaune/

Jei taip, kaip įspūdžiai?


Ir mes keletą kartų buvom. Skanu, labai patiko, bet norėtųsi didesnio pasirinkimo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2010 04 21, 20:23)
Buvau. Ir super.  thumbup.gif Labai skanu. Kiek valgiau, tiek buvo sushi vykę, o vat Megos Gan bei, nors darė japonas, nepavykę.... Blogai susukti..

O man atvirkščiai. Sushi express sušiams trūksta skonio. Gal ryžių acto į ryžius nededa g.gif
Pirkau kai tik atsidarė (tada nuvylė, nes sušiai buvo žiauriai maži) ir praeitą savaitę (šį kartą nuvylė, nes siaubingai dideli, į burną netelpa doh.gif Kąsti reikia. Kas čia per sušiai schmoll.gif ) Be to, valgiau vegetarišką, tai morkos bjauriai išvirtos buvo. Žodžiu fe, pusmetį dar tikrai neisiu, gal kas pasikeis.
O Gan bei sušiai patys skaniausi. Niekad nenuvylė dar. Ypač Veggi maki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 04 20, 17:38)
na pasiulykit zinoves,kur geriausiai patiko kazka svest,ne tik pavalgyt uzeit.koki restorana siulytumet progai.na kaip jau man,tai geriau solidesni,ne jaunimo ax.gif

Draugės gimtadienį šventėm Al Divan'e. Mums labai patiko, smagu, jauki atmosfera, fainos šokėjos, ir tas maistukas toks įdomus ten. Ir pašokt galima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(invisible_shadow @ 2010 04 20, 18:04)
O gal kas ragavote picas,naujai atsidariusiuose lyg greit issinesimo kavinese,kur yra Savanoriu/Utenos gatviu sankirtoje,bei prie eiguliu Topolio netol? smile.gif

Kaip tik ruošiausi rašyti atsiliepimą apie šitą katastrofinę piceriją. Vakar užsisakėm, nes išgirdom per radiją, kad akcija, 42 cm picos tik po 15 lt. Nu sakom pabandom. MB užmatė tokią "Firminę express picą", jai nuolaidos nebuvo, nu vistiek paėmėm ir dar "Aštriąją". Tai baisu prisimint, žiaukčioju iki šiol doh.gif Tie picos padai konkrečiai žali blink.gif Gal tik kraštai iškepę, tiksliau sukietėję. Toks nenusakomo šlykštumo skonis, kad sunku apsakyt. Padažas baisus, ir tie įdarai atrodo elementarūs, bet kažkokio bais keisto skonio blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Aletheia @ 2010 04 21, 20:58)
Ar buvot kas nors "Sushi Exspress"?
http://www.laikas24....aponijos-kaune/

Jei taip, kaip įspūdžiai?

Mums su MB, sušių mėgėjams laabai patiko bigsmile.gif Dar ten labai skanios skrudintos tigrinės krevetės wub.gif Labai skanūs, gaivūs sušiai, ir dideli bigsmile.gif Nors Gan Bei vistiek pirmoj vietoj ax.gif


Dar valgėm sušių Iki (kur Viva Roma buvo), "Sushi nori", tai nepatiko schmoll.gif kažkokie fui. Paragavom į kiaušinienę susuktų sušių tai išvis nesąmonė kažkokia blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Mistica @ 2010 04 21, 21:23)
Buvau. Ir super.  thumbup.gif Labai skanu. Kiek valgiau, tiek buvo sushi vykę, o vat Megos Gan bei, nors darė japonas, nepavykę.... Blogai susukti..

Ir mes kažkada Megos GB valgėm sušius tai irgi kažkaip nelabai tepatiko, ir soja buvo labai aštri, neskani. Nors šiaip tai aš sušius užsigeriu su soja, man labai ji patinka, bet tada tai tik vos pamirkiau unsure.gif
Atsakyti