Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(dovilepp @ 2008 07 16, 18:23)
dariau standartinius paprastus: deju pomidoru padaza, agurka, pomidora, desros ir surio  4u.gif dar man skanu kai uztepi plonai sviesto ir dedi surio, tik jo taip truputuka daugiau  ax.gif

taip skanu irgi, bet aš kartais kai užsimanau ko nors saldaus, o į parduotuvę tingisi eiti, tai tą kvadratinį batoną sutepam uogiene (geriausia tokia kaip drebučiai, o ypač jei namuos gaminta wub.gif ) ir iškepam 4u.gif man tai skanu cool.gif
Atsakyti
stai kas gavosi is mano marinavimu, pagal 6663 recepta thumbup.gif
user posted image
o i paprikas dar ipyliau siek tiek aliejaus ir jas paviriau kelias min. puode
skonis super!!!!!!!!!! jau kokios skanios tai negaliu atsivalgyti blush2.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
o cia siek tiek italiskos virtuves:
gali buti ir uzkandele, ir garnyras prie antro patiekalo thumbup.gif
reikes: svoguno galvutes, cesnako skilteles, mazo baklazano, blansiruotu 2 pomidoru, 2 papriku, pomidoru pastos, alyvuogiu aliejaus, druskos, pipiru ir baziliko su oreganu

svoguna su cesnaku pakepam aliejuj, po keliu min. sudedam baklazana (ji pries tai pasudziau ir kelias min. palaikiau, po to nuploviau vandeniu), pakepam kelias min. sudedam pomidorus pjaustytus ir paprikas, baigiant kepti sudedam pasta ir prieskonius

user posted image
user posted image

(priespieciams sukirtau uzkandele, o pietums bus garnyras prie karbonadu) thumbup.gif skanu ir lengva wub.gif
Atsakyti
Neryte, reikai skubaus paaiškinimo help.gif

Man tie sluoksniuoti pyragėliai prilipo prie kepimo popieriaus doh.gif neina nuimt - tuoj trupa blink.gif nuotrauko lyg mačiau kad ant kepimo popieriaus jie ten sudėti nu tai ir aš išklojau unsure.gif o gal nereikėjo g.gif gal skardą užtektų aliejum patept g.gif

Iš apačios paleido surį ir prikibo viskas blink.gif o gal surio reik laaabiai mažai dėt, aš dejau taip normaliai rolleyes.gif

Žodžiu , nesuprantu kame šaknys, bet vakare reiks naują partiją baliui kept, tai laukiu patarimų , o šituos vyrai sulapnos ir su popierium lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzniukas: 18 liepos 2008 - 14:50
QUOTE(uzniukas @ 2008 07 18, 14:49)
Neryte, reikai skubaus paaiškinimo  help.gif

Man tie sluoksniuoti pyragėliai prilipo prie kepimo popieriaus doh.gif neina nuimt - tuoj trupa blink.gif nuotrauko lyg mačiau kad ant kepimo popieriaus jie ten sudėti nu tai ir aš išklojau unsure.gif o gal nereikėjo g.gif gal skardą užtektų aliejum patept g.gif

Iš apačios paleido surį ir prikibo viskas blink.gif o gal surio reik laaabiai mažai dėt, aš dejau taip normaliai rolleyes.gif

Žodžiu , nesuprantu kame šaknys, bet vakare reiks naują partiją baliui kept, tai laukiu patarimų , o šituos vyrai sulapnos ir su popierium lotuliukas.gif

matyt perdaug surio pridejai, as jo dedu nedaug, tik del sukabinimo wink.gif
as dedu ant popieriaus ir kelis laselius aliejaus ilasinu, gali deti tik i skarda, jei jau esi bandzius ir neprikepe, matai as is tinginystes turbut ant popieriaus kepu, kad nereiketu skardos gramdyti blush2.gif

tikiuosi, kad kita karta pavyks rolleyes.gif o kaip skonis? o juos saltus bandei krapstyt nuo popieriaus? as karstus perdedu nuo popieriaus i inda
Atsakyti
O as dedu irgi normaliai surio ,bet dar kiausinio plakinio ipilu i vidu ir pasaunu. nu tikrai dar neprilipo niekada (jau 3 kartus kepiau thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 18, 16:01)
matyt perdaug surio pridejai, as jo dedu nedaug, tik del sukabinimo wink.gif
as dedu ant popieriaus ir kelis laselius aliejaus ilasinu, gali deti tik i skarda, jei jau esi bandzius ir neprikepe, matai as is tinginystes turbut ant popieriaus kepu, kad nereiketu skardos gramdyti blush2.gif

tikiuosi, kad kita karta pavyks rolleyes.gif  o kaip skonis? o juos saltus bandei krapstyt nuo popieriaus? as karstus perdedu nuo popieriaus i inda


Tokių bandžius nesu - dabar pirmą kart kepiau cool.gif bet esu kepus kažką iš tos tešlos, tai kibo ir prie skardos doh.gif todėl jau galvojau gal ant popieriaus nekibs blink.gif bet matyt problema surio kiekyje doh.gif

Skonis thumbup.gif begrandydama puse skardos suvalgiau blush2.gif o bandžiau ir karštus nesidavė, tada šaltus - irgi schmoll.gif

Nu reik lekt vėl į pardę dasipirkt produktų ir naują partiją kept doh.gif turesiu naktelei darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš kepu tiesiai ant skardos patepus sviestu 4u.gif Vietomis gal truputį ir prikimba, bet su mentele nesunku atmušt, ir nesubyra niekas smile.gif O sūrio negailiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 07 18, 16:18)
O as dedu irgi normaliai surio ,bet dar kiausinio plakinio ipilu i vidu ir pasaunu. nu tikrai dar neprilipo niekada (jau 3 kartus kepiau  thumbup.gif )


O ant popieriaus kepi?
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 07 18, 15:19)

Skonis  thumbup.gif begrandydama puse skardos suvalgiau blush2.gif o bandžiau ir karštus nesidavė, tada šaltus - irgi  schmoll.gif


lotuliukas.gif

sekmes bekepant

matai is pasisakiusiuju pasirodo, kad nekaltas suris (as jo niekada daug nesu dejus taigi nieko patart negaliu), tai gal tesla kalta? o gal aplinka lotuliukas.gif
Linkiu sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 18, 16:26)
tai gal tesla kalta? o gal aplinka lotuliukas.gif 
Linkiu sekmes! mirksiukas.gif


tešla juk standartinė, vienoda visiem g.gif tai lieka aplinka doh.gif matyt žemaičiam taip būna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 07 18, 16:21)
O ant popieriaus kepi?

aha blush2.gif ,kai kada kepu bandeles ant silikoninio kilimelio tai an tjo man truputi limpa doh.gif ,nors tipo turetu nelipti
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 07 15, 19:51)
paprastuciai karsti sumustiniai  ax.gif  bet puikiai tinka kaip uzkandis. paruosimui galima naudoti viska: agurka, pomidora, paprika ir kitas darzoves, desryte, kumpi ir pan., suri, majoneza, pomidoru padaza... zodziu ka fantazija "nesa"...
[attachmentid=150275]

dievinu as tuos karstus sumustinukus, tik vat kad po ju lb skranduka skauda verysad.gif
Atsakyti