Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(jurguliux @ 2008 09 18, 14:10)
galima galima  irnesakyk.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 18 rugsėjo 2008 - 14:40
QUOTE(Jūja @ 2008 09 18, 15:40)

lauksim rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2008 09 16, 16:19)
Nieko ipatingo , tik uzkandziui prie vyno smile.gif

Juodos alyvuoges, brie suris , mazytes vytintos desreles, lapeliais susuktas suris ir kumpis smile.gif

user posted image



Labai gera idėja thumbup.gif Man reiks užkandžių prie alaus per vyro jubiliejų. Tik norėjau paklaust, koks ten sūris tokios gražios spalvos? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 18 rugsėjo 2008 - 16:05
QUOTE(Burtininke @ 2008 09 18, 18:05)
Labai gera idėja  thumbup.gif Man reiks užkandžių prie alaus per vyro jubiliejų. Tik norėjau paklaust, koks ten sūris tokios gražios spalvos?  blush2.gif

tas baltas, tai bri sūris, o į orandžinę panašus, tai turbūt PRESIDENT čederis ar kažkas panašaus būna parduotuvėse sumuštiniams, riekutėmis pjaustytas ir supakuotas po 6 vnt. (labai skanus ant sumuštinukų karštų wub.gif )
Atsakyti
Pelėsinį sūrį tai žinau, bet vat tas kitas l. gražiai atrodo thumbup.gif Kažkaip parduotuvėse niekaip neatkreipdavau dėmesio.
Reiks MAXIMOJE pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
ten tikrai turėtų būt. žinau, kad yra 2 rūšių (vienas gal paprastas sumuštinių sūris, o kitas čederis-orandžinis.. vieno pakuotė žalia, o kito kokia-nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 18, 15:46)
lauksim rezultatų mirksiukas.gif

nepažadu, nes neaišku ar pavyks darbe stalą nufotkint g.gif , o visi didieji pjaustymai ir serviravimai būtent ten ir vyks blush2.gif
Atsakyti
Shalti uzkandziai:

Avokada pjaunam pusiau ir ishskobiam smile.gif ..Mase sutrinam shakute, sumaishom su smulkinta rukyta zuvim, shaukshteliu majonezo ir cesnaku laishkais...Viska sudedam atgal i avokado zieveles, puoshiam kapareliais. Labai skanu!

user posted image

Rukytos zuvies salotos:

Smulkinta rykyta zuvis (karshto rukymo), zirneliai, shviezias agurkas, zalumynai, majonezas, j. pipirai

user posted image

Makaronu saloteles:

Virti makaronai, marinuoti grybukai, shviezias agurkelis, zalumynai, truputis svelnaus kumpelio, zirneliai, j. pipirai, majonezas

user posted image

Marinuoti cesnakai:

smile.gif Cesnakus marinavau pirma karta: stiklainyje-cesnakai, zali ir prinoke vyshniniai pomidorai, skiltele paprikos, ciobrelis, rozmarinas..Marinatas: vanduo, druska, cukrus, actas, ivairus pipirai. Marinatas turi buti ashtrus ir stiprus.. smile.gif

user posted image

Kepeneliu pashtetas:

Virtas kepeneles, morkas ir truputi lashinuku sumalam..I mase dedam kietai virta, smulkiai pjaustyta kiaushini, prieskoniuojam ir paliekam shaldytuve iki kitos dienos:)...Skanu su juoda duonyte ir pomidoru.. rolleyes.gif

user posted image

Kalmaru salotos:

Vienos, ish mano megiamiausiu..Kalmarus supjaustom (gan smulkiai)- naudoju kalmarus ish skardines..Jie jau pasiruoshe buti suvalgyti..Taip pat smulkiai supjaustom pora kietai virtu kiaushiniu.
Ishverdam kalafijoro ziedinelius su trupuciu druskos ir acto, neilgai, apie 5 min. Viska susmulkinam, dedam megiamu zalumynu, juojuju pipiru ir majonezo..Niammmmm

user posted image

Kopustu salotos:

Kopustas, morkos, geltonoji paprika, kmynai. Uzverdam marinata: vanduo, cukrus, druska, actas..Turetu buti gan ashtrokas, bet shiaip - pagal kiekvieno skoni mirksiukas.gif ..Uzpilam darzoves, palaikom shaldytuve bent valandele ir skanaus..

user posted image

Idaryti kiaushiniai:

Kietai virtus kiaushinius pjaunam per puse, trynius sutriname su tarkuotu suriu, cesnaku, zalumynais ir majonezu. Sutrinta mase sudedam i paprasta maishiuka, nukerpam mazyte meishelio kampo skylute ir graziai ishspaudziam mase i kiaushinio pusele..Niam..Puoshiau su marinuotais grybais..

user posted image

Silkes salotos ish Sonatinos receptyno- labai labai patiko:

receptas cia: Silkes salotu receptas

user posted image

Skanaus..

Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 09 19, 06:11)
Shalti uzkandziai:

kaip skaniai viskas atrodo, ypač makaronų ir kalmarų salotos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 09 19, 05:11)
Shalti uzkandziai:




6663 user posted image user posted image

Geriau bučiau čia neėjus iš pat ryto lotuliukas.gif

Siawbas..viskas mano skonio lotuliukas.gif Gal tik makaronus kam nors paliksiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 09 19, 05:11)
Kopustu salotos:
Kopustas, morkos, geltonoji paprika, kmynai. Uzverdam marinata: vanduo, cukrus, druska, actas..Turetu buti gan ashtrokas, bet shiaip - pagal kiekvieno skoni mirksiukas.gif ..Uzpilam darzoves, palaikom shaldytuve bent valandele ir skanaus..

6663, labai sudomino kopūstų salotos. Nes pati kopūstinė moteraitė esu biggrin.gif tik nelabai aišku kaip tą marinatą gaminti, kiek laiko virt ir kokios maždaug proporcijos?
Dėkavoju už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2008 09 16, 17:19)
Nieko ipatingo , tik uzkandziui prie vyno smile.gif

Juodos alyvuoges, brie suris , mazytes vytintos desreles, lapeliais susuktas suris ir kumpis smile.gif

thumbup.gif

QUOTE(Elena @ 2008 09 18, 10:59)
[color=darkviolet]Kočiojasi  mirksiukas.gif Aš irgi pusryčiams šaltus darau..su lašiša arba su kumpiu  4u.gif

su lasisa paimsiu visus biggrin.gif

QUOTE(jurguliux @ 2008 09 18, 11:54)
aš jų buvau pridariusi prie 6 val, bet valgem ir kita diena, nieko jiems nenutiks, gali drasiai daryti is vakaro
o či amanieji
tamsus: su juoda duona (močiutės), pertepimas lydytas suris, desryte, agurkeliai
kiti is lavaso su lasisa, kumpeliu, desryte...
dar kiti is sumustiniu duonos (riekiu pluta nupjaustyti, iskocioti) aptepti tepamu suriu, tunu, mesyte....vienas ruliukas suvyniotas ir 3 riekelių
visus susukau i maistine plevele ir palaikiau saldytuve

vat su juoda duona dar neteko daryti,reiks butinai kada pabandyti thumbup.gif

QUOTE(6663 @ 2008 09 19, 05:11)
Shalti uzkandziai:

Skanaus..

blink.gif pritrenkiai su sitiek skanumynu bigsmile.gif ir dar nuo pacio ryto lotuliukas.gif taip ir uzsinorejau kokiu salocikiu su zuvyte bigsmile.gif
Atsakyti