Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių grąžinimas

sveikos, nu va uzvedziau tokia temele, galvoju paklausiu jusu nuomones, zodziu siandien turguje isigijau tokia kinietisko stiliaus silkine suknute, parsinesiau namo ir islyginau,nes ji buvo susiglamziusi, ir pasirodo kad ji susitrauke nuo lyginimo, tai galvoju nest atgal ja priduoti tik klausimas ar priims, ka jus manot? blush2.gif
Atsakyti
jei turit čekį - turi priimt.
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 08, 16:53)
jei turit čekį - turi priimt.

nu tai vat butent kad turgui pirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliux @ 2008 06 08, 17:43)
sveikos, nu va uzvedziau tokia temele, galvoju paklausiu jusu nuomones, zodziu siandien turguje isigijau tokia kinietisko stiliaus silkine suknute, parsinesiau namo ir islyginau,nes ji buvo susiglamziusi, ir pasirodo kad ji susitrauke nuo lyginimo, tai galvoju nest atgal ja priduoti tik klausimas ar priims, ka jus manot?  blush2.gif


o tai gal lygintuva per karsta naudojot? ne pagal instrukcija ant drabuzelio? g.gif
Atsakyti
Abejoju, kad priimtu turguje unsure.gif Bet keista , kaip galėjo susitraukt nuo lyginimo unsure.gif Parduotuvėje tai būtinai priimtų jei čekį turėtum.
Atsakyti
QUOTE(gabrieliux @ 2008 06 08, 16:58)
nu tai vat butent kad turgui pirkau doh.gif

tai nebent laaaaaaaaaaaaaaaabai geranoriška pardavėja bus. nėra čekio = neprivalo priimti.
Atsakyti
Nepriims. schmoll.gif
Atsakyti
nepriims.. as nesiau batus viena karta. net ta pacia diena.. kada tik spejau apsimaut namie ir kulniukas per puse perluzo.. aiskiai mates kad brokuotai padarytas. o man pasiulo nusinest i batu taisykla tipo 20lt ir pakeis doh.gif
Atsakyti
nuo pardavejos priklauso... ax.gif
bet, manau, jog lygintuvas buvo per karstas, tikrai taip negalejo susitraukti schmoll.gif nebent parasyta, jog lyginti negalima g.gif
Atsakyti
aš tai mažumėle nesuprantu kaip ji ten galėjo susitraukt biggrin.gif jei tu ją sugadinai ir ji neteko savo žavesio(?!) tai jokiu būdu nepriims biggrin.gif o jei tik vienu dydžiu sumažėjo (netikiu jog taip būna) tai gal ir priims, arba pakeis unsure.gif čia reik eit į vietą ir derint, kitaip nieko nebus biggrin.gif
Atsakyti
Isvis keistas klausimas- kaip gali priimt sugadinta daikta? Nei is sio, nei is to rubai nesusitraukia. Per karstas lygintuvas buvo, manau.
Papildyta:
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 06 08, 21:05)
nepriims.. as nesiau batus viena karta. net ta pacia diena.. kada tik spejau apsimaut namie ir  kulniukas per puse perluzo..  aiskiai mates kad brokuotai padarytas.  o man pasiulo nusinest i batu taisykla  tipo  20lt ir pakeis  doh.gif


Oi, mano viena is baimiu batus brokuotu kulniuku nusipirkt, nes man rodos, su bato kulniuku broka irodyt yra sunkiausia. Galima gincytis be galo, ar kulniukas kaltas, ar pati nemoku vaiksciot. Aciu dievui, dar neteko niekada kulno nulauzt ax.gif Kadangi zinau, jog batams yra 2metu garantija duodama, todel visada laikau cekiukus namie, jei islistu koks gmyklinis brokas ax.gif Nes jau viena karta su batais esu pasimokius.
Atsakyti
as ir pati nesuprantu ir nepatikeciau kad nuo lyginimo gali susitraukti,bet pasirodo..., be to lyginau ant silpniausio, o suknele siaip grazi liko tik per klubus vos beilendu, o pries tai tabalavo,nzn man paciai kazkaip neitiketina g.gif
Atsakyti