Įkraunama...
Įkraunama...

Velykų vaišės

Na, dar biggrin.gif

Labai patiko idėja bulvėms sudėti:

user posted image

Kiaušiniai su ikrais:
user posted image
Atsakyti
Sakykit mergaites, kai ta torta is vafliu arba napaleono lakstu darot su skubre ir tt juos pertepamnt majonezu jie sudreksta ir suminksteja. Ar taip ir turi buti ar si torta reiktu daryt pries patiekiant ant stalo kad vafliai ar kitas pagrindas nespetu sumonkstet. Padekit, negaliu apsisprest ar ji gamint sestadieni ir sekmad ryte?
Atsakyti
Idėja Kiaušiniai- siurpizas
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2011 04 16, 23:30)
Sveikos, gal kas gali atsiusti parsiuko recepta ar kaip ji daryti el pastu eglute.k@gmail.com ar ideti nuoroda kur galeciau pasiziureti?  ax.gif
[



QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 17, 20:51)
Sveikos  4u.gif
Kiek skaiciau tema daug kartu maciau krokodilo foto, ale kaip ji gaminti????  g.gif


29 šios temos puslapyje yra įdėtas krokodilo receptas (po jo foto). Manau, kad ir paršiukas iš tos pačios tešlos.
Atsakyti
Nu ir šaunuolės mamytės, tiek visko ruošiasi. Aš dar džiaugiuosi, kad vis pas tėvus važiuojam ir nereikia pačiai daug laiko virtuvėj praleist, nes man total košmar tas gaminimas lotuliukas.gif . bet čia užėjus radau nerealių idėjų tinkančių man, kur greitai ir nesudėtingai patiekaliukai pasigamina, ačiū jums 4u.gif

QUOTE(rabelkyte @ 2011 04 09, 18:13)
Uzkandziu tortas

receptas turbut is SM, bet as ji gavau is kitos moteriskes ir siek tiek savaip pakoreagavau smile.gif Taigi reikes:
apvaliu vafliu
2 k.r. skumbres
krabu lazdeliu
5kietai virtu kiausiniu
majonezo
eiga
is vieno kiausinio isimty tryni ir pasideti papuosimui, visa kitus sutrinti sakute ir sumaisyti su majonezu. Skumbre nurinkti nuo kaulu.
ant vaflio lakstelio tepti majoneza, deti isvyniotas krabu lazdales, vel laksta aptepta majonezu, tada skumbe , vel laksta su majonezu ir kiausiniu mase apdeti, ir vel nuo pradziu. Virsutini vafli aptepti majonezu ir papuosti kiausinio tryniais ir krabu lazdelem, arba pagal fantazija smile.gif


Super thumbup.gif bigsmile.gif ., šitą žadu būtinai daryt, kažkas naujo ir įdomaus mano akim žiūrint smile.gif

QUOTE(rabelkyte @ 2011 04 10, 12:18)
turbut galima, o kazi kaip butu jei issikepus sluoksniuota bemiele ir pertept taip  g.gif


Jaučiu irgi skanu būtų, bet trupėtų tai dar baisiau nei vafliai spėju g.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2010 04 08, 03:52)
Mūsų velykų stalas buvo toks:


gal galetum pasidalinti pasteto receptu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 02 26, 15:57)
Sveikos,

gal ka is saldaus kuri galetu pasiulyti pasigaminti, bet ne itin sudetingo, nes nesu labai didele maisto gamintoja ir megeja terliotis prie puodu, tinka, kas skanu, greita ir lengvai paruosiama  4u.gif    blush2.gif


Aš darysiu tokį torčiuką, jau 1 k. dariau, pavyko, "kepa" jis šaldytuve, tai man super patinka tokių tortų darymas lotuliukas.gif :

MEDUOLIŲ - BANANŲ TORTAS

* 500 g meduolių (aš dedu ir daugiau, +/- apie 600 g);
* 500 g grietinės (dedu 700-800 g, man skaniau, kai daugiau to kremo gaunas, o ir ant viršaus dar lieka užtepti):
* 2-3 v. š. cukraus (kas nemėgsta, galima ir mažiau);
* 2-3 dideli bananai (dedu daugiau – skaniau man taip).

Meduolius susmulkinu (aš smulkinu virtuviniu kombainu, bet galima sutrupinti rankomis, peiliu ar tarka), grietinę mikseriu sumaišau su cukrumi (kas nori mandriau, galima įdėti kakavos dėl spalvos).
Torto skardos pagrindą (tortui naudoju tokią formą, kur nusiima jo kraštas) iškloju kepimo popieriumi, kad nepriliptų. Tada į formą dedu storoką sluoksnį smulkintų meduolių, užlieju sluoksnį grietinės kremo, ant jo išdėlioju riekelėm supjaustytus bananus, tada vėl grietinės kremo ir meduolių – taip sluoksniuoju, kol viršuj gaunas meduoliai. Užpilu likusį grietinės kremą, paskirstau gražiai ir kaip nors papuošiu. Tada į šaldytuvą geram pusdieniui ir daugiau.
Prieš išimant iš formos patarčiau torto kraštus prasieiti su peiliu, nes tortas prilimpa prie formos kraštų ir, nuiminėjant šoną, gali šiek tiek išsikraipyti. Skanaus!
Galima įdėti ir kitų ingredientų – riešutų, džiovintų vaisių, aguonų ir t.t. Juos dedu sluoksniuojant į tarpus tarp grietinės kremo ir meduolių.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2011 04 19, 16:09)
Aš darysiu tokį torčiuką, jau 1 k. dariau, pavyko, "kepa" jis šaldytuve, tai man super patinka tokių tortų darymas  lotuliukas.gif :

MEDUOLIŲ - BANANŲ TORTAS

* 500 g meduolių (aš dedu ir daugiau, +/- apie 600 g);


Skaniai skamba receptukas smile.gif Svarbiausia paprastai thumbup.gif
O kokius meduolius naudojate? Tokie tinka http://www.marisgild..._arbatiniai/800 ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Merelanta @ 2010 04 01, 08:54)
Sveikos merginos,velykom ruosiuosi kepti kelma,bet viena problema iskur gauti sonkauliuku?nes jie dazniausiai buna sukapoti siaurom juostelem,o is tokiu kelmas tia nelabai koks,gal kas zinot kokia slapta vietele kaune? tongue.gif


Tikrai tikrai bazėj yra, aš tai perku pačiam turgaus gale pas tokias 2 moteriškes, ten ir faršą gali sumalti, toks skyrelis priešais kepyklėlę smile.gif

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2010 04 08, 02:52)
Šonkauliukų kelmas ir mėsos vyniotinis:

http://i287.photobuc...pg?t=1270686572


O kokie čia grybai blush2.gif ? Nepanašu į pievagrybius g.gif

Papildyta:
QUOTE(Gustyte @ 2011 04 19, 18:59)
Skaniai skamba receptukas smile.gif Svarbiausia paprastai  thumbup.gif
O kokius meduolius naudojate? Tokie tinka http://www.marisgild..._arbatiniai/800 ? g.gif


Tinka tinka. Aš pirkau pačius paprasčiausius ir pigiausius, sveriamus IKI, manau visur jų turėtų būti.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Kadangi Velykas svenciam pradzioje pas uosvius, po to vaziuojame pas tevus, tai as gaminu tam reikalui saldumynus biggrin.gif darysiu simtalapi, Napoleoną ir kiausinius bandysiu graziai tuos želinius sumeistravoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 20, 08:54)
sveikos  4u.gif
Kadangi Velykas svenciam pradzioje pas uosvius, po to vaziuojame pas tevus, tai as gaminu tam reikalui saldumynus  biggrin.gif  darysiu simtalapi, Napoleoną ir kiausinius bandysiu graziai tuos želinius sumeistravoti  ax.gif

kas per zeliniai kiausiniai? blush2.gif ax.gif kazkaip praleidau doh.gif
Atsakyti
O aš darysiu štai šitą faršo kepsnį. Tikiuosi, atrodys Velykiškai:)
Ir turbūt darysiu ankščiau minėtą bananų ir meduolių pyragąsmile.gif
Atsakyti