Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Man kazkaip nesigavo nuotraukos graziai, nenorejau deti, nu bet ka jau cia, labai skanu uztai buvo biggrin.gif

Vistienos arba kalakuto krutinele su prieskoniais apvoliot miltuose, kiausinyje ir dziuveseliuose+sezame, apkept aliejuj. Pasidaryt bulviu - morku kose (virtos darzoves, sviestas, grietinele ir zalumynai). Kose dedam i kepimo inda, ant virsaus kepsnius, o ant ju - feta suris+dziovinti pomidorai+zalumynai+fermentinis suris. Ir i orkaite ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 26 birželio 2008 - 14:27
QUOTE(Srove @ 2008 06 26, 12:51)
Nu ka tenka dekoti mammkai uz recepta vistienos, taigi aciuuu 4u.gif , nes dabar kur tik galiu visur ir dedu ta padaza, nu skanu laabai.


QUOTE(Larissa @ 2008 06 26, 13:02)
pritariu  drinks_cheers.gif mes irgi išbandėm  thumbup.gif tikrai labai-labai  wub.gif

Smagu,kad daugeliui patiko drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 06 26, 14:01)
labai skaniai atrodo thumbup.gif tai ta padaza reikia pilti i keptuve kepant? g.gif

Visas procesas yra čia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 06 26, 14:01)
labai skaniai atrodo thumbup.gif tai ta padaza reikia pilti i keptuve kepant? g.gif

Nu nezinau, kaip mammka daro, bet as susitaisau ir pilu ji baigiant kepti mesai, dar truputi pakepu ir isjungiu. mirksiukas.gif
Mammka, o ne per daug 2 saukstai medaus?As dejau viena ir man siaip jau uzteko to saldumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 26 birželio 2008 - 14:45
QUOTE(Srove @ 2008 06 26, 15:37)
Nu nezinau, kaip mammka daro, bet as susitaisau ir pilu ji baigiant kepti mesai, dar truputi pakepu ir isjungiu. mirksiukas.gif
Mammka, o ne per daug 2 saukstai medaus?As dejau viena ir man siaip jau uzteko to saldumo?

Aš irgi taip darau drinks_cheers.gif .
Man tai neperdaug g.gif .Citrina ir sojos padažas kažkaip užgožia tą saldumą.Tiesa,gal kietesnio medaus dėjai??Tada gal ir užtenka vieno g.gif .Aš dedu skystą arba kietesnį truputį pašildau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 26 birželio 2008 - 15:37
QUOTE(Srove @ 2008 06 26, 12:51)
Ai, skanu ir su kitokiom mesytem wub.gif

g.gif net su kiaulienos sprandine? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2008 06 25, 20:27)

Sios dienos troskinys
Baklazanas,svogunas,farsas,paprika,cukinija,baltos pupeles,pomidoru pasta.Kuo astriau tuo skaniau.Valgyti be irankiu,su duona pakabini ir griauciau i burna  biggrin.gif
user posted image



gal galima recepta? niekad nedariau troskinio su farsu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(norilonyte1)

net su kiaulienos sprandine? 

O kodel ne? bigsmile.gif Su sprandine nekepiau, bet su kumpiu skanu mirksiukas.gif mirksiukas.gif Bet juk skoniai tai skirtingi, kas patinka man, gali nepatikti kitam mirksiukas.gif
Atsakyti
vištiena su citrina (receptas iš supermamų smile.gif) :
vištienos krūtinėlę pamušti, iškepti. tada puodelyje karšto vandens ištirpinti kubelį sultinio, supilti jį į keptuvę, sudėti pjaustytą citriną, truputėlį patroškinti ir sudėti keptos vištienos gabalėlius ir pabaigti troškint smile.gif
valgėm su šviežiom bulvėm ir salotom smile.gif
greita, neįprasta ir...skanu thumbup.gif thumbup.gif

sveikuolių salotos:
morkos, brokoliai, kepintos saulėgrąžos, majonezas, druska, pipirai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2008 06 26, 17:22)
sveikuolių salotos:
morkos, brokoliai, kepintos saulėgrąžos, majonezas, druska, pipirai smile.gif

noriuuuu tokiu salotu bigsmile.gif o morkos su brokoliais virtos?
Atsakyti
Norejau padekoti Srovei uz nuostabu recepta preis pora psl (vistienos kulseliu mesyte su sampinjonai) thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Prizadejau daryti,tai siandien ir ivykdziau pazada pioneer.gif .
Tik nuotrauka is keptuves,nes laukiu sveciu,bet skanumas tai pasaka!!!!
user posted image
Na ir kad neuzpyktumete ,kad ne kokia nuotrauka kvieciu ant pyrago mirksiukas.gif
( mb ryte pareiske,jog seniai koki pyraga kepiau tai taisaus hihihi.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 26 birželio 2008 - 17:28
QUOTE(Nerytė @ 2008 06 26, 18:27)
noriuuuu tokiu salotu  bigsmile.gif o morkos su brokoliais virtos?



morkos tai nevirtos, sutarkuotos žalios smile.gif o brokolius kelias minutes apviriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 06 26, 09:27)
Norejau padekoti Srovei uz nuostabu recepta preis pora psl (vistienos kulseliu mesyte su sampinjonai)  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif
Prizadejau daryti,tai siandien ir ivykdziau pazada  pioneer.gif .
Tik nuotrauka is keptuves,nes laukiu sveciu,bet skanumas tai pasaka!!!!

Na ir kad neuzpyktumete ,kad ne kokia nuotrauka kvieciu ant pyrago  mirksiukas.gif 
( mb ryte pareiske,jog seniai koki pyraga kepiau tai taisaus hihihi.gif )


Jobtararai..tas 1-as patiekalas.. blink.gif
Shalimar 4u.gif
Ir Sroves- egzotines fotkes… blink.gif

Juhuuuuu…
karsta.gif karsta.gif
Atsakyti