Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

Sveikos 4u.gif
Buvau savaitgali Lenkijoj ir norejau pirkti Lierac firmos krema mazinanti raudoni, bet mane vaistininke atkalbejo. Visa pirma jo tuo metu neturejo, bet pasiule La Roche-Posay firmos krema Rosaliac XL. Kadangi nieko apie sia firma ir krema negirdejau, tai ir nepirkau (kainavo 80 zl), bet dave meginuka ir pasake kad vienas is geriausiu kremu, nes gydo ir ramina, mazina raudoni ir labai siulomas dermatologais. Dar kelios moteriskes kurios stoviejo eileje, labai ji gire. 2 dienas tepu veida ir nieko ispudingo nematau verysad.gif. Turiu Ecerin firmos, tai jis nors mazina, uzmaskuoja raudoni, o sis vos, vos turi zalia pigmenta verysad.gif Gal kas ka zinote ar girdejote apie si krema?
Atsakyti
QUOTE(Liviko @ 2010 02 13, 22:35)
Man dar reikes antros proceduros, tiksiuosi daugiau ne.


Labai džiugu, jog pagerejimas matosi bigsmile.gif thumbup.gif , o kanors kalbejote su dermatologe apie šalutini poveiki po lazerio proceduru? reiks vengti saules visa gyvenima? smile.gif, mane labiausiai gąsdina, jog gali sutrikt pigmentacija ar palikt randeliu.... blush2.gif , as taip pat sia savaitele prisiruosiu nueit i konsultacija, beje, jei nesunku parasykite ir man i AZ kiek mokejote uz procedura, ar daug reiks pakratyt pinigine doh.gif biggrin.gif , beje, dar noriu pasiteiraut ar pas Jus buvo ryskus kapiliaru tiklelis, ar labiau toks bendras raudonis is mazesniu kapiliaru? oi, kiek klausimu pridaviau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesė @ 2010 02 15, 22:34)
Labai džiugu, jog pagerejimas matosi bigsmile.gif  thumbup.gif , o kanors kalbejote su dermatologe apie šalutini poveiki po lazerio proceduru? reiks vengti saules visa gyvenima?  smile.gif, mane labiausiai gąsdina, jog gali sutrikt pigmentacija ar palikt randeliu.... blush2.gif , as taip pat sia savaitele prisiruosiu nueit i konsultacija, beje, jei nesunku parasykite ir man i AZ kiek mokejote uz procedura, ar daug reiks pakratyt pinigine doh.gif  biggrin.gif , beje, dar noriu pasiteiraut ar pas Jus buvo ryskus kapiliaru tiklelis, ar labiau toks bendras raudonis is mazesniu kapiliaru? oi, kiek klausimu pridaviau  doh.gif  blush2.gif


1. Na kalbejome tiek kad reikes dar syk ateiti. Ar reikes trecio karto, bus matyt po to.
2. Salutinio poveikio kaip ir nera, dabar reiktu gera menesi nebut ant saules, po to elgtis kaip ir visuomet - naudotis saules apsaugos priemonemis.
3. Del pigmentacijos - zr. p. 2.
4. Randeliu jokiu nera, man buvo siek tiek paraude tose vietose, bet po 3 val dingo.
5. Mokejau 200 Lt, sake sekanti karta bus maziau.
6. Prie/ant nosytes buvo matomu kapiliaru, bet ne tinklelis, ir ne bendras raudonis.


Atsakyti
[quote=Moodesta,2010 02 14, 16:47]
Sveikos,

aciu kas atsiliepe i mano posta 4u.gif labai jus draugiskos wink.gif aciukas dar karteli.

Man cia taip pat panasu i alergine reakcija, o Jum tas raudonumas atslugsta, ar tas karstis nuolat laikosi? gal kasnors susiję su vidine organizmo bukle? tyretes krauja, skydliauke? gal kasnors su hormonais negerai...jei ne, tai bent jau saves nuraminimui issitirkite, gal kurnors organizme laikosi koks uzdegimas ir tiesiog musa i isore, kaip man nervuoja tie deratologai, prisimenu, man taip pat, ale dermatita buvo nunstate, is ketvirto vizito biggrin.gif , paziuri is metro i veida, na, uzsitepk alijosiaus gelio ir praeris....uzsitepus man to gelio, veidas taip uzsiplieske, kad supanikavus nebezinojau ne ka daryti, apie plauku linija buvo balta balta, o visur bordava, zodziu....tikriausiai alergiska alijosiui, sako kitiem labai gerai nuima karsti ir nuramina, galit pamegint, ti is pradziu istestuokite ant mazo odos lopinelio, kad nebutu, kaip man mirksiukas.gif
Man padejo:

is tepaliuku:
Vitella (nebepamenu kaip tiksliai vadinasi) tepalas, jis toks baltas, kiek pamenu su cinku...
is liaudisku priemoniu:
labai gerai karsti nuimdavo ir atvesindavo bei nuramindavo kefyru suvilgytos merles kompresas;
taip pat kopusto palas gerai traukia karsti;
dedavau net sutarkuota bulve, padedavo.

Kremuka naudoju eucerin jautriai odai. Tik po to dermatito taip ir liko tos mazos kraujagysles pavirsiuje verysad.gif , tai zandukai karts nuo karto vietomis parausta verysad.gif

Atsirinksite kas Jums tinka ir viskas bus ok mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Liviko,2010 02 15, 22:46]
1. Na kalbejome tiek kad reikes dar syk ateiti. Ar reikes trecio karto, bus matyt po to.


Labai aciu uz isamu atsakyma, nuraminote...zygiuosiu ir as tvarkytis veidelio, pigiai apsiejote thumbup.gif , as jau galvojau be triju nuliu neimanoma apsieit doh.gif , linkiu, kad uztektu antro kartelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! smile.gif Esu susipainiojusi siuo metu su savo oda, pradejo durniuot, o konkreciai negaliu issiaiskint kas yra, kaip ir daugumai cia esanciom verysad.gif

QUOTE(Moodesta @ 2010 02 14, 10:33)


as irgi turiu siokiu tokiu neaiskumu su oda ir vis dar ieskau atsakymo doh.gif tai deja, niekuom beveik padet negalesiu, bet galiu rekomenduoti Avene Extremaly gentle cleanser prausikli labai jautriai, sudirgintai odai. O jeigu galit apsieiti be prausikliu, geriau be ju.
Ir bent jau kolkas galvoju nepakenktu Avene Cicalfate ar Recovery kremukai. Manau reik begt pas gydytoja kuo skubiau ir ieskot vidiniu priezasciu 4u.gif Sekmes didziausios!
QUOTE(Nesė @ 2010 02 15, 22:00)
is tepaliuku:
Vitella (nebepamenu kaip tiksliai vadinasi) tepalas, jis toks baltas, kiek pamenu su cinku...

as kaip tik pradejau naudoti Vitella Ictamo (turbut apie si kalbat) pasta. Dar niekuo negaliu pasakyt, nes tik pora kartu tepiausi. Gal zinot kiek reik naudot, kad rezultatai matytusi?
Atsakyti

as kaip tik pradejau naudoti Vitella Ictamo (turbut apie si kalbat) pasta. Dar niekuo negaliu pasakyt, nes tik pora kartu tepiausi. Gal zinot kiek reik naudot, kad rezultatai matytusi?
[/quote]

Tiesa pasakius si tepaliuka naudojau pakaitomis su kazkokiu israsytu misiniu (ta prasme vaistineje padare), ryt, kai busiu namuose parasysiu tikslu pavadinima, bet tikrai ne hormoninis, dakarui iskart pasakiau, jog tokiu nerasytu, nes nevartosiu....buvau apie tokius pasiskaiciusi..., tai ta misinuka tepdavau vakare, pries einant miegoti, o vitella tepliodavau kai budavau namie, netgi i darba plonu sluoksniu uzsitepdavau blush2.gif , patepliojau gal nepilna menesiuka, ne pati nebepamenu ir praejo tas deginimo jausmas...ziurint kokios Jums bedeles su oda...man isvis pikta ant saves, turejau sveika, grazia oda, o pati per nezinojima taip prisidirbau, vis per ta norejima, kad veidas neblizgetu, nuzulinau taip, kad pasekmes liko... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesė @ 2010 02 16, 23:05)
Tiesa pasakius si tepaliuka naudojau pakaitomis su kazkokiu israsytu misiniu (ta prasme vaistineje padare), ryt, kai busiu namuose parasysiu tikslu pavadinima, bet tikrai ne hormoninis, dakarui iskart pasakiau, jog tokiu nerasytu, nes nevartosiu....buvau apie tokius pasiskaiciusi..., tai ta misinuka tepdavau vakare, pries einant miegoti, o vitella tepliodavau kai budavau namie, netgi i darba plonu sluoksniu uzsitepdavau  blush2.gif , patepliojau gal nepilna menesiuka, ne pati nebepamenu ir praejo tas deginimo jausmas...ziurint kokios Jums bedeles su oda...man isvis pikta ant saves, turejau sveika, grazia oda, o pati per nezinojima taip prisidirbau, vis per ta norejima, kad veidas neblizgetu, nuzulinau taip, kad pasekmes liko... verysad.gif

gal kartais cinko suplaktine tepet? ax.gif
O paraudimas praejo? Kaip dabar jauciates? Nebenaudojant negrizta vel tie pojuciai?
Man su oda didesnes problemos prasidejo sia vasara, isbandziau nauja krema, naudojau apie savaite, paskui viena vakara pastebejau labai dideles, raudonas demes ant veido, jos labai kaito... taip buvo pora dienu, panasu i dilgeline, staigiai uzeidavo ir staigiai praeidavo...pageriau pries alerginiu vaistu ir praejo tie priepoliai. Bet liko lengvas odos paraudimas (ant zandu), tokie rausvi skruostukai. Gal pries pora menesiu pradejo rausti oda (netaip kaip buvo), kaisti..atrodo kaip suplus visas kraujas i veida... ir stai tepuosi vitella vakare ir antibiotika geriu. Diena kitus raminancius kremus tepu. Nosies raukslese, kur link lupu eina, parudavusi oda ir nesuprantu nuo ko ir ka daryt, nei neizti, nei persti, bet neestetiskai atrodo. Verkti norisi, nes irgi turejau puikia oda, o se tau, kai prasidejo tai prasidejo verysad.gif bent zinot kas cia, visa interneta isknisau, prisiskaiciau apie infekcijas, dermatitus, grybelius..jau pavargau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 02 15, 15:25)
Sveikos 4u.gif
Buvau savaitgali Lenkijoj ir norejau pirkti Lierac firmos krema mazinanti raudoni, bet mane vaistininke atkalbejo.



O kiek Lierac Lenkijoje kainuoja?
Atsakyti
[quote=begike,2010 02 17, 00:18]
gal kartais cinko suplaktine tepet? ax.gif

Susiradau, ten buvo tepalas ELIDEL 1%, bet geriau pati neeksperimentuokite ir pasirodykete dermatologui, jei dar to nepadarete, cia labai individualu, nors sis tepalas kiek skaiciau nera kenksmingas...bet geriau pasikonsultuot su gydytoju...jei uzsidedu netinkama priemone, tai oda iskart reaguoja...raudonumas neisnyko, ta ptrasme nera toks koks buvo, bet reaguoja i temperaturu svyravimus, nuotaika, stresa...zodziu periodiskai parausta, bet man ne nosies ir aplink ja esanti skruostu dalis, o pradedant nuo smilkiniu iki skruostu doh.gif , vosi sako, kad nieko cia neimato, bet man jau paranoja, nes kaip ir Jus sakot, vis atrodo, kad kraujas priplusta i veda verysad.gif , isivariau kapiliarus arti odos ir priemones cia nepades...eisiu i konsultacija del proceduru lazeriu...

Beje, as taip pat visa interneta isnarsiau, priemoniu visokiausiu, bet cia tik pinigu svaistymas, nusprendziau nuspirkt paptrasciausia eucerin krema jautriai odai, jis man gerai tinka, jokio nemalonaus jausmo ji uzsitepus, beda ta, kad gydytojai mazai gilinasi i tavo problema (bent jau mano atveju), patepk ta ta gal praeis, gal ne, gal pasiliks tas raudonis, gal ne, taip ir iseini is kabineto nieko doro nesuzsinojusi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesė: 16 vasario 2010 - 23:51
[quote=Nesė,2010 02 16, 23:47]
[quote=begike,2010 02 17, 00:18]
gal kartais cinko suplaktine tepet? ax.gif

Susiradau, ten buvo tepalas ELIDEL 1%, bet geriau pati neeksperimentuokite ir pasirodykete dermatologui, jei dar to nepadarete, cia labai individualu, nors sis tepalas kiek skaiciau nera kenksmingas...bet geriau pasikonsultuot su gydytoju...jei uzsidedu netinkama priemone, tai oda iskart reaguoja...raudonumas neisnyko, ta ptrasme nera toks koks buvo, bet reaguoja i temperaturu svyravimus, nuotaika, stresa...zodziu periodiskai parausta, bet man ne nosies ir aplink ja esanti skruostu dalis, o pradedant nuo smilkiniu iki skruostu doh.gif , vosi sako, kad nieko cia neimato, bet man jau paranoja, nes kaip ir Jus sakot, vis atrodo, kad kraujas priplusta i veda verysad.gif , isivariau kapiliarus arti odos ir priemones cia nepades...eisiu i konsultacija del proceduru lazeriu...

Beje, as taip pat visa interneta isnarsiau, priemoniu visokiausiu, bet cia tik pinigu svaistymas, nusprendziau nuspirkt paptrasciausia eucerin krema jautriai odai, jis man gerai tinka, jokio nemalonaus jausmo ji uzsitepus, beda ta, kad gydytojai mazai gilinasi i tavo problema (bent jau mano atveju), patepk ta ta gal praeis, gal ne, gal pasiliks tas raudonis, gal ne, taip ir iseini is kabineto nieko doro nesuzsinojusi schmoll.gif
[/quote]
taip taip, man irgi elidel'i israse. Bet israse kiek del kitu priezasciu g.gif kakta kartais papleiskanoja, paniezti, tai tam reikalui skyre unsure.gif
Pas dermatologus buvau ne viena karta verysad.gif Ir privaciai, ir poliklinikoj.
Man sunkiausia tai, kad tie kremai tokie rieboki, o mano oda misri, tai as tik skruostus tepu. Kartais T zona parausta, tai nezinau ka su ja daryti...
O raudonis pas mane irgi ant skruostu, yra ir aplink nosi, bet ten jau tik lazeris matyt padetu, nes nuo kapiliaru tas raudonumas..
Del paranojos ir man panasiai biggrin.gif vis vaidenasi, kad dabar baisiai raudona doh.gif
O idomu, nejaugi jokie tyrimai nerodo kas yra konkreciau... bent jau kokia infekcija istirtu, bet nei vienas ne neuzsimine del jokiu tyrimu doh.gif
Atsakyti
..
Del paranojos ir man panasiai biggrin.gif vis vaidenasi, kad dabar baisiai raudona doh.gif
O idomu, nejaugi jokie tyrimai nerodo kas yra konkreciau... bent jau kokia infekcija istirtu, bet nei vienas ne neuzsimine del jokiu tyrimu doh.gif
[/quote]

As pamenu, kai man padare makiaza, nes ejau i vestuves, tai galbut krempudra netiko, net nezinau.....bet man taip pradejo niezteti, kad maniau isprotesiu, bet ne veida, o veido apacia, net nzn kaip tas vietas pavadinti doh.gif , ta vakara dar iskenciau...bet grizus namo pradejo veidas tinti ir niezejimas buvo nezmonikas, nulekiau, nusipirkau tevegilio, tai kaip ranka nueme...zodziu vadinas ir kazkokios alergines rekcijos gaunasi, as taip pat prisigalvojau, gal man veido erkute, bet kad spuogu nera...buvo visokiu speliojimu, mano taip pat oda rieboka, tai kadangi buvo vasara, tai kol naudojau tuos tepalus netepaiu jokiu pudru, kaip ir sakiau paranoja iki siandien kamuoja, o tyrimu ir man jokiu nesiule daryt, bet as pati nuejau isitirt krauja, skydliauke, bet viskas buvo ok...dabar zinau, kad kaip ir minejau prisizaidziau su molio kaukemis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesė @ 2010 02 17, 00:24)
As pamenu, kai man padare makiaza, nes ejau i vestuves, tai galbut krempudra netiko, net nezinau.....bet man taip pradejo niezteti, kad maniau isprotesiu, bet ne veida, o veido apacia, net nzn kaip tas vietas pavadinti  doh.gif , ta vakara dar iskenciau...bet grizus namo pradejo veidas tinti ir niezejimas buvo nezmonikas, nulekiau, nusipirkau tevegilio, tai kaip ranka nueme...zodziu vadinas ir kazkokios alergines rekcijos gaunasi, as taip pat prisigalvojau, gal man veido erkute, bet kad spuogu nera...buvo visokiu speliojimu, mano taip pat oda rieboka, tai kadangi buvo vasara, tai kol naudojau tuos tepalus netepaiu jokiu pudru, kaip ir sakiau paranoja iki siandien kamuoja, o tyrimu ir man jokiu nesiule daryt, bet as pati nuejau isitirt krauja, skydliauke, bet viskas buvo ok...dabar zinau, kad kaip ir minejau prisizaidziau su molio kaukemis verysad.gif

o kas del molio kaukiu? unsure.gif
man tai su skydliauke neidealus reikalai.. tai taip ir islenda vis kazkas, jei galeciau tik susitvarkyti su ja, vis viliuosi, kad dings savaime kai kurios bedos..o jei ne..tai ka visa gyvenima ieskot vis nauju problemu sprendimo budu doh.gif
Atsakyti