Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

QUOTE(begike @ 2010 02 18, 15:48)
Hausckos ta su rozem linija?
Prausiklio is naturaliu ieskai ar nebutinai?  smile.gif 
Gal kas ilgesni laika esat naudojusios weleda migdolini krema?  4u.gif


Ne ne vien su rozem, stai cia isvardintia ir aprasyta http://www.drhauschk.../sensitive.aspx smile.gif
Kol kas is naturaliu, bet jei dar vargins ivairus berimai, rimtai pradesiu dairytis i kokia bioderma kosmetika.
Atsakyti
gosas, lauksim ziniu, idomu suzinot kokie skirtumai visgi tu ligu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2010 02 18, 14:54)
Ne ne vien su rozem, stai cia isvardintia ir aprasyta http://www.drhauschk.../sensitive.aspx  smile.gif
Kol kas is naturaliu, bet jei dar vargins ivairus berimai, rimtai  pradesiu dairytis i kokia bioderma kosmetika.

na kremai tai roziu smile.gif ta sunkesni esu bandzius, man per riebus.
Tada, gaila nelabai galesiu padeti, nes neitiko man mano bandyti naturalus prausikliai ax.gif
Atsakyti
[quote=begike,2010 02 18, 15:56]
gosas, lauksim ziniu, idomu suzinot kokie skirtumai visgi tu ligu doh.gif

Blin, neturiu namu enciklopedijos po ranka, prisimenu ten labai gerai buvo aprasyta roze, kai nuvaziuosiu pas mama, pacituosiu mirksiukas.gif , o ka pati gydytoja tau sake? jei roze, tai manau turetu kraujo tyrimus daryt, nes juk yra ligos sukelejas (bakterija), o kad tai nustatyt, tai be tyrimu manau nlb, zodziu, as ir pati nzn, man cia rozine, ar siaip paraudonuoja, nes arti kapiliarai smile.gif , deginimo ir niezejimo pojuciu nebera, jokiu berimu taip pat nera...zodziu, gal rimtai nusifotkint ir palygint su Jusu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesė @ 2010 02 18, 15:02)
Blin, neturiu namu enciklopedijos po ranka, prisimenu ten labai gerai buvo aprasyta roze, kai nuvaziuosiu pas mama, pacituosiu  mirksiukas.gif , o ka pati gydytoja tau sake? jei roze, tai manau turetu kraujo tyrimus daryt, nes juk yra ligos sukelejas (bakterija), o kad tai nustatyt, tai be tyrimu manau nlb, zodziu, as ir pati nzn, man cia rozine, ar siaip paraudonuoja, nes arti kapiliarai smile.gif , deginimo ir niezejimo pojuciu nebera, jokiu berimu taip pat nera...zodziu, gal rimtai nusifotkint ir palygint su Jusu  blush2.gif

ir as berimu neturiu, niezejimas praejo, kai pradejau kremais antibakteriniais teptis, tyrimu jokiu nedare, bet israse antibiotika doh.gif epizodais uzeina kad kaista zandai, bet gal ne taip stipriai kaip pries tai unsure.gif as manau musu panasiai situacija turi atrodyti smile.gif As vakare nufotkinsiu ir idesiu zandus biggrin.gif Idekit ir Jus, paziuresim, gal apie skirtingus dalykus visos kalbam biggrin.gif
Atsakyti
Ir as nufotkinsiu savo zanda man tik vienas baisesnis kitas dar nieko bet kaista lotuliukas.gif
Na zinokit kad pas mus visas ne roze o rozine ir ji yra pasirodo nuo tu labai arti esanciu kapileru Jei būtu roze tai butu temperatūra būtinai VA mirksiukas.gif
O tau antibijotikus skire gal pagal ligos formą
O jum staigei prasidejo Nu man tai kaito zandai o po to tik vieną zanda isbere bet ne taip baisei kad zmones atsisuke ziūretu O jum ir buvo paberta Mano tėtis pasirodo sirgo rozine O ir viresn sesers oda ne kazin kas Reiks pranesti kad ir ja ta rozine aplanke Nes mūsu simptomai vienodi Tik man del to berimuko neramu g.gif Tam straipsnija minima Kaip karcinoidas ar feochromacitoma doh.gif Tai as zinokit kaip visuomet jau panikoi nes prisiskaitau doh.gif doh.gif ( tai liaudiskai auglys) doh.gif doh.gif bijau.gif bijau.gif bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 02 18, 14:27)
Jūs ką bobulkom tikit kokeme amziuje gyvenate ? Jokios rozes bobulkos neisgydis jom tik taip atrodo kad jos gydo Tai yra bacila sedinti organizme ir ji praeina savaime mazdaug per pora sav.(o veliau vėl kartojasi) Tai ir vaizdas toks kad bapce kokia isgydė O ši infekcija gydoma dideliomis dozemis antibijotikų Ledzia gal dabar ir kitokius antibijotikus bet anksciau tai Penecilina po 1000gramu Kur ta info kompe apie rozine ir roze kas galit imesti nuoruoda?

Gulejau viena karta ligonineje, ir kitoje palatoje vienai moteriskei buvo roze( ant kojos). Pati girdejau kaip pats gydytojas pasiule ieskoti butent kas uzkalbineja nuo rozes, nes sako kad vaistais gidant labai ilgas procesas. Kaip sau nori, gali netiket bobulkom, bet sakau ka zinau. Gidem antibiotikais teva 2 meniasius, galu gale padejo butent bobulka. (pinigu nepaeme)
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2010 02 18, 14:53)
nu as tada nieko nebesuprantu  doh.gif  man israse antibiotikus, nors pozymiai tai labiau rozines nei rozes  doh.gif

as nuo rosacea geriau 3 men antibiotikus. Ir roze ir rozine gydoma antibiotikais.
Atsakyti
Tai kekvieno reikalas tiketi ar ne tom bapcem,bet toks ir gyd jei tokias nesamones siūlo lotuliukas.gif Gal ten koks veterinaras buvo Geriau neklaidintu zmonių Pirmas reikalas pas gyditojus Na o jei norisi tai ir pas bapce po to gali nulekti Ir dar ziurint pas koke gal pinigine patustes o gal moraliskai palengves Nepyk kiekvienam sava
Nuo rozes ar rozines senovinis (iš labai senos liaudies medicina knygos) švieziu avieciu lapu sultis sumaisytos su sviestu Tepalas toks Na gausis natur kremas o avietes antiseptikas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 18 vasario 2010 - 16:02
QUOTE(gosas @ 2010 02 18, 15:36)
Ir as nufotkinsiu savo zanda man tik vienas baisesnis kitas dar nieko bet kaista lotuliukas.gif
Na zinokit kad pas mus visas ne roze o rozine ir ji yra pasirodo nuo tu labai arti esanciu kapileru Jei būtu roze tai butu temperatūra būtinai  VA  mirksiukas.gif
O tau antibijotikus skire gal pagal ligos formą
O jum staigei prasidejo Nu man tai kaito zandai o po to tik vieną zanda isbere bet ne taip baisei kad zmones atsisuke ziūretu O jum ir buvo paberta Mano tėtis pasirodo sirgo rozine O ir viresn sesers oda ne kazin kas Reiks pranesti kad ir ja ta rozine aplanke Nes mūsu simptomai vienodi Tik man del to berimuko neramu g.gif Tam straipsnija minima Kaip karcinoidas ar feochromacitoma  doh.gif Tai as zinokit kaip visuomet jau panikoi nes prisiskaitau doh.gif  doh.gif ( tai liaudiskai auglys) doh.gif  doh.gif  bijau.gif  bijau.gif  bijau.gif


As nezinau ar cia is viso surista viskas, kas man prasidejo. Man staigiai atsirasdavo ryskios raudonos demes ant zandu, ant ranku, kaklo...ir staigiai, uz kokios valandos praeidavo. Pageriau antialerginiu vaistu ir daugiau nepasikartojo, bet tose vietose liko svelniai rozines spalvos zandukai. Kuri laiko jie nekaito, nieko, gyvenau kaip anksciau. Bet va pries kokius pora men. pradejo kaisti ir persteti.. arcia gali buti tik sutapimas ta dilgeline ir rozine?
Del berimu tai rosacea budinga, kai pereina i trecia stadija, nepanikuokit del tu augliu, cia gali buti tokie spuogiukai, mazgeliai, jie budingi rosacea. Bet aisku kad butu ramiau, geriau dar pasikonsultuot su daktaru.


QUOTE(Packa @ 2010 02 18, 15:52)
Gulejau viena karta ligonineje, ir kitoje palatoje vienai moteriskei buvo roze( ant kojos). Pati girdejau kaip pats gydytojas pasiule ieskoti butent kas uzkalbineja nuo rozes, nes sako kad vaistais gidant labai ilgas procesas. Kaip sau nori, gali netiket bobulkom, bet sakau ka zinau. Gidem antibiotikais teva 2 meniasius, galu gale padejo butent bobulka. (pinigu nepaeme)
Papildyta:

as nuo rosacea geriau 3 men antibiotikus. Ir roze ir rozine gydoma antibiotikais.

as irgi esu girdejus ir giminej yra buve atveju, kai roze isgyde pati paprasciausia bobulka. Duoda miltais tas vietas pabarstyti ir praeina.

Kazkur skaiciau, kad reik antibiotikus 5 kart per metus gert blink.gif ar tai butina? Jum palengveja simptomai, kai isgeret antibiotikus? Kaip dabar? Po kiek laiko pasikartoja/nepasikartoja tie raudonumai? 4u.gif
Atsakyti
nufotkinau, bet pas mane nieko nesimato dabar blink.gif "problemine" vieta isryskejo aplink nosi.

Kas naudojot Vitella, misrios, riebios odos savininkes, tepet palei nosi? 4u.gif Ziuriu zandus isbalino vitella, o aplink nosi, kur netepiau, ryzi lopai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 18 vasario 2010 - 17:18
As tepu palei nosi bet man kaip ir nereiktu bet jei sake gyd tai ir darau taip
Tai as tokia esu lotuliukas.gif prisiskaitau ir panikuoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na manau jei butu kokia kitokia liga tai simptomu ir kitokiu gal butu ne vien staiga atsirastu raudonis
O istikruju tai man daug metu sausa oda ir tie zandai pakaisdavo truputi raudonesni nu bet kaskaip negalvojau Maniau kad gal kas elergizuoja sausa jautre oda Eisiu bandyti dabar as fotkinti lotuliukas.gif
Mano zandai sendiena grazesni bigsmile.gif
Isikrove batareikos pastaciau krauti ir tada bandysiu Nes idomu g.gif
O dabar reike vakare pasitepti su tuo VITELLA kremuku antra karta Ar nusivalyti su valikliu veida ir tada pasitepti?Kaip jus darote Man tai tas veidas nepabaltavo nuo to kremo Kaip su paprastu kremu pasitepiau ir nestorai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 18 vasario 2010 - 18:14
QUOTE(gosas @ 2010 02 18, 18:04)
As tepu palei nosi bet man kaip ir nereiktu bet jei sake gyd tai ir darau taip
Tai as tokia esu lotuliukas.gif prisiskaitau ir panikuoju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Na manau jei butu kokia kitokia liga tai simptomu ir kitokiu gal butu ne vien staiga atsirastu raudonis
O istikruju tai man daug metu sausa oda ir tie zandai pakaisdavo truputi raudonesni nu bet kaskaip negalvojau Maniau kad gal kas elergizuoja sausa jautre oda Eisiu bandyti dabar as fotkinti lotuliukas.gif
Mano zandai sendiena grazesni bigsmile.gif
Isikrove batareikos pastaciau krauti ir tada bandysiu Nes idomu  g.gif
O dabar reike vakare pasitepti su tuo VITELLA kremuku antra karta Ar nusivalyti su valikliu veida ir tada pasitepti?Kaip jus darote Man tai tas veidas nepabaltavo nuo to kremo Kaip su paprastu kremu pasitepiau ir nestorai

reik is pradziu nuplaut veida ir tada ant svaraus tepti mirksiukas.gif
man tai pabalino zandus, tikrai, sutrauke kraujagysles biggrin.gif

as irgi idesiu, kai pakoreguosiu nuotraukas blush2.gif biggrin.gif

Gal zinot nuo ko gali atsirasti ta rozine, skaiciau daug, bet susimaise viskas doh.gif
Atsakyti
dar norejau paklausti, kokiu vandeniu jus plaunat veida? is krano ar virintu? Ir po kiek laiko jum praeina paraudimas, ar isvis nepraeina? ax.gif
Atsakyti