Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

Skaiciau is as rusu saituose, kad zmones gydesi erkute kazkokiais tepalais, kur gydo gyvunus nuo erkiu, jie pirkosi tuos tepalus veterinarijos vaistinese
Kiti gydesi su benzylii benzoas - Benzotal 10% tepalas-jis yra nuo odos parazitu, taip pat niezams gydyti-tipo tepesi siuo tepalu veida 3 dienas ir nesiprause, po to dar 3 dienas po nedaug pasitepliodavo. Rase, kad labai stipriai dege, skaudejo oda, bet po savaites viskas praejo, susitvarke-zodziu, zmogus visiskai issigyde.
Niu, sakyciau labai drastiskas gydymas, bet drasus zmones, ko tik nesigriebia apimti nevilties, kad tik issigydyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 13 kovo 2010 - 17:56
Na o ka daryti As asmeniskai pasiskaiciau apie ta naftalana As bandyciau nuo jo tikrai blogiau nebutu Varysiu jieskoti doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 13 kovo 2010 - 17:57
QUOTE(gosas @ 2010 03 13, 18:56)
Na o ka daryti As asmeniskai pasiskaiciau apie ta naftalana As bandyciau nuo jo tikrai blogiau nebutu Varysiu jieskoti doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aga, as skaiciau kad erkes dar su tepalu nuo galvos uteliu tepa veida laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2010 03 13, 15:51)
apie Elidel zinau daug smile.gif  Elidel nera labai stiprus, svarbiausia, kad jis ne hormoninis, bet veiksmingas kaip hormoniniai preparatai, lyginant su Protopic, Elidel nera stiprus- jie abu is tos pacios serijos
man itare atopini dermatita, lyg kaip ir rozine (bet ne 100%), tai gyde nuo to ir nuo to;
is pradziu gyde Elideliu, kai viskas apsiramino, tada tepliojausi kokius gerus 4 menesius Rozex, bet ne kiekviena diena, kad oda nepriprastu - buvo visa gydymo sistema

Bioderma turi toki kaip Sensibio AR, tik su stipria SPF apsauga-Photoderm AR +50, bet sio nebandziau

aciu, o gal zinot kur galima gauti biodermos meginiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 13, 21:48)
aciu, o gal zinot kur galima gauti biodermos meginiu?  g.gif

Vilniuje visada duodavo Camelia vaistineje Traku g., kaip dabar nezinau, nes dabar jau ne visur duoda-tipo nebeturi smile.gif
Atsakyti
Na va gryzau is dematologo, pasirodo jokia man ne erkute, o akne, na visad as turejau problemu su suogais, inkstirais. O galvodama, kad man erkute neprausiau beveik savaite veido, spuogu priviso doh.gif pasiule kontraceptikus, bet as ju nenoriu unsure.gif
Sekmes jum merginos gyditis kapiliarines odos problemas 4u.gif Sededama pas deramtologa elej maciau gal 5 merginos atejusios buvo su rozines ir erkutes sugadintu veidu, negi ir anksciau tiek serganciu siomis ligomis buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 03 15, 17:57)
Na va gryzau is dematologo, pasirodo jokia man ne erkute, o akne, na visad as turejau problemu su suogais, inkstirais. O galvodama, kad man erkute neprausiau beveik  savaite veido, spuogu priviso  doh.gif  pasiule kontraceptikus, bet as ju nenoriu  unsure.gif
Sekmes jum merginos gyditis kapiliarines odos problemas  4u.gif  Sededama pas deramtologa elej maciau gal 5 merginos atejusios buvo su rozines ir erkutes sugadintu veidu, negi ir anksciau tiek serganciu siomis ligomis buvo verysad.gif

O koki tau gydyma skire ?
As sian irgi buvau pas dermatologa, nes vel pradejo berti veida doh.gif , tai pasake kad antibiotiku jau nebegalima, Rozex nieko nepadeda, nes oda priprato prie jo, o skire Finacea. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 03 15, 20:32)
O koki tau gydyma skire ?
As sian irgi buvau pas dermatologa, nes vel pradejo berti veida doh.gif , tai pasake kad antibiotiku jau nebegalima, Rozex nieko nepadeda, nes oda priprato prie jo, o skire Finacea. doh.gif


Pasiule kontraceptikus gert, va toks ir gydimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 03 15, 20:53)
Pasiule kontraceptikus gert, va toks ir gydimas  doh.gif

niu niu, o kai nustosi gerti, ju dar daugiau gali atsirasti verysad.gif

as kai pasitepu vitella, man taip nezti ta vieta, anksciau taip nebuvo, ar tai normalu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 15 kovo 2010 - 21:01
QUOTE(Melajja @ 2010 03 15, 20:53)
Pasiule kontraceptikus gert, va toks ir gydimas  doh.gif



ne, nu košmaras kažkoks, dermatologe pasiule gydytis kontraceptikais blink.gif , visos gydytojos atkalbineja nuo ju vartojimo, o cia siulo kaip gydymosi priemone - absurdas schmoll.gif , o kokie Jusu spuogiukai? manu tikrai yra nemazai kitokiu priemoniu spuogams gydyti, geriau apsilankykit pas kokia kita dermatologe, gal pasiulys koki optimalesni varianta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 03 15, 21:56)
niu niu, o kai nustosi gerti, ju dar daugiau gali atsirasti  verysad.gif

as kai pasitepu vitella, man taip nezti ta vieta, anksciau taip nebuvo, ar tai normalu?  g.gif


Net nzn del vitelos, kai man buvo perioralinis man buvo israse metronidazoli ir antibijotiku, daugiau nieko, niekuo daugiau pazeistu vietu netepliojau iskyrus metronidazoliu, jau puse metu ramu thumbup.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nesė @ 2010 03 16, 01:01)
ne, nu košmaras kažkoks, dermatologe pasiule gydytis kontraceptikais  blink.gif , visos gydytojos atkalbineja nuo ju vartojimo, o cia siulo kaip gydymosi priemone - absurdas schmoll.gif , o kokie Jusu spuogiukai? manu tikrai yra nemazai kitokiu priemoniu spuogams gydyti, geriau apsilankykit pas kokia kita dermatologe, gal pasiulys koki optimalesni varianta mirksiukas.gif


Tai va doh.gif be to as suprasciau, kad man spuogas ant spuogo butu, bet tikrai ner baisia. Negersiu as tu KT schmoll.gif Israse daktaras suplaktine kazkokia spuogam, tai antra diena tepu, tai spuogai nyksta, o buvo ir pulinuku, ir giluminiu keli, nu kur ju nebus kai galvodama kad erke isitaisiau savaite veido neprausiau doh.gif Patalynes pasikeiciau is to strioko biggrin.gif
Sakiau gal pas homeopate kokia reiks apsilankyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 03 16, 11:57)
Net nzn del vitelos, kai man buvo perioralinis man buvo israse metronidazoli ir antibijotiku, daugiau nieko, niekuo daugiau pazeistu vietu netepliojau iskyrus metronidazoliu, jau puse metu ramu  thumbup.gif  smile.gif


man ziuriu jau taisosi kiek, tikiuos iki sestadienio visai gerai bus blush2.gif
Atsakyti