Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

QUOTE(Nesė @ 2010 03 23, 15:33)
Kaip as suprantu, jei rinkistes jautriai odai, tai Jums raudonio neslopins, tiesiog maitins ar drekins oda, o jei rinksites raudoni mazinanti krema, tai jis ta raudoni siektiek pakoreguos...zinoma, kad galite T zona teptis lengvesniu kremu, kuris nekemsa poru, o skruostus raudoni mazinanciu...as nusipirkau dar viena Biodermos su spf 50 biggrin.gif , man patinka, jis su spalva, tai dar siektiek ir pamaskuoja...
Skaitinejau internete, gal kas badete si krema, labai jau graziai aprasytas  bigsmile.gif http://www.abeautyfu...my-miracle.html

tas raudonis T zonoj tai uzeina, tai praeina, cia ant zandu labiau matosi g.gif

Merginos, depresija apeme verysad.gif IPL proceduros gi pasalina raudoni? Ir kuom skiriasi ta linkusi rausti oda nuo rozines? doh.gif Nes dermatologe priestaravo, kad man rozine...

QUOTE(AZURA @ 2010 03 23, 17:52)
jautriai odai skirti kremukai nemazina raudonio, raustanciai odai reiketu spec. kremuko, kuris skirtas butent raustanciai, jautriai odai-Anti Redness kremukai

o nebandei is Biodermos Sensibio AR ir Photoderm AR SPF 50?
jei gautum megineliu, pabandytum, pasiziuretum kaip tikstu tavo T zonai

T zonai gal tiktu  Biodermos  Sebium cream, idedu aprasyma:



Bandziau Biodermos AR, tai netiko. Kita diena radau spuogeliu, kuriu anksciau nebudavo.
Sebium gal ir tiktu, bet su tokia oda nenoriu eksperimentu, tai dabar labai apgalvotai renkuosi priemones ir be dermatologo konsultacijos nezinau kaip apsieit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 24, 20:52)
Merginos, depresija apeme  verysad.gif   Ir kuom skiriasi ta linkusi rausti oda nuo rozines?   doh.gif  Nes dermatologe priestaravo, kad man rozine...

Rozine dazniausiai buna su odos berimais, odos reljiefo pakitimais, oda pasidaro nelygi, poreta, taip pat kapiliaru problemos; prie raustancios odos nebuna berimu, tai dazniausiai jautrios, dirglios odos problema, reaguojancios i temperaturos pokycius
Siaip, simptomai abieju panasus, bet rozine tai jau liga, ja lydi odos berimai, raudoni spuogeliai, demeles, odos nelygumai, pakitimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 24 kovo 2010 - 22:35
QUOTE(gosas @ 2010 03 24, 20:02)
Kiek suprantu tai tas rozex ir erkute gydo g.gif Na raudoni andai dar ir dar seni keli spuoguciai laikos kai pasipudruoju jau neblogai uzmaskuoja NA KAIP SUPRATAU 3MEN REIKE  ROZEX NAUDOTI

taip, su Rozex gydo ir erkute, ir rozine; siaip, rozines ir erkutes gydymas beveik toks pats, sios ligos tarpusavyje labai susijusios
jei yra rozine, tai dazniausiai prie jos bus ir erkute, nes rozine yra uzdegimine liga, uzdegima dazniausiai sukelia erkutes
kai aprimsta uzdegimas, apgydo, isgydo erkutes, aprimsta ir rozine, odos bukle zymiai pagereja, nebe taip kaista, rausta oda, aprimsta berimas, demeles

Rozex reikia teptis ne maziau nei 3 menesius ir geriau butu teptis ne kiekviena diena, kad oda nepriprastu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 24 kovo 2010 - 22:27
[quote=begike,2010 03 24, 21:52]
tas raudonis T zonoj tai uzeina, tai praeina, cia ant zandu labiau matosi g.gif

Merginos, depresija apeme verysad.gif IPL proceduros gi pasalina raudoni? Ir kuom skiriasi ta linkusi rausti oda nuo rozines? doh.gif Nes dermatologe priestaravo, kad man rozine...


Nesijaudinkite, atsitaikysite priemones ir viskas bus ok mirksiukas.gif , manau Jums tiesiog kapiliarai arciau odos, plonesne oda, todel ir raudonuoja...(jei nera papildomu berimu), seimoje niekas neturi raustancios odos? nes cia dazniausiai genetiskai paveldima odos struktura... gydytoja nesake jokiu argumentu, kodel ji mano, jog Jums ne rozine? manau, jei butu buvusi rozine, tai butu antibijotikai jau nueme ta raudonuma...na aisku nzn, cia tik speliones g.gif
O IPS, taip, ji padeda koreguoti raudoni, taciau viskas labai individualu, proceduru skaicius priklauso nuo to kiek tas raudonis isplites, kaip organizmas priima toki gydyma...gali prireikti 1, 5, o gal ir 10 proceduru, kad ta raudoni panaikint ar bent pakoreguot, paskui po kurso, gydytoja sake, jog galima ateit 1-2 kartus i metus, kad pasidaryt palaikomasias proceduras, kadangi organizmas linkes atsinaujint, tai kraujagysles laikui begant gali vel plestis...bet odeles svelnumas po tos proceduros, kaip kudikio uzpakalelis wub.gif biggrin.gif , tik kad brangoka, bet ka darysi...
O del Biodermos kremo, tai mano draugei taip pat netiko unsure.gif , sake dar labiau paraudonavo, matyt kaip kam g.gif
Dziugu, kad Gosho odele tvarkosi ir sveiksta mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2010 03 24, 22:08)
Rozine dazniausiai buna su odos berimais, odos reljiefo pakitimais, oda  pasidaro nelygi, poreta, taip pat kapiliaru problemos; prie raustancios odos nebuna berimu, tai dazniausiai jautrios, dirglios odos problema, reaguojancios i temperaturos pokycius
Siaip, simptomai abieju panasus, bet rozine tai jau liga, ja lydi odos berimai, raudoni spuogeliai, demeles, odos nelygumai, pakitimai


siek tiek mane apraminot, bet as nesuprantu kodel nepraeina tas raudonumas, vis kaista ir kaista tas veidas, karsti zandai doh.gif as galvoju, gal cia liga kazkokia, gal organizme kas negerai...
QUOTE(Nesė @ 2010 03 25, 22:11)
Nesijaudinkite, atsitaikysite priemones ir viskas bus ok mirksiukas.gif , manau Jums tiesiog kapiliarai arciau odos, plonesne oda, todel ir raudonuoja...(jei nera papildomu berimu), seimoje niekas neturi raustancios odos? nes cia dazniausiai genetiskai paveldima odos struktura... gydytoja nesake jokiu argumentu, kodel ji mano, jog Jums ne rozine? manau, jei butu buvusi rozine, tai butu antibijotikai jau nueme ta raudonuma...na aisku nzn, cia tik speliones g.gif
O IPS, taip, ji padeda koreguoti raudoni, taciau viskas labai individualu, proceduru skaicius priklauso nuo to kiek tas raudonis isplites, kaip organizmas priima toki gydyma...gali prireikti 1, 5, o gal ir 10 proceduru, kad ta raudoni panaikint ar bent pakoreguot, paskui po kurso, gydytoja sake, jog galima ateit 1-2 kartus i metus, kad pasidaryt palaikomasias proceduras, kadangi organizmas linkes atsinaujint, tai kraujagysles laikui begant gali vel plestis...bet odeles svelnumas po tos proceduros, kaip kudikio uzpakalelis wub.gif  biggrin.gif , tik kad brangoka, bet ka darysi...
O del Biodermos kremo, tai mano draugei taip pat netiko  unsure.gif , sake dar labiau paraudonavo, matyt kaip kam g.gif
Dziugu, kad Gosho odele tvarkosi ir sveiksta mirksiukas.gif  4u.gif

turiu raustancia oda ir seimoj doh.gif
ne, nieko nesake gydytoja del ko schmoll.gif svarste alergiju galimybes, bet kaip ir paliko ta raustanti oda diagnoze. Man jos pasvarstymai ir gydymo budai patys sau priestarauja. Jei man ne rozine, kodel ji antibiotikus skyre gerti? g.gif

O jus nuo saules tepat kokius kremus? Man dermatologe sake 15-20 spf uztenka, bet as nelabai tikiu unsure.gif susibalamutijau visiskai, keliausiu dar pas terapeute, prasysiu kad kitus organus tirtu. As turiu skydliaukes letini uzdegima, manau tai irgi gali itakoti. Bet jis kaip ir nepagydomas, tai ka man dabar kentet visus simptomus, kurie islenda ir nieko negalet padaryt doh.gif
Atsakyti

O jus nuo saules tepat kokius kremus? Man dermatologe sake 15-20 spf uztenka, bet as nelabai tikiu unsure.gif susibalamutijau visiskai, keliausiu dar pas terapeute, prasysiu kad kitus organus tirtu. As turiu skydliaukes letini uzdegima, manau tai irgi gali itakoti. Bet jis kaip ir nepagydomas, tai ka man dabar kentet visus simptomus, kurie islenda ir nieko negalet padaryt doh.gif
[/quote]

Tai man taip keista del antibijotiku g.gif , gali buti, kad del skydliaukes, kai hormonai siaucia, tai oi oi, kaip karstis pila, o jis Jums viso kuno, ar tik veido? jei letinis uzdegimas, tai nereiskia, kad jo negalit kontroliuot, manau pasikonsultavus su atitinkama daktare tikrai rasite sprendima...o tas kaitimas toks nemalonus, deginantis, ar tik silumos jausmas pvz. pavalgius silto maisto? su filtru naudoju, kai dieneles sauletos, net gi su visu spf 50 biggrin.gif , kadangi darant IPS proceduras reikia labai odele saugot nuo saules, nors as ja dabar ir taip labai saugosiu... smile.gif, siulyciau pasikonsultuot ir su kita/u dermatologe/u, kad save nuramintumet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesė @ 2010 03 25, 23:14)
Tai man taip keista del antibijotiku g.gif , gali buti, kad del skydliaukes, kai hormonai siaucia, tai oi oi, kaip karstis pila, o jis Jums viso kuno, ar tik veido? jei letinis uzdegimas, tai nereiskia, kad jo negalit kontroliuot, manau pasikonsultavus su atitinkama daktare tikrai rasite sprendima...o tas kaitimas toks nemalonus, deginantis, ar tik silumos jausmas pvz. pavalgius silto maisto? su filtru naudoju, kai dieneles sauletos, net gi su visu spf 50  biggrin.gif , kadangi darant IPS proceduras reikia labai odele saugot nuo saules, nors as ja dabar ir taip labai saugosiu... smile.gif, siulyciau pasikonsultuot ir su kita/u dermatologe/u, kad save nuramintumet  mirksiukas.gif

karstis tik veido. Kaista zandai, karsti kai palieciu, buna matosi paraude, buna tik is vidaus musa karstis. Ne silumos, o karscio jausmas, toks nevisai normalus g.gif manau taip neturetu buti.

As galvoju, gal man paprasciau butu, jei atsitaikyciau priemones(ta prasme kremukus, raustanciai odai ir T zonai atskirai), o paskui ant virsaus uztepciau grynai apsauga nuo saules g.gif Kazin nebutu perdaug? Karta dermatologe pastebejo, kad nereik tiek sluoksniu, kazkodel jie nelabai siulo tokia didele apsauga mieste, kazi kodel g.gif

O pas dermatologe buvau ir poliklinikoj, ir privaciai... Dabar jei eiciau dar pas trecia, tai vel be gale kartu reiktu lankytis, vel visa litanija per nauja doh.gif o ir kainos zveriskos uz konsultacija.
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2010 03 24, 23:24)
taip, su Rozex gydo ir erkute, ir rozine; siaip, rozines ir erkutes gydymas beveik toks pats, sios ligos tarpusavyje labai susijusios
jei yra rozine, tai dazniausiai prie jos bus ir erkute, nes rozine yra uzdegimine liga, uzdegima dazniausiai sukelia erkutes
kai aprimsta uzdegimas, apgydo, isgydo erkutes, aprimsta ir rozine, odos bukle zymiai pagereja, nebe taip kaista, rausta oda, aprimsta berimas, demeles

Rozex reikia teptis ne maziau nei 3 menesius ir geriau butu teptis ne kiekviena diena, kad oda nepriprastu

vat butent kad dazniausiai, bet nevisada, man nerado erkutes g.gif tik kad jei dar tas berimas nepraeis po 1,5 sav. (tai bus menuo) eisu dar pas kita gydytoja. Keista man kad tas uzdegimas tai mazeja, tai dideja, ir vel mazeja, bet kazkaip nesitrauka doh.gif
kiek laiko taip gali testis??? unsure.gif
ir dar turiu klausima, turiu labai sausa oda, ypac ant nosies, jokie riebus kremai nepanaikina to serpetojimo, gal kas gali pasiulyti kokia kauke, ar dar ka, ka galeciau tokiai odai naudoti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 26 kovo 2010 - 00:29
Sveikos

Dziugu, kad Gosho odele tvarkosi ir sveiksta

Aciu Nese
Bet pastebejau kad vakare buna siek tiek blogiau ir dabar kelios dienos blogiau
As visa gyvenima pries mmm kenciu spuogus sakau gal ir dabar truputi laikinas pablogejimads g.gif ?

Na ir dar koks stipreuses kremas yra apsaugantis nuo saules doh.gif

Taigi su drauge sprendem nuo ko cia taip pasidare ir t.t blink.gif

Taigi mano vienas zandas ziaurus kitas netoks jau baisus gaslima sakyti visai nebaisus tik siek tiek paraudes Ir prisimineme kad vasara Šventojoje as buvau uzmigusi pleze ant sono ir tos puses zanda nusvilau doh.gif Va toi vietoi ir baisiause doh.gif Galvoju kad cia ta rozaceja gavosi tik nuo saules ir ne tik pleze pasikenkiau doh.gif Dabar noriu apsisaugoti paciaids stipreuseis kremais nuo saules doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 03 26, 00:28)
vat butent kad dazniausiai, bet nevisada, man nerado erkutes  g.gif  tik kad jei dar tas berimas nepraeis po 1,5 sav. (tai bus menuo) eisu dar pas kita gydytoja. Keista man kad tas uzdegimas tai mazeja, tai dideja, ir vel mazeja, bet kazkaip nesitrauka  doh.gif
kiek laiko taip gali testis???  unsure.gif
ir dar turiu klausima, turiu labai sausa oda, ypac  ant nosies, jokie riebus kremai nepanaikina to serpetojimo, gal kas gali pasiulyti kokia kauke, ar dar ka, ka galeciau tokiai odai naudoti?  ax.gif

Rozine yra letine liga, gali kankinti ilga arba visa laika, bukle gali tai pagereti, tai pablogeti, ja apraminti, sutramdyti reiketu tinkamai priziureti oda, vengti dirgikliu, astraus maisto, saules, saunu, valyti organizma, stiprinti imuniteta, pagerti probiotikus, issiaiskinti, ar nesat kam alergiska, nes labai daznai Rozine maiso su dermatitu

Yra labai gera drekinanti kauke is Biodermos Hydrabio serijos, Biodermos temoje merginos labai ja gyre, arba gal pabandyk koki naturalu aliejuka

Yra labai neblogas PHYSIOGEL kremukas-hipoalerginis, drekinantis kremas, kurio sudetyje yra odos stukturai panasiu aukstos kokybes komponentu
Puikus odos drekinimas, naturalaus lipidu sluoksnio atkurimas, lygi ir stangri oda
Tinka sausai ir labai sausai odai, jautriai ir alergiskai odai, esant odos sausumui, kai gydoma vaistais nuo spuogu; kremas isiskverbia giliai i oda ir atkuria odos lipidu sluoksni
Kremo sudetyje nera kvapiuju medziagu, konservantu, dazikliu
Jis puikiai tinka kai reikia tepti oda visokiais vaistais-tepalais, nes kol gydaisi tepalais, paprasto, kasdienio kremo negalima naudoti

Reiketu labai atidziai rinktis kosmetika; rinktis jautriai odai, be dazomuju, kvapiuju medziagu, be parabenu

Siek tiek informacijos apie Rozine

Rozine yra progresuojanti odos liga, pasireiskianti daznu veido, ypac skuostu ir nosies paraudimu, kuris palaipsniui tampa nuolatiniu ir labiau pastebimu

Rozines simptomai:
vystosi palaipsniui
simptomu diapazonas-nuo silpnu iki labai sunkiu
gali atsirasti ciklais
ju sunkuno laipsnis gali kaitaliotis

Dazniausiai Rozine serga zmones, turintys sviesia oda, kurie linke raudonuoti del streso ar karscio; Rozine paveikia kapiliaru sistema ir sukelia uzdegima

Rekomenduojama prieziuros tvarka:
valykite oda svelnia, nedirginancia valymo priemone
vengite veido salycio su karstu vandeniu
isdziovinkite veida svelniai tapsnodami
drekinkite oda nekomedogenine drekinimo priemone
makiazui naudokite nekomedogenines priemones-nekomedogenines priemones neuzkemsa poru
kiekviena ryta tepkite pakankama sluoksni nekomedogenines priemones nuo saules

Rozines ligos simptomai gali pasunketi del isvardintu veiksniu:
saules ir aukstos temperaturos/karsto oro poveikis
kosmetika, kurios sudetyje yra spirito/kvapiuju medziagu/lanolino
stresas arba nerimas
alkoholiniai gerimai
karsti gerimai
astrus maistas
kortikosteroidai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 26 kovo 2010 - 11:22
QUOTE(gosas @ 2010 03 26, 09:03)
Taigi mano vienas zandas ziaurus kitas netoks jau baisus gaslima sakyti visai nebaisus tik siek tiek paraudes Ir prisimineme kad vasara Šventojoje as buvau uzmigusi pleze ant sono ir tos puses zanda nusvilau doh.gif Va toi vietoi ir baisiause doh.gif Galvoju kad cia ta rozaceja gavosi tik nuo saules ir ne tik pleze pasikenkiau doh.gif Dabar noriu apsisaugoti paciaids stipreuseis kremais nuo saules doh.gif  doh.gif  doh.gif

gali buti, kad nuo saules atsirado, beje mano zandas vienas irgi buvo stipriau ikaites saulej, kuris rausta, tai is pradziu galvojau, kad irgi nuo saules, dermatologe uztikrino, kad jei butu nuo saules, butu jau praeje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2010 03 26, 11:59)
Rozine yra letine liga, gali kankinti ilga arba visa laika, bukle gali tai pagereti, tai pablogeti, ja apraminti, sutramdyti  reiketu tinkamai priziureti oda, vengti dirgikliu, astraus maisto, saules, saunu, valyti organizma, stiprinti imuniteta, pagerti probiotikus, issiaiskinti, ar nesat kam alergiska, nes labai daznai Rozine maiso su dermatitu

Yra labai gera drekinanti kauke is Biodermos Hydrabio serijos, Biodermos temoje merginos labai ja gyre, arba gal pabandyk koki naturalu aliejuka

Yra labai neblogas PHYSIOGEL kremukas-hipoalerginis, drekinantis kremas, kurio sudetyje yra odos stukturai panasiu aukstos kokybes komponentu
Puikus odos drekinimas, naturalaus lipidu sluoksnio atkurimas, lygi ir stangri oda
Tinka sausai ir labai sausai odai, jautriai ir alergiskai odai, esant odos sausumui, kai gydoma vaistais nuo spuogu; kremas isiskverbia giliai i oda ir atkuria odos lipidu sluoksni


Tai jo, as ta pati darau ir jau seniau profilaktiskai pavartoju probiotikus, bet negaliu susitaikyti kad tiek metu turejau idealia oda (nieko ji pas mane neraudonavo ir seimoje niekas tokios ir neturejo) o dabar kai islindo, tai jau islindo doh.gif
isbertas smakras, tai vat pagalvoju kad visgi reiktu nueiti pas alergologa, nera pas mane labai plona oda, o raudonis musdavo tik kai geda budavo laugh.gif

O kauke butinai pabandysiu, nes sausoka oda turiu, tai dekui 4u.gif
aliejuko ne, nes man nelabai patinka kad paskui toks veidas riebokas schmoll.gif
Atsakyti