Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

jolete pabandyk isivesti i google ROSACEA ir pasiziuresi panasu ar ne. ten toki puslapi su vaizdais ismeta, tai as palyginus dar grazi blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,mane irgi istiko ta pati beda,paraudo zandas,isbere mazi spuogiukai.. paskui pradejo persimetinet ir ant kito zando . Galvojau kad alergija,bet nepraejo ko tik nedariau.. Galu gale nuejau pas dermatologa-jis apziurejo skruosta pasake kad taj yra rozine liga ar kaip ja ten vadint,israse Rosex sake skirtumas bus pastebimas po 1 menesio,o isnykt turi tik po 3 menesiu.. Dar pasake,kad sia liga gali sukelt kazkokia bakterija (pavadinimo neatsimenu),kuri yra skrandije,ta bakterija issaukia ir opaliges visokiausias.. pozymiai butu tokie,kad daznai kyla rugstys,skrandi paskausta.. Taj va israse vaistus- 3 tabletes,kurias reikia gert po 1 i diena (visas gydymo kursas kai pir 3 dienos).. Pradejau gydytis tik pries pora dienu,taj kazkokiu matomu pozymiu nera.. nu tikiuosi bent kiek pageres smile.gif o kad kapiliara ibus issiplete ant zanduko taj sake taip ir liks (raudonis),nebent paskui po spuogiuku gydymo,tuos kapiliarus panaikint su lazeriu.. kas sake kainuoja nemazai verysad.gif
Atsakyti
O man geriausiai nuo spuogų ir kapiliarų yra soliariumas blush2.gif spuogai išdžiūna - pranyksta visada, o susidariusius kapiliarus - rudas įdegis gerai maskuoja lotuliukas.gif














PIGŪS, KOKYBIŠKI SOLIARIUMO KREMAI

Atsakyti
QUOTE(Versija @ 2008 10 15, 17:14)
Sveiki,mane irgi istiko ta pati beda,paraudo zandas,isbere mazi spuogiukai.. paskui pradejo persimetinet ir ant kito zando . Galvojau kad alergija,bet nepraejo ko tik nedariau.. Galu gale nuejau pas dermatologa-jis apziurejo skruosta pasake kad taj yra rozine liga ar kaip ja ten vadint,israse Rosex sake skirtumas bus pastebimas po 1 menesio,o isnykt turi tik po 3 menesiu.. Dar pasake,kad sia liga gali sukelt kazkokia bakterija (pavadinimo neatsimenu),kuri yra skrandije,ta bakterija issaukia ir opaliges visokiausias.. pozymiai butu tokie,kad daznai kyla rugstys,skrandi paskausta.. Taj va israse vaistus- 3 tabletes,kurias reikia gert po 1 i diena (visas gydymo kursas kai pir 3 dienos).. Pradejau gydytis tik pries pora dienu,taj kazkokiu matomu pozymiu nera.. nu tikiuosi bent kiek pageres  smile.gif  o kad kapiliara ibus issiplete ant zanduko taj sake taip ir liks (raudonis),nebent paskui po spuogiuku gydymo,tuos kapiliarus panaikint su lazeriu.. kas sake kainuoja nemazai  verysad.gif


Helicobacter pylori bakterija
Atsakyti
QUOTE(Versija @ 2008 10 15, 18:14)
Sveiki,mane irgi istiko ta pati beda,paraudo zandas,isbere mazi spuogiukai.. paskui pradejo persimetinet ir ant kito zando . Galvojau kad alergija,bet nepraejo ko tik nedariau.. Galu gale nuejau pas dermatologa-jis apziurejo skruosta pasake kad taj yra rozine liga ar kaip ja ten vadint,israse Rosex sake skirtumas bus pastebimas po 1 menesio,o isnykt turi tik po 3 menesiu.. Dar pasake,kad sia liga gali sukelt kazkokia bakterija (pavadinimo neatsimenu),kuri yra skrandije,ta bakterija issaukia ir opaliges visokiausias.. pozymiai butu tokie,kad daznai kyla rugstys,skrandi paskausta.. Taj va israse vaistus- 3 tabletes,kurias reikia gert po 1 i diena (visas gydymo kursas kai pir 3 dienos).. Pradejau gydytis tik pries pora dienu,taj kazkokiu matomu pozymiu nera.. nu tikiuosi bent kiek pageres  smile.gif  o kad kapiliara ibus issiplete ant zanduko taj sake taip ir liks (raudonis),nebent paskui po spuogiuku gydymo,tuos kapiliarus panaikint su lazeriu.. kas sake kainuoja nemazai  verysad.gif

o koks tu tableciu pavadinimas? man tai pavyzdziui su skrandziu jokiu problemu, nei rugstys kyla, nei paskauda kada g.gif bet as tai itariu grynai nerviniu pagrindu, o kuo labiau stengiuosi nesinervinti, tuo daugiau nervuojuosiu ir raustu ir t.t. uzdaras ratas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stefis @ 2008 10 16, 14:39)
O man geriausiai nuo spuogų ir kapiliarų yra soliariumas  blush2.gif  spuogai išdžiūna - pranyksta visada, o susidariusius kapiliarus - rudas įdegis gerai maskuoja  lotuliukas.gif


o vat soliarumas ir deginimasis sauleje labiausiai kenkia kapiliarams nono.gif as sutinku, kad idegis maskuoja, bet kartu ir dar daugiau tu bjaurybiu islenda!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 17 gegužės 2010 - 13:36
QUOTE(taskelis @ 2008 10 08, 11:40)
Gal kamnors bus idomu  g.gif
Vakar dariausi sia procedura http://www.kosmedija..._salinimas.html

Aprasymas siek tiek netikslus, nes man pasake, kad pas mane per daug issipletusiu kapiliaru, todel per viena procedura visko isnaikinti negali, reikes 3-5 proceduru (realiai itariu kad 5). Man kazkaip laaabia skaudejo (gal kad nosis ir aplink nosi jautri sritis) ir proceduros metu, paskui jautes kad tvilkcioja visa vakara. Siandien nosis paraudus labiau nei buvo ir pleiskanoja, nu reiks ziuret kas po 10 dienu bus. Siaip po 10 dienu i antra procedura eisiu. Nors internete parasyta 'NUO 60 litu', man viena procedura kainavo 210 litu, cia tipo priklauso nuo impulsu skaiciaus ar panasiai, tai kazkaip numanau, kad tas malonumas iki kokio 1000 pabrangs  verysad.gif

Tai tiek, jei kam bus idomu, parasysiu, kaip toliau sekes  ax.gif

Man labai idomu, kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(svenag1978 @ 2008 10 20, 13:24)
Man labai idomu, kaip sekasi?


siandien kaip tik buvau antroj proceduroj (po pirmos kazkaip jokio efekto nepastebejau), bet sake kad po antros jau tikrai matysiu efekta. Bet po proceduros kokia savaite vietoj pasalintu kapiliariu tokie mazi sasiukai buna (bet beveik uzsimaskuoja su krempudra), tai po savaites vel parasysiu, ar verta ar ne darytis. Ai, dar siandien bent jau man pasirode kad trigubai daugiau tu kapiliaru pasalino, o kainavo 250 litu.
To be continued smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taskelis @ 2008 10 20, 22:23)
siandien kaip tik buvau antroj proceduroj (po pirmos kazkaip jokio efekto nepastebejau), bet sake kad po antros jau tikrai matysiu efekta. Bet po proceduros kokia savaite vietoj pasalintu kapiliariu tokie mazi sasiukai buna (bet beveik uzsimaskuoja su krempudra), tai po savaites vel parasysiu, ar verta ar ne darytis. Ai, dar siandien bent jau man pasirode kad trigubai daugiau tu kapiliaru pasalino, o kainavo 250 litu.
To be continued  smile.gif

o kurioj vietoj ant veido tau juos salina?
Atsakyti
QUOTE(svenag1978 @ 2008 10 21, 17:32)
o kurioj vietoj ant veido tau juos salina?


pas mane laaabai ju daug ant nosies ir keli ant zandu.
Atsakyti
help.gif
norėjau jūsų paklausti, kokias kaukes naudojat turinčios tokią veido odą? ir turbūt apie šveitiklius reikia pamiršti, nebent yra spec.tokiai odai skirtų?
būčiau l.dėkinga už info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 10 22, 11:40)
help.gif
norėjau jūsų paklausti, kokias kaukes naudojat turinčios tokią veido odą? ir turbūt apie šveitiklius reikia pamiršti, nebent yra spec.tokiai odai skirtų? 
būčiau l.dėkinga už info  mirksiukas.gif


vienintele priemone, kuri manau siek tiek padejo yra bodyshop vitamin C linijos kapsules (28 kapsules, reik naudot vietoj naktinio kremo kas 3 menesiu). Kainuoja 98 litusparduotuvej, pas platintojas turbut pigiau (zr. TBS tema). As vasara sunaudojau induka, tai ziauriai patenkinta buvau oda, tikrai paskaistejo, ir siek tiek sumazejes raudonis buvo (aisku, visiskai neisnyko). Dabar antra nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti