Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
svenag1978
Sveikos,

labai daug prirasyta apie veido raustancia oda ir issipletusius kapiliarus. Tai as sugalvojau atidaryti tema apie veido odos letine liga kuri vadinasi graziai ROZINE, bet jos pasekmes labai jau negrazios verysad.gif ir nepuosiancios Zodziu, gal kas turi diagnuozuota tokia liga ir gali pasidalinti patirtimi kaip su ja kovoja.
Is esmes tie odos ligu gydytojai tai mane jau vemt vercia schmoll.gif , kiek apsilankai pas skirtingus tai vis skirtingos diagnozes ir skirtingi tepaliukai. Man pavyzdziui jau diagnuozuota: neurodermitas, atopinis dermatitas, alerginis dermatitas kazkoks, rozine, jautri oda su issipletusiais kapiliarais. Tepliojau simtais tepalu, pradzioje lyg ir padedavo, labiausiai Laticort, bet juo issitepus oda isbalsta kaip geisos. Kol tepi tol gerai, nes kapiliarai susitraukia visiskai, bet tik nustojus tepti ir vel tas pats verysad.gif Anksciau dar budavo susitraukia tie kapiliarai, bet dabar jau is ju pasidare tokios demeles, nes labai smulkus.
Naikinau as juos Ametistejoj (Kaunas) su impulsiuniu prietaisu adatelem, bet norimo rezultato nesulaukiau. Girdejau vilniuje su ISP naikina truputi kitaip, ten ne adateles naudoja kaip supratau, bet visa ploteli su kazkokia prietaiso galvute pridegina ar kaip?!

Labai laukiu jusu atsiliepimu bigsmile.gif
mademoiselli
o tam Laticort reikia gydytojo racepto?paskaicius apie informacini lapeli atrodo kad tai labai stiprus tepaliukas...pas mane asmeniskai ant zandu nuolat issiplete kapiliarai...visada raudoni skruostai...daug kassako grazu o as viska padaryciau kad tik atsikratyciau... verysad.gif ir taip jau nuo vaikystes..
gal dar kas kokiu tepaliuku turi parekomenduoti?
svenag1978
Laticort parduoda be recepto, bet tai problemos neispres. Kol tepsi bus gerai, bet visa gyvenima juo nesitepliosi.
Rasytee
QUOTE(svenag1978 @ 2008 06 10, 12:07)
Sveikos,

labai daug prirasyta apie veido raustancia oda ir issipletusius kapiliarus. Tai as sugalvojau atidaryti tema apie veido odos letine liga kuri vadinasi graziai ROZINE, bet jos pasekmes labai jau negrazios  verysad.gif ir nepuosiancios Zodziu, gal kas turi diagnuozuota tokia liga ir gali pasidalinti patirtimi kaip su ja kovoja.
Is esmes tie odos ligu gydytojai tai mane jau vemt vercia schmoll.gif , kiek apsilankai pas skirtingus tai vis skirtingos diagnozes ir skirtingi tepaliukai. Man pavyzdziui jau diagnuozuota: neurodermitas, atopinis dermatitas, alerginis dermatitas kazkoks, rozine, jautri oda su issipletusiais kapiliarais. Tepliojau simtais tepalu, pradzioje lyg ir padedavo, labiausiai Laticort, bet juo issitepus oda isbalsta kaip geisos. Kol tepi tol gerai, nes kapiliarai susitraukia visiskai, bet tik nustojus tepti ir vel tas pats verysad.gif Anksciau dar budavo susitraukia tie kapiliarai, bet dabar jau is ju pasidare tokios demeles, nes labai smulkus.
Naikinau as juos Ametistejoj (Kaunas) su impulsiuniu prietaisu adatelem, bet norimo rezultato nesulaukiau. Girdejau vilniuje su ISP naikina truputi kitaip, ten ne adateles naudoja kaip supratau, bet visa ploteli su kazkokia prietaiso galvute pridegina ar kaip?!

Labai laukiu jusu atsiliepimu bigsmile.gif
*

ta procedura Ametistejoj visai nepadejo?man siulo ja darytis tai idomu labai kaip ten kas. ar skaudejo?
Hisense
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 07, 23:15)
ta procedura Ametistejoj visai nepadejo?man siulo ja darytis tai idomu labai kaip ten kas. ar skaudejo?
*

Procedura man dare Ametistejoj praeita vasara.Naikino kapiliarus.Pirma karta idure mazdaug 15 duriu ir liepe ateiti po 2savaiciu.Po dvieju savaiciu idure 80 duriu verysad.gif .Sako dabar turetu jau nebebuti issipletusiu kapiliaru.Zinoma oda buvo negrazi 2 savaites,bet po 2 savaiciu man atrodo kad atsirado dar daugiau raudonu kapiliaru unsure.gif .Vakar buvau vel ametistejoj,paaiskinau gydytojai Rutai,tai ji net i kalbas nesileido,kad galejo ju padaugeti.Na ,o as juk akivaizdziai matau........ sad.gif
Rasytee
QUOTE(Hisense @ 2008 07 08, 12:17)
Procedura man dare Ametistejoj praeita vasara.Naikino kapiliarus.Pirma karta idure mazdaug 15 duriu ir liepe ateiti po 2savaiciu.Po dvieju savaiciu idure 80 duriu verysad.gif .Sako dabar turetu jau nebebuti issipletusiu kapiliaru.Zinoma oda buvo negrazi 2 savaites,bet po 2 savaiciu man atrodo kad atsirado dar daugiau raudonu kapiliaru unsure.gif .Vakar buvau vel ametistejoj,paaiskinau gydytojai Rutai,tai ji net i kalbas nesileido,kad galejo ju padaugeti.Na ,o as juk akivaizdziai matau........  sad.gif
*

blink.gif na tikrai aciu uz info nerizikuosiu geriau nes kolkas tikrai ner didels problemos galima ir kremukais pasitepliot
Hisense
Siaip as naudoju kremuka Academie firmos ,vadinasi hypo sensible programme anti rougeurs smile.gif ,tai tikrai gerai sustabdo kapiriaru plitima,vienintelis kremas kuris isgelbejo mane.Pirkau braskese smile.gif
svenag1978
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 08, 01:15)
*

Labas. Na procedura nera is maloniuju, vis tik bado adatelemis jautrias vietas. Labiausiai jauciasi kai aplink nosi daro. As tai siulyciau pabandyti, pvz. jeigu turi koki kapiliara issipletusi ant kojos ir matysi kaip ten kas, ar padeda ar ne. mirksiukas.gif

Hisense kur kur tu ta kremuka pirkai? smile.gif
Hisense
QUOTE(svenag1978 @ 2008 07 08, 19:09)
Labas. Na procedura nera is maloniuju, vis tik bado adatelemis jautrias vietas. Labiausiai jauciasi kai aplink nosi daro. As tai siulyciau pabandyti, pvz. jeigu turi koki kapiliara issipletusi ant kojos ir matysi kaip ten kas, ar padeda ar ne.  mirksiukas.gif

Hisense kur kur tu ta kremuka pirkai? smile.gif
*

As ji pirkau is www.strawberrynet.com smile.gif is vadinamu braskiu smile.gif
kristoline
sveikutes wink.gif

mano veido oda irgi paraudus, irgi kapiliarai pavirsiuje matosi, taip pat i temperaturu skirtumus reaguoja verysad.gif ilga laika nieko specialaus nenaudojau, aisku, del tokios bjaurasties ziauru diskomforta jauciau - manau, pacios visa tai esat patyrusios. tai va. o neseniai pabaigus viena eilini drekinanti krema nusprendziau isbandyt kazka naujo, kas but skirta butent tokiai odai. ir cia man labai padejo internetas, nors pries tai vaistineje apsiziurinejau, kokia kosmetika parduoda, nusiziurejau keleta gamintoju.... paskui radau tokia tema:

http://www.supermama.lt/forumas/lofiversio...php/t62549.html

kritau i ja, perskaiciau iki paskutinio puslapio ir nusprendziau isbandyt AVENE kosmetika. kadangi mano oda sausa/misri, pasirinkau kremus DIROSEAL (labai zalias, probleminems vietoms) ir ANTIROUGERS (lengvai zalsvas, visam veidui, SPF 10). kazkuri rase, kad AVENE sunkiai isigeria i oda ir ji visa diena blizganci veidu pravaiksto... man gi abu kremai labai lengvai tepasi, labai maloniai susigeria ir jauciu komforta praktiskai visa diena. tiesa, dar naudoju valikli EXTREMLY gentle cleanser (nuplaut nereikia, labai malonus ir skalsus mano sausai odytei) smile.gif

kokie rezultatai? net nezinau - naudoju tik dvi savaites, bet linkusi manyti, kad rezultatas jau yra biggrin.gif raso, kad rezultatas pasimato po 3-6 menesiu.... lauksiu, tikiuosi iki ziemos susitvarkys.... abu kremus tepu rytais, dar sprendziu dilema, ka pasirinkt kaip naktini krema.... :/
mademoiselli
as naudoju roc calmance ir collistar jautriai su issipletusiais kapiliarais odai kremukus ir pieneli. zinau kad tai stiprina kapiliaru sieneles ir pan. bet realus vaizdas nuo to nesikeicia. o jau tie mano raudoni zandai! tai net verkt kartais norisi kai i nuotraukas paziuriu... dabar mano gydytoja atostogose o jau kai gris tai iskart pas odos siuntimo prasysiu... ir gal kaip nors isspresim sita problemele...
svenag1978
QUOTE(mademoiselli @ 2008 07 22, 01:19)
as naudoju roc calmance ir collistar jautriai su issipletusiais kapiliarais odai kremukus ir pieneli. zinau kad tai stiprina kapiliaru sieneles ir pan. bet realus vaizdas nuo to nesikeicia. o jau tie mano raudoni zandai! tai net verkt kartais norisi kai i nuotraukas paziuriu... dabar mano gydytoja atostogose o jau kai gris tai iskart pas odos siuntimo prasysiu... ir gal kaip nors isspresim sita problemele...
*

Tai kad pas odos gydytoja siuntimo nereikia. Tik uzsiregistruoji antrojoje ligonineje ir atvyksti numatytu laiku. Bet as ten gal pas kokius 5 skirtingus gydytojus buvau, tycia, ir visi skirtingas diagnozes sako schmoll.gif As tai jais visai nepasitikiu schmoll.gif schmoll.gif O dar paims ir prirasys saldymo procedura, kaip ir man ir nieko gero verysad.gif
meskiniukas
sweikos paneles 4u.gif
tai wat turiu ir as ta beda,oj kiek wisokie "daktarai man ja gyde" ir zinot kol pati nesigriebiau kazko daryt nieks nepadejo,pirmiausias mano geras zingsnis buwo pas wiena odos daktare kaune,superine gyditoja,i nieka pro pirstus neziuri,isiwaizduokit,be eiliu per diena man wisus imanomus tyrimus padare,tiesiog paeme uz rankos ir per kabinetus perwede thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pries pusantru metu ji man pasiule RUBORIL SPF15 (apie 40lt)deja jis man buwo silpnokas,nes ta rupuze raudonlige gan gerai buwo isiwaziawus blink.gif tada wisai neseniai isejo EUCERIN linija raustanciai weido odai (apie 60lt) drekina nerealiai,rauswuma mazina bet netaip kaip noretus doh.gif tada pameginau AWENE,na man netiko,labai dziowino schmoll.gif ,o dabar isbandziau Rasos krema (29lt) rezultatas nerealus doh.gif thumbup.gif nuo to laiko kaip tepu,jau kokie du menesiai,tik pora kartu weidas stipriau buwo paraudes,bet to kas darydawos anksciau tikrai neber,siulau pamegit blush2.gif mirksiukas.gif
http://www.jautrioda.lt/view.php?id=565
Lotuke
QUOTE(meskiniukas @ 2008 07 26, 13:02)
sweikos paneles 4u.gif
tai wat turiu ir as ta beda,oj kiek wisokie "daktarai man ja gyde" ir zinot kol pati nesigriebiau kazko daryt nieks nepadejo,pirmiausias mano geras zingsnis buwo pas wiena odos daktare kaune,superine gyditoja,i nieka pro pirstus neziuri,isiwaizduokit,be eiliu per diena man wisus imanomus tyrimus padare,tiesiog paeme uz rankos ir per kabinetus perwede thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pries pusantru metu ji man pasiule RUBORIL SPF15 (apie 40lt)deja jis man buwo silpnokas,nes ta rupuze raudonlige gan gerai buwo isiwaziawus blink.gif tada wisai neseniai isejo EUCERIN linija raustanciai weido odai (apie 60lt) drekina nerealiai,rauswuma mazina bet netaip kaip noretus doh.gif tada pameginau AWENE,na man netiko,labai dziowino schmoll.gif ,o dabar isbandziau Rasos krema (29lt) rezultatas nerealus doh.gif  thumbup.gif nuo to laiko kaip tepu,jau kokie du menesiai,tik pora kartu weidas stipriau buwo paraudes,bet to kas darydawos anksciau tikrai neber,siulau pamegit blush2.gif  mirksiukas.gif
*

O man tas Rasos kremas tai schmoll.gif
taskelis
QUOTE(Lotuke @ 2008 08 10, 20:20)
O man tas Rasos kremas tai  schmoll.gif
*

Sveikos,
mano problema - issiplete veido odos kapiliariai, kurie isvis nereaguoja i temperatura. Siaip reaguoja i miego ir poilsio trukme, jei mazai miegu, stresuoju - tai iskart prilenda kaip grybu po lietaus blink.gif
Bandziau daug kremu (ruboril, eucerin, rasos ir dar nepamenu kokius), bet ypatingo rezultato nebuvo. Labiausiai padejo kapsules is bodyshop, as neatsimenu kaip jos tiksliai vadinas, bet bodyshope yra tokia oranzine linija su vitaminu C odai su issipletusiais kapiliarais, nusipirkau kapsules (kainuoja apie 100 litu) (ju yra 28 ir reikia naudoti vietoj naktinio kremo), tai ir kapiliaru sumazejo ir oda kazkaip atsigavo, net svytet pradejo lotuliukas.gif
Dabar galvoju nueit i GK klinika issinaikinti kapiliaru su sviesos impulsu terapija arba lazeriu. Gal kasnors buvote?
Estela_
QUOTE(meskiniukas @ 2008 07 26, 13:02)
sweikos paneles 4u.gif
tai wat turiu ir as ta beda,oj kiek wisokie "daktarai man ja gyde" ir zinot kol pati nesigriebiau kazko daryt nieks nepadejo,pirmiausias mano geras zingsnis buwo pas wiena odos daktare kaune,superine gyditoja,i nieka pro pirstus neziuri,isiwaizduokit,be eiliu per diena man wisus imanomus tyrimus padare,tiesiog paeme uz rankos ir per kabinetus perwede thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pries pusantru metu ji man pasiule RUBORIL SPF15 (apie 40lt)deja jis man buwo silpnokas,nes ta rupuze raudonlige gan gerai buwo isiwaziawus blink.gif tada wisai neseniai isejo EUCERIN linija raustanciai weido odai (apie 60lt) drekina nerealiai,rauswuma mazina bet netaip kaip noretus doh.gif tada pameginau AWENE,na man netiko,labai dziowino schmoll.gif ,o dabar isbandziau Rasos krema (29lt) rezultatas nerealus doh.gif  thumbup.gif nuo to laiko kaip tepu,jau kokie du menesiai,tik pora kartu weidas stipriau buwo paraudes,bet to kas darydawos anksciau tikrai neber,siulau pamegit blush2.gif  mirksiukas.gif
*

O nuo ko rausdavo oda? Nuo temperatūrų skirtumo?
Incredible Me
Isbandziau ir as "rasos" krema raustanciai odai,nepadeda visai schmoll.gif
Estela_
QUOTE(Mertise @ 2008 09 05, 16:35)
Isbandziau ir as "rasos" krema raustanciai odai,nepadeda visai schmoll.gif
*

O kokios pas Tave problemos? Kada oda rausta? Man įdomu sužinot ar panašios ir ar verta jį bandyt. smile.gif
larisa67
Mane kamuoja tokia problema. Dariau procedūrą Ametistejoje, bet rezultatu patenkinta neesu. Naudoju Eucerin kosmetika. Kaip pirki tose braškėse papasakokit smile.gif
*Lamba*
Aš norėčiau paklausti naudojančių RASOS kremukus, ar jie kažkiek maskuoja tą raudonį, kaip tarkim EUCERIN kremukas? Ar bespalvis jis? g.gif
taskelis
QUOTE(*Lamba* @ 2008 09 07, 20:27)
Aš norėčiau paklausti naudojančių RASOS kremukus, ar jie kažkiek maskuoja tą raudonį, kaip tarkim EUCERIN kremukas? Ar bespalvis jis?  g.gif
*

Rasos kremas bespalvis ir nieko nemaskuoja
Incredible Me
QUOTE(Elegant @ 2008 09 05, 17:45)
O kokios pas Tave problemos? Kada oda rausta? Man įdomu sužinot ar panašios ir ar verta jį bandyt. smile.gif
*

mano problema issiplete kapiliarai ant skruostu ir ant nosies verysad.gif be tonalinio kremo labai blogai atrodo...tai isbandziau ta rasos krema,jau turbut 3 savaites naudoju,bet jokio efekto...na ka noreti uz 30lt...
Reklamiste
QUOTE(Mertise @ 2008 09 11, 09:09)
mano problema issiplete kapiliarai ant skruostu ir ant nosies verysad.gif be tonalinio kremo labai blogai atrodo...tai isbandziau ta rasos krema,jau turbut 3 savaites naudoju,bet jokio efekto...na ka noreti uz 30lt...
*

Tu man pasakyk: ar nors vienas kremas tau per savaites kelias realiai sutvarkė kapiliarus? Nekalbu apie maskavimo efektą. Trūkęs kapiliaras su kosmetika nepagydomas. Tu gali tik profilaktiškai stiprinti ir apsaugoti.
svenag1978
QUOTE(Reklamiste @ 2008 09 11, 12:22)
Tu man pasakyk: ar nors vienas kremas tau per savaites kelias realiai sutvarkė kapiliarus? Nekalbu apie maskavimo efektą. Trūkęs kapiliaras su kosmetika nepagydomas. Tu gali tik profilaktiškai stiprinti ir apsaugoti.
*

Sutinku 100% drinks_cheers.gif Jau cia tik salinimas kapiliaru rimtesnemis priemonemis pades. O kremai visokie tik stiprina manau dar neislindusius kapiliarus. O kurie yra islinde, tie jau ir bus. Tai tik maskuoti specialiomis priemonemis telieka doh.gif
O kokius toninius kremus jus naudojat? Ar jie nesausina odos?Ar ten ivairiu atspalviu yra? As vaistinej "Farma" klausiau, tai tokiu kremu neturi, turi tik pagrinda pudrai.
taskelis
QUOTE(svenag1978 @ 2008 09 11, 12:16)
Sutinku 100% drinks_cheers.gif Jau cia tik salinimas kapiliaru rimtesnemis priemonemis pades. O kremai visokie tik stiprina manau dar neislindusius kapiliarus. O kurie yra islinde, tie jau ir bus. Tai tik maskuoti specialiomis priemonemis telieka doh.gif
O kokius toninius kremus jus naudojat? Ar jie nesausina odos?Ar ten ivairiu atspalviu yra? As vaistinej "Farma" klausiau, tai tokiu kremu neturi, turi tik pagrinda pudrai.
*

nu man jie tai atsiranda tai isnyksta, ta prasme nera kad jau islindo ir niekad atgal nebesulenda rolleyes.gif
svenag1978
Sveikos. Na vakar pagaliau prisiruosiau ir apsilankiau GK klinikoje pas gyd. Grigaitiene. Aptarnavimas labai malonus laukti reikejo gal tik kokias 5 min. tai va diagnozavo rozinius spuogus (cia tas pats kas rozine) verysad.gif o as kadangi jau 30 meteliu turiu tai man labai keista buvo, sakau paauglysteje jokio spuogelio, o dabar se tau. Nu ji labai issamiai man paaiskino kad cia letine liga ir islenda tam tikru momemtu. Nu tai mes taip gvildenom tas priezastis apie 30 min(nezinau kiek laiko ten pacientui skiriama), kad ir issiaiskinom jog tai bus nerviniu pagrindu. Nes po gimdymo kai islindo, tai ir nebesulenda zaraza doh.gif Na prirase ji man vaistuku, rekomendavo kremuku. Tiesiog ne viena, bet visa sarasa pateike atspauzdinusi, sako ne visiems tinka, tai issirinksi kas tau geriausiai. O paskui prasnekom apie lazeri ir IPS. Nu kainos tai ten kandziojasi ir ji su tuo sutiko, todel nepirso man ju darytis. Bet sake po proceduru kurso 2-3 pagerejimas 70 %, tai nuskambejo viliojamai. O taip pat rode acne gydymo rezultatatus, tai vaikeli spuogu ne zymes, kai kur ir randeliai issilygine, kaip nebuve ir tai panaikinta visam laikui. Taip pat rode ir roziniu spuogu gydymo rezultatus, tai po 3 proceduros, buvo matyti zymus pagrazejimas (na ten moteriskei visas veidas buvo apimtas papulemis, pustulemis, pulineliais, paraudimu fone, net ir kakata, zodziu sveikos vietos nebuvo schmoll.gif ), o po 4 proceduros foto neturejo. O dar vienai moteriskei tai sake laabai geri rezultatai buvo, bet foto neturejo unsure.gif O siaip tai girdejau, kad GK klinikoje galima issimoketinai atsiskaityti, tai vienu metu tai nekerta per pinigine.
Na dabar prirase tris tepaliukus, kuriais reikia tepti kas vakara. Tai ziuresiu koks bus efektas. Kol kas tik antra vakara antru tepalu tepiausi, aisku deginimo ir niezejimo buvo, bet ant virsaus uztepiau drekinancio kremuko ir nuejau miegoti. Tai nezinau kiek dar ten niezejo biggrin.gif O vaistai tokie: ROSEX, SKINOREN, VITEL. O kremuku srasas irgi netrumpas, bet parasysiu veliau, nes vaikai atsikele tai reik eit ju rengt ir tvarkyt mirksiukas.gif
Dusele
esant kuperozinei odai nerekomenduojamas muilas, jokie alkoholio turintys preaparatai, kremai geriausia turintys dideles koncentracijas a ir c vitamino, pantenolio. Butina apsauga nuo UV spinduliu, salcio, vengti temperaturu svyravimu, pirciu, kieto vandens.
svenag1978
KAIP ZADEJAU TRUPUTIS INFO mirksiukas.gif

Sarasiukas kremuku odai su issipletusiais kapiliarais ir roziniais spuogiukais (palaikomasis gydimas):
1. Avene rich anti-redness kremas sausai odai
2. Avene light anti-redness emulsija misraiai ir normaliai odai
3. Avene diroseal kremas
4. Bioderma sensibio AR
5. Ureage roseliane kremas veidui
6. IWOSTIN kremas odai su issipletusiais kapiliarais
7. DNA Super phyto rich moisturizer

Prausikliai:
1. Physiogel prausiklis
2. DNA Creme of nectar soothing wash
3. Avene rinse off gentle cleanser svelni prausiamoji zele
4. Bioderma atoderm foaming gel gelis prausiklis
5. Ureage surgras/ Cu-Zn valomasis gelis
6. Iwostin prausimosi gelis alergiskai odai
svenag1978
Rekomenduojama kuperozines odos prieziuros tvarka:
- isvalyti oda svelnia, nedirginancia valymo priemone
- isdziovinti svelniai tapsnojant
- sudrekinti NEKOMEDOGENINE drekinimo priemone (nekemsancia poru)
- jeigu darote makiaza, patirinkite ar kosmetikos priemones yra nekomedogenines
- kiekviena ryta uztepkite pakankama nekomedogenines apsaugines priemones nuo saules sluoksni (SPF ne maziau 15).

Kas gali pabloginti bukle:
- saules ir aukstos temperaturos/karsto oro poveikis
- kosmetika, kurios sudetyje yra SPIRITO/ KVAPIUJU MEDZIAGU/ LANOLINO
- stresas arba nerimas (kurio praktiskai isvengti neimanoma schmoll.gif )
- alkoholiniai gerimai
- karsti gerimai ir maistas
- astrus maistas
- kortikosteroidai
- savarankiskas gydymasis ir aknes tipo ligoms taikomas gydymas daznai sukelia bukles pablogejima
Lara22
Man pad€da Lir€n€ smile.gif
svenag1978
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 07, 13:03)
Man pad€da Lir€n€  smile.gif
*

krempudra
Lara22
QUOTE(svenag1978 @ 2008 10 07, 12:08)
krempudra
*

Ne, kremas Lirene - ruzavas pirkau is sarmos Kaune, ir nebrangus gal 15lt atrodo mokejau tikrai efektas yra, geriau uz ruborili, bet tepti reikia is veido apacios i virsu link akiu, o ne nuozulniai nuo akiu link smakro apacios
taskelis
Gal kamnors bus idomu g.gif
Vakar dariausi sia procedura http://www.kosmedija.lt/lt/visiems/paslaug..._salinimas.html

Aprasymas siek tiek netikslus, nes man pasake, kad pas mane per daug issipletusiu kapiliaru, todel per viena procedura visko isnaikinti negali, reikes 3-5 proceduru (realiai itariu kad 5). Man kazkaip laaabia skaudejo (gal kad nosis ir aplink nosi jautri sritis) ir proceduros metu, paskui jautes kad tvilkcioja visa vakara. Siandien nosis paraudus labiau nei buvo ir pleiskanoja, nu reiks ziuret kas po 10 dienu bus. Siaip po 10 dienu i antra procedura eisiu. Nors internete parasyta 'NUO 60 litu', man viena procedura kainavo 210 litu, cia tipo priklauso nuo impulsu skaiciaus ar panasiai, tai kazkaip numanau, kad tas malonumas iki kokio 1000 pabrangs verysad.gif

Tai tiek, jei kam bus idomu, parasysiu, kaip toliau sekes ax.gif
Jolete
Rozex tepalas man irgi netiko, gal tris kartus kol tepiau, oda tiesiog nusilupo. Atrodžiau baisiau negu baisiai doh.gif
Man gydyti rožinei prie Rozex tepalo dar išrašė dešimt dienų gerti antibiotikus (Doxicilclin) ir deja rezultatas buvo baisus, tuomet nuėjau pas kitą gydytoją, tas sako nėra čia jokios rožinės, čia seborėjinis dermatitas doh.gif Taip kad, geriau jau kelių specialistų nuomonė.
svenag1978
QUOTE(taskelis @ 2008 10 08, 11:40)
Gal kamnors bus idomu  g.gif
Vakar dariausi sia procedura http://www.kosmedija.lt/lt/visiems/paslaug..._salinimas.html

Aprasymas siek tiek netikslus, nes man pasake, kad pas mane per daug issipletusiu kapiliaru, todel per viena procedura visko isnaikinti negali, reikes 3-5 proceduru (realiai itariu kad 5). Man kazkaip laaabia skaudejo (gal kad nosis ir aplink nosi jautri sritis) ir proceduros metu, paskui jautes kad tvilkcioja visa vakara. Siandien nosis paraudus labiau nei buvo ir pleiskanoja, nu reiks ziuret kas po 10 dienu bus. Siaip po 10 dienu i antra procedura eisiu. Nors internete parasyta 'NUO 60 litu', man viena procedura kainavo 210 litu, cia tipo priklauso nuo impulsu skaiciaus ar panasiai, tai kazkaip numanau, kad tas malonumas iki kokio 1000 pabrangs  verysad.gif

Tai tiek, jei kam bus idomu, parasysiu, kaip toliau sekes  ax.gif
*

as tokia procedura dariausi Ametistejoj (4 kartus). Esme tame, kad ji panaikina tik stambesnius kapiliarus. O jeigu jie labai smulkus ir duoda toki raudonuma ar demeles raudonas, tai cia tik IPS ir lazerio pagalba reikalinga. Tai va, ar verta ten tokius pinigelius isleisti, gal geriau pataupyti ir pabandyti IPS? Kiek zinau Vilniaus lazerinio dermatologijos centre IPS kainuoja viena proicedura apie 400 Lt. Bent iki spalio tiek kainavo. O GK klinikoje tai jau raudonio salinimo viena procedura 800 Lt, bent mano atveju, gal jeigu maziau isplite tai ir pigiau, nes parasyta nuo 600Lt. Tai va.
O ROSEX man tai tinka, tfu tfu tfu ir Vitella tinka. O va tas SKONOREN tai grauzia ir lupasi oda. Tai juo tik spuogus tepu rolleyes.gif
svenag1978
QUOTE(Jolete @ 2008 10 08, 13:02)
Rozex tepalas man irgi netiko, gal tris kartus kol tepiau, oda tiesiog nusilupo. Atrodžiau baisiau negu baisiai  doh.gif 
Man gydyti rožinei prie Rozex tepalo dar išrašė dešimt dienų gerti antibiotikus (Doxicilclin) ir deja rezultatas buvo baisus, tuomet nuėjau pas kitą gydytoją, tas sako nėra čia jokios rožinės, čia seborėjinis dermatitas doh.gif  Taip kad, geriau jau kelių specialistų nuomonė.
*

o as tai zinok N+1 gydytoju aplankius jau esu su savo bedele blink.gif Ir visi vis skirtingas diagnozes - nuo alergio iki seborejinio dermatito ir t.t. Bet va paskutiniai keli gydytojai tai patvirtino rozine verysad.gif cray.gif Nors koks skirtumas koks ligos pavadinimas, vistiek sudinai (atsiprasau blush2.gif ) atrodo ta oda bet kokiu atveju irnesakyk.gif Juk tai letines ligos kurios neisgydomos, ir vis islenda laikas nuo laiko. tai va reikia mokytis gyventi su jomis, naudoti tinkamas priemones ir t.t.
svenag1978
jolete pabandyk isivesti i google ROSACEA ir pasiziuresi panasu ar ne. ten toki puslapi su vaizdais ismeta, tai as palyginus dar grazi blush2.gif
Versija
Sveiki,mane irgi istiko ta pati beda,paraudo zandas,isbere mazi spuogiukai.. paskui pradejo persimetinet ir ant kito zando . Galvojau kad alergija,bet nepraejo ko tik nedariau.. Galu gale nuejau pas dermatologa-jis apziurejo skruosta pasake kad taj yra rozine liga ar kaip ja ten vadint,israse Rosex sake skirtumas bus pastebimas po 1 menesio,o isnykt turi tik po 3 menesiu.. Dar pasake,kad sia liga gali sukelt kazkokia bakterija (pavadinimo neatsimenu),kuri yra skrandije,ta bakterija issaukia ir opaliges visokiausias.. pozymiai butu tokie,kad daznai kyla rugstys,skrandi paskausta.. Taj va israse vaistus- 3 tabletes,kurias reikia gert po 1 i diena (visas gydymo kursas kai pir 3 dienos).. Pradejau gydytis tik pries pora dienu,taj kazkokiu matomu pozymiu nera.. nu tikiuosi bent kiek pageres smile.gif o kad kapiliara ibus issiplete ant zanduko taj sake taip ir liks (raudonis),nebent paskui po spuogiuku gydymo,tuos kapiliarus panaikint su lazeriu.. kas sake kainuoja nemazai verysad.gif
Stefis
O man geriausiai nuo spuogų ir kapiliarų yra soliariumas blush2.gif spuogai išdžiūna - pranyksta visada, o susidariusius kapiliarus - rudas įdegis gerai maskuoja lotuliukas.gif

PIGŪS, KOKYBIŠKI SOLIARIUMO KREMAI

Lara22
QUOTE(Versija @ 2008 10 15, 17:14)
Sveiki,mane irgi istiko ta pati beda,paraudo zandas,isbere mazi spuogiukai.. paskui pradejo persimetinet ir ant kito zando . Galvojau kad alergija,bet nepraejo ko tik nedariau.. Galu gale nuejau pas dermatologa-jis apziurejo skruosta pasake kad taj yra rozine liga ar kaip ja ten vadint,israse Rosex sake skirtumas bus pastebimas po 1 menesio,o isnykt turi tik po 3 menesiu.. Dar pasake,kad sia liga gali sukelt kazkokia bakterija (pavadinimo neatsimenu),kuri yra skrandije,ta bakterija issaukia ir opaliges visokiausias.. pozymiai butu tokie,kad daznai kyla rugstys,skrandi paskausta.. Taj va israse vaistus- 3 tabletes,kurias reikia gert po 1 i diena (visas gydymo kursas kai pir 3 dienos).. Pradejau gydytis tik pries pora dienu,taj kazkokiu matomu pozymiu nera.. nu tikiuosi bent kiek pageres  smile.gif  o kad kapiliara ibus issiplete ant zanduko taj sake taip ir liks (raudonis),nebent paskui po spuogiuku gydymo,tuos kapiliarus panaikint su lazeriu.. kas sake kainuoja nemazai  verysad.gif
*

Helicobacter pylori bakterija
svenag1978
QUOTE(Versija @ 2008 10 15, 18:14)
Sveiki,mane irgi istiko ta pati beda,paraudo zandas,isbere mazi spuogiukai.. paskui pradejo persimetinet ir ant kito zando . Galvojau kad alergija,bet nepraejo ko tik nedariau.. Galu gale nuejau pas dermatologa-jis apziurejo skruosta pasake kad taj yra rozine liga ar kaip ja ten vadint,israse Rosex sake skirtumas bus pastebimas po 1 menesio,o isnykt turi tik po 3 menesiu.. Dar pasake,kad sia liga gali sukelt kazkokia bakterija (pavadinimo neatsimenu),kuri yra skrandije,ta bakterija issaukia ir opaliges visokiausias.. pozymiai butu tokie,kad daznai kyla rugstys,skrandi paskausta.. Taj va israse vaistus- 3 tabletes,kurias reikia gert po 1 i diena (visas gydymo kursas kai pir 3 dienos).. Pradejau gydytis tik pries pora dienu,taj kazkokiu matomu pozymiu nera.. nu tikiuosi bent kiek pageres  smile.gif  o kad kapiliara ibus issiplete ant zanduko taj sake taip ir liks (raudonis),nebent paskui po spuogiuku gydymo,tuos kapiliarus panaikint su lazeriu.. kas sake kainuoja nemazai  verysad.gif
*

o koks tu tableciu pavadinimas? man tai pavyzdziui su skrandziu jokiu problemu, nei rugstys kyla, nei paskauda kada g.gif bet as tai itariu grynai nerviniu pagrindu, o kuo labiau stengiuosi nesinervinti, tuo daugiau nervuojuosiu ir raustu ir t.t. uzdaras ratas doh.gif doh.gif
svenag1978
QUOTE(Stefis @ 2008 10 16, 14:39)
O man geriausiai nuo spuogų ir kapiliarų yra soliariumas  blush2.gif  spuogai išdžiūna - pranyksta visada, o susidariusius kapiliarus - rudas įdegis gerai maskuoja  lotuliukas.gif

*

o vat soliarumas ir deginimasis sauleje labiausiai kenkia kapiliarams nono.gif as sutinku, kad idegis maskuoja, bet kartu ir dar daugiau tu bjaurybiu islenda!
svenag1978
QUOTE(taskelis @ 2008 10 08, 11:40)
Gal kamnors bus idomu  g.gif

Aprasymas siek tiek netikslus, nes man pasake, kad pas mane per daug issipletusiu kapiliaru, todel per viena procedura visko isnaikinti negali, reikes 3-5 proceduru (realiai itariu kad 5). Man kazkaip laaabia skaudejo (gal kad nosis ir aplink nosi jautri sritis) ir proceduros metu, paskui jautes kad tvilkcioja visa vakara. Siandien nosis paraudus labiau nei buvo ir pleiskanoja, nu reiks ziuret kas po 10 dienu bus. Siaip po 10 dienu i antra procedura eisiu. Nors internete parasyta 'NUO 60 litu', man viena procedura kainavo 210 litu, cia tipo priklauso nuo impulsu skaiciaus ar panasiai, tai kazkaip numanau, kad tas malonumas iki kokio 1000 pabrangs  verysad.gif

Tai tiek, jei kam bus idomu, parasysiu, kaip toliau sekes  ax.gif
*

Man labai idomu, kaip sekasi?
taskelis
QUOTE(svenag1978 @ 2008 10 20, 13:24)
Man labai idomu, kaip sekasi?
*

siandien kaip tik buvau antroj proceduroj (po pirmos kazkaip jokio efekto nepastebejau), bet sake kad po antros jau tikrai matysiu efekta. Bet po proceduros kokia savaite vietoj pasalintu kapiliariu tokie mazi sasiukai buna (bet beveik uzsimaskuoja su krempudra), tai po savaites vel parasysiu, ar verta ar ne darytis. Ai, dar siandien bent jau man pasirode kad trigubai daugiau tu kapiliaru pasalino, o kainavo 250 litu.
To be continued smile.gif
svenag1978
QUOTE(taskelis @ 2008 10 20, 22:23)
siandien kaip tik buvau antroj proceduroj (po pirmos kazkaip jokio efekto nepastebejau), bet sake kad po antros jau tikrai matysiu efekta. Bet po proceduros kokia savaite vietoj pasalintu kapiliariu tokie mazi sasiukai buna (bet beveik uzsimaskuoja su krempudra), tai po savaites vel parasysiu, ar verta ar ne darytis. Ai, dar siandien bent jau man pasirode kad trigubai daugiau tu kapiliaru pasalino, o kainavo 250 litu.
To be continued  smile.gif
*

o kurioj vietoj ant veido tau juos salina?
taskelis
QUOTE(svenag1978 @ 2008 10 21, 17:32)
o kurioj vietoj ant veido tau juos salina?
*

pas mane laaabai ju daug ant nosies ir keli ant zandu.
Juxt
help.gif
norėjau jūsų paklausti, kokias kaukes naudojat turinčios tokią veido odą? ir turbūt apie šveitiklius reikia pamiršti, nebent yra spec.tokiai odai skirtų?
būčiau l.dėkinga už info mirksiukas.gif
taskelis
QUOTE(Juxt @ 2008 10 22, 11:40)
help.gif
norėjau jūsų paklausti, kokias kaukes naudojat turinčios tokią veido odą? ir turbūt apie šveitiklius reikia pamiršti, nebent yra spec.tokiai odai skirtų? 
būčiau l.dėkinga už info  mirksiukas.gif
*

vienintele priemone, kuri manau siek tiek padejo yra bodyshop vitamin C linijos kapsules (28 kapsules, reik naudot vietoj naktinio kremo kas 3 menesiu). Kainuoja 98 litusparduotuvej, pas platintojas turbut pigiau (zr. TBS tema). As vasara sunaudojau induka, tai ziauriai patenkinta buvau oda, tikrai paskaistejo, ir siek tiek sumazejes raudonis buvo (aisku, visiskai neisnyko). Dabar antra nusipirkau biggrin.gif
svenag1978
QUOTE(taskelis @ 2008 10 22, 22:24)
vienintele priemone, kuri manau siek tiek padejo yra bodyshop vitamin C linijos kapsules (28 kapsules, reik naudot vietoj naktinio kremo kas 3 menesiu). Kainuoja 98 litusparduotuvej, pas platintojas turbut pigiau (zr. TBS tema). As vasara sunaudojau induka, tai ziauriai patenkinta buvau oda, tikrai paskaistejo, ir siek tiek sumazejes raudonis buvo (aisku, visiskai neisnyko). Dabar antra nusipirkau  biggrin.gif
*

o kokiose pardose jo galima gauti pirkti?
JaneDoe
QUOTE(svenag1978 @ 2008 10 22, 22:06)
o kokiose pardose jo galima gauti pirkti?
*

body shope biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.