Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

ir as siemet surizikavau, ir turiu kelis daigus baklazanu, keli velyvi keli ankstyvi, tai jau vieni tuoj tuoj zydes, na po truputi skleidziasi ziedai. ziuresiu kas gausis. Gal kas auginote ir kokiu nors patarimu turite?
Atsakyti
Šiltnamis neravėtas ir negenėtas blush2.gif , tai parodysiu tik tai, ką šalia padariau smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 06 29, 15:35)
Šiltnamis neravėtas ir negenėtas  blush2.gif  , tai parodysiu tik tai, ką šalia padariau  smile.gif

user posted image

Iš kur varlytė tokia graži atšuoliavo? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 06 29, 17:35)
Šiltnamis neravėtas ir negenėtas  blush2.gif  , tai parodysiu tik tai, ką šalia padariau  smile.gif

user posted image

Labai jaukus kampelis... wub.gif , bet labai smalsu praverti ir šiltnamio duris lotuliukas.gif
Atsakyti
Galim parodyti ir savo šiltnamiuką. Pastatytas neperseniausiai. Metalinis, dengtas banguotu plastiku.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 30, 08:19)
Galim parodyti ir savo šiltnamiuką. Pastatytas neperseniausiai. Metalinis, dengtas banguotu plastiku.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Šaunuolė, tvarkingas, gražus šiltnamis, mirksiukas.gif Kiek suprantu, šiltnamis dengtas plastiko lakštais, ar kaip kitaip blush2.gif Jei taip, kur tos medžiagos galima įsigyti, ar matmenys standartiniai, ar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivaida @ 2008 06 30, 08:08)
Šaunuolė, tvarkingas, gražus šiltnamis,  mirksiukas.gif  Kiek suprantu, šiltnamis dengtas plastiko lakštais, ar kaip kitaip blush2.gif Jei taip, kur tos medžiagos galima įsigyti, ar matmenys standartiniai, ar g.gif

Mes pirkom senukuose. Priskiriama stogo dangoms. Pločio nežinau, o ilgis yra po 2m, 2,5m , 3m.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 30, 08:19)
Galim parodyti ir savo šiltnamiuką. Pastatytas neperseniausiai. Metalinis, dengtas banguotu plastiku.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

mulciuota kaip pas mane,kaip tankiai laistai?
Atsakyti

Mano pomidorus užpuolė amarai, gal žinote kokių priemonių jiems išnaikinti.



Atsakyti
Vakar išgenėjau, išravėjau ir pririšau pusę savo džiunglių doh.gif Jei leis mažius, šiandien bandysiu pabaigti kitą pusę ax.gif
Crocus, labai tvarkingai viskas atrodo bigsmile.gif Kuo čia mulčiuota?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 06 30, 09:27)
mulciuota kaip pas mane,kaip tankiai laistai?



QUOTE(ilja @ 2008 06 30, 10:52)
Vakar išgenėjau, išravėjau ir pririšau pusę savo džiunglių doh.gif Jei leis mažius, šiandien bandysiu pabaigti kitą pusę ax.gif
Crocus, labai tvarkingai viskas atrodo bigsmile.gif Kuo čia mulčiuota?

Mulčiuota šiaudais. Laisčiau tik vieną kartą, o pasodinta prieš kokias tris savaites.
Atsakyti
HELP!!!!! mergaites papriku augintojos unsure.gif Pirmus metus auginu paprika ir nezinau kokiu budu noksta raudonoji paprika g.gif Jau nemazai primegztu yra, bet jos visos zalios verysad.gif jauciu, kad mane su seklom isdure cray.gif Kai sejau ant pokelio buvo ir nupaisyta ir parasyta, raudonoji papsrika, o dabar paprikos vos ne kumscio dydzio, o visos zalios unsure.gif
Papasakokit man prasau kaip ten su jom buna g.gif
Atsakyti