Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Apie porų auginimą galima paskaityti čia:
http://www.sodai.lie....com/Porai.html
Čia mano praktinės žinios.
Atsakyti
Sirdingai dekoju jums mergaites 4u.gif itariu, kad pernai buvau pasisejus ankstyvuosius, nes palyginti ankstipradejau rauti ir uzaugo plonyciai, kaip kad skaiciau Regilos pateiktoje nuorodoje. Siemet pasiieskosiu zieminiu ax.gif
O mergaites dar apie pomidorus noriu paklausti: kokios yra ankstyvos ir derlingos pomidoru veisles, nes siemet nutariau vienus ankstyvus ir gal kokius kekinius pasisodinti, o kitus velyvesnius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 02 02, 09:52)
Sirdingai dekoju jums mergaites 4u.gif  itariu, kad pernai buvau pasisejus ankstyvuosius, nes palyginti ankstipradejau rauti ir uzaugo plonyciai, kaip kad skaiciau Regilos pateiktoje nuorodoje. Siemet pasiieskosiu zieminiu ax.gif
O mergaites dar apie pomidorus noriu paklausti: kokios yra ankstyvos ir derlingos pomidoru veisles, nes siemet nutariau vienus ankstyvus ir gal kokius kekinius pasisodinti, o kitus velyvesnius rolleyes.gif



Ankstyvi pomidorai yra Taifun veisles - auginu ir esu patenkinta, o pernai dar pabandziau nauja veisle - Marisa - atseit ten itin akstyva veisle, bet kazkaip as to nepastebejau. Normalus ir tiek.
Atsakyti
nusipirkau salotu seklu -Semis otu tohumu-
http://www.arzumanto...k...&sayfanum=6
virsutineje eiluteje vidurinis paveiksliukas,ga kas nors auginate tokias?kaip auga pas mus?
kas esate buve Turkijoje,tai tokiu salotu galejote paragauti.man labai patinka ju skonis.
Papildyta:
http://www.arzumanto...k...id=4&dil=tr
pernai auginau sia darzove,kaip nuorodoje.bei artisokus-siltnamyje,uzaugo puikiai,artisokas ir prazydo labai velai rudeni,oi koks grazus ziedas.nors mane tikino,kad juos uzauginti Lietuvoje praktiskai neymanoma.
Papildyta:
nuorodoje antroje ir trecioje eiluteje- Bamya Tohumu (Sultani).siaip vadina okra
Atsakyti
Man Taifun ir Marisa šiek tiek per kieti. Žinoma, kol prasideda - skanūs visi. Super ankstyvais negaliu pasigirti ir aš. Turiu ir labiau patinka minkštesni. Dažnai iki sunoksta daugiau pomidorų, kai gali valgyt neskaičiuodamas, juos atstoja agurkai. Vieną kitą pasisodinu ankstyvesnį-Beta, Betalux, Agatas.
Atsakyti
Na manau kad reikia tema pakelti i virsu smile.gif
Man labai jau nagai niezti,tik nezinau kada cia jau saviski lauzti kad siltnami statytu g.gif
Tikriausiai kovo viduri,ar kada?
Pasigirkite kada anksciausiai pradedate ten seklytes berti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aura klp @ 2009 02 15, 12:24)
Na manau kad reikia tema pakelti i virsu smile.gif
Man labai jau nagai niezti,tik nezinau kada cia jau saviski lauzti kad siltnami statytu g.gif
Tikriausiai kovo viduri,ar kada?
Pasigirkite kada anksciausiai pradedate ten seklytes berti ax.gif


Tai tu siltnamio belaugdama gali daigelius augintis. As taip darau, vyriskis prisizadejo padaryti siltnami -tai kol padarys as jau daigus turesiu ,arba nusipirksiu jei neisdygs

Atsakyti
Ar jau pasejot kokias nors seklytes??? As galvoju dar tik seti, tai dabar sprendziu nuo ko pradeti smile.gif

Pomidoru ir agurku daigus tai perku, bet gal kokias petunijas ar surfinijas jau reiktu?
Atsakyti
As jau pasejau paprikas ir petunijas.
Paprikoms pats laikas jau, pradzioj jos kazkaip labai letai auga.
Kovo viduryje reikia seti pomidorus ir t.t.
Daigai gana brangiai kainuoja, jei tik yra galimybe - tai auginkites pacios, didelio mokslo tam nereikia. tik vietos (palangiu ax.gif ) reikia.

Siais metai noriu daugiau visokiu darzoviu augintis, pvz balkazanu, reikes nusipirkti seklu.
Atsakyti
Jei norit auginti baklažanus ir sulaukti derliaus, jau laikas paskubėti sėklyčių pasiieškoti. Geras laikas pagal mėnulį, vasario 17 - 18dienos. Tad, būtų gerai jų sėklytes pasėti. Ilgas jų kelias iki vaisių...
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 02 15, 16:26)
Jei norit auginti baklažanus ir sulaukti derliaus, jau laikas paskubėti sėklyčių pasiieškoti. Geras laikas pagal mėnulį, vasario 17 - 18dienos. Tad, būtų gerai jų sėklytes pasėti. Ilgas jų kelias iki vaisių...



O baklažanus juk šiltnayuje auginti reikia? kokio dydžio tai augalai?
radau labai ne daug informacijos apie ji - Sėklos sėjamos inspektuose kuo anksčiau pavasarį. Daigai persodinami, iki žydėjimo nuolat ir gausiai laistomi. Lietuvoje ant vieno augalo paprastai paliekami nokti ne daugiau nei trys vaisiai, kiti žiedai nuskabomi.

Gal jus daugiau galite papsakoti apie ju auginima ax.gif
Atsakyti
Juos reikia sėti anksti. Sėti geriau po vieną sėklą į indelį, nes nėra mėgėjai, kai jiems drumsčiama ramybė. Paauginti vazonėliuose ar kokiuose indeliuose iki tokio meto, kai galima bus sodinti į šiltnamį. Auginti tik jame arba po kažkokia priedanga. Bijo šalnų, bijo karščių, kai temperatūra viršija +30C -žiedai sterilizuojasi ir neužmezga vaisių.
Auginti jokio skirtumo kaip ir paprikas ar kitus. O jau kai ateina metas vaisiams nokti, kai yra keli užmegzti, galima kitus žiedus nuskinti, kad spėtų ir pajėgtų užauginti jau esamus. Viskas. Nesibaiminkit to auginimo. Vienais metais nebus tokie dideli, kitąmet žinosit, kad kažkaip kitaip augint reikia...
Atsakyti