Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Shliopke @ 2008 06 19, 11:21)
mirksiukas.gif visada reikia uzdarineti.VISADA.
Nes nakti atvesta oras,susidaro rukas,o tai labai palanku tavo pomidoriukam ir agurkiukam uzpulti maro doh.gif ,o manau tau to tikrai nereikia.
Manau tavo kaimyne nelabai patirties turi su siltnamiu,daug geriau jau vyras biggrin.gif

Jei as klystu,prasom argumentu smile.gif ,bet kiek zinau is daugelio patirties,del to uzdaromi siltnamiai,plius palaiko siluma,ko nebutu nakti atidarytame siltnamyje mirksiukas.gif

O aš pernai uždarinėdavau nakčiai,tai mano pomidorai ten "iškepė" ,pagelto ir greit užsibaigė g.gif ,šiais metais nebeuždarinėju,tik kai šaltoka uždarau ar kai vėjas ax.gif ir protingi žmonės patarė,nakčiai nedarinėt g.gif
Atsakyti
o kaip lapus ar laužiat g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 06 20, 23:30)
o kaip lapus ar laužiat g.gif

Aš kai užmezga pirmuosius pomidoriukus,nulaužau lapus iki pirmosios apatinės kekės,nes kaip sakoma,turi visą energiją atiduot ne lapam,o pomidoriukam ir visas pažąstėles išlaužau,o kiti yra net negenimi g.gif
Atsakyti
sveikos,
apravėjau savo šiltnamiuką, jau bevik visi pomidorai su žiedeliais, o ir paprika sukrovus pumpurus, tuoj skleisis. Šiemet truputį susivėlinau blush2.gif , bet derlius tikiuosi bus mirksiukas.gif
Atsakyti
O pas mane jau kokie sesi pomidorai su didziulem kekem.Tik niekaip nerausta. doh.gif O pomidorai dideli dideli.Labai laukiu, kada nebereiks pirkti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glossi: 22 birželio 2008 - 09:48
o kaip atskirt kurie nelau=omi g.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 06 20, 20:20)
O aš pernai uždarinėdavau nakčiai,tai mano pomidorai ten "iškepė" ,pagelto ir greit užsibaigė g.gif ,šiais metais nebeuždarinėju,tik kai šaltoka uždarau ar kai vėjas  ax.gif ir protingi žmonės patarė,nakčiai nedarinėt g.gif

g.gif norejai pasakyti,kad as neprotinga,jei patariau uzdaryt nakciai g.gif ,geras issireiskimas,nors tu ka..
Gal tavo visai del kazko kito jie numiro,o ne todel ,kad uzdarinejai nakciai,paziurek kiek mergaiciu sako,kad darineja,nu ir kazkaip nieko,mano tavai,kaimynai visada uzdarinejo siltnamius,ir tikrai nemanau kad nors vienas ju yra kvailas ir pomodoru visada turejom tiek ir tiek ir nei vienas neiskepe doh.gif .Gal tavuosius koks maras uzpuole,o ne todel kad nakciai uzdariai,na nebent tu atidarydavai juos kokia 12 dienos,tai tada kita kalba..
Kas kaip nori,tas taip daro,as patariuau uzdarineti,nes visada taip dariau ir niekada nepakenke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 06 22, 16:10)
Gal tavuosius koks maras uzpuole,o ne todel kad nakciai uzdariai,na nebent tu atidarydavai juos kokia 12 dienos,tai tada kita kalba..


Gal naktį į atdarą šiltnamį maras įlindo g.gif lotuliukas.gif
Ir aš uždarinėju, o jei naktį pakils vėtra, tai ką, reiks keltis ir bėgti šiltnamį uždaryti? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 06 22, 17:10)
g.gif norejai pasakyti,kad as neprotinga,jei patariau uzdaryt nakciai g.gif ,geras issireiskimas,nors tu ka..
Gal tavo visai del kazko kito jie numiro,o ne todel ,kad uzdarinejai nakciai,paziurek kiek mergaiciu sako,kad darineja,nu ir kazkaip nieko,mano tavai,kaimynai visada uzdarinejo siltnamius,ir tikrai nemanau kad nors vienas ju yra kvailas ir pomodoru visada turejom tiek ir tiek ir nei vienas neiskepe doh.gif .Gal tavuosius koks maras uzpuole,o ne todel kad nakciai uzdariai,na nebent tu atidarydavai juos kokia 12 dienos,tai tada kita kalba..
Kas kaip nori,tas taip daro,as patariuau uzdarineti,nes visada taip dariau ir niekada nepakenke mirksiukas.gif

doh.gif gal ne visai taip išsireiškiau blush2.gif ,man patarė senyvo amžiaus,visvien daugiau žinantys ir nusimanantys g.gif ,o aš savuosius sudeginau,nes pernai karšta vasara buvo,o aš uždarydavau blush2.gif ,manasis tai irgi sakė nedarinėt g.gif šiais metais nebedarau,žiūrėsim kiek tos tiesos ax.gif mano tai dar maži,per vėlai šiais metais pasėjau matyt g.gif užmegstų jau yra,kiti tik žydi verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(siaudukes @ 2008 06 22, 11:50)
o kaip atskirt kurie nelau=omi g.gif

man šiais metais draugė davė kelis,tai sakė,kad jie negenimi g.gif
Papildyta:
QUOTE(barsukele @ 2008 06 22, 20:03)
Gal naktį į atdarą šiltnamį maras įlindo g.gif  lotuliukas.gif


doh.gif tur būt naktį begėdis įlindo umn.gif bash.gif
Atsakyti
Bet dabar kai tikrai gan šaltoka, galėtumėt ir užsidarinėti,kas prie namų turit. Aš tai ir dieną kai namie esu žiūriu pagal temperatūrą. Ir dabar pas mane šiltnamis uždarytas.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 23, 13:03)
Bet dabar kai tikrai gan šaltoka, galėtumėt ir užsidarinėti,kas prie namų turit. Aš tai ir dieną kai namie esu žiūriu pagal temperatūrą. Ir dabar pas mane šiltnamis uždarytas.

Bet tada kondensatas labai kaupiasi, o pomidorams tuoj ligos kabinasi unsure.gif
Atsakyti
Kol kas pas mane nesikaupia. Gal kad yra mulčiuotas šiaudais?
Atsakyti