Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Dėl pardavinėjimo- nesutinku, kad kuo prasčiau...nebent galvoja taip tie, kurie galvoja prekiauti sezoną. Juk jei planuoji prekiaut dar ne vienus metrus -to nedarysi, nes taip prarasi klientus. Pati esu pirkus, sėjus ir pardavinėjus įvairius kopūstų daigus. Tikrai niekada neauginus pardavimui kažkaip kitaip nei sau. Jei parduoda ne savo, tuomet gali išsidirbinėt. O tie, kurie patys augina ir patys parduoda ir planuoja ne vienus metus tai daryti-tikrai taip nesielgs.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 03 17, 17:33)
aciu bnadysim deginti tik vat siandien nekokia diena pauole nes sninga:( bet kazin tikrai ta siera reikia isberus padegti, nes kaip minejau ten taip neaiskiia parasyta kad paskleisti dirvoje ir kad apsisaugoti nes degi, chm tai daugiau nieko nei instrukcijos nei pilnesnio apraso:( nebus kazin taip kad padegus patys galim nukenteti  g.gif

Sakė reikia padegti tą dėžutę,uždaryti šiltnamį ir palikti,tegul smilksta.Pati tam procese nedalyvavau,bet mačiau dūmų buvooooo bigsmile.gif Kai smilkėm stikliniam šiltnamyje,ten buvo keli padargai(vagotuvas,kastuvas)tai patarimas išnešti kitur,nes gavosi tokia reakcija,atrodo kaip surudiję doh.gif
Atsakyti
Bet tą dūminimą reikia daryti rudenį, kai nuimama derlius ir išraunami stiebai. Pavasarį vėlokai tai daryti, nes po dūminės šaškės rūko geras 2 savaites negalėsit įeit ir dirbt. Žemė bus negyva. Tad, jei ką pasėsit-niekas neaugs, sėklos žus. Tą padarius, galima bus sėti, sodinti tik pomidorus.T.y., šiltnamį naudoti tik gegužės mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 17, 18:13)
Dėl pardavinėjimo- nesutinku, kad kuo prasčiau...nebent galvoja taip tie, kurie galvoja prekiauti sezoną. Juk jei planuoji prekiaut dar ne vienus metrus -to nedarysi, nes taip prarasi klientus. Pati esu pirkus, sėjus ir pardavinėjus įvairius kopūstų daigus. Tikrai niekada neauginus pardavimui kažkaip kitaip nei sau. Jei parduoda ne savo, tuomet gali išsidirbinėt. O tie, kurie patys augina ir patys parduoda ir planuoja ne vienus metus tai daryti-tikrai taip nesielgs.

Tikrai negalvoju,kad taip daro visi schmoll.gif Bet vienais metais apsipirkau su kalafiorais doh.gif kitais metais pirkom pomidorus-jaučio širdis,tai užaugo,kažkokia nesąmonė.O iš tikrųjų kur tu sugaudysi tą prekeivį,atvažiavo,pardavė,o derlius tik rudenį,kitus daigus pirksi pavasarį,o gal nepirksi visai.Aišku,labiausiai siutau,dėl tų a lia kalafiorų,nes daigus pardavinėjo iš namų.Daugiau ten nepirksiu nieko,niekada,nors iškabos apie pardavimą būna kiekvieną pavasarį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aura klp @ 2009 03 17, 11:48)
Mes vis su MB diskutuojam kaip tuos vamzdzius i zeme sukisti;ar kazkoki kuola kalti ir uzmauti vamzdi,ar ikasti kazkoki kietesni,platesni vamzdi ir i ji ikisti ta vamzdi kuri lenksi g.gif
blink.gif nu cia parasiau blink.gif
blush2.gif


Mes su mb nutarėm, kad galima kalt į žemę ir armatūrą (gal sakau lengviau negu pagalius g.gif ), tada ant jos ir vamzdį lankstų lengva bus užmauti.

Dėl kopūstų - visoms dėkui už atsakymus, pabandysiu mėnesio gale pasisėti.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2009 03 17, 09:59)
O kaip ten su tais kopūstais, juos į vazoniukus reik susėti?


as tai sesiu tiesiai i siltnami, dar agro plevele uzdengsiu ir bus labai gerai, greitai isdygsta ir nereikia peckiotis biggrin.gif
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 17, 14:20)
Klausiau mamos,sakė galima uždūmyt ir pavasarį bigsmile.gif
Kopūstų daigus visada pirkdavau,kol vienais metais nenusipirkau kalafiorų,laukiau visą vasarą,kai pirkom sakė ankstyvi,bet ir iki spalio galo niekas neužderėjo,ką mes ten užpirkom,lapai tai kopūstinių šeimos,bet derliaus jokio verysad.gif paskui kelis metus iš eilės draugė duodavo,nes ji augina gėles ir užsiiminėja visokia daržininkyste.Taip kad pritariu nuomonei,sau perki kas geriau,o pardavimui prisiperka visokio šroto ir apgaudinėja žmones.Čia iš patirties bigsmile.gif

tai man su paprikom praeitais metais buvo, man l.pratsai dygo, tai daigu neuzteko ir nusipirkau is turgaus ale morkiniu ir geltonu pailgu, nes pati raudonas ir geltonas apvalias uzisauginau ir ka jus manot blink.gif , buvo tu pirktu toooks prasta derlius, tiksliau jo visai nebuvo doh.gif , be reikalo laisciau, ravejau ta ploteli gal del 5 normaliu papriku, kai manosios augintos net sakeles islauze nuo vaisiu bigsmile.gif
Taip kad, is dalies sutinku su Regila, bet ne visiskai,vieni saziningai prekiautojai jei nori issilaikyti klientus keliems metams, o kiti eina ant durniaus ir dumina zmonems akis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2009 03 17, 11:05)
Cukinijas ir moliugus as seju kartu su agurkais - balandzio pradzioj.

Sianien planuoju paseti ankstyvus kopustus ir kalafijorus. Juo is pradziu i maza indeli, o paskui ispikuojam i dezute mazdaug 8X8cm atstumais, tada labai anksti kopustu turim.


as vakar pasejau,bet tai ka dar pikuojat? g.gif kazkaip neplanavau kad reiks pikuoti blush2.gif


QUOTE(Shliopke @ 2009 03 17, 23:53)
as tai sesiu tiesiai i siltnami, dar agro plevele uzdengsiu ir bus labai gerai, greitai isdygsta ir nereikia peckiotis biggrin.gif



ir as buciau tiesiai i siltnami sejus ale kad vaikams reikia kuo anksciau uzaugint, ir taip nezinau ka cia valgysim iki to sviezio derliaus g.gif

Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 03 16, 15:28)
lotuliukas.gif tik tu nevarvink, o veiksmais uzsiimk, bus nauda biggrin.gif

Laušiu vyrą bigsmile.gif

QUOTE(kadabra @ 2009 03 16, 15:54)

senatvė, senatvė, ne kitaip  hihihi.gif



ane mastau.gif Aš ir galvojau, kas diagnozę nustatys laugh.gif Senstu verysad.gif Ech, bet vis geriau kažko norėti, nei nenorėti nieko, ar ne bigsmile.gif Vistiek kažką pasisodinsiu, kad ir plikame lauke hihihi.gif
Sakykite, ar jūs auginate pomidorus lauke? Ir ar dera ir verta tai daryti (jei nebus šilnamio)...
Atsakyti
QUOTE(ecka @ 2009 03 18, 11:00)
Laušiu vyrą  bigsmile.gif 
ane mastau.gif Aš ir galvojau, kas diagnozę nustatys laugh.gif Senstu verysad.gif  Ech, bet vis geriau kažko norėti, nei nenorėti nieko, ar ne bigsmile.gif  Vistiek kažką pasisodinsiu, kad ir plikame lauke hihihi.gif
Sakykite, ar jūs auginate pomidorus lauke? Ir ar dera ir verta tai daryti (jei nebus šilnamio)...

nezinau kaip kitoms, bet man tai absurdas su pomidorais ne siltnamy, nieeeko gero doh.gif , pora metu bandziau, daugiau nebandysiu, susisuka kokie, pazaliuoja tik doh.gif , nebent dar atskirai plevelem klotum, gal kitaip, bet i atvira grunta man visai nepatiko schmoll.gif , gerai, kad tik kelis daigus pasodinau.
Atsakyti
Kazkoks siaubas ir vel sninga doh.gif O as jau apsidziaugiau, pradejau genet, sliekus ziurinet (ieskot) komposto dezeje ar nesusalo. Is tevu buvau siaudu kitku prisivezus tai apdejus buvau. Na kaip nors islauksiu, manau cia ziemos paskutinis pasispardymas tongue.gif . Merginos norejau pasiklaust, gal kam koks medelynas gera ispudi palyko. Reikia serbentus atnaujint ir medeliu, tai galvoju kur cia pavaziuot. Ar sulaukt Kaune vykstancios muges balandzio menesi g.gif .
Atsakyti
Dar ir per mugę tikriausiai ankstoka bus sodinti..dabar tai tikrai. Juodų serbentų galiu pasiūlyti "Vologdos", didelėm, lyg vyšnia uogom.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 03 18, 14:24)
nezinau kaip kitoms, bet man tai absurdas su pomidorais ne siltnamy, nieeeko gero doh.gif , pora metu bandziau, daugiau nebandysiu, susisuka kokie, pazaliuoja tik doh.gif , nebent dar atskirai plevelem klotum, gal kitaip, bet i atvira grunta man visai nepatiko schmoll.gif , gerai, kad tik kelis daigus pasodinau.


o man tai thumbup.gif tik ne visada speja sunokti,o nuskinti greit puna,bet mes megstam zlius vakuotus tai ziemai atsargu iki kaklo
Atsakyti