Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(kykute @ 2008 06 13, 16:35)
Rašo, kad Soltra turi:

http://www.soltra.lt...=...0&paging=30

Raudondvario medelynas kainoraščiuose rašo (1,0-1,8 m aukščio kaina 27 Lt.):

www.kaunmu.lt/get.php?f.286


Gaila, kad nuotraukytes nera, o tu katalpu buna keliu rusiu?Ten raso -paprastoji?Tai gal kokia dar nepaprastoji yra biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 06 13, 14:09)
Knifofija - gal Tu pasakysi man kenių rūšis????

Ir dar - dėl vilkdalgių - noriu tų Tavo gražiųjų žydrųjų kur forume buvai įdėjusi... Galvojau kad tokius ir nusipirkau, bet pasirodo va kokie jie ... Irgi gražūs ...

[attachmentid=146527]

[attachmentid=146528]

Apie kėnius nelabai išmanau, todėl negaliu nieko pasakyti. O katalpos pas mus žiemoja ne visos. Geriausiai žiemoja Šiaurinė ir Kanadinė katalpos.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 06 13, 16:39)
Taikos pr. jis yra, važiuojant link jūros, link "Miško kvartalo" vadinamo yra naujas Klaipėdos universiteto pastatas ir šalia jo yra "Žalia stotelė". Ryt dar patikslinsiu ir foto padarysiu  mirksiukas.gif

Oi kaip aaaciuuuu 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot dėl ko kanų apatiniai lapai ruduoja ir greitai krinta? Jie buvo išdyge kibirėliuose ir prie pora savaičių pasodinti jau lauke. O dabar pradėjo nykti..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 13, 11:19)
*rodos esam jau kalbeje kad ten raudoni raugerskiai, geltoni gali buti lanksvu krumeliai arba tuju kazkuri rusis  g.gif
**vakar kai paskaiciau kasiopejos nurodyta straipsniuka (atsispauzdinus gavos 35 lapai  blink.gif ) tai isvis susizavejau tokiais miksiukais  thumbup.gif labiausiai patiko paskutinis sakinys: GELYNU FORMAVIMAS NERA MOKSLAS - TAI MENAS IR KURYBA  thumbup.gif

*gali buti abu raugerskiai - va kaip tik apziurejau pas dukra prie daugiaaukscio namo ju tieeek daug (ir geltonu ir raudonu) prisodinta.
**ir as perskaiciau viena labai gera posaki: "ISLAVINTAM SKONIUI - NATURALUMAS !" biggrin.gif . Mano skonis paskutiniu metu tikrai is esmes pasikeite, nzn. ar cia branda, ar gyvenimas Vokietijoj ir nuostabi gamta (nors, kitur yra nepalyginamai graziau) pakeite mano poziuri, nu bet nuo naturalumo as svaigstu.... wub.gif , ir tie nukrite ziedlapiai (kad ir roziu), perzydeje ziedynai....nu viskas taip tikroviska, gyva...
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 06 13, 15:31)
Na dar "Rojaus soduose" pasiskaičiau - na tikrai tokią - ir žalialapę ir gelsvais lapais - mačiau Klaipėdoje prie "Studlendo" "Žalia stotelė". Auščio buvo apie 150 cm, kaina 69 Lt. Etikėtėje dar pasižiūrėjau kad gražiai žydi... Išvaizdūs lapai, vis čiupinėju ką dar pasisodinti...

ir grazias ilgas ankstis uzaugina...

QUOTE(JuzTea @ 2008 06 13, 17:21)
Gal žinot dėl ko kanų apatiniai lapai ruduoja ir greitai krinta? Jie buvo išdyge kibirėliuose ir prie pora savaičių pasodinti jau lauke. O dabar pradėjo nykti..? g.gif

kaip tai krinta - kanoms lapai nekrenta schmoll.gif . Kol adaptuojasi lauke, apatiniai lapai ir pas mane nugelsta, bet jos sekmingai suka naujus, o tie jau nieko nebebijo, o pageltusius nukerpu.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 06 13, 10:19)
Merginos - gavosi taip, kad parsivežiau du kenius be pavadinimų - padėkite prašau atpažinti... Kike žiūrėjau pagal internetą - tai kelios rušys panašios... Noriu sužinoti pavadinimą, kad galėčiau nuspręsti kur juos sodinti pagal jų dydį...

[attachmentid=146494]

[attachmentid=146495]

šį atpažinau - Abies koreana "Silberocke"  - auga lėtai iki 3 m aukščio...

[attachmentid=146496]


gal cia bus?
http://www.rojaussod...6...;p=2&id=875
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 06 13, 21:20)
kaip tai krinta - kanoms lapai nekrenta  schmoll.gif . Kol adaptuojasi lauke, apatiniai lapai ir pas mane nugelsta, bet jos sekmingai suka naujus, o tie jau nieko nebebijo, o pageltusius nukerpu.


Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 06 13, 20:20)
*gali buti abu raugerskiai - va kaip tik apziurejau pas dukra prie daugiaaukscio namo ju tieeek daug (ir geltonu ir raudonu) prisodinta.
**ir as perskaiciau viena labai gera posaki: "ISLAVINTAM SKONIUI - NATURALUMAS !"  biggrin.gif . Mano skonis paskutiniu metu tikrai is esmes pasikeite, nzn. ar cia branda, ar gyvenimas Vokietijoj ir nuostabi gamta (nors, kitur yra nepalyginamai graziau) pakeite mano poziuri, nu bet nuo naturalumo as svaigstu.... wub.gif , ir tie nukrite ziedlapiai (kad ir roziu), perzydeje ziedynai....nu viskas taip tikroviska, gyva...


*ir as turiu ir raudonu dvieju rusiu, ir zalia, ir geltona ax.gif

** drinks_cheers.gif Man paziureti visokius grazu, bet pas save labai taisyklingu islaizytu gelynu nenoriu... man angliski ar prancuziski sodai thumbup.gif Danijoj daug laiko kadais praleisdavau tai ten irgi patiko

na ka man daryt su ta veja doh.gif nu tokie plotai lyg isdiuvus zole butu, bet is kero vidurio lyg zalia yra, is pakrasciu tik isrudavusi, be to ziedynu daug ... vandens tikrai trukti negali - laistom kasdien doh.gif mistika kazkokia...
Atsakyti
nuo pirmos nakties dzūkijoj kultūringai lyja yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 13, 22:46)
*ir as turiu ir raudonu dvieju rusiu, ir zalia, ir geltona  ax.gif

** drinks_cheers.gif Man paziureti visokius grazu, bet pas save labai taisyklingu islaizytu gelynu nenoriu... man angliski ar prancuziski sodai  thumbup.gif Danijoj daug laiko kadais praleisdavau tai ten irgi patiko

na ka man daryt su ta veja  doh.gif nu tokie plotai lyg isdiuvus zole butu, bet is kero vidurio lyg zalia yra, is pakrasciu tik isrudavusi, be to ziedynu daug ... vandens tikrai trukti negali - laistom kasdien  doh.gif  mistika kazkokia...


sau augini raugerskius ar pardavimui turi? wink.gif
Atsakyti
Kam jums to katalpos? Sodinkit geriau graikinius riešutmedžius, tai bent riešutų valgysit lotuliukas.gif Va kaip paaugę atrodo, dešinėj pusėj jaunesnis, kairėj - senesnis keliais metais 4u.gif

user posted image

P.S. į aplinką nežiūrėti. Ir sandėliukas, ir baisusis šiltnamis rudenį nusigriaus bigsmile.gif negaliu, kaip to momento laukiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 14 birželio 2008 - 09:33
QUOTE(kasiopeja @ 2008 06 14, 10:29)
Kam jums to katalpos? Sodinkit geriau graikinius riešutmedžius, tai bent riešutų valgysit  lotuliukas.gif Va kaip paaugę atrodo, dešinėj pusėj jaunesnis, kairėj - senesnis keliais metais 4u.gif

user posted image

P.S. į aplinką nežiūrėti. Ir sandėliukas, ir baisusis šiltnamis rudenį nusigriaus  bigsmile.gif negaliu, kaip to momento laukiu  wub.gif


Nu tai jie pas tave dar jauni. Pas mus, bent pusantro karto tai tikrai didesnis. Ir kiekvienas metais apgenim. Jei sklypas nera didelis, tai graikiskas riesutas tikrai daug vietos uzims. O katalpu myletojos ar zino, kad tupinet apie ji reik? Ziemai dengt, rist audiniu, sodinti i sviesia l. sauleta, apsaugota nuo veju vieta, reikia derlingos zemes (arba tada paruosti ta zeme joms duobej iskasus). Bet graziai atrodo augalas:)
Atsakyti