Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(linuke_ @ 2008 06 16, 08:34)
bugenvilija. Pas mus kaži ar žiemotų verysad.gif

Mano kaimynė turi bugenviliją,tai laukan išneša tik tada kai šalnos praeina,šiaip pas ją kambary auga šita gražuolė wub.gif
Atsakyti
Gal kas galit trumpai pasakyti, kokios gėlės tinkamos sodinti labai saulėtoj vietoj. Nuo pietų atsisuka saulė ir iki pat nusileidimo kaitina. Ką rinktis, kad neiškeptų, augtų ir žydėtų šiai likusiai vasarai.

Atsakyti
Jei i lovelius, tai lobelijos labai kantrios ir grazios. O siaip (rekomenduoju zinodama tavo kita pomegi smile.gif ) perkunropes ir silokai labai grazu wub.gif
Atsakyti
Į lauką palei taką smile.gif
Atsakyti
Perkunropemis gali padaryti tako apvadus.
Atsakyti
Laba diena merginos. Na jūs ir greito doh.gif ir vėl apsilankau žiūriu kad 10 psl. pripliurpėt bigsmile.gif . O aš noriu pasigirti jei galima blush2.gif blush2.gif blush2.gif gavau dovanų net 4 vazonėlius gėlių mano medeliui bigsmile.gif thumbup.gif Dabar kaip gražu apkibęs gėlytėm kaip niekada yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

reikia pagalbos mano vienos rožės viršutiniai lapeliai yra pabalę gal tai miltligė g.gif su kuo reikia purkšti ir ar gali užsikrėsti kitos rožės, nes yra jos viena šalia kitos g.gif

o su efektorium tinkas nuo miltligės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypas: 16 birželio 2008 - 09:22
QUOTE(Kaktusine @ 2008 06 16, 10:39)
Gal kas galit trumpai pasakyti, kokios gėlės tinkamos sodinti labai saulėtoj vietoj. Nuo pietų atsisuka saulė ir iki pat nusileidimo kaitina. Ką rinktis, kad neiškeptų, augtų ir žydėtų šiai likusiai vasarai.

Labai daug geliu gaima sodinti aisku atitinkamai ir laistyti reikia, is vienmeciu puikiai auga serenciai, kvapnusis tabakas, vasariniai bijunai, sausiukai, ratiliai, medetkos nezinau daugiau pavadinimu, is daugemiaciu tai pas mane ju daugybe, flioksai, uolaskeles, saulutes, kardeliai, katileliai, piliaroze ir dar n rusiu geliu, vienu zodziu viskas auga mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
gal žinote, kas gali būti, kai ant obelaičių lapų yra tokios nedidelės lyg rudos, lyg morkinės spalvos dėmelės???
kuo purkšti?? ar jau išvis nebeis išgelbėti??? g.gif g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2008 06 16, 10:08)
Labukas 4u.gif

reikia pagalbos mano vienos rožės viršutiniai lapeliai yra pabalę gal tai miltligė g.gif su kuo reikia purkšti ir ar gali užsikrėsti kitos rožės, nes yra jos viena šalia kitos g.gif

o su efektorium tinkas nuo miltligės  g.gif

Reikia purksti fungicidais. As purksciau ir sveika roze profilaktiskai, nes zinai, kad sergancius nukritusius lapus butina surinkt nuo zemes. Is to persasi isvada, kad ir sveika roze gali uzsikrest. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 12, 17:07)
Labukas,
Atejo kaimyne ir pasake:sitas tavo medis negrazus, reikia is jo padaryti bonza blink.gif Jetus issigandau bigsmile.gif Ale kaip tai padaryti ir isvis ka cia daryti, tai nepaprotino.Tai gal jus patartumete, ar cia is tikruju kazka daryti, ar cia tik saiposi is mano nesupratingumo cool.gif  blush2.gif
user posted image



tas krumelis labai grazus ir neiko is jo daryti nereikia, o kokia ten gelyte ruzava prie jo zydi? as tokia turiu, bet pavadinimo nezinau ir nerandu niekur g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 06 16, 10:18)
Labai daug geliu gaima sodinti aisku atitinkamai ir laistyti reikia, is vienmeciu puikiai auga serenciai, kvapnusis tabakas, vasariniai bijunai, sausiukai, ratiliai, medetkos nezinau daugiau pavadinimu, is daugemiaciu tai pas mane ju daugybe, flioksai, uolaskeles, saulutes, kardeliai, katileliai, piliaroze ir dar n rusiu geliu, vienu zodziu viskas auga mirksiukas.gif



O gal kas turi arba zino kas gali padovanoti arba parduoti uolaskeliu Kaune? Labai ju noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 06 15, 19:46)
nu negaliu neikišusi savo trigrašio dėl katalpos rolleyes.gif kas realybėj matė šitą medį, tam jis tikrai turėjo palikti įspūdį. Net išsižiojau, kai kažkuri parašė, kad juos reikia dengti blink.gif . Nė velnio tongue.gif pas mus prie darbo visa katalpų alėja ir tikrai nesu mačiusi jų užrištų ar dar kaip apdangstytų...ir tikrai tai nėra masinė psichozė, seniai tokio medžio norėjau, ale, kad niekas pavadinimo nežinojo, bet dabar kai žinau tai tikrai nusipirksiu ir man nė motais prigis ar neprigis, ištrauks žiemą ar ne...juk ne karvė kainuoja biggrin.gif nusipirksiu kitą jei ką, o asmeniškai eksperimentuoti, stebėti augalo eigą man patinka .Šiuo augalu tiek, panos jei patinka tai ir imkit thumbup.gif


Sobieska - žadėjau pasižiūrėti "Katalpas" - patikslinau - tikrai ten Katalpos - šviesiai žalsvais lapais dekoratyvios - 45 Lt (apie 150 cm aukščio) - tamsialapės žydinčios - 49 Lt (irgi aukščio tokio pat). Tikrai gražuolės ir pardavėjos sako auga jos normaliai...
Taip kad tam forumas ir yra kad diskutuoti, "savo kailiu" išbandyti ir patarti - ir nereikia čia masinės psichozės diagnozuoti... mirksiukas.gif
Atsakyti