Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(#Antradiene# @ 2008 06 20, 09:11)
Sveikos merginos, nedalyvauju as jusu pokalbiuose, bet matau zinoves esate..
gal kuriai teko susidurt su tokia problema kaip senos vejos atnaujinimas...nebegrazi gumbuota..ka man cia su ja daryt, gal yra civilizuotesniu budu nei perkasimas
Dekui 4u.gif


bijau kad nera..
Gumbuota - tai kupstuota? Truputi gali padeti nuskutimas kuo zemiau ir reguliarus vejos pjovimas - kas savaite, pavasari - 2k savaitej.. Bet kazin ar yra geresnis budas uz nauja veja..
Atsakyti
4u.gif 4u.gif

Su kuo galima purkšti augalus nuo miltligės? Su deciu galima??? g.gif verysad.gif
Atsakyti
Decis insekticidas t.y. naikina vabaliukus,o miltligė tai liga.
Atsakyti
O kaip atrodo uolasėklės peržydėję g.gif ar reikia žiedynus nupjauti, ar labai neišvaizdžiai atrodo?
Atsakyti
Kazin ka vejas prasniokstes pridare, jauciu isgulde geles g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 20 birželio 2008 - 14:02
QUOTE(linuke_ @ 2008 06 20, 14:19)
O kaip atrodo uolasėklės peržydėję g.gif ar reikia žiedynus nupjauti, ar labai neišvaizdžiai atrodo?

Aš tai nukarpau nėra kad jau baisiai atrodytu bet man labiau patinka kai stiebelių nėra bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos spygliuociu gerbejos, gal kuri pasakytumete, kas cia per ''egzotika'', ar siaip kokia ''piktzole''.Mano ''Miciurinas'' parveze ir nezino ka g.gif .
user posted image
Atsakyti
Norejau parodyti kas mano sode zydi. Na rododendras jau baigia nuzydeti

user posted image

O stai sio krumo nezinau pavadinimo

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 20, 16:25)
Sveikos spygliuociu gerbejos, gal kuri pasakytumete, kas cia per ''egzotika'', ar siaip kokia ''piktzole''.Mano ''Miciurinas'' parveze ir nezino ka g.gif .
user posted image

Kad ne " piktzole", tai tikrai zinau biggrin.gif ...is kur gaut man toki "miciurina", imciau viska ka tik atveztu ir i dantis nepasiziureciau biggrin.gif TB prijauciantis tokiems dalykams, ania mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(simson @ 2008 06 20, 18:42)
[/img]

O  stai sio krumo nezinau pavadinimo

user posted image

[/img]

man lygtais ir i pilnaviduri jazmina nesa is tolo g.gif , tikrai nesu tikra, bet kad grazu tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simson @ 2008 06 20, 19:42)
Norejau parodyti kas mano sode zydi. Na rododendras jau baigia nuzydeti

Oho koks grožis thumbup.gif o čia per kiek metų užauga toks rododendras ?
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 06 20, 18:52)
Kad ne " piktzole", tai tikrai zinau biggrin.gif ...is kur gaut man toki "miciurina", imciau viska ka tik atveztu ir i dantis nepasiziureciau biggrin.gif  TB prijauciantis tokiems dalykams, ania mirksiukas.gif
Papildyta:

Nu as ir manau, kad ne piktzole, ale kiek ieskojau nete, neradau kazko panasaus, gal sakau cia ta kazkokia margaspalve pusis, kad ir melsva, ir balsva ,ir zalsva ,ir rusva kazkokia biggrin.gif g.gif .Idomu butu suzinoti ka nors apie ja, kiek uzauga, kaip auga ir isvis kas per fruktas smile.gif MB pasimaise del augaliuku ir gyvuniuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 20, 20:30)
Nu as ir manau, kad ne piktzole, ale kiek ieskojau nete, neradau kazko panasaus, gal sakau cia ta kazkokia margaspalve pusis, kad ir melsva, ir balsva ,ir zalsva ,ir rusva kazkokia biggrin.gif  g.gif .Idomu butu suzinoti ka nors apie ja, kiek uzauga, kaip auga ir isvis kas per fruktas smile.gif MB pasimaise del augaliuku ir gyvuniuku doh.gif

Nuskink spygliuką ir sutrink, pagal kvapą atskirsi ar tai pušis ar eglė, bet man panašu į sidabrinės eglės vaikutį.
Atsakyti