Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

jau gražumas tų šiurpiukų bigsmile.gif
o eglutė ar nebus apsiusiota kokio brisiaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 06 23, 20:08)
Šiurpiniai gvazdikai ax.gif

Kokie grazus wub.gif o as visada galvojau, kad cia zarijos blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simson @ 2008 06 23, 17:35)
Maidana, o kas ten matosi toli? Arkliu banda? Kieno jie?

Taip arklių banda,arkliai nemano,vaivorykštė mano... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simson @ 2008 06 23, 16:35)
Maidana, o kas ten matosi toli? Arkliu banda? Kieno jie?

ir man vis knietejo paklaust bigsmile.gif

QUOTE(barsukele @ 2008 06 23, 19:08)
Šiurpiniai gvazdikai ax.gif

grazuoliukai wub.gif

QUOTE(maidana @ 2008 06 24, 07:27)
Taip arklių banda,arkliai nemano,vaivorykštė mano...

nu kaip prerijose rolleyes.gif wub.gif


jau kaip nervuoja tie siaubingi vasariniai lietus rolleyes.gif , butinai, kai bijunai, roze, pentiniai zydi doh.gif kai driozia tas lietus juos negailestinagai verysad.gif
O dar vejai lauzo ...

tai eisiu papildomai parisineti pentinius, tuoj ant dienu pafotkinsiu juos, kai zydejimo pikas bus wub.gif [tikuos liks ka fotkint unsure.gif ]

tiesa, misurines nakvisos prazydo pas mane thumbup.gif jau tas toooooks geltonumas rolleyes.gif !..

t.p. daugiaziedziai ir didziaziedziai katileliai skirtingose darzelio pusese thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maidana @ 2008 06 22, 19:28)
Mano kiemas biggrin.gif
Baseinėlis ax.gif
Vaizdelis iš kiemo thumbup.gif
Daržo pakraštys smile.gif


Maidana, kiek buvcau, nekad akis neužkliuvo už baseiniuko (matyt smegenys ne ant to kanalo buvo nustatytos, tik žiūrėjau, kad vaikai kur neįpulto, o ne į grožį ax.gif ), bet nuotrauką kai pamačiau, tai net širdis apsalo - labai gražus thumbup.gif
Ir arkliai... wub.gif dar prašom analogiškam fone savo "blondinukų" bandą nufotkinti. Turėtų ne prasčiau už arklių kaimenę būti lotuliukas.gif
Atsakyti
o dangau,griztu po kataklizmo su krusa-visi gelynai iskapoti,vijokliai isvirte,ju atramos suluze doh.gif doh.gif doh.gif ,kazkaip tylit visos,negi daugiau nukentejusiu nera? g.gif
o Vilniuj senamiesty kokia vakar per audra upe buvo-kas nespejo pasislept-iki keliu braide,dar taip nemacius schmoll.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rokoko @ 2008 06 24, 11:21)
tiesa,  misurines nakvisos prazydo pas mane thumbup.gif jau tas toooooks geltonumas  rolleyes.gif !..

kokio ugio pas tave jos-maniskes kazkokios isbege,nuleipe( bet nenupiepe),bet zydi thumbup.gif
Atsakyti
o mes kitam gale gyvenam - pas mus beveik nelijo vakar smile.gif

Beje, gal kas zinote apie Panevezi, Siaulius, kokiam medelyne nusipirkti raugerskiu - Tiny gold, Red jewel, dar koki autopurpurea nana..
Atsakyti
Gal zinot koks cia augalelis,jei tik mokesiu nuotrauka ideti blush2.gif
nemoku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teruke: 24 birželio 2008 - 15:18
QUOTE(rozamunda @ 2008 06 24, 13:54)
kokio ugio pas tave jos-maniskes kazkokios isbege,nuleipe( bet nenupiepe),bet zydi  thumbup.gif

Aciu D, pas mus ledu krusos nebuvo rolleyes.gif

mano Nakvisos kokia 30-40cm:
user posted image
prazydo ju eiles pradzia, kur salia augantys pentiniai saules neuztoja.
Nakvisu geltonumui antrina Viendienes gretimame gelynelyje wub.gif
[3 gelynai sukasi aplink darza]

tiesa, kaip kuriais metais nakvisoms [jei yra poreikis] tokias mini atramytes nematomas padarau is pagaliuku - virvuciu, apjuosiu tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 06 24, 16:26)
Aciu D, pas mus ledu krusos nebuvo rolleyes.gif

mano Nakvisos kokia 30-40cm:
user posted image
prazydo ju eiles pradzia, kur salia augantys pentiniai saules neuztoja.
Nakvisu geltonumui antrina Viendienes gretimame gelynelyje  wub.gif
[3 gelynai sukasi aplink darza]

tiesa, kaip kuriais metais nakvisoms [jei yra poreikis] tokias mini atramytes nematomas padarau is pagaliuku - virvuciu, apjuosiu tiesiog.

nu va kur pas tave viena nuvirtus-tai pas mane visos taip-gal per retai susodintos g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 06 24, 16:35)
nu va kur pas tave viena nuvirtus-tai pas mane visos taip-gal per retai susodintos g.gif

na as kai seniai nakvisas turiu, tai jos jau krumiukais-kupsteliais auga, siemet atnaujinau, va tik susodintos atrode:
user posted image
buna ir isvirsta, sakau, aprisineju pazeme - vaizdas tvarkingesnis, nes jos a la ''bordiuras'' pas mane ax.gif rudeniop raudonas wub.gif
Atsakyti
Stai mano 'schizophragma betulifolia',bet kas tai lietuviskai nezinau blush2.gif gal jus man padesit ax.gif
nu niekaip neikeliu nuotraukos ,kurios reikia:oh blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teruke: 24 birželio 2008 - 18:34