Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

rokoko, katilėlius Tu sėjai pati ar pirkai jau daigelius? O iš kur tu tų kitų rūšių gavai?
Aš kiek sėju katilėlių (darželinins) jau antrus metus ir niekaip nesiseka. g.gif

Man tai labai gražu medinės skulptūrėlės. Galvoju, kai susitvarkysius kada normaliai aplinką, tai pirksiu medžio drožėjo skulptūrą kokią nors.

sidabrinekuoja, labai mielas Tavo kiemelis, kad ir mažas.

O tie akmenys tinkle, tai man irgi šlykščiai atrodo. Kažkoks nesusipratimas. Mačiau vienam kieme tai jų daug pridaryta. Tai man atrodo toks sunkus tas kiemas, kad ne tas žodis. doh.gif
Atsakyti
Jau koks grozis visur wub.gif labai grazu thumbup.gif thumbup.gif
Pas Sobieska (berods g.gif ) labai grazi kupoline tuja bigsmile.gif nu tiesiog pasaka wub.gif As irgi turiu pora kupoliniu tuju, bet viena beveik visai neauga, o kita kazkokia persvieciama unsure.gif gas sakau truksta kokios trasos joms g.gif
Papildyta:
Ir dar apie nakvisas noriu paklausti rolleyes.gif kaip jas isigijot? Ar pacios is seklyciu issiauginot? Ar pirkot sodinukus? Man niekaip is seklyciu neiseina, jau trecius metus bandziau ir nieko schmoll.gif atrodo sudygsta visos seklytes, paauga macdaug 3-4cm daigeliai ir nupiepsta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 28 birželio 2008 - 07:15
QUOTE(Bitulka @ 2008 06 28, 07:20)

Ir dar apie nakvisas noriu paklausti rolleyes.gif kaip jas isigijot? Ar pacios is seklyciu issiauginot? Ar pirkot sodinukus? Man niekaip is seklyciu neiseina, jau trecius metus bandziau ir nieko schmoll.gif atrodo sudygsta visos seklytes, paauga macdaug 3-4cm daigeliai ir nupiepsta unsure.gif


Va, man taspats darosi su darželiniais katilėliais ir žioveniais.
Atsakyti
sobieska, labai gražūs vaizdeliai pas tave smile.gif Papasakok, kaip apipjauni žolę aplink akmenis g.gif Ar čia visur su žirklėm prasieit g.gif

QUOTE(kice @ 2008 06 27, 22:30)
kazin is kur gauti tageciu seklu pavasari? tik smulkiaziedziai "gvazdikeliai" pas mus placiai paplite..

Praeitais metais buvau nusipirkusi Žalioj stotelėj šitų didžiažiedžių tagečių sėklų. Tik jos brangokos, bet sudygo visi 10 vnt., tik paskui du daigeliai numiro.

Rokoko, pasirodo ir aš turiu didžiažiedžių katilėlių bigsmile.gif Tik pas tave tokie gražūs statūs. Pas mane išvirtę, taip ir nesuprantu, ar todėl, kad šiemet persodinti, ar dėl stipraus vėjo jie visada tokie bus g.gif

Praeitais metais iš sėklų sėjau misūrines nakvišas. Labai daug gėlių sėjau, tai tiksliai nepamenu, kaip su jomis sekėsi, na bet užsiauginau, šiemet jau antrametės ir žydės tuoj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 27, 23:44)
MTD OPTI 3209

Pati maziausia is visu, kokios yra  smile.gif

Dabar dar noreciau akumuliatoriniu zirkliu, o tai dabar kol apdailinu, kur neprieinu su sitais gigantais, tai net pirstai sunkiai lankstosi paskui  doh.gif

Gal kuri turit geras?

turiu BOSH-tikrai nepatariu schmoll.gif -greit atsimpa,ziaumoja ziaumoja,greiciau su zirklem.
O kas link zoliapjoviu-tai ,rekomendavus draugams, nusipirkom Sheteling'e. vokiska -likom patenkinti thumbup.gif ,ji su tokiais kaip ragais,tai labai graziai ir lengviai apipjauna aplink medzius ir augalus-atkrenta repliojimas ir kirpimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2008 06 27, 23:52)
net neabejoju, kad pjausi žolę ir vargo nematysi, priklauso nuo to ką šienauji, aš šienauju statybinį laužą- tai man ir pati brangiausia neatlaikytų lotuliukas.gif Apžiūrėjau aš irgi ją, tikrai visai nieko, gal tik galingesnės norėtųs, nes mano šienavimas ne iš maloniausių bent kol kas, o labiausiai nustebau kad bosch firma dalį savo produkcijos renka Lietuvoj - taip kad, Tina,  džiaukis, ir parašyk kaip sekės 4u.gif


Nu daug dezinformacijos cia skleidi, tai nesulaikiau- visu pirma i tavo ankstesni posta- VISI kompiuteriai ir ju komponentes yra gaminamos Kinijoj, Taivanyje ir pan. Nerasi gaminto Vokietijoj ar kitoj Europos saly. Ir nuo to ju veikimas nera blogesnis.(Esu dirbus komp. firmoj). Reikia skirti pigias plataus vartojimo kiniskas prekes ir elektronika. O Boschas Lietuvoj savo produkcijos nerenka lotuliukas.gif Nagi pazistu zmogu kuris ne 1 metai prekiauja Boschu ir yra ne vadybininkas, kuris tik pasiskaito bukletus.Reiktu tokius teiginius pagristi kuom nors.
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 06 28, 08:20)
Ir dar apie nakvisas noriu paklausti rolleyes.gif kaip jas isigijot? Ar pacios is seklyciu issiauginot? Ar pirkot sodinukus? Man niekaip is seklyciu neiseina, jau trecius metus bandziau ir nieko schmoll.gif atrodo sudygsta visos seklytes, paauga macdaug 3-4cm daigeliai ir nupiepsta unsure.gif

pas Vysniauskus per muge pirkau pavasari,atlaike mano kurybines kancias-persodinau gal kokius 6 kartus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 06 28, 08:40)
pas Vysniauskus per muge pirkau pavasari,atlaike mano kurybines kancias-persodinau  gal kokius 6 kartus ax.gif



O kas tie Vyšniauskai, kokiame čia mieste?
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 06 28, 09:39)
Nu daug dezinformacijos cia skleidi, tai nesulaikiau- visu pirma i tavo ankstesni posta- VISI kompiuteriai ir ju komponentes yra gaminamos Kinijoj, Taivanyje ir pan. Nerasi gaminto Vokietijoj ar kitoj Europos saly. Ir nuo to ju veikimas nera blogesnis.(Esu dirbus komp. firmoj). Reikia skirti pigias plataus vartojimo kiniskas prekes ir elektronika. O Boschas Lietuvoj savo produkcijos nerenka lotuliukas.gif Nagi pazistu zmogu kuris ne 1 metai prekiauja Boschu ir yra ne vadybininkas, kuris tik pasiskaito bukletus.Reiktu tokius teiginius pagristi kuom nors.

Nuvažiuok į senius ir pati pamatysi, o kalbos apie Lietuvą - nes ne ant vienos prekės parašyta gamintojas Lietuva (bet ne apie žoliapjoves kalbėjau), tokio grybo nesupjautų didelė parduotuvė ir dar su tokia firma kaip bosch lotuliukas.gif , kompams vokiečių netaikiau,jei ką, o jei nori dar technikos pvz - tai kadaise garsi firma sanyo dabar irgi Lietuvoj renkama, ir vis dėlto , nemanau kad reiktų šitaip parintis, tik gaila , kad nepamenu, kas ten buvo, bet vistiek dažnai aš ten būnu , kad ramiai miegotum - pateiksiu įrodymų. ir kažkodėl artrodo, kad nelabai supratai ką noriu pasakyt, o užsikabinai už labiausiai nepatikusio sakinio , o gal ir aš nemoku savo minčių aiškiai dėstyt, o norėjau pasakyt tik viena, kad geriau kad ir kokiam vokietijos kaime surinkta technika, nei kiniška lotuliukas.gif O dėl kompų veikimo - tai gal dirbai 10 metų atgal - ir čia įrodymų tikrai nebus - nes ne ta tema lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 28 birželio 2008 - 08:58
QUOTE(pabirze @ 2008 06 28, 09:55)
Nuvažiuok į senius ir pati pamatysi, o kalbos apie Lietuvą - nes ne ant vienos prekės parašyta gamintojas Lietuva (bet ne apie žoliapjoves kalbėjau),  tokio grybo nesupjautų didelė parduotuvė ir dar su tokia firma kaip bosch lotuliukas.gif , kompams vokiečių netaikiau,jei ką, o jei nori dar technikos pvz - tai kadaise  garsi firma sanyo dabar irgi Lietuvoj renkama, ir vis dėlto , nemanau kad reiktų šitaip parintis, tik gaila , kad nepamenu, kas ten buvo, bet vistiek dažnai aš ten būnu , kad ramiai miegotum - pateiksiu įrodymų. ir kažkodėl artrodo, kad nelabai supratai ką noriu pasakyt, o užsikabinai už labiausiai nepatikusio sakinio , o gal ir aš nemoku savo minčių aiškiai dėstyt, o norėjau pasakyt tik viena, kad geriau kad ir kokiam vokietijos kaime surinkta technika, nei kiniška lotuliukas.gif O dėl kompų veikimo - tai gal dirbai 10  metų  atgal - ir čia įrodymų tikrai nebus - nes ne ta tema lotuliukas.gif



As nesiparinu. Tiesiog megstu argumentus, o ne VBS, o sakinys, kad lietuviai renka BOSCH produkcija man nuskambejo kaip VBS.. Gal is tikruju nesupratau ka norejai parasyt, o del kompu veikimo tai tikrai ne vieta diskusijai aisku, alia bet as ne tokia sena kad buciau galejus 10m atgal ten dirbti lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 06 28, 10:10)
As nesiparinu. Tiesiog megstu argumentus, o ne VBS, o sakinys, kad lietuviai renka BOSCH produkcija man nuskambejo kaip VBS.. Gal is tikruju nesupratau ka norejai parasyt, o del kompu veikimo tai tikrai ne vieta diskusijai aisku, alia bet as ne tokia sena kad buciau galejus 10m atgal ten dirbti lotuliukas.gif .

na iš tavęs argumentų ir negavau, passakymas mano pažystamas Bosch firmoj lygu mano pasisakymams, bet aš parašiau tai, ką vakar savo akim mačiau ir dar su vyru irgi nusistebėjom, bet yra kaip yra, o jei Senukai klysta - manau tas tavo žmogus ir turėtų susidomėt, kaip bebūtų foto bus, ir nepyk, kad labai pasendinau.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 27, 16:54)
Zinau, kad apie zoliapjoves kazkada diskutavom nemazai. Sakykit ar didelis vargas pjaunant el.zoliapjoves laidas? Ar neima nervai, kad jis visur kliuva, maisos? Turim trimeri gera, bet dabar norim kokia papaigiaiska dar ir zoliapjove nusipirk. Senukuose uzmatem kazka panasaus i sita: http://www.senukai.l...50868157_z1.jpg

Man asmeniskai tai problemu nesudaro

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 06 27, 20:26)
Labai labai grazu wub.gif. O as nieko nekeisciau. Nebent kitais metais del ivairoves vietoj serenciu nasturtas i pintine sodinciau.

nu va tavo nasturtu lapai normalus, o mano tooookie gigantai, kad net suplysinejo nuo vejo.

mano taip pat laaabai dideli....Kazkas kazkada sake jei saknims mazai vietos, t.y ne darzelyje o vazonuose, krepsiuose, tai jos nezydi, o labai lapuojasi. AR TAI TIESA? pas mane auga lovy,pernai kelme, tai siemet apai virsta is to lovio, o ziedelio nei vieno....O pernai keli smulkuciai smulkuciai vos iziurimi buvo.... doh.gif
Atsakyti