Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona

QUOTE(moriube @ 2009 12 04, 09:39)
bet mes ten nuskrisim vidurnakti, ar dirbs info? ar labai sunku surast kur eiti iki bagazo pasijamimo?  ax.gif

Dėl bagažo nesirūpink, kur visi eis, ten ir tu smile.gif Turizmo informacija nedirbs, dirbs tik oro uosto, kuri parodo, kur ką rasti. Ir, pvz., T-10 nenusipirksit. Jums reikės N17 autobuso, į traukinį nebespėsit, nes jis kitam terminale, negu jūs atskrisit (jei su airBaltic skrendat). Tarp naujojo ir senojo terminalų kursuoja nemokamas autobusas, jis taip ir vadinasi T1–T2.

Man akvariumas, kaip už tokią kainą, nelabai. Kartą buvau, daugiau neisiu. Vienintelis įdomumas – tie rykliai, tiksliau, pats faktas, kad jie aplink tave plauko, nes grožio tai ten nėr ypatingo. Vaikams patiko „pavalgyta“ žuvis, tokia tarsi nukąsta. O visa kita – mažiau ir prasčiau nei kažkur esu mačius (gal Klaipėdoj? biggrin.gif ). Ai, dar mažiems vaikams yra interaktyvi teritorija pažaisti.
Liepos mėnesį ~18 val. eilių nebuvo cool.gif

Turint laiko siūlyčiau mokslo muziejų CosmoCaixa (sk. kosmokaišia): ten irgi yra akvariumų, Amazonės džiunglių miškas, gyvūnėlių, kriauklių, įvairių paukščių ir gyvūnų lizdų kolekcija, bet svarbiausia – įvairūs mokslo reiškiniai, kuriuos pats ir išbandai, šitie eksperimentai labiausiai visiems ir patinka, ir šiaip galybė visokių dalykėlių, įdomių ir suaugusiems, ir vaikams, taip pat laikinų parodų. Ir planetariumas. Mes ten visą dieną prabuvom, vaikai išeit nenorėjo. O kainavo po 2 eurus, mamai išvis nemokamai. Čia plačiau.
Atsakyti
Aš irgi bijau, kad nebegalėsim nusipirkti T10. Nors ne taip ir velai atskrisim i BAR. Tikriausiai oro uoste kalbes angliskai, ar ne? Kadangi atskrisim per Kucias, turbut tik siaip pasivaikstineti galesim, niekur uzsukti (apie muzieju kalbu) negalesim. Tik vat idomu kaip ten metro vazineja. Kadangi mes ne senamiestyje gyvensim o kazkur Condal Mar viesbutyje, tai ar lengva bus nusigauti i viesbuti? Ar jau kokia 10 val turesim skubeti i nuvaziuojanti metro?...
Atsakyti
QUOTE(Juoda/Balta @ 2009 12 06, 18:17)
Aš irgi bijau, kad nebegalėsim nusipirkti T10. Nors ne taip ir velai atskrisim i BAR. Tikriausiai oro uoste kalbes angliskai, ar ne? Kadangi atskrisim per Kucias, turbut tik siaip pasivaikstineti galesim, niekur uzsukti (apie muzieju kalbu) negalesim. Tik vat idomu kaip ten metro vazineja. Kadangi mes ne senamiestyje gyvensim o kazkur Condal Mar viesbutyje, tai ar lengva bus nusigauti i viesbuti? Ar jau kokia 10 val turesim skubeti i nuvaziuojanti metro?...

Transporto darbo laikas
Bilietų automatas yra prie traukinio į Barseloną.
O jei ką, tai mieste nusipirksit, bet kurioj metro ar renfe stoty ar gatvėj (gatvėse irgi yra automatų).
Atsakyti
o sakykit, ar labai sunku rasti akvariuma? ir as man apsimoka pirkt T-10 jei atvaziuoju tik dviem dienom? ax.gif
Atsakyti
Moriube, jei busi BAR viena, tai jauciu, kad neverta pirkti T-10, bet jei busite dviese ir planuojate bent kazkur pasivazineti, tai gali nusipirkti. Skaiciau, kad tas pats T-10 bilietas galioja visai grupei zmoniu, tik reikia ji kelis kartus pazymeti (tiek kiek zmoniu vaziuoja). T.y. jei vaziuosime metro dviese, tai kaskart ta pati bilieta zymesite 2 kartus ir T-10 galios 5 kelionems. Ne tiek jau ir daug...
Atsakyti
taip dviese vaziuosim, bet dar mastom apie ta turistini dvieju aukstu autobusa, jam tai juk atskiras bilietas, tai gal jo uztektu, nes kiek skaiciau cia tai apie 22 eurai dviem dienom, tai va jei jis vazineja tom dienom tai gal geriau ji pirkt g.gif oj, kaip man sudetinga kolkas - vis neprisedu taip rimciau paziuret i barsos zemelapi, uzsisakiau hosteli ir net nezinau dar kur jis yra, pagal aprasyma centre 4u.gif o draugas taiuzsimane dar ir barselonos stadijona futbolo apziureti, nezinau ne kaip sudeliot arsruta kai tik dvi dienos ir tiek daug noru, jau kaip suprantu pramogu parko ir vienuolyno nepamatysiu, nes jiem po diena skirt reiketu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(moriube @ 2009 12 07, 09:13)
o sakykit, ar labai sunku rasti akvariuma? ir as man apsimoka pirkt T-10 jei atvaziuoju tik dviem dienom?  ax.gif

Neapsimoka, jei imat bus turistic ir dar abiem dienom. Jis nuveš ir į futbolo stadioną (Camp Nou), apskritai viskas, ko jums gali prireikti, yra to autobuso kely, jei ne vienos linijos, tai kitos.
Į akvariumą tai siūlau eiti vakare, kada tas autobusas nebevažinėja, sutaupysit laiko. Jis prie jūros, tokiam pirse išlindusiam, paskui galima nueiti į Barselonetą, restoranėlių gatvėj žuvies pavalgyt ar jūros gėrybių, jei mėgstat. Ir pro Jūrų Marijos bažnyčią, kirst Via Layetana, pro naktinį senamiestį pareit į centrą. Tiesa, neaišku, kas tas centras rolleyes.gif Kaip vadinas jūsų hostelis?
Atsakyti
Jus nerealios, labai mane nuraminat ir padedat thumbup.gif ACIUUU lotuliukas.gif mano hostelio duomenys: Barcelona 4 Fun Hostel / Carrer Ample 24, 1º, 2ª
Barcelona ax.gif tai vadinasi reikia jamt dviem dienom turistini autobusa, o kaip su jo bilietais? irgi kazkokiam kioske ieskot? o kaip vadinasi tas geris? oj del stadijono tai maniskis pasels is laimes jei tures proga bent is lauko pamatyt thumbup.gif
Atsakyti
Moriube, as irgi nespejau dar susipazinti su BAR, jos zemelapiais, muzieju veiki grafikais ir susidaryti judejimo plano. Gal tai ir yra smagiausia, M? ax.gif Maniskis sake, jei ir bus viskas uzdaryta (kadangi as vaziuoju per Kaledas), tai gersime vyna ir pramogausime, kaip tikri Lietuviai drinks_cheers.gif
Mes BAR turesime gerokai daugiau laiko, net 3 su trupuciu dienas lotuliukas.gif per kurias jauciu irgi nieko ypatingo nespesime nuveikti... verysad.gif
Atsakyti
As siulau labai neplanuoti, tik atvaziavus nueiti i Turizmo informacijos centra (Ayuntamineto arba Plaza catalunya), pasiimti zemelapi, o ten sedintys darbuotojai patars, ka geriausia ir kokiu marsrutu aplankyti, be to, tuose zemelapiuose svarbiausios vietos ir taip suzymetos, o kitas atrasit beklaidziojant..

Geros keliones!
(turekit omenyje, kad ne vasara jau, prireiks ir pirstiniu, ir saliko, nes nugara pagaugais eina matant angles su papludimio slepetem ir pamelusiom lupom biggrin.gif)
Atsakyti
Juoda/Balta, as tikrai manau kad keliones planavimas - pats smagumas, o taviskis sauniai masto - manau ir mes naudosimes tokia strategija tuo atveju jei kas nedirbs smile.gif sapnavau sianakt, kad atskridau i barsa viena ir neturejau euru o tik litus, kad smarkiai lijo ir kad buvo baisu baisu verysad.gif jau siandien pradesiu ziuretis i zemelapi, kur objektai suzymeti, labai geras tas kur turistiko buso vaziavimo zonos suzymetos thumbup.gif gal zinot kur jo grafikas darbo? valandas randu o va ar sventiniu laikotarpiu vaziuos ir nematau schmoll.gif
po stalu, butinai pasijamsiu pirstines, nors maniau kad bus 20laipsniu tai kam man tas svoris, bet jei sakai... cool.gif
Atsakyti
Jeigu taip sapnavai, tai bus atvirkščiai lotuliukas.gif
Galų gale tiesiog ir taip labai smagiai galima pablūdinėti po miestą. jau vien Sagradą familia apeiti iš išorės ir apžiūrėti krūvą laiko užims- juk ji tokia architektūriškai skirtinga. Pasivaikščiokit po Rambla bulvarą, tik daiktelius, tai labiau saugokit ten. biggrin.gif
Atsakyti