Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona

QUOTE(Savūnė @ 2010 01 16, 01:00)
Būtum temą skaičius, žinotum, kad galima (apie bus turistic) mirksiukas.gif  Barselonoj nėra pranašumo važinėjant savo auto, nes viešas susisiekimas puikus, greitas, pigus (T-10 nusipirkus važiavimas kainuotų 77 eurocentus, pusantros valandos laikotarpiu po važiavimo visi kiti važiavimai – autobusu, tramvajum nieko nekainuoja), ypač tai patogu važiuojant į Guell parką, į jo viršų su 24 autobusu.

Aciu uz atsakyma, o del skaitymo tai kartais sunku su mazu leliuku kazka nuveikt 4u.gif
Visgi man iskyla klausimu blush2.gif
Ziuriu oru prognozes, rodo, kad 22-25d. Barselonoj bus +14-15 laispsniu. Ka jus ten tokiu oru rengiates? Koks apavas. Dabar kai lietuvoj apie -6-10 sunku isijaust kas yra +15. Ar reik plono paltuko ar uztektu storesnio megztinio ar svarkelio? Gal ten su bateliais visos laksto?
Ir suprantu apie vienkartini bilieta, o kas yra T-10? Desimties kartu vaziavimo bilietas?
Atsakyti
Buvau ten per Naujus thumbup.gif Oras buvo butent toks +15 C smile.gif Mano draugas vaikstinejo su megztuku, aplink maciau visko ir basuciu ir trumpu rankoviu cool.gif BET man asmeniskai nebuvo silta schmoll.gif Vaziavau taip kaip stoviu LT, isidejau kedukus. Kai nuvaziavau, persioviau batus ir kojnes, nusirengiau megztuka, likau su ilgu rankoviu bliuskele ir vaiksciojau su ta pacia ziemine striuke, dzinsais 4u.gif Na jei tik buciau galejus buciau isidejus pavasarine striuke, bet vaziavau tik su maza kuprinuke kad lengva butu nesti smile.gif tai va, is esmes tai ten yra pajuriio miestas, jame nebuna manau labai salta niekad, bet va butent ta dregme man neleido pajust silumos, nes vejas ypac vakare didelis ir toks ne visada pietinis unsure.gif tai va, jei esi tokia labiau silumos megeja tai megztuko prireiks po pavasarine striukele ar svarku smile.gif na tikiuosi mazdaug aiskiau kaip ir kas bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.biteplius...92-=(1261319734

4 dalis is dienorasciu ciklo apie kelione i Barselona smile.gif Jei kam idomu, galit paziuret blush2.gif
Atsakyti
Kovo men per Barcelona skrendam i Malaga, todel turiu pora klausimeliu apie Barcelonos orouosta. Gal kas is ten gyvenanciu ar nesenai skridusiu, galetu pagelbet?

Atskrendam ir isskrendam is 1 terminalo - cia tas naujai pastatytas ar senasis, i/is kurios skrisdavo i Lietuva pries pora-trejeta metu?

Skrendant pirmyn, tarp skrydziu turesim 5 val tarpa. Gal butu galima kazkur netoli nuvaziuoti ar nueiti, kad nereiketu trintis orouoste? Gal koks prekybos centras su kavinem, gal dar kas?
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 01 20, 22:16)
Kovo men per Barcelona skrendam i Malaga, todel turiu pora klausimeliu apie Barcelonos orouosta.  Gal kas is ten gyvenanciu ar nesenai skridusiu, galetu pagelbet?

Atskrendam ir isskrendam is 1 terminalo - cia tas naujai pastatytas ar senasis, i/is kurios skrisdavo i Lietuva pries pora-trejeta metu?

Skrendant pirmyn, tarp skrydziu turesim 5 val tarpa. Gal butu galima kazkur netoli nuvaziuoti ar nueiti, kad nereiketu trintis orouoste? Gal koks prekybos centras su kavinem, gal dar kas?

Naujas.
Taigi važiuokit aerobusu į Barseloną, pusvalandis į priekį, pusvalandis atgal, apie 3 val. centre praleist galit.
Atsakyti
Ka jau ka, bet Barcelona aplankyti verta wub.gif mums labai patiko, o ir ora istaikeme.. buvome rugsejo menesi, tai ir pasideginome, ir pasimaudome wink.gif
Tik viesbuti paememe toliau nuo juros (senamiestyje), tai tekdavo pasivaikscioti.. bet tai vel pliusas.. manksta mirksiukas.gif
Atsakyti
Su malonumu perskaiciu tema ir prisiminiau savo atostogas, net uzsidejau nuotraukas pasiziureti ir savo prisiminimams pailiustruoti smile.gif .Man didziausia ispudi paliko Park Guell, La Sagrada Familia (buvom pasikele liftu i pati virsu-vaizdas ispudingas), kelione i Montserrat ir zinoma grojantys fontanai thumbup.gif Tiesa sakant dziaugiuosi kiekviena minute praleist tenai, o buvom net 6 dienas biggrin.gif Buvom apsistoje Residencia Erasmus, cia tipo studentu bendrabutis,nieko posh, bet kas nori pataupyti pinigeliu tai tikrai nebloga vietele netoli Park Guell, cia adresiukas- [URL=http://booking.com:residencia erasmus]Booking.com[/URL]Paskutine diena buvom palike tases pasaugot,mielai sutiko ir nepaeme jokio mokescio uz pasaugojima, jokiu problemu susikalbeti angliskai, minusas, kad ranksluosciu nekeite visas 6 d,bet ir tai nebuvo didele beda.
Padarem klaida, kad vaziavom tenai lapkricio men, nes nors ir buvo +13-+15, bet man buvo labai labai salta.Praleidusi 2 val prie grojanciu fontanu sustirau i ozio raga, gelbejo tik sangria is salia esancio kioskelio biggrin.gif .Su ilgapirsciais nesusidurem, bet tikrai maciau daug neaiskiu tipu besisukinejanciu turistinese vietuose, beto jau pirma nakti Katalonijos aikstej juodukas pasiule mano vyrui pirkt narkotiku, po to kiekviena vakara maciau ji ten besisukinejanti prie isejimo is metro bet... kiekvienam didesniam mieste yra tam tikra publika ir tam tikra klijentura taigi imkites elementariu saugumo priemoniu ir problemu isvengsit, o Barselona tikrai verta aplankyti smile.gif Geros keliones visiems planuojantiems!

kai rasiau pirma zinute tai nesigavo ikelti nuorodos teko pasimokinti ir bandau is naujo, gal dabar veiks?viesbutukas
Atsakyti
Teorishkai T2 veikia, bet praktishkai - ne visuomet. Jei beda prispirs, yra telefonu automatai be korteliu, t.y. galima skambinti, imetus pinigeli, min 50 ct. Dar yra internet café, vadinamieji locutorio, kur gali gan pigiai skambinti i visas pasaulio salis.

Pasimatyt visai msgau butu, bet nusimato baisiai uzhimta savaite doh.gif
Atsakyti
Turbūt jau viskas šimtą kartų perkalbėta: vagių saugotis, lyg turistui nevaikščioti, naktim po Raval ir Barri Gótic vienai neslankioti, neskubėti ir tiesiog mėgautis buvimu tokiam gražiam mieste.
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2010 01 20, 21:45)
http://www.biteplius...92-=(1261319734

4 dalis is dienorasciu ciklo apie kelione i Barselona smile.gif Jei kam idomu, galit paziuret  blush2.gif


Siaip ne taip isstenejau ir dar vienos dienos aprasyma Barselonoje smile.gif

http://www.biteplius...092-=(967212168

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as jau antra diena kaip Barsoj. viskas liuks. vakar lijo, tai sugedo nuotaika ir visa kita...
o siandien liuks - striukiu nereikia... smile.gif

sorry kad be lt raidziu - ISPANISKA klaviatura, kankinuosi biggrin.gif

QUOTE(kaaa @ 2010 02 04, 10:10)
Labai labai labai laukiu svieziausiu ispudziu!!!! Jau kita savaite ir as ten busiu  thumbup.gif

aš manau kad labai sunku ką nors prognozuot dėl barsos. vieną dieną lijo ir gal +10 buvo, o kitą saulė kaitino ir +23 buvo.

viskas labai patiko.
sušlapau ir peršalau pirmą dieną, bet nieko...
nemaniau, kad per 3d galima šitiek pamatyti, kiek pamačiau aš. buvo verta be galo.
važinėjau bus turistic - apsimokėjo labai. valgyt tai tik vaisius valgėm ir taupymo ir kitais sumetimais...
bus kada laiko, parašysiu daugiau... ausys dar vis užgultos, tai kai pridaužta jaučiuosi... ir dar sniegas nervina....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 05 vasario 2010 - 22:26
Sveikos!Vasara su drauge planuojam atostogauti Barselonoje. biggrin.gif noriu jusu paklausti ar is Barselonos sudetinga nuvykti i Ibisa? Labai noretume ir ten kokiame party sudalyvauti...Kiek tokia kelione galetu kainuoti? mirksiukas.gif
Atsakyti