Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Limeta @ 2008 07 08, 19:10)
As darau lygiai ta pati smile.gif  ir mano dideliam dziaugsmui esu visai sveika ir nebesutinusi. Siule atrodo puikiai (ne odontologes akiai). Laukiu kada isims siulus ir kada galesiu isidet plokstele. O po kiek laiko tu suzinojai, kad implantas prigijo?


Po pusės metų, kai atėjau protezuoti ant implato. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 08 liepos 2008 - 19:12
Sveikos, merginos 4u.gif
Norėjau pasiklausti apie kainas, kam darė protezavimą bemetale keramika. Nusprendžiau Kaune pradėti gydymą, bet gydytojas sakė, jog pas juos bemetalė keramika nuo metalo skiriasi 2,5karto... Vieno danties kaina 1500lt. Ar čia dabar visur tokios kainos? blink.gif
o gal kas žinote kur Kaune pigiau 'ima' už bemetalę keramiką?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 07 08, 19:11)
Po pusės metų, kai atėjau protezuoti ant implato. 4u.gif


pasisekė, kad tik tiek užtruko.
Brolis mano jau treti metai laukia patvirtinimo protezavimui, o rezultate - piššš, neprigijo....
Atsakyti
QUOTE(~Rasa~ @ 2008 07 09, 16:17)
pasisekė, kad tik tiek užtruko.
Brolis mano jau treti metai laukia patvirtinimo protezavimui, o rezultate - piššš, neprigijo....

Bet jis su tuo pirma karta isriegtu varztu vaiksciojo 3 metus, ar jam buvo isriegtas naujas? Truputi neidomu verysad.gif , jei tiek laiko reikes plokstele nesiot ir finale paaiskes, kad teks gamint plokstele visam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2008 07 09, 13:24)
Sveikos, merginos 4u.gif 
Norėjau pasiklausti apie kainas, kam darė protezavimą bemetale keramika. Nusprendžiau Kaune pradėti gydymą, bet gydytojas sakė, jog pas juos bemetalė keramika nuo metalo skiriasi 2,5karto... Vieno danties kaina 1500lt. Ar čia dabar visur tokios kainos? blink.gif 
o gal kas žinote kur Kaune pigiau 'ima' už bemetalę keramiką?

mirksiukas.gif
sveika.
manau kaune bemetale keramika gali rasti nuo 1000l gerai paieskojus:) o kuris dantis kad nori bemetales keramikos?
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2008 07 05, 06:48)
Noriu paklausti tu, kurios turi implantus: kada pradeda mazeti tinimas? Man net akis uztino, vos prasizioju. Kaip jums buvo?



man pries 5 dienas isuko 4 doh.gif doh.gif doh.gif implantus is karto - tris vienoj pusej (is eiles, buvusios karunos vietoj), viena - kitoj. Ir siandien jau net nesimato isoriskai kad butu kas daryta. Istine buvo tris dienas. Geriu antibiotikus ir kelias dienas Nimezili pageriau, kai labai skaudedavo.. Poryt trauks siulus.. g.gif Tada pusmetis laukimo... ax.gif
Bet man visi jie apacioj, sake gydytojas, kad virsuj sudetingiau buna, labiau tinsta, buna melynes net iki akies.. Sitas dziaugsmas manes laukia, jei prigis dabartiniai 4. doh.gif

oi, mergaites, saugokit dantukus... Nes paskui... grozis reikalauja PINIGU. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Limeta @ 2008 07 09, 21:25)
Bet jis su tuo pirma karta isriegtu varztu vaiksciojo 3 metus, ar jam buvo isriegtas naujas? Truputi neidomu verysad.gif , jei tiek laiko reikes plokstele nesiot ir finale paaiskes, kad teks gamint plokstele visam gyvenimui.


kazkokia nesamone.. Nuotrauka tegul pasidaro. Bent man gydytojas aiskino, kad po menesio turi MATYTIS ar prigis ar ne, o ada jau profilaktiskai lauki puse metu, kol TIKRAI prigis. Man vienas kai neprigijo, tai po menesio nuotraukoj ir matesi, kad tiesiog kauliniu audiniu neapsitraukineja, klibejo pajudinus.. Istrauke, prileido dirbtinio kaulo, dabar laukiu kol "uzaugs"kaulas, i kuri butu galima tvirtai varzta isukt.. g.gif

Beje, info visoms: Uzupyje daro SKAITMENINES panoramines dantuku nuotraukas, naujausios technologijos, iraso i CD, gydytojas, o ir jus pacios galit apziurinet per kompiuteri. Man gydytojas viska aiskino, ivesdamas kompiuterinius implantus i nuotrauka ekrane matavo gyli ir tt... manau dar labai nedaug gydytoju su tokiom nuotraukom dirba, bet as buvau labai patenkinta. Visa burna - kaip ant delno. Lyginant su Zalgiryje daromom panoraminem - kaip senovine mociutes nuotrauka ir su siuolaikiniu fotiku biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 07 14, 23:17)

Beje, info visoms: Uzupyje daro SKAITMENINES panoramines dantuku nuotraukas, naujausios technologijos, iraso i CD, gydytojas,  o ir jus pacios galit apziurinet per kompiuteri. Man gydytojas viska aiskino, ivesdamas kompiuterinius implantus i nuotrauka ekrane matavo gyli ir tt... manau dar labai nedaug gydytoju su tokiom nuotraukom dirba, bet as buvau labai patenkinta. Visa burna - kaip ant delno. Lyginant su Zalgiryje daromom panoraminem - kaip senovine mociutes nuotrauka ir su siuolaikiniu fotiku biggrin.gif  smile.gif


Grybo gatvėj jau senokai tokias panoramines nuotrakas daro smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 07 14, 22:17)
man pries 5 dienas isuko 4  doh.gif  doh.gif  doh.gif implantus is karto - tris vienoj pusej (is eiles, buvusios karunos vietoj), viena - kitoj. Ir siandien jau net nesimato isoriskai kad butu kas daryta. Istine buvo tris dienas. Geriu antibiotikus ir kelias dienas Nimezili pageriau, kai labai skaudedavo.. Poryt trauks siulus.. g.gif  Tada pusmetis laukimo... ax.gif
Bet man visi jie apacioj, sake gydytojas, kad virsuj sudetingiau buna, labiau tinsta, buna melynes net iki akies.. Sitas dziaugsmas manes laukia, jei prigis dabartiniai 4.  doh.gif

oi, mergaites, saugokit dantukus... Nes paskui... grozis reikalauja PINIGU. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
kazkokia nesamone.. Nuotrauka tegul pasidaro. Bent man gydytojas aiskino, kad po menesio turi MATYTIS ar prigis ar ne, o ada jau profilaktiskai lauki puse metu, kol TIKRAI prigis. Man vienas kai neprigijo, tai po menesio nuotraukoj ir matesi, kad tiesiog kauliniu audiniu neapsitraukineja, klibejo pajudinus.. Istrauke, prileido dirbtinio kaulo, dabar laukiu kol "uzaugs"kaulas, i kuri butu galima tvirtai varzta isukt..  g.gif

Beje, info visoms: Uzupyje daro SKAITMENINES panoramines dantuku nuotraukas, naujausios technologijos, iraso i CD, gydytojas,  o ir jus pacios galit apziurinet per kompiuteri. Man gydytojas viska aiskino, ivesdamas kompiuterinius implantus i nuotrauka ekrane matavo gyli ir tt... manau dar labai nedaug gydytoju su tokiom nuotraukom dirba, bet as buvau labai patenkinta. Visa burna - kaip ant delno. Lyginant su Zalgiryje daromom panoraminem - kaip senovine mociutes nuotrauka ir su siuolaikiniu fotiku biggrin.gif  smile.gif


Gal galima adresą? Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arsiuke @ 2008 07 15, 00:01)
mirksiukas.gif
sveika.
manau kaune bemetale keramika gali rasti nuo 1000l gerai paieskojus:) o kuris dantis kad nori bemetales keramikos?


Man priekiniai 2 dantukai blush2.gif todėl ir norisi bemetalės keramikos, tik vat kainos kandžiojasi...
Atsakyti
[quote=Dusele,2008 07 15, 00:17]
man pries 5 dienas isuko 4 doh.gif doh.gif doh.gif implantus is karto - tris vienoj pusej (is eiles, buvusios karunos vietoj), viena - kitoj. Ir siandien jau net nesimato isoriskai kad butu kas daryta. Istine buvo tris dienas. Geriu antibiotikus ir kelias dienas Nimezili pageriau, kai labai skaudedavo.. Poryt trauks siulus.. g.gif Tada pusmetis laukimo... ax.gif
Bet man visi jie apacioj, sake gydytojas, kad virsuj sudetingiau buna, labiau tinsta, buna melynes net iki akies.. Sitas dziaugsmas manes laukia, jei prigis dabartiniai 4. doh.gif

oi, mergaites, saugokit dantukus... Nes paskui... grozis reikalauja PINIGU. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:

Sveika, o tau kai nuėmė karūnėlę dėjo dirbtinį kaulą? Pas mane panaši situacija, bet kai nuėmė karūnėlę gydytojas sakė kad labai suplonėjęs žandikaulis yra ir nebeįmanoma sriegti implanto doh.gif teiravausi apie dirbtinį kaula, bet nerekomenduoja... Siūlo vienintelę išeitį- paimti kaulo iš kitos kūno vietos ir persodinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2008 07 16, 00:58)
 
Sveika, o tau kai nuėmė karūnėlę dėjo dirbtinį kaulą? Pas mane panaši situacija, bet kai nuėmė karūnėlę gydytojas sakė kad labai suplonėjęs žandikaulis yra ir nebeįmanoma sriegti implanto doh.gif  teiravausi apie dirbtinį kaula, bet nerekomenduoja... Siūlo vienintelę išeitį- paimti kaulo iš kitos kūno vietos ir persodinti doh.gif


Labai gerai siūlo- savas kaulas labai gerai toleruojamas, prigyja ir sutvirtina sieną- tikrai nėra ko nerimaut. Gal tik operacija kiek sukelia diskomforto (pjūviai 2 vietose, siūlai, mėlynės po akimis, patinimai- bet tai trumpalaikis nepatogumas). Man pačiai atliko visą šią procedūrą rudenį, o kitą savaitę jau bus dantukai sudėti- neturėjau jokių komplikacijų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2008 07 15, 23:58)
 
Sveika, o tau kai nuėmė karūnėlę dėjo dirbtinį kaulą? Pas mane panaši situacija, bet kai nuėmė karūnėlę gydytojas sakė kad labai suplonėjęs žandikaulis yra ir nebeįmanoma sriegti implanto doh.gif  teiravausi apie dirbtinį kaula, bet nerekomenduoja... Siūlo vienintelę išeitį- paimti kaulo iš kitos kūno vietos ir persodinti doh.gif


aha, man irgi kazka kalbejo is pradziu, kad tipo is klubo kaulo atrodo paima dali kauliuko ir kazkaip ten praplecia zandikauli su juo. Bet mano atveju prileido dirbtinio. Iskart po operacijos net vizualiai matosi, kad padidejo toj vietoj, o pries tai buvo tikrai labai susiaureje, nes po rovimo praeje keli metai ir toj vietoj labai susitrauke.. Bet man prileido tuo pat metu, kai suko implantus. Abiejose pusese is karto. Kaip suprantu dabar formuosis kaulas ir kartu prie jo priaugs ir implantas.. g.gif

Dianute, Kriviu g. 5 atrodo. kainavo 70 litu.
Atsakyti