Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

Sveikos, perskaiciau visu komentarus apie implantus ir nudziugau kad operacija neskausminga, bet vistiek labai neramu.... smile.gif norejau paklaust, ar deda kazkoki laikina dantuka po to kai igrezia ta kaula, nes jei gyja net 6men. tai nejaugi tiek laiko vaiksciot be danties? doh.gif man reiktu priekinio tai labai pergyvenu.... lauksiu atsakymo! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamyte69 @ 2008 08 25, 16:18)
Sveikos, perskaiciau visu komentarus apie implantus ir nudziugau kad operacija neskausminga, bet vistiek labai neramu....  smile.gif  norejau paklaust, ar deda kazkoki laikina dantuka po to kai igrezia ta kaula, nes jei gyja net 6men. tai nejaugi tiek laiko vaiksciot be danties?  doh.gif  man reiktu priekinio tai labai pergyvenu....  lauksiu atsakymo! mirksiukas.gif

Nesijaudinkit - bus laikinas.
Atsakyti
QUOTE(supermamyte69 @ 2008 08 25, 16:18)
Sveikos, perskaiciau visu komentarus apie implantus ir nudziugau kad operacija neskausminga, bet vistiek labai neramu....  smile.gif  norejau paklaust, ar deda kazkoki laikina dantuka po to kai igrezia ta kaula, nes jei gyja net 6men. tai nejaugi tiek laiko vaiksciot be danties?  doh.gif  man reiktu priekinio tai labai pergyvenu....  lauksiu atsakymo! mirksiukas.gif


Tai aisku deda laikina danti, tikrai nevaiksciuosi be dantuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o ar niekas nesidejote KMUK? As galvoju ten detis implanta ydomu butu isgirsti atsiliepimu kokios ten kainos ir ar ten gerai deda.
Atsakyti
gal kas dejotes cirkoni,pries tai turejot metalo keramika
Atsakyti
QUOTE(dainajola @ 2008 09 04, 18:08)
gal kas dejotes cirkoni,pries tai turejot metalo keramika


Pas mane paprasta bemetalė keramika. Bet atrodo tikrai thumbup.gif . Kai poliklinikoje tikrino dėl darbo, parašė sveikas dantis. Tai aš doctor.gif nieko ir nesakiau. Namie tai lūžau iš juoko. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as jau turiu metalo keramika labai graziai atrodo,tik tarp priekiniu viduriniu dantu paliko tarpdante prie pat smegenu lieka tarpelis per kuri ir oras ir maistas tai labai nesmagu pataisyt jau nebegali sako priprasiu, na tuos kurie buvo pries tai viskas buvo gerai ir jokio tarpelio nebuvo
Atsakyti
QUOTE(dainajola @ 2008 09 04, 18:21)
as jau turiu metalo keramika labai graziai atrodo,tik tarp priekiniu viduriniu dantu paliko tarpdante prie pat smegenu lieka tarpelis per kuri ir oras ir maistas tai labai nesmagu pataisyt jau nebegali sako priprasiu, na tuos kurie buvo pries tai viskas buvo gerai ir jokio tarpelio nebuvo

Kodėl netaisė, jei tarpelis buvo g.gif Kas čia tokį broką padarė g.gif
Atsakyti
o kaip manai cia tikrai brokas, nes as dar vaikstau su laikinu cementu tipo kol priprasiu jei netiks tai des kokia kose bet ji neisvaizdziai atrodo. jie sako kad pagal danties forma daro ,kad kitaip neiseina...
As manu jie neperdarys nes reiktu turbut is naujo liet tuos dantis o tai papildomi kastai uz kuriuos niekas nenoretu moket
Atsakyti
QUOTE(dainajola @ 2008 09 07, 22:13)
o kaip manai cia tikrai brokas, nes as dar vaikstau su laikinu cementu tipo kol priprasiu jei netiks tai des kokia kose bet ji neisvaizdziai atrodo. jie sako kad pagal danties forma daro ,kad  kitaip neiseina...
As manu jie neperdarys nes reiktu turbut is naujo liet tuos dantis o tai papildomi kastai uz kuriuos niekas nenoretu moket


Aš nešiojau pritvirtintą laikinu cementu tiltelį gal kokia pora savaičių, kad įsitikinčiau, jog viskas gerai, t. y. ar jis ne per aukštas, ar netrukdo valgant ir t. t. Bet pas mane nebuvo jokių ten tarpų. Po dviejų savaičių gydojas tltelį nuėmė ir pricementavo su nuolatiniu cementu ir jau tuoj bus 5 m. kaip laiko ir dar nebuvo jokių problemų.
O vat ant implanto dantukas pricementuotas laikinu cementu, nes gydytojas sakė, kad jei reikėtų nuimti karūnėlę- tai taip būtų lengviau, bet irgi 1,5 problemų nėra. Sakė, kad po metų reikėtų pricementuoti ilgalaikiu cementu, bet kadangi karūnėlė gerai laikosi- tai tegu taip ir lieka. Tik įspėjo, kad gali nukristi, tada tiesiog reiks pricementuoti iš naujo. 4u.gif
Atsakyti
as kai implantavausi kruminius, tai nieko laikino nenesioju... Kai sraigtas suaugs su kaulu, greiciausiai desiu metalo keramika del stiprumo. Man nereikejo dirbtinio kaulo, jokiu sinusu kelt ir pan. Viskas labai naturaliai, bet tikiuosi, gerai 4u.gif
virsuj dar kazkas jautesi po operacijos, nuskausminancius diena ar dvi geriau, o dabar kai apacioj pries kelias dienas idejo, tai net nuskausminanciu nereikejo sekancia diena ir jokio tinimo nebuvo. smile.gif
Beje, cia anksciau kazkas rase apie laika, kuri reikia laukt po danties traukimo. Apacioj 7 dantuka man istrauke del suskilinejusiu saknu. Kadangi ten buvo kazkiek infekcijos, dantistas sake, kad reikes laukt 12 sav. ir tada jau implantuot, nes mazes kaulo kiekis. As palaukiau 16 sav (atostogos, vasara wink.gif ), ir kol kas (tfu tfutfu)viskas ok! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2008 09 09, 17:06)
as kai implantavausi kruminius, tai nieko laikino nenesioju... Kai sraigtas suaugs su  kaulu, greiciausiai desiu metalo keramika del stiprumo. Man nereikejo dirbtinio kaulo, jokiu sinusu kelt ir pan. Viskas labai naturaliai, bet tikiuosi, gerai 4u.gif
virsuj dar kazkas jautesi po operacijos, nuskausminancius diena ar dvi geriau, o dabar kai apacioj pries kelias dienas idejo, tai net nuskausminanciu nereikejo sekancia diena ir jokio tinimo nebuvo. smile.gif
Beje, cia anksciau kazkas rase apie laika, kuri reikia laukt po danties traukimo. Apacioj 7 dantuka man istrauke del suskilinejusiu saknu. Kadangi ten buvo kazkiek infekcijos, dantistas sake, kad reikes laukt 12 sav. ir tada jau implantuot, nes mazes kaulo kiekis. As palaukiau 16 sav (atostogos, vasara wink.gif ), ir kol kas (tfu tfutfu)viskas ok! thumbup.gif


Apačioje trumpiau reikia laukti nei viršui. Pas mane viskas viršuje, o vienas dantukas prieš 15 metų išrautas. Tai kaip su juo bus visai nežinau, bet dabar greta jo pavasarį išrovė. Tai vat reiks ten implantuoti. Tai ir nežinau, ar ten, kur seniai rauta bus galima implantuoti. 4u.gif
Atsakyti