Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(ciainga @ 2008 11 21, 16:25)
Patarčiau neapsiriboti viena klinika ir apsilankyti pasikonsultuoti kitose. Aš irgi, kai į vieną nuėjau tai kosmosus priskaičiavo, sakė reiks dirbtinio kaulo dėti. Po to užsirašiau į kitą, tai ten pasakė, kad lyg tai kaulo užteks ir mažiau paskaičiavo. Tai ir užsirašiau joje dėtis implantą. Šiandien kaip tik eisiu, tai žiūrėsiu kaip ten bus. Jei viskas gerai, tai parekomenduosiu  smile.gif

tai jo as irgi tuos nuomones,kad reikia eiti dar kirtu pasikonsultuoti.
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2008 11 22, 23:18)
Kad per primatavima buvo ne baltas, o gelezinis dantis. O kai antra karta atejau matuotis, jau buvo baltas. Dave veidrodeli pasiziureti, bet prie to ryskaus apsvietimo (as buvau sutemus) spalva pasirode gera, o juoduliu is gomurio puses nepastebejau, nes nepagalvojau, kad taip gali buti. Man protezavo pries 3 metus kita odontologe, tad dantys idealus, atrodo labai naturaliai ir be jokiu juodu juosteliu. Ir forma labai grazi. Dabar pas ja uzsirasiau kitus dantis susitvarkyti. Pas ta "santechnika" tikrai daugiau neisiu. O tas odontologas dirba Plungeje, jis yra Kestutis Macinskas ir dirba kartu su zmona bei mama savo seimos stomatologijos kabinete. Nepatariu niekam pas ji tvarkytis dantu.


Aš tau duosiu patarimą: niekad neik pas kažkieno pažįstamus. Man viena draugė sakė, kad odontologą turi susirasti pati, nes vienam žmogui tas gydytojas gali labai patikti, o kitam visai nepatikti. g.gif
Atsakyti
O rytoj man darys sinuso dugno pakėlimo operaciją. Baigiu išsiblaivyt po vakarykščio baliaus. Tai dar ir nepradėjau bijoti, bet neaišku kaip bus rytoj. Gydytojas sakė ateiti pavalgius, o man prieš tokius dalykus kiekvienas kąsnis skersai gerklės stojasi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 11 23, 20:50)
O rytoj man darys sinuso dugno pakėlimo operaciją. Baigiu išsiblaivyt po vakarykščio baliaus. Tai dar ir nepradėjau bijoti, bet neaišku kaip bus rytoj. Gydytojas sakė ateiti pavalgius, o man prieš tokius dalykus kiekvienas kąsnis skersai gerklės stojasi. rolleyes.gif

Sėkmės Tau 4u.gif .Lauksim rytoj atsiliepimų.Manes irgi laukia tokia operacija po kelių savaičių.Bet aš dar vis abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 11 23, 21:50)
O rytoj man darys sinuso dugno pakėlimo operaciją. Baigiu išsiblaivyt po vakarykščio baliaus. Tai dar ir nepradėjau bijoti, bet neaišku kaip bus rytoj. Gydytojas sakė ateiti pavalgius, o man prieš tokius dalykus kiekvienas kąsnis skersai gerklės stojasi. rolleyes.gif

Iskarto suks implanta ?
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 11 23, 21:54)
Sėkmės Tau  4u.gif .Lauksim rytoj atsiliepimų.Manes irgi laukia tokia operacija po kelių savaičių.Bet aš dar vis abejoju  g.gif


Dabar pusryčiauju. Nu kol kas nuotaikia pakenčiama, raminamųjų dar negėriau. ax.gif Operacija po pietų bus.
Papildyta:
QUOTE(erika.gut @ 2008 11 23, 22:23)
Iskarto suks implanta ?


Greičiausiai - ne. Bet sakė, kad tiksliau įvertins situaciją šios operacijos metu. Vakare parašysiu, kas ir kaip.
Atsakyti
[quote=Florestina,2008 11 24, 13:42]
Dabar pusryčiauju. Nu kol kas nuotaikia pakenčiama, raminamųjų dar negėriau. ax.gif Operacija po pietų bus.

Sekmes 4u.gif Man si vakara taip pat pas odontologa. Reikes aiskintis del jo broko
mad.gif Net nezinau, kaip protingai, be pykciu pasiekti norima rezultata? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2008 11 24, 12:43)
Sekmes  4u.gif Man si vakara taip pat pas odontologa. Reikes aiskintis del jo broko 
mad.gif  Net nezinau, kaip protingai, be pykciu pasiekti norima rezultata?  g.gif


Viskas, tuoj jungiu kompą ir einu ruoštis. Būtinai parašyk, kaip tau sekėsi.
Atsakyti
Ar privalo po implantavimo isduoti klinikoje koki nors sertifikata/pasa apie implanta, ar cia kiekvienoje klinikoje savos taisykles? VIC'e pasake, kad neduoda nei garantijos, nei jokio paso, o tiesiog gali uzrasyti ant lapelio implanto duomenis :|
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neo: 24 lapkričio 2008 - 13:42
QUOTE(Neo @ 2008 11 24, 14:41)
Ar privalo po implantavimo isduoti klinikoje koki nors sertifikata/pasa apie implanta, ar cia kiekvienoje klinikoje savos taisykles? VIC'e pasake, kad neduoda nei garantijos, nei jokio paso, o tiesiog gali uzrasyti ant lapelio implanto duomenis :|


As irgi klausiau S.Grybausko apie tai. Pasake, kad medicinoje neimanoma duoti garantiju.
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 11 24, 14:59)
As irgi klausiau S.Grybausko apie tai. Pasake, kad medicinoje neimanoma duoti garantiju.

Bet niekas gi nepraso garantijos, kad viskas bus gerai su zandikauliaisi ar siaip su sveikata po operacijos, kalba eina tik apie implanta. Jis gi irgi pats gali pvz luzti nuo gamyklinio broko. Ir kiek zinai, gamintojai duoda savo implantams garantija.
Atsakyti
As apie protezavima ...
man darys metalo keramikinius ..tilta...pradziai laikinus, klausimas- kiek kainuoja laikini ? ten kaina uz vieneta eina ar uz viska ? Man tik ydomu, ar as nesupratau odontologes...
Atsakyti