Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Karklas @ 2009 01 08, 23:35)
O man dar ir kompiuterinę tomografiją reikėjo pasidaryt.Nors dabar galvoju, kad jos kažin ar reikėjo.Bet čia juk verslas  biggrin.gif Ar dar kam nors darė kompiuterinę prieš implantaciją?


Kompiuterine tomografija yra vienas tiksliausiu tyrimo metodu. Galima implantuoti ir visai be nuotrauku, apciuopos budu. As savo pacientams siulau pasidaryti kompiuterine tomograma net kanalu gydymo metu, apie implantacija net nesneku, ten galimos rimtesnes komplikacijos.
Atsakyti
Makrodentoje girdėjau, kad viską daro vietoje, įdomu ar tai tiesa.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2009 01 09, 00:37)
Kompiuterine tomografija yra vienas tiksliausiu tyrimo metodu. Galima implantuoti ir visai be nuotrauku, apciuopos budu. As savo pacientams siulau pasidaryti kompiuterine tomograma net kanalu gydymo metu, apie implantacija net nesneku, ten galimos rimtesnes komplikacijos.

Aišku.O dar norėjau tada paklausti, kodėl apatiniam žandikauly, kai implantavo, darė KT, o viršutiniam ne? Ar apatinaim žandikauly nervas arčiau eina?
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2009 01 09, 00:37)
Kompiuterine tomografija yra vienas tiksliausiu tyrimo metodu. Galima implantuoti ir visai be nuotrauku, apciuopos budu. As savo pacientams siulau pasidaryti kompiuterine tomograma net kanalu gydymo metu, apie implantacija net nesneku, ten galimos rimtesnes komplikacijos.


O aš skaičiau internete, kad tik kai kada reikia KT. g.gif

Pirmojo vizito metu nustatoma alveolinės ataugos aukštis, plotis, gleivinės paslankumas, kraujotaka, storis, įvertinami kaimyniniai ir antagonistiniai dantys, sąkandis. Atliekami rentgenologiniai tyrimai – ortopantomograma, danties rentgenograma – įvertinantys kaulo kokybinę ir kiekybinę būklę, kitų anatominių darinių (nervų – kraujagyslių pluošto, sinuso ar nosies ertmių) lokalizaciją. Siekiant patikslinti minėtų anatominių darinių lokalizaciją, gali būti atliekama kompiuterinė tomografija.
Atliekant kompiuterinę tomografiją naudojama SimPlant programa, kuri leidžia sukurti erdvinį žandikaulių vaizdą, virtualiai suplanuoti būsimą implanto padėtį, jo kryptį kaule bei tiksliai įsodinti implantą į numatytą vietą
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 01 09, 13:54)
Aišku.O dar norėjau tada paklausti, kodėl apatiniam žandikauly, kai implantavo, darė KT, o viršutiniam ne? Ar apatinaim žandikauly nervas arčiau eina?


Niu kad tomograma galima padaryti taip, kad butu matyti ir apatinis ir virsutinis zandikauliai. Jei tarp implantavimo apacioje ir virsuje praejo neilgas laiko tarpas, ko gero analizavo toje pacioje tomogramoje.
Virsutiniame zandikaulyje tokio kaip nervo ir nera, ten daug maziukiu sakeliu eina. Virsutiniame zandikaulyje svarbiau i sinusa arba i nosies ertmes dugna neprasukti to varzto ...
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2009 01 09, 23:07)

Virsutiniame zandikaulyje tokio kaip nervo ir nera, ten daug maziukiu sakeliu eina. Virsutiniame zandikaulyje svarbiau i sinusa arba i nosies ertmes dugna neprasukti to varzto ...


Man jau pragręžę į sinusą, po to dirbtinį kaulą dėjo, už kurį nerekėjo mokėti. g.gif Bent jau pripažino, kad neištyrė iki galo. ax.gif

Bet vis tiek pasirinkau tą patį gydydytoją seklančiai implantacijai. Dabar sėdžiu po sinuso dugno pakėlimo operacijos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2009 01 09, 23:07)
Niu kad tomograma galima padaryti taip, kad butu matyti ir apatinis ir virsutinis zandikauliai. Jei tarp implantavimo apacioje ir virsuje praejo neilgas laiko tarpas, ko gero analizavo toje pacioje tomogramoje.
Virsutiniame zandikaulyje tokio kaip nervo ir nera, ten daug maziukiu sakeliu eina. Virsutiniame zandikaulyje svarbiau i sinusa arba i nosies ertmes dugna neprasukti to varzto ...

Kad man darė, kaip sakė gyd. tik fragmentą, būtent tos vietos kur implantavo.Apatiniam žandikaulyje.Viršuje reikėjo daryti sinuso dugno pakėlimo operaciją, nes kaulas labai plonas.Bet taip jos ir nepasidariau, nes man po buvusio sinusito vis skauda doh.gif .Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Laba, gal kas gal4t7 pakomentuoti. dantukas ištrauktas nuo kovo menesio, dabar ruošiuos implantui, pasidariau nuotrauka, pasirodo kad yra likusi danites šaknies dalis, idomu ar galimybė jog tą likusią šaknį sutvarkytų jau dedant implantą? Na bet tikriausiai tai galės pasakyti tik implantą desiantis gydytojas... o taip nesinori laiką nutęsti tolyn...
Atsakyti
nesupratau: man pasake, kad sinus lifto nereikes, nebent sintetinio kaulo biski dadet. tai kaip cia gaunasi kaulo dadejimas tai ir yra sinus liftas ar ne?
vasario men turbut jau pedinsiu implantuotis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 01 11, 22:27)
nesupratau: man pasake, kad sinus lifto nereikes, nebent sintetinio kaulo biski dadet. tai kaip cia gaunasi kaulo dadejimas tai ir yra sinus liftas ar ne?
vasario men turbut jau pedinsiu implantuotis...  ax.gif


Man vieną kartą taip dadėjo ir įsuko implantą. Tai gal ir tau taip pat darys. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 01 10, 00:19)
Man jau pragręžę į sinusą, po to dirbtinį kaulą dėjo, už kurį nerekėjo mokėti. g.gif Bent jau pripažino, kad neištyrė iki galo. ax.gif

Bet vis tiek pasirinkau tą patį gydydytoją seklančiai implantacijai. Dabar sėdžiu po sinuso dugno pakėlimo operacijos. doh.gif

labas Florestina ,o kaip jauteisi po sinuso pakelimo operacojos,man tai atliko vakar ,o siandien temperatura pakilo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dasta: 14 sausio 2009 - 16:41
QUOTE(dasta @ 2009 01 14, 16:40)
labas Florestina ,o kaip jauteisi po sinuso pakelimo operacojos,man tai atliko vakar ,o siandien temperatura pakilo


Man nieko nebuvo. Gėriau antibiotikus. Dirbau tik naktimis (valdžia padarė taip grafiką, kad ko nors neišgąsdinčiau), bet man nieko nebuvo tik truputį patinę. Rytoj vėl eisiu pasirodyti, kaip gyja. g.gif
Atsakyti