Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE

Metalas visiškai nešviečia.Jeigu gerai padaryta, jokio metalo nesimato.

Metalo gal ir nesimato, bet prie dantienu patamsejimas, todel reikia uzdeti liaudiskai vadinama "petine mase."
Tiesiog lygynant su bemetale, man metalo keramikinia tokie salti, labiau negyvi atrodo ax.gif .
Nors pazistama turi visa metalo keramikos virsutine pasaga, tai atrodo graziai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 17 birželio 2008 - 20:54
QUOTE(erika.gut @ 2008 06 17, 21:51)
Metalo gal ir nesimato, bet prie dantienu patamsejimas,  todel reikia uzdeti liaudiskai vadinama "petine mase."

Nėra pas mane ir patamsėjimo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 17, 21:54)
Nėra pas mane ir patamsėjimo schmoll.gif

Gerai merginos. Tiesiog jeigu yra bemetale, cirkonis ir galimybes, tai geriau nei metalo keramika priekyje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 06 17, 20:51)
Metalo gal ir nesimato, bet prie dantienu patamsejimas,  todel reikia uzdeti liaudiskai vadinama "petine mase."
Tiesiog lygynant su bemetale, man metalo keramikinia tokie salti, labiau negyvi atrodo ax.gif .
Nors pazistama turi visa metalo keramikos virsutine pasaga, tai atrodo graziai.  4u.gif

Nežinau dėl tos masės, bet pas mane tikrai nėra jokio patamsėjimo.Ir mano draugė turi visą tiltą metalo keramikos, irgi nėra patamsėjimo.Dėl negyvumo nežinau, nes neturiu bemetalės.Aš tik pamenu, man gydytoja tada sakė, kad bemetalė yra trapesnė ir juos reikia labiau saugoti.O ir daryti didelį tiltą taip pat geriau iš metalo keramikos, nes jie stipresni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 06 17, 21:59)
Aš tik pamenu, man gydytoja tada sakė, kad bemetalė yra trapesnė ir juos reikia labiau saugoti.O ir daryti didelį tiltą taip pat geriau iš metalo keramikos, nes jie stipresni  smile.gif

Taip ir yra - jei nori ir grožio, ir stiprumo reikia cirkonio, o tas jau kainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 17, 22:04)
Taip ir yra - jei nori ir grožio, ir stiprumo reikia cirkonio, o tas jau kainuoja ax.gif

drinks_cheers.gif


Priekiniai dantys skirti maistui atkasti, o ne kramtyti. Kruminis ir pas mane metalo keramikos vainikas smile.gif Nemanai , kad jeigu reiketu dabar rinktis tarp metalo keramikos ir bemetales prieki jus pasirinktumete metalo keramika.
Nekalbu kada nera iseities ir pvz. tiltas nuo 6 iki 6 danties.Cirkonis perbrangu, o bemetale cia netiks, nes tikrai gali luzti, trapesne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 17 birželio 2008 - 21:12
QUOTE(erika.gut @ 2008 06 17, 22:10)
Nemanai , kad jeigu reiketu dabar rinktis tarp metalo keramikos ir bemetales prieki jus pasirinktumete metalo keramika.

Mano situacijoj turbūt reikėtų rinktis tarp metalo keramikos ir cirkonio.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 17, 22:15)
Mano situacijoj turbūt reikėtų rinktis tarp metalo keramikos ir cirkonio.

Tai manau siai dienai pasirinktum cirkoni. As, jeigu reikia ir paskola paimciau, bet noriu ir stiprumo ir estetikos.
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 06 17, 22:19)
Tai manau siai dienai pasirinktum cirkoni.

Jei nevaržytų finansai - taip, bet šiaip tai brangoka ax.gif
QUOTE
As, jeigu reikia ir paskola paimciau, bet noriu ir stiprumo ir estetikos.

Oi, ne, paskolos tikrai neimčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 17, 22:32)

Oi, ne, paskolos tikrai neimčiau schmoll.gif

As estete viskame. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 06 17, 22:45)
As estete viskame.  biggrin.gif

Ir aš, bet iki tam tikro laipsnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 06 17, 21:40)


Yra duodama zodine garantija pvz. metams laiko. Jeigu per ta laika kas atsitiktu, ar atsicementuotu vainikas, ar nuskyltu, tai daroma nemokamai.
Jeigu nera finansu, tai dek metalo kermika. Svarbu , kad technikas gerai padarytu, spalva parinktu, forma, kad butu grazi. Prie dantienu galima uzdeti daugiau keramikos, kad metalas ne taip sviestu. Aisku bemetale , ar cirkonis butu geriau.


Taip, sutartys  yra sudaromos su pacientu. ( Gal nevisuose klinikose..)
Mano pazistamai pirmas implantas neprigijo. Po puses metu isuko kita nemokamai. 4u.gif

Tai, kad implanto neprigijimo atveju, bus įsuktas kitas implantas nemokamai man daktaras minėjo, bet čia toks žodinis susitarimas.


Papildyta:
Tai, kad implanto neprigijimo atveju, bus įsuktas kitas implantas nemokamai man daktaras minėjo, bet čia toks žodinis susitarimas.
Atsakyti