Įkraunama...
Įkraunama...

Tvenkinėlis su kriokliuku

QUOTE(sobieska @ 2008 07 18, 20:06)
nu as tai niekaip neisivaizduoju, nei krioklio, nei baseino be akmenu  biggrin.gif ...ir taip ir taip dumoju, nu niekaip ir vsio rolleyes.gif , o gal kriokliui ir vandens nereiktu, bereikalo jis cia tik energija eikvoja ax.gif ... lotuliukas.gif net paciai juokas paeme lotuliukas.gif


na nevarykit jau, nevarykit sunglasses2.gif , juk ne prieš akmenis krioklio pasisakymas buvo, o prieš Mosėdžio akmenis .... Aš irgi krioklio bei tvenkinėlio be akmenų neįsivaizduoju, o va be vandens - įsivaizduoju... lotuliukas.gif

Įdomu kaip Westai sekasi? g.gif kiek žinau į atostogas išlėkė - įtariu nepabaigusi tvenkinėlio...
Atsakyti
idedu kelias nuotraukytes, kokias radau internete akytems paganyti mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Va kazka panasaus tureciau, tai turbut sedeciau, sedeciau ant to didelio akmens kojas imerkusi ir svaigciau blush2.gif ir zolem apaugciau ir dilgelem lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 21 liepos 2008 - 11:57
Bet už tai kaip natūraliai atrodo, liuks thumbup.gif Labai gražu.... Tik va kokius plotus reikėtų turėti... g.gif
Atsakyti
zadejau parodyt kokias smilgas nusipirkau, va jos

user posted image
ir dar tokiu turiu
user posted image

Gal galit pasidalinti patirtimi, kokie dar visai nieko augalai ziuretusi salia vandens apart ajeru, smilgu, viendeniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 17:30)
zadejau parodyt kokias smilgas nusipirkau, va jos
Gal galit pasidalinti patirtimi, kokie dar visai nieko augalai ziuretusi salia vandens apart ajeru, smilgu, viendeniu ax.gif

Ir as tokiu turiu, ale slaistosi jos i visas puses, nespeju raut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 21, 17:35)
Ir as tokiu turiu, ale slaistosi jos i visas puses, nespeju raut doh.gif

aha, zinau kad jos gajos ypac to pilkos paskutines, o as net du krumiukus pasisodinau rolleyes.gif cia jos truputuka is toliau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 17:30)

Gal galit pasidalinti patirtimi, kokie dar visai nieko augalai ziuretusi salia vandens apart ajeru, smilgu, viendeniu ax.gif

Aš vilkdalgių pasisodinau, bet kai nežydi, tai tas pats, kaip ir ajerai. Ir dar verbenos, gacanijos žydi pas mane. Dabar galvoju iš kur parsitempti gebenę, nes turėtų tarp akmenukų gerai atrodyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 07 21, 20:10)
Aš vilkdalgių pasisodinau, bet kai nežydi, tai tas pats, kaip ir ajerai. Ir dar verbenos, gacanijos žydi pas mane. Dabar galvoju iš kur parsitempti gebenę, nes turėtų tarp akmenukų gerai atrodyti g.gif

Gebenes grazu wub.gif , bet kiek as ju turejau tai tiek issalo, suvyto, supuvo ar kaip pavadinti, vnz.prarado preine isvaizda
Manau, gal man tradeskanciu reikia g.gif jos gerai ziurisi su melsvemis, viendienemis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 21 liepos 2008 - 19:33
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 20:22)
Gebenes grazu wub.gif , bet kiek as ju turejau tai tiek issalo, suvyto, supuvo ar kaip pavadinti, vnz.prarado preine isvaizda
Manau, gal man tradeskanciu reikia g.gif  jos gerai ziurisi su melsvemis, viendienemis

Geras thumbup.gif
user posted image
Būtent tokią tradeskantę užsiprašiau kaimynės, tik nežinojau jos pavardės biggrin.gif
O gebenės atrodė visai nelepios, nes kapinėse ant vieno kapo jau nežinau kiek metų auga žaliuoja g.gif . Gal tavosios kokios lepesnės, iš šiltesnių kraštų parvežtos?
Man tokios portulakos
user posted image
pakraščiais visai patiktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 21 liepos 2008 - 19:57
QUOTE(Srove @ 2008 07 21, 12:57)

O šitas visai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 07 21, 14:07)
Bet už tai kaip natūraliai atrodo, liuks  thumbup.gif Labai gražu....  Tik va kokius plotus reikėtų turėti...  g.gif

Tai galima sumazinti, jei jau i toki paveiksliuka telpa, jamam masteli ir.... biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 17:39)
aha, zinau kad jos gajos ypac to pilkos paskutines, o as net du krumiukus pasisodinau rolleyes.gif  cia jos truputuka is toliau
user posted image

Kazin, kad as toki akmenyna pasdaryciau uz namo kokiam kampe, nes MB nesustoja vilkes tuos uolinius akmenis, kaip jie ziuretus idomu? g.gif
Atsakyti