Įkraunama...
Įkraunama...

Tvenkinėlis su kriokliuku

QUOTE(GAPO @ 2008 07 31, 20:03)
thumbup.gif Westa, jau dabar akį traukia. Sakyk, kaip su srove, ne per smarkiai, tas vandenukas bėga? Viršuj man kažko trūksta. g.gif  blush-anim-cl.gif . Visumoj tai liuks. Spygliuotis, akmenys ir vandenukas  wub.gif

srovė tikrai per stipri, teisingiau ne per stipri o reik ją labiau į akmenis nukreipt.. ir viršus nepabaigtas rolleyes.gif ..teks savaitgalį rimtai į darbus kibt
Atsakyti
nu rodykit savo tvenkinukus...labai jau tema toli pabegusi biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai jau. Westa? Kaip sekasi? O gal dar yra kas jau gamina? Sobieska, gal pati turi, ką naujo?
Atsakyti
Įdomu pasidarė, ar populiaru dabar įsirenginėti fontanus, kaskadas, įvairius dekoratyvinius tvenkinukus Lietuvoje? Juk tiek naujų namų pristatyta, gal kas turit įsirengę? Kokie pliusai/minusai?
Man bet kokie vandens įrengimai prie namo labai gražu, bet kažin, kaip su įrengimu ir eksploatacija skirtingais metų laikais...
Atsakyti
Galvojam ir mes apie tokį džiaugsmą, mat turime nemažą kalną, todėl būtų nuodėmė jo nepanaudoti ax.gif Svajoju apie kaskadomis tekantį upeliuką, pradingstantį žemiausiame sluoksnyje tarp akmenėlių... Kol kas dar tik pradėjau domėtis, kokios įrangos reikia, kokie reikalavimai, todėl bus įdomu bet kokia nuomonė.
Mano svajonė atrodo maždaug taip:
user posted image
Dar pora idėjų:
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 10 rugpjūčio 2008 - 10:52
[quote=agente009,2008 08 10, 11:50]
Galvojam ir mes apie tokį džiaugsmą, mat turime nemažą kalną, todėl būtų nuodėmė jo nepanaudoti ax.gif Svajoju apie kaskadomis tekantį upeliuką, pradingstantį žemiausiame sluoksnyje tarp akmenėlių... Kol kas dar tik pradėjau domėtis, kokios įrangos reikia, kokie reikalavimai, todėl bus įdomu bet kokia nuomonė.



O domėjotės, kokios įmonės Lietuvoje gali pasiūlyti pilnas tokių dalykų įrengimo paslaugas, o taip pat parduoti mažų tvenkinukų "indus" (nežinau, kaip kitaip juos pavadinti) biggrin.gif Ar žadat patys viską daryti?
Atsakyti
Firmų, prekiaujančių šia įranga, žiūrėk va čia: http://www.google.lt...=...iai&spell=1
Kadangi pas mus nebus "balos", ta prasme jokio stovinčio vandens, tvenkinėlio, tai nėra sudėtinga patiems pasidaryti. Perki paruoštą sistemą ir montuoji, po to apdėlioji akmenimis ir apželdini. Aišku, reikia pasigilinti į technines subtilybes, bet visa tai paliksiu vyrui mirksiukas.gif Kainos maždaug nuo 2000 Lt, bet galima surasti ir pigiau, jei nereikia mandrai. Svarbiausia, reikia žiūrėti į technines charakteristikas, į kokį aukštį kelia vandenį.
Neblogai išaiškinta darbų seka va čia: http://www.hgtv.com/...fall/index.html ten dar galima pavartyti paspaudus More projects.
Pa'googl'inus irgi galima pasiieškoti tinkamų variantų: http://images.google...i...a=N&ndsp=20

http://images.google...10&am...lėlių

Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2008 08 08, 13:15)
Tikrai jau. Westa? Kaip sekasi? O gal dar yra kas jau gamina? Sobieska, gal pati turi, ką naujo?

kol kas dar tame taške kuriame ir sustojom, bet jau ryt kimbam toliau į darbus.. prisivežėm šiandien žemių ir toliau bandysim formuot kitą kriokliuko šlaitą smile.gif

xxxsaulyte kaip pas tave reikalai? tikiuos nepasiduosi ir išpildysite užmojus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 10 rugpjūčio 2008 - 18:48
QUOTE(GAPO @ 2008 08 08, 13:15)
Sobieska, gal pati turi, ką naujo?

Nu truputuka turiu blush2.gif , kelis augaliukus ipiesiau i bendra vaizda :tradeskante, ruda smilga, keli ozeksniai ax.gif
user posted image
zydroji tradeskante
user posted image
truputi is toliau biggrin.gif
user posted image

Nu dabar jusu eile rodyti ka mokat biggrin.gif
Atsakyti
Eina sau, koks aligatorius ropoja laugh.gif . Nžn, tai rudai smilgai ką nors į porą reikėtų, pagal mane rolleyes.gif . Ana toliau sidabriškais lapais- superinė.
Aš nieko nerodysiu tik pasigrožėsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2008 08 10, 21:33)
Eina sau, koks aligatorius ropoja  laugh.gif . Nžn, tai rudai smilgai ką nors į porą reikėtų, pagal mane  rolleyes.gif . Ana toliau sidabriškais lapais- superinė.
Aš nieko nerodysiu tik pasigrožėsiu  tongue.gif

lotuliukas.gif Cia dar maziukas aligatoriukas, vat pamatytum dideli biggrin.gif
Kai smilga issibujos, tai savo pora ji tikrai kad perspjaus biggrin.gif
Ot kokia, greit rodyk, as irgi noriu npasigrozet, kokiu nors ideju pasivogt...kitoj temoj irgi truputuka "pasireiskiau"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 rugpjūčio 2008 - 20:38
laba gražu, sobieska, aš kol kas apsiriboju keliais augaliukais . ir tų visų į žemė vis nesukišu doh.gif .. o ir bijau, kad po to subujos, išsiplės.. ech dar iki tokio grožio daug dirbt reik
Atsakyti