Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

Va kelintą dieną vis neprisiruošiu nueit išsiraut danties. Bijau labiau negu gimdyt blink.gif . Nežinau kaip prisiverst nueit unsure.gif ... Skauda net netyčia maistui prisilietus prie jo, nes perskilęs į dvi dalis iki pat šaknų blink.gif . Nedirbtų vyras, tai nuvestų už pakarpos clap.gif , bet daba nėr... Galų gale būtų kam po viso to ašarą nubraukt, nes gi ŽINAU, KAD LABAI SKAUDĖS fear.gif ...
Sėdžiu ir baigiu nagus nusigraužt - eit neit, EIT, BET LABAI BIJAU, NEISIU...
Atsakyti
Jooo.....nipavydziu... blink.gif blink.gif O tu isitikinusi kad ji visgi reiks traukti?

Anyway, vistiek reiks eiti, tuoj ar rytoj. Jei visi kiti gali, tai ir tu gali. Kuo ilgiau lauksi, tuo labiau bijosi, skaudes. Varyk ir viskas. Dabar juk tokie uzmarinimai, kad nieko ten ir nejusi. Sekmes, laikau kumscius uz tave. smile.gif
Atsakyti
Jazau, jau striukę rengiuos, sūnus sako "eik gi doh.gif ". O aš taip bijau unsure.gif ... Man prieš gerus 13metų traukė - tai suskilo dantis, daužė su kokiu tai kaltu bash.gif kad galėtų baigt raut... Dar pagalvoju, kad ir mama mano numirė po kraujo užkrėtimo išrovus dantį unsure.gif ... Ai, vienžo unsure.gif ...
Bet galvodama, kad yra laikančių kumščius už mane, darosi geriau rolleyes.gif ...
Atsakyti
nono.gif greit pas stomotologa laugh.gif Begemotas irgi bijojo skiepu ir kaip jam liudnai baigesi biggrin.gif . Vistiek reikes tai ko delsi , o kai trauks tikrai nejausi tik po rovimo ikali "Ketanov"... visi bijom , bet kai reikia tai reikia .Nors as labiau ginekologo nepernesu ,o stomotologas po jo eina wink.gif
O dabar irgi kankiniesi fear.gif surask kaip nugalet baime ir valso zingsniu lek pas stomotologa smile.gif
Atsakyti
Kuzia...nugi ne viduramžiai...aš prieš pusantro mėnsio net du iškart išlupau.... nieko nejaučiau kai traukė...tik atrodo visgi blogai :(jaučiu, kad liko nuolaužų kurios vėl liko po dantenom sad.gif reiktų nueit pasitikslint, visgi suplojau 100lt...ir ko gero už nekokybišką darbą...ale irgi bijau+visai nėra kada sad.gif
Atsakyti
Nu va, grįžau huh.gif . Kažkaip įsivaizdavau, kad tokiu atveju priima iškart unsure.gif , o čia sako, jei gali pakentėt iki pirmadienio pakentėk unsure.gif ... Būčiau sakius, kad negaliu, tai būt priėmęs. Ale tokiam reikalui kažkaip labai nesinorėjo per prievartą prašytis. Užpyks ir trauks užsimerkęs - skauda/neskauda... Nu ką, lauksim pirmadienio unsure.gif ... Kartu su DIIIDELE BAIME...
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 10 08, 15:37)
Nu va, grįžau huh.gif . Kažkaip įsivaizdavau, kad tokiu atveju priima iškart unsure.gif , o čia sako, jei gali pakentėt iki pirmadienio pakentėk unsure.gif ...

Ale ir aš taip maniau, bet pasirodo reik tartis. Bet kadangi jau buvau tvirtai apsiprendus namo su dantimis negrįžti ,tai ėjau Vilniuj per visus kabinetus tol, kol radau kur ištraukė... nu bet Vilnius didelis ir kabinetų čia daug.... taigi nereikėjo drebėt dar kurį laiką... Bet eidama jau galvojau, kad kaip sigutė žiemą snieguolių išėjau- kur beeidavau- arba nerauna, arba registruotis iš anksto reik....
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 10 08, 18:44)
ėjau Vilniuj per visus kabinetus tol, kol radau kur ištraukė... nu bet Vilnius didelis ir kabinetų čia daug.... taigi nereikėjo drebėt dar kurį laiką...

Na, yra nemažai ir Pnvžy stomatologų, ale norisi pas žinomą, kur visada tvarko dantukus. Eina sau doh.gif , kitų dar labiau bijočiau blink.gif . O čia toks nieko vyriokas rolleyes.gif , pagarsėjęs kaip geras specas. Visas kvartalas pas ji eina.
Atsakyti
g.gif kazkaip greit suvaiksciojai , nes isejai 5:09 , grizai 5:37 (pagal zinutes).Nebent stomotologinis salia ar tu is laimes , kad neraus olimpini begimo rekorda pamusei laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 10 08, 18:54)
g.gif kazkaip greit suvaiksciojai , nes isejai 5:09 , grizai 5:37 (pagal zinutes).Nebent stomotologinis salia ar tu is laimes , kad neraus olimpini begimo rekorda pamusei laugh.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Stomatologinis iškart už gatvės. Kelio - nu max 3min, jei gatvėj mašinų daug biggrin.gif .
Atsakyti
Tai panosej stomotologa turi ir tiek laiko delsei...o dar ir vyras blink.gif issyk lekciau , nes vistiek maloniau kai vyras po burna knaisiojas nei kokia bobele wub.gif Matai pas ji kvartalais eina laugh.gif gal neblogas ir ne tik kaip asas savo srity tongue.gif
Atsakyti
Kai reikėjo tik taisyt, tai eidavau kaip ant sparnų rolleyes.gif . O čia - raut...
fear.gif
Atsakyti