Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

Aš tikrai netraukčiau likus 10 dienų iki vestuvių. schmoll.gif: Pirmiausia, tikrai gali būt kokių komplikacijų; antra- negalėsi normaliai valgyt kokias 2 sav., nes ten į tą žaizdelę prilenda maisto, norisi skalaut, valyt, kitaip jaučiasi diskomfortas. O kur dar vestuviniai bučiniai? wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2008 04 30, 08:31)
O kiek laiko tu čia taip kankiniesi?

Man visai gerai tapo tik po 2 savaičių. Kažko net protezuot to danties nebesinori blush2.gif visai netrūksta, o ir nesimato. ax.gif


Jau dešimt dienų parėjo, gydytojas sakė, kad gali tęstis iki dviejš savaičių; jei per 14 dienų nepraeina- tada vėl reikia kreiptis į gydytoją. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(druu @ 2008 04 30, 09:29)
o as tai labai pasimetus. man mano stomatologe liepe butinai issitraukti dantuka, i poliklinika negaliu pakliut nes neva vienas chirurgas dirba, privaciai bandau bet vis kazkaip visi po dvieju savaiciu, tai pavyko uzsirasyti geguzes 7, bet nezinau ar uzgis man per 10 dienu, nes per savo vestuves noreciau atrodyt nesutinus ir nepersikreipus nuo skausmo. dantuka jau dabar skauda, bijau kad nepavestu didziaja diena  unsure.gif


Nežinau, kur gyveni; bet šiaip patarčiau išeiginę dieną važiuoti į stomatologinę ligoninę. Viena draugė pasakojo, kad jai taip buvo- tai ji Vilniuje į Žalgirio g. nuvažiavo, jai ištraukė ir skylutę užsiuvo. Ir tada l. greitai sugijo. Netraukiant irgi yra infekcijois plitimo ir tinimo rizika. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 30 balandžio 2008 - 12:02
QUOTE(Florestina @ 2008 04 30, 13:01)
Viena draugė pasakojo, kad jai taip buvo- tai ji Vilniuje į Žalgirio g. nuvažiavo, jai ištraukė ir skylutę užsiuvo. Ir tada l. greitai sugijo. Netraukiant irgi yra infekcijois plitimo ir tinimo rizika. g.gif

Aš ir taip manau 4u.gif jei daryt, tai greitai ir gerai, kad likus kelioms dienoms iki vestuvių nebūtų rūpečių nemalonių.
Atsakyti
jau apie 10d po rovimo. nebereikia nuskausminamuju, tik zandikauli vis dar skauda. o ka jums su siulais dare? nes man turejo trys vietas siuti, tai tie siulai vis dar burnoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(nochinacija @ 2008 04 30, 15:08)
jau apie 10d po rovimo. nebereikia nuskausminamuju, tik zandikauli vis dar skauda. o ka jums su siulais dare? nes man turejo trys vietas siuti, tai tie siulai vis dar burnoj g.gif


O ką, tau nesakė. Po savaitės juos išima tas pats gydytojas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2008 04 30, 10:04)
Aš tikrai netraukčiau likus 10 dienų iki vestuvių. schmoll.gif: Pirmiausia, tikrai gali būt kokių komplikacijų; antra- negalėsi normaliai valgyt kokias 2 sav., nes ten į tą žaizdelę prilenda maisto, norisi skalaut, valyt, kitaip jaučiasi diskomfortas. O kur dar vestuviniai bučiniai? wink.gif smile.gif




valgyt ir taip nuo streso nebesinori lotuliukas.gif

as turbut rizikuosiu, nes labaij jau man skauda, ir zandukas atrodo patines

beje kai kazkada seniai trauke, tai berods per kelias dienas praejo, tikiuosi ir dbr taip greit viskas susitvarkys, turbut gijimas priklauso nuo organizmo imuniteto kiekvieno g.gif
Atsakyti
QUOTE(druu @ 2008 05 01, 13:47)
valgyt ir taip nuo streso nebesinori lotuliukas.gif

as turbut rizikuosiu, nes labaij jau man skauda, ir zandukas atrodo patines

beje kai kazkada seniai trauke, tai berods per kelias dienas praejo, tikiuosi ir dbr taip greit viskas susitvarkys, turbut gijimas priklauso nuo organizmo imuniteto kiekvieno g.gif

Gijimas, aišku, individualu čia 4u.gif Dar mintį turiu (pati žioplė nesusivokiau kai man reikėjo), kad kokio traumelio (homeopatinės tabletės nuo traumų, padeda gyti viskam greičiau) pačiulpti visą savaitę po danties rovimo. mastau.gif

Sėkmingos procedūros, lengvo gyjimo ir laaabai gražių vestuvių mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aciuuu 4u.gif
parasysiu po rovimo kaip man gyja
Atsakyti
QUOTE(druu @ 2008 05 01, 13:47)
valgyt ir taip nuo streso nebesinori lotuliukas.gif

as turbut rizikuosiu, nes labaij jau man skauda, ir zandukas atrodo patines

beje kai kazkada seniai trauke, tai berods per kelias dienas praejo, tikiuosi ir dbr taip greit viskas susitvarkys, turbut gijimas priklauso nuo organizmo imuniteto kiekvieno g.gif


Man irgi rovė tikrai daug. Ir vat ... Buvo jau gal aštuntas nuolatinio danties rovimas (po "sėkmingo" gydymo mokykloje "pasisekė") ir štai kiek problemų. Su dančiu jau daug geriau, nustojo skaudėti, dingo patinimas, bet nuo antibijotikų kenčia ir skrandis ir žarnynas. Žodžiu, lieknėju. g.gif Ir po visų rovimų buvo greitas gijimas, o vat su šituo kankinuosi. Čia tam pat žmogui visaip būna. ax.gif verysad.gif
Atsakyti
niu superines, begu snd jau rauti dantuko. ojojoj, istrupejo jis man, jauciu sunkus bus rovimas. Laikykit uz mane kumscius 4u.gif kad praeitu iki vestuviu viskas, na o per mergvakari tai ir taip jau aisku kad busiu kiauliukas lotuliukas.gif
Atsakyti
niu mergytes ziuriu liudi tema kazkaip...
pasidalinsiu koki stresa snd apturejau

suleido net tris dozes nuskausminamuju, taij jei dabar rasysiu su klaidom, nepykit jauciuosi kaip apsinesusi po tokios dozes, rove net 40 min. pasirodo buvo uzpuliave unsure.gif

ojoj verkiau ir rekiau, nors siaip skausmo tikrai nebijau o ir dantistu niekada nebijodavau g.gif


sake chirurgas, kad tokio danries rovimo per visa savo praktika nera turejes, beje as irgi bigsmile.gif
bet tikiuosi greit atsigausiu
beje gal galit duoti patarimu, kaip priziureti toliau ta zaizdele, kad greiciau gytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(druu @ 2008 05 07, 20:47)
niu mergytes ziuriu liudi tema kazkaip...
pasidalinsiu koki stresa snd apturejau

suleido net tris dozes nuskausminamuju, taij jei dabar rasysiu su klaidom, nepykit jauciuosi kaip apsinesusi po tokios dozes, rove net 40 min. pasirodo buvo uzpuliave unsure.gif

ojoj verkiau ir rekiau, nors siaip skausmo tikrai nebijau o ir dantistu niekada nebijodavau g.gif
sake chirurgas, kad tokio danries rovimo per visa savo praktika nera turejes, beje as irgi   bigsmile.gif
bet tikiuosi greit atsigausiu
beje gal galit duoti patarimu, kaip priziureti toliau ta zaizdele, kad greiciau gytu 4u.gif


Man sakė skalauti su TANTUM VERDE ir antibiotikus skyrė. Tai jau visai padoriai jaučiuosi. Tik neskalauk su chlorheksidino gliukonato tirpalu, nes nuo jo dantys ruduoja. Matyt, jūsų gydytojas gerų nuskausminančių neturėjo; mano irgi buvo pūliuojantis, visai nieko nejutau ir užteko vienos dozės. g.gif Mane iš karto įspėjo, kad naudos truputį brangesnius, bet efektyvesnius nuskausminančius, nes paprasti nepadės. Bet čia priklauso ir nuo klinikos. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 07 gegužės 2008 - 20:03