Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

man ir isrove pries pora dienu. ir vaistu uzdejo, sake savaime istirps. tai siandien zandas istino, net pati matau, ir skauda ne dantenas, bet zanda, toj vietoj kur patine. kazi tai normalu ar keliaut pas stomotologa?
Atsakyti
QUOTE(x.sima @ 2008 08 21, 07:45)
g.gif Jei atvirai, tai man pačiai jokių kempinėlių nedėjo...tiesiog išrovė, išvalė ir parą sakė nieko karšto negert, neskalaut burnos (stipriai, kad nepradėtų kraujuot)...ir paskui nekramtyti ta puse...siaip apie savaite man vis rytais padilkčiodavo unsure.gif 
Tik kodėl daktarė nieko nepasakė?


Man ne taip paprastai kreša kraujas, tai kraujo stabdymui idėjo tą kempinėlę, bet mane ji jau btruputi erzina.
Papildyta:
QUOTE(jurate4 @ 2008 08 21, 09:53)
man ir isrove pries pora dienu. ir vaistu uzdejo, sake savaime istirps. tai siandien zandas istino, net pati matau, ir skauda ne dantenas, bet zanda, toj vietoj kur patine. kazi tai normalu ar keliaut pas stomotologa?


O tau tie vaistai jau ištirpo? Man pirmas dvi dienas tai išvis nieko neskaudėjo, o vat dabar tai jau kandant jau skauda ir toks jausmas, kad ten rugštys kažkokios kaupiasi... gal taip ir turi būti, kad ta kempinėlė tirptų, bet jausmas, tai oj kaip ne koks...
O tu nenori pradžioj pabandyt pagert diena Nimesil? Gal užtektų tik tiek, o jei nepraeis, siūlyčiau eit pas stomatologę.
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2008 08 21, 10:37)
Man ne taip paprastai kreša kraujas, tai kraujo stabdymui idėjo tą kempinėlę, bet mane ji jau btruputi erzina.


Aj, na jei kraujas nekreša, tai viskas turbūt kitaip. Gal turi galimybę paskambint gydytojai? Manau ji pasakytų ką daryti smile.gif
Atsakyti

O tau tie vaistai jau ištirpo? Man pirmas dvi dienas tai išvis nieko neskaudėjo, o vat dabar tai jau kandant jau skauda ir toks jausmas, kad ten rugštys kažkokios kaupiasi... gal taip ir turi būti, kad ta kempinėlė tirptų, bet jausmas, tai oj kaip ne koks...
O tu nenori pradžioj pabandyt pagert diena Nimesil? Gal užtektų tik tiek, o jei nepraeis, siūlyčiau eit pas stomatologę.
[/quote]
manau dar visai tai neistirpo, nes dar tas kvapas yr sake vyras blush2.gif ir burna dar degina ar grauzia na nzn, kaip cia apibudint. as tai galvojau, kad nemisil nuo skausmo? as tai dar palauksiu iki penktadienio. vat spustelejus dantenas ir skauda. bet gal cia taip tur but? juk zaizda.
Atsakyti
[quote=jurate4,2008 08 21, 13:29]
O tau tie vaistai jau ištirpo? Man pirmas dvi dienas tai išvis nieko neskaudėjo, o vat dabar tai jau kandant jau skauda ir toks jausmas, kad ten rugštys kažkokios kaupiasi... gal taip ir turi būti, kad ta kempinėlė tirptų, bet jausmas, tai oj kaip ne koks...
O tu nenori pradžioj pabandyt pagert diena Nimesil? Gal užtektų tik tiek, o jei nepraeis, siūlyčiau eit pas stomatologę.
[/quote]
manau dar visai tai neistirpo, nes dar tas kvapas yr sake vyras blush2.gif ir burna dar degina ar grauzia na nzn, kaip cia apibudint. as tai galvojau, kad nemisil nuo skausmo? as tai dar palauksiu iki penktadienio. vat spustelejus dantenas ir skauda. bet gal cia taip tur but? juk zaizda.
[/quote]

dantenas tai ir man skauda, nes vis tik žaizda smile.gif bet aš ten nagų stengiuosi nekišti smile.gif klausiau kuom skalauti, tai patarė virintu vandeniu... bet abejoju ar nereik kuom rimčiau?
Šiaip Nimesil gal ir nuo skausmo, bet kai aš buvau peršalusi ir temperatūra užkilusi iki 39 laipsnių buvo, tai sakė gert Nimesil, nes ne tik skausmą mažina, temperatūrą muša, bet ir bakterijas žudo... Man daktarė šiaip irgi minėjo, kad nuo danties galima Nimesil, ketanovo, ibuprofeno, bet jokiu būdu ne aspiriną smile.gif o man taip po tu nuskausminamųjų galvą skaudėjo, tai teko ir kankintis, nes aspirinas būt atitolinęs krešėjimą smile.gif
Atsakyti
o. ir man buvo zaizda uzkista kazkokiais plausais, ispjoviau siandie. bet velnias kaip buva sutines veidas taip ir yr. jau berods trecia para. nzn gal galit kas pasakyt ar patinimas cia normalu? nes atrodau tai nlb normaliai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate4 @ 2008 08 22, 15:20)
o. ir man buvo zaizda uzkista kazkokiais plausais, ispjoviau siandie. bet velnias kaip buva sutines veidas taip ir yr. jau berods trecia para. nzn gal galit kas pasakyt ar patinimas cia normalu? nes atrodau tai nlb normaliai  schmoll.gif


Pas mane tino veidas- tai skyrė antibiotikus.
Atsakyti
QUOTE(jurate4 @ 2008 08 22, 15:20)
o. ir man buvo zaizda uzkista kazkokiais plausais, ispjoviau siandie. bet velnias kaip buva sutines veidas taip ir yr. jau berods trecia para. nzn gal galit kas pasakyt ar patinimas cia normalu? nes atrodau tai nlb normaliai  schmoll.gif


Na as irgi šiandien išskalavau tuos plaušelius, kurie mane nervino, o tai maniau jie niekad neištirps.
O tai Nimesil nebandei?
Atsakyti
as irgi buvau prisiskaicius komentaru apie rovimus, komplikacijas ir pan. man si 5dieni isrove danti (ir ne siaip, o protini, kuris pasizymi ypaaac daznom komplikacijom), tai isrove per 4 min, o kita diena jau baliavojau iskyloje (aisku, be pirties ir kubilo), o siandien jau isvis pamirsau, kad buvo rautas dantukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 08 24, 16:56)
as irgi buvau prisiskaicius komentaru apie rovimus, komplikacijas ir pan. man si 5dieni isrove danti (ir ne siaip, o protini, kuris pasizymi ypaaac daznom komplikacijom), tai isrove per 4 min, o kita diena jau baliavojau iskyloje (aisku, be pirties ir kubilo), o siandien jau isvis pamirsau, kad buvo rautas dantukas mirksiukas.gif


Tai tu laimingas žmogus smile.gif)) Man ryt bus savaitė, kaip išrautas dantis, tai jau galų gale matosi kad žaizda traukiasi ir gyja... gal ir skaudėt nustos g.gif
Atsakyti
Sveikos, papasakosiu kaip man buvo... Nors nelabai ir nosrisi prisiminti sad.gif
Žodžiu turėjau įsisenėjusias šaknis. Gyvenau sau rami gal kokia poraq metų ir net nesukau galvos. Žinojau, kad traukimui neprisiversiu, nes paniškai bijau... Kol prieš savaitę nesukaustė skausmas. Prisipirkau stipriausių vaistų nuo skausmo ir rijau saujomis. Bet jau naktį iš penkt., į šešt. maniau neištversiu. Taip, kad atsikėlus lėkiau per visus stomotologus ir ieškojau, kas ištrauktų. Radau... (savo nelaimei)
Nei nuotraukos nepadarė, nieko. Pasisodino, suleido vaistų ir piriot blink.gif O man nei nenutirpę ten niekas, gal ji per mažai tų vaistų suleido, ar kaip...? unsure.gif Krapštėsi ten ji, o man skauda jau ne juokais... Ištraukė šiaip ne taip, bet tik vieną šaknies puselę. O man po to kas ėmė darytis, net nesupratau... tik akyse temsto temo, kol praradau sąmonę. Kaip atsigavau apsivėmiau verysad.gif Gydytoja daugiau nekankino, sako ateik antradienį ir išrausime tą kitą puselę. Bet aš nebenoriu apie tą košmarą galvoti. Žinau tiek, kad ant nevykėlės užsišokau. Kuri sugebėjo tik sutraumuoti. Dar 100 litų paėmė blink.gif tik nežinau už ką, nes šaknies juk taip ir neišrovė visos g.gif
Skambinau į KMUK, nes žinau, kad ten taiko narkozę, bet tam reikalingas isuntimos, o kas man jį išrašys??? Panos, aš neišgyvensiu, nežinau, kaip prisiversti??????????
Atsakyti
QUOTE(Jurguška @ 2008 08 25, 11:49)
Sveikos, papasakosiu kaip man buvo... Nors nelabai ir nosrisi prisiminti sad.gif
Žodžiu turėjau įsisenėjusias šaknis. Gyvenau sau rami gal kokia poraq metų ir net nesukau galvos. Žinojau, kad traukimui neprisiversiu, nes paniškai bijau... Kol prieš savaitę nesukaustė skausmas. Prisipirkau stipriausių vaistų nuo skausmo ir rijau saujomis. Bet jau naktį iš penkt., į šešt. maniau neištversiu. Taip, kad atsikėlus lėkiau per visus stomotologus ir ieškojau, kas ištrauktų. Radau... (savo nelaimei)
Nei nuotraukos nepadarė, nieko. Pasisodino, suleido vaistų ir piriot  blink.gif O man nei nenutirpę ten niekas, gal ji per mažai tų vaistų suleido, ar kaip...?  unsure.gif  Krapštėsi ten ji, o man skauda jau ne juokais... Ištraukė šiaip ne taip, bet tik vieną šaknies puselę. O man po to kas ėmė darytis, net nesupratau... tik akyse temsto temo, kol praradau sąmonę. Kaip atsigavau apsivėmiau  verysad.gif  Gydytoja daugiau nekankino, sako ateik antradienį ir išrausime tą kitą puselę. Bet aš nebenoriu apie tą košmarą galvoti. Žinau tiek, kad ant nevykėlės užsišokau. Kuri sugebėjo tik sutraumuoti. Dar 100 litų paėmė  blink.gif  tik nežinau už ką, nes šaknies juk taip ir neišrovė visos  g.gif
Skambinau į KMUK, nes žinau, kad ten taiko narkozę, bet tam reikalingas isuntimos, o kas man jį išrašys??? Panos, aš neišgyvensiu, nežinau, kaip prisiversti??????????


Tiesiog nueik pas normalų daktarą (aš iš tų žmonių, kurie aplamai bijo dantistų, tai kai pirmą kart ėjau, tai maniau širdis sustos, o dabar visai be baimės einu)... Man tai kai suleido nuskausminamuosius, tai atsileido viskas tik po kokių 6 valandų, skaudėt neskaudėjo. Aišku man kita situacija, man ką raut reikėjo išvis neskaudėjo... bet vistiek, suleido nuskausminamųjų, padarė nuotrauką, sutvarkė kitą dantuką ir tada ištraukė... Užsimarinę buvo kaip priklauso, tiesiog pas mane kraujas nelinkęs greit krešėti...
Atsakyti