Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

QUOTE(gertrūda @ 2011 01 17, 20:56)
sveikos.Man prieš 6d išrovė krūminį dantį...nesakė apie priežiūrą nieko schmoll.gif
aš skalavau ramunėlėmis,vaistinėje dezinfekuojantį skystį skalavimui nusipirkau...patinimo jau ir nėra,tik vis dar pamaudžia...
sakykite,o kiek laiko trunka užgijimas?sav praėjusi,o traukiasi ne taip ir sparčiai g.gif
patenka ir maisto į tą ertmę...labai kištis ten bijau,kad to kraujo krešulio neišvalyti...


Man nuo rovimo praejo jau 2.5 savaites. Bet kadangi vienu metu rove 2 dantis, tai gal ir gijimas sudetingesnis. Patinimas nuejo, bet dabar, kai visi aplink koseja ir snarpscia, tai siek tiek vel padidejo. Nors man jokiu ligos pozymiu nera. g.gif
O kad lenda maistas, tai ir man lenda. Bet gerdama arbata ar vandeni, vis praskalauju.
Atsakyti
Na ir as bandysiu pasiguosti unsure.gif man rytoj turetu rauti virsutini protini danti unsure.gif kai man apie tai pranese tai sunku buvo susitaikyti,man atrodo kad koki pirsta nukirs ar panasiai...taip gaila atsisveikinti..bet atrodo nera ten tokia jau didele ta skyle,ne toki danti apacioj suremontavo atitaise,o bebuvo like vieni griuvesiai g.gif man toks vaizdas kad cia anglijoje,jie skuba tuos dantis traukti,kadangi nemokamai cia taiso,tai atrodo ir nera reikalo terliotis,ai galvoja virsuj nesimatys geriau istrauksiu schmoll.gif ...net nezinau galvoju kad net neduosiu traukt,eisiu pas kita daktara...bijau tai ziauriai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adrijaaa @ 2011 03 17, 23:34)
Na ir as bandysiu pasiguosti unsure.gif man rytoj turetu rauti virsutini protini danti unsure.gif kai man apie tai pranese tai sunku buvo susitaikyti,man atrodo kad koki pirsta nukirs ar panasiai...taip gaila atsisveikinti..bet atrodo nera ten tokia jau didele ta skyle,ne toki danti apacioj suremontavo atitaise,o bebuvo like vieni griuvesiai g.gif man toks vaizdas kad cia anglijoje,jie skuba tuos dantis traukti,kadangi nemokamai cia taiso,tai atrodo ir nera reikalo terliotis,ai galvoja virsuj nesimatys geriau istrauksiu schmoll.gif ...net nezinau galvoju kad net neduosiu traukt,eisiu pas kita daktara...bijau tai ziauriai verysad.gif


Kadangi man yra tekę atsidurti tokioje situacijoje LT- tai pakomentuosiu. Man irgi apačioj sutaisė gerokai "apgriuvusį" protinį, o viršuje nors ir maža skylutė buvo rovė. Taisyti buvo neįmanoma dėl to, kad dantis buvo sunkiai prieinamas. Tiesiog uždėjo vaistų, kad neskaudėtų ir pasiuntė rovimui. Reikėjo laukti, nes atostogavo chirurgas- stomatologas.
Atsakyti
QUOTE(adrijaaa @ 2011 03 18, 00:34)
Na ir as bandysiu pasiguosti unsure.gif man rytoj turetu rauti virsutini protini danti unsure.gif kai man apie tai pranese tai sunku buvo susitaikyti,man atrodo kad koki pirsta nukirs ar panasiai...taip gaila atsisveikinti..bet atrodo nera ten tokia jau didele ta skyle,ne toki danti apacioj suremontavo atitaise,o bebuvo like vieni griuvesiai g.gif man toks vaizdas kad cia anglijoje,jie skuba tuos dantis traukti,kadangi nemokamai cia taiso,tai atrodo ir nera reikalo terliotis,ai galvoja virsuj nesimatys geriau istrauksiu schmoll.gif ...net nezinau galvoju kad net neduosiu traukt,eisiu pas kita daktara...bijau tai ziauriai verysad.gif


Butu gerai dar pas koki gydytoja nueiti, ka jis pasakytu. Del to, kad sakai nesimatys, tai juk dantys juda ir butinai tada reikes implanta ar dar kaz ka deti. Jei imanoma issaugoti savo dantuka, tai butu tikrai geriau. sekmes. Beje as irgi UK, tik neteko dar cia pas dantista eiti.
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2011 03 19, 04:06)
Butu gerai dar pas koki gydytoja nueiti, ka jis pasakytu. Del to, kad sakai nesimatys, tai juk dantys juda ir butinai tada reikes implanta ar dar kaz ka deti. Jei imanoma issaugoti savo dantuka, tai butu tikrai geriau. sekmes. Beje as irgi UK, tik neteko dar cia pas dantista eiti.

Dėl protinio danties tikrai niekas neprotezuoja ir implantų nededa, o gydo protinį tik tada, kai jis dantų lanke, ne į skruostą pasisukęs ar giliai kur nors, nelabai išgedęs ir kanalai pilnai praeinami ir juos galima kokybiškai sugydyti. Kitais atvejais rauna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2011 03 19, 01:06)
Butu gerai dar pas koki gydytoja nueiti, ka jis pasakytu. Del to, kad sakai nesimatys, tai juk dantys juda ir butinai tada reikes implanta ar dar kaz ka deti. Jei imanoma issaugoti savo dantuka, tai butu tikrai geriau. sekmes. Beje as irgi UK, tik neteko dar cia pas dantista eiti.

Na sikart dar netrauke,taise kita dantuka,sako kaip nori,ar siandien ar kita karta traukiam,o ka as atsakiau kaip manot,aisku kad per kita vizita,nors jau kedej buvau tai galejo ir traukt,nes prisiruosiau atejau,tiek isdrebejau,kaip kokia paaugle drebejau,net nezinojau kad esu tokia baile blush2.gif schmoll.gif ....bet kita karta jau trauks,niekur nedingsiu,nes as klausiau asistentes ten dirbancios lietuves ar tikrai neimanoma jo issaugoti,jinai pati sako pas ji taisosi ir tas babajus sako daro viska jei tik imanoma issaugoti danti...na ka gi 29 dienos dabar belieka sulaukt ir viskas bus baigta blink.gif
Atsakyti
DĖMESIO !

Odontologijos instituto dėstytojų prižiūrimi 5-to kurso studentai odontologai be skausmo šalina dantis, jų šaknis. Studentų teikiamos paslaugos pigios, nes pacientai moka tik už odontologines medžiagas ir vienkartines priemones (kaina iki 10 lt).
Kreiptis tel. 862318903
Atsakyti
Geda prisipazint bet as jau kokius puse metu delsiu dantuka issitraukt, taip bijau kad net asaros kaupiasi vien apie ta rovima pagalvojus doh.gif o cia dar apie visokius kalimus prisiskaiciau ir net apie kraujo uzkretimus, ojeij is kur tos drasos pasisemt doh.gif

Papildyta:
QUOTE(voverytee @ 2011 03 27, 11:33)
DĖMESIO !

Odontologijos instituto dėstytojų prižiūrimi 5-to kurso studentai odontologai be skausmo šalina dantis, jų šaknis. Studentų teikiamos paslaugos pigios, nes pacientai moka tik už odontologines medžiagas ir vienkartines priemones (kaina iki 10 lt).
Kreiptis tel. 862318903


ne uz gyvenime schmoll.gif
pasiulymas tik ne tokioms stomatologijos kabineto bailems kaip as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretabac @ 2011 03 31, 12:04)
Geda prisipazint bet as jau kokius puse metu delsiu dantuka issitraukt, taip bijau kad net asaros kaupiasi vien apie ta rovima pagalvojus  doh.gif  o cia dar apie visokius kalimus prisiskaiciau ir net apie kraujo uzkretimus, ojeij is kur tos drasos pasisemt  doh.gif

Suprantu kaip jautiesi, ir man panasiai buvo, bet tikrai nebijok, nevisom buna tu komplikaciju. Man dantuka rove, kurio saknis buvo nutrukusi, o isrove per 1min, jokiu komplikaciju nebuvo, sugijo kuo puikiausiai. Tik pasirink tokia gydytoja, kuri turi daug patirties, neik pas jaunus. As ejau pas tokia, kuri visa gyvenima dantis traukusi, tai vienas du ir jau nera! Sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretabac @ 2011 03 31, 12:06)
Geda prisipazint bet as jau kokius puse metu delsiu dantuka issitraukt, taip bijau kad net asaros kaupiasi vien apie ta rovima pagalvojus  doh.gif  o cia dar apie visokius kalimus prisiskaiciau ir net apie kraujo uzkretimus, ojeij is kur tos drasos pasisemt  doh.gif


Greitai marš traukti, kaip tik bus daugiau komplikacijų jei delsi ilgai. Savo kailiu patyriau, didžiausiam priešui to patirti nelinkiu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sėdžiu va su prieš porą valandų ištrauktu apatiniu krūminiu dantuku.. Gyditoja sakė, kad danties šaknis kaip pas vyrą, laabai didelė todėl skaudės kai praeis užšadymas ir sunkiai gis, vienu žodžu prigasdino verysad.gif Pats rovimas irgi buvo nelabai maonus, 3 kartus leido vaistus nes vis jaučiau skausmą (kai išrovė sakė, dėl to ir jautėsi skausmas, kad šaknis didžiulė) Dabar laukiu kol skausmas ateis verysad.gif

o sumokėjau 60lt bet turbūt būčiau mažiau sumokėjus, nes gyditoja sakė, kad sunkiai rovėsi todėl mokėt daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineida: 31 kovo 2011 - 14:04
kolkas viskas gerai, nei skaudėjo nei tino 4u.gif
Atsakyti