Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

QUOTE(salunja @ 2012 03 07, 16:47)


4u.gif Man labai patinka MB posakis: dantu ir pinigu reikalus reikia spresti is karto, nes paskui tiek su vienu, tiek su kitu buna labai dideliu bedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivyte24 @ 2012 03 07, 17:31)
4u.gif  Man labai patinka MB posakis: dantu ir pinigu reikalus reikia spresti is karto, nes paskui tiek su vienu, tiek su kitu buna labai dideliu bedu 4u.gif

blink.gif tai kad tikrai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 03 07, 18:03)
blink.gif tai kad tikrai... doh.gif


Nieko, laikykimes, istversim viska 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivyte24 @ 2012 03 07, 18:06)
Nieko, laikykimes, istversim viska 4u.gif  4u.gif  4u.gif

as jau dabar vasara kankinsiuos doh.gif dar turiu laiko pailset lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 03 06, 23:45)
kam jus zmogu gasdinat? lotuliukas.gif buciau as jos vietoj,atsisakyciau eit plombuoti po tokiu palaikymo repliku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Yra optimistai ir pesimistai. As - realistas smile.gif Skaudeti po plombavimo tikrai GALI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 03 07, 19:18)
as jau dabar vasara kankinsiuos doh.gif dar turiu laiko pailset lotuliukas.gif


O as nuo vasario pradejus, bet tai neaisku, kiek dar reikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivyte24 @ 2012 03 07, 19:44)
O as nuo vasario pradejus, bet tai neaisku, kiek dar reikes 4u.gif

man zada maziausiai 3 kartus ir dar sake butinai pas higieniste,nes dantis kreivoki,ir daug kur sepetuku net nepasiekiu.del to tiek dantuku ir sugedo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(UnknownUser @ 2012 03 07, 19:21)
Yra optimistai ir pesimistai. As - realistas smile.gif Skaudeti po plombavimo tikrai GALI smile.gif

tikiu.man vakar po paprastos plombos maudeno...o ir negaliu-vis jauciu liezuviu,kad kazkoks svetimkunis dantyje,nepatogu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 03 07, 19:56)
man zada maziausiai 3 kartus ir dar sake butinai pas higieniste,nes dantis kreivoki,ir daug kur sepetuku net nepasiekiu.del to tiek dantuku ir sugedo verysad.gif
Papildyta:

tikiu.man vakar po paprastos plombos maudeno...o ir negaliu-vis jauciu liezuviu,kad kazkoks svetimkunis dantyje,nepatogu lotuliukas.gif


Mano dantukas rimsta, siandien jau ir valgyt pradejau normalesni maista, ir lieciant nebe toks jautrus, dar jaucias, bet gyvent galima 4u.gif sitaip jau ir pas stomatologa nebijociau eit ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivyte24 @ 2012 03 08, 00:56)
Mano dantukas rimsta, siandien jau ir valgyt pradejau normalesni maista, ir lieciant nebe toks jautrus, dar jaucias, bet gyvent galima 4u.gif  sitaip jau ir pas stomatologa nebijociau eit ax.gif  biggrin.gif

smagu labai girdet geras naujienas thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif beje,su kovo 8-aja! tongue.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 03 08, 02:05)
smagu labai girdet geras naujienas thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif beje,su kovo 8-aja! tongue.gif  vacation4.gif


Man ir paciai ramiau, jau galvojau, kad kas ne taip ax.gif 4u.gif Aciu, ir Jus, su kovo 8-aja 4u.gif 4u.gif 4u.gif ploja.gif sokiai.gif
Atsakyti
sveiki visi, kurie kankinasi su dantukais 4u.gif man šiandien ryte išrovė protinį dantį... padūkom su dukryte ir pradėjo kraujuoti vėl. pradėjau ieškoti info, pasirodo reik ramybės, net nepagalvojau sad.gif tik nežinau, kaip dabar elgtis... gyd jau nedirbs, o ir nenorėčiau jai skambinti... gal čia nieko tokio... ar reiktų gal merliuką vėl sukandus palaikyti???? verysad.gif blink.gif gal kas jau su tuo susidūrėt ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukas12 @ 2012 03 12, 16:15)
sveiki visi, kurie kankinasi su dantukais  4u.gif  man šiandien ryte išrovė protinį dantį... padūkom su dukryte ir pradėjo kraujuoti vėl. pradėjau ieškoti info, pasirodo reik ramybės, net nepagalvojau sad.gif tik nežinau, kaip dabar elgtis... gyd jau nedirbs, o ir nenorėčiau jai skambinti... gal čia nieko tokio... ar reiktų gal merliuką vėl sukandus palaikyti????  verysad.gif  blink.gif gal kas jau su tuo susidūrėt  ax.gif  4u.gif


Sveiki smile.gif cia zinoma rasau jau visai ne laiku.. bet ateiciai, jei kam kiltu toks klausimas.
Jei po danties rovimo praejus tam tikram laikui pradeda kraujuoti - su svariom rankytem imam sterilios marles tamponeli ir uzsideje ant tos vietos sukandame ir palaikome 20-30min. smile.gif
Atsakyti