Įkraunama...
Įkraunama...

seksas 13 -14 metų paugliams....

QUOTE(Dora1970 @ 2008 08 26, 18:21)
tik nereikia tu mano dukra taip nedaro

ir kodel tu taip manai?

QUOTE(d-krall @ 2008 08 26, 19:06)
Esu ne vieną kartą mačius 14 metų paneles su 20 metų vaikinais. Jos tikisi draugystės, nori bendrauti, o jie...

ar jums neatrodo, kad kalti yra butent tokie vyrai, kurie naudojasi paaugliu patiklumu. Paaugles dar nelabai supranta ka daro, ko nepasakyciau apie tokius vyrukus
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 01:28)
ir kodel tu taip manai?
ar jums neatrodo, kad kalti yra butent tokie vyrai, kurie naudojasi paaugliu patiklumu. Paaugles dar nelabai supranta ka daro, ko nepasakyciau apie tokius vyrukus

tokie vyrukai yra bauziami pagal istatyma
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 00:28)
ir kodel tu taip manai?
ar jums neatrodo, kad kalti yra butent tokie vyrai, kurie naudojasi paaugliu patiklumu. Paaugles dar nelabai supranta ka daro, ko nepasakyciau apie tokius vyrukus

jei kalbama apie vos apie 18-20 metų vaikinus, tokie jie ir vyrai -- tokie pat pacanai. tik kad legaliai "suaugę".
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 01:28)
ir kodel tu taip manai?
ar jums neatrodo, kad kalti yra butent tokie vyrai, kurie naudojasi paaugliu patiklumu. Paaugles dar nelabai supranta ka daro, ko nepasakyciau apie tokius vyrukus

Oi siais laikais tos pacios keturiolikines tokios mandros..jau reta kuri naivuole..girdejau istoriju kuomet pati ,,mergaite,, 14metu isprovokavo 19-meti..
Papildyta:
QUOTE(Dios @ 2008 08 27, 09:16)
jei kalbama apie vos apie 18-20 metų vaikinus, tokie jie ir vyrai -- tokie pat pacanai. tik kad legaliai "suaugę".

taip pilnai sutinku
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 08 27, 01:43)
tokie vyrukai yra bauziami pagal istatyma

ir kiek tokiu nubaustu teko matyti? g.gif

QUOTE(Dios @ 2008 08 27, 07:16)
jei kalbama apie vos apie 18-20 metų vaikinus, tokie jie ir vyrai -- tokie pat pacanai. tik kad legaliai "suaugę".

tokio amziaus gal ir taip, bet esu maciusi ir gerokai vyresniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2008 08 27, 11:41)
Oi siais laikais tos pacios keturiolikines tokios mandros..jau reta kuri naivuole..girdejau istoriju kuomet  pati  ,,mergaite,,  14metu isprovokavo 19-meti..

as tai dar pasodinciau paru kad leidosi isprovuokamas, o kad ji provokatore, bausciau tevus, m,at 14 metis matyt dar nebaudziamas.

QUOTE(gedvy @ 2008 08 27, 11:48)
ir kiek tokiu nubaustu teko matyti? g.gif
tokio amziaus gal ir taip, bet esu maciusi ir gerokai vyresniu doh.gif

LT vienetai, uzsienio salyse manyciau griezciau
Atsakyti
Aišku, vaikinai kalti irgi, kad naivuolėmis naudojasi. Bet juk ne visos panelės prisileidžia. Neįsivaizduoju, kaip reikės savo mergaitei į galvą įkalti, kad būtų atsargi, nes pati tai gana naivi buvau. 14 metų 20 metų vaikinas į lovą nepasiguldė, bet... su tokiais jau tūsinausi, nes pasitikėjau. O galėjo visko būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 28 rugpjūčio 2008 - 17:32
man labiau galva reiketu sukti, tau su dukryte reikes dar lukterti biggrin.gif
Atsakyti
Moralė ugdoma jau nuo mažens... Kad nebūtų per vėlu man po to.
Atsakyti
Na man asmeniskai keista kaip cia suaugusios moterys 14 metu mergaites laiko "mandromis", mano jog jos isprovokuoja vaikinus ir pan. doh.gif Taigi visos norejom buti vyresnes, draugauti su vyresniais, elgtis kaip suaugusios ir galvojom kad viska zinom geriausiai, bet tai nekeicia fakto, kad buvom visiski vaikai, mastem vaikiskai ir elgemes vaikiskai. Tas mandrumas tiesiog beprasidedanti paauglyste, noras buti suaugusia o ne kazkoks samoningas vyresniu vaikinu seksualinis persekiojimas doh.gif Nezinau, aisku cia tik mano asmenine nuomone, bet tas "lipimas" ant vaikinu tai tiesiog kazkoks dar nepazintas, dar nesuvoktas seksualumas ir bandymas buti suaugusia. Keistai skamba, kad 14 metu mergaite yra vaiksciojantis blogis, kuri tik ir veda is kelio nekaltus devynolikmecius doh.gif Ir tas pasakymas "musu laikais taip nebuvo" lotuliukas.gif
Ai va dar pridursiu, kad mergaite ateina ne is kosmoso, o is seimos, kuri manau gana daznai nespeja augti kartu su ja ir per velai pastebi, kad salia ju auga jauna moteris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamarele: 28 rugpjūčio 2008 - 23:57
Žinoma, merginos "lipa" ant vaikinų negalvodamos, kad blogai elgiasi. Tikisi bučinių, draugystės, maximum glamonių. O dažniausiai nekaltybę praranda gerokai išgėrusios. Bet, manau, įmanoma mergaitę išauklėti taip, kad suvoktų, jog ir laižytis su belekuo yra žema(aš paauglystėje taip negalvojau, tai man neatrodė amoralu), bet tai yra be galo sunkus uždavinys. Juk ne vient tėvai daro įtaką.
Atsakyti
Aš su jumis nesutinku schmoll.gif man tiap pat greit bus 14, drauges panasauis amzinaus. ir bendraujame su vyresnias berniukais, nueinam i parka, paplepam. jokiu ten glamzymusi nebuna. ir jie patys sako kad nemegsta tu kurios lipa ant kaklo. Ir siaip mazai pazytu keturiolikmeciu kurios kartusi bernam ant kaklo. jos kaip tiko nori but nepasiekiamos, kad berniukai jas myletu ir negaletu pasinaudot kaip siukslemis. tai vat smile.gif
Atsakyti