Įkraunama...
Įkraunama...

seksas 13 -14 metų paugliams....

QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 09 02, 19:16)
Kad išmano labai gerai manyčiau ax.gif Tik va ar tik teoriškai išmano g.gif Praktiškai išmanyt būtų gal ir ankstoka g.gif

Ismano praktiskai, deja su visais seksui skirtais zaisliukais. Ar kazka sakyti jos mamai?
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2008 09 02, 14:20)
vat skaitau, skaitau... man idomu, o kada jus, siolaikines mamos, savo nekaltybes praradot? aishku nereikia man atsakymo smile.gif

Pati auginu dukrele ir greit ateis laikas jai aishkinti kas ir kaip... domiuos psich

Anksciau ar veliau mano dukra prades lytini gyvenima- tai svarbiausiai net ne "kad

drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Fishbone @ 2008 09 02, 18:28)
Ismano praktiskai, deja su visais seksui skirtais zaisliukais. Ar kazka sakyti jos mamai?

gali buti, kad ji tik fantazuoja g.gif
Atsakyti
Nezinau kaip sureagutu tos dukros mama. Jeigu man pasakytu, as buciau be galo dekinga. Nes visiems kam reikia yra pasakyta, jeigu kazkas ne taip su dukra, tai man prasau sakyti. As visad sakydavau, kas daugiau pades dukrai jeigu ne mama.


Atsakyti

turbut as irgi apie tai noreciu zinoti. Tik manau, labai svarbu, kad mama neuzsipultu dukros, o ramiai apie viska pasikalbetu
Atsakyti
Nefantazuoja. As netycia dienorasti jos perskaiciau. Be to, jos kompe tooooookas foto jos maciau.... As taip neisdrisciau, o man jau 30 ant nosies... doh.gif
O su mama ten sunkus atvejis. Ta mergaite jau paromis namie nemiega. O mama, uz kiekviena prasizengima lygintuvo laidu ja mausa, pas ja kitokio auklejimo nera. Va dabar pasakysiu, tai ji juoda bus turbut nuo melyniu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fishbone: 02 rugsėjo 2008 - 21:32
QUOTE(Fishbone @ 2008 09 02, 22:30)
Nefantazuoja. As netycia dienorasti jos perskaiciau. Be to, jos kompe tooooookas foto jos maciau.... As taip neisdrisciau,  o man jau 30 ant nosies... doh.gif
O su mama ten sunkus atvejis. Ta mergaite jau paromis namie nemiega. O mama, uz kiekviena prasizengima lygintuvo laidu ja mausa, pas ja kitokio auklejimo nera. Va dabar pasakysiu, tai ji juoda bus turbut nuo melyniu...

šeimynėlė tai joooo blink.gif jei mama būtų normali, tai dukrelė gal taip ir neišsidirbinėtų. gal nesikiškit. dry.gif beje, o ko į svetimą dienoraštį įlindot?
Atsakyti
Ten nuo mazens auklejimo sistema laidas-tapke plius riksmas.
Tevas dukrai leido nuo pirmu dienu absoliuciai viska, o motina praktiskai nieko. Tevo balsas seimoje buvo paskutinis ir negincijamas. Paskui tevai issiksyre.
O kas liecia dienorasti - tai gi viesas blog'as. Jei kiti skaityti gali - kuo as kitokia?
Vyrui sakiau, jis patare tyleti. Sako jos vaikas, lai ir auklejasi pati.
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2008 09 02, 22:55)
Ten nuo mazens auklejimo sistema laidas-tapke plius riksmas.
Tevas dukrai leido nuo pirmu dienu absoliuciai viska, o motina praktiskai nieko. Tevo balsas seimoje buvo paskutinis ir negincijamas. Paskui tevai issiksyre.
O kas liecia dienorasti - tai gi viesas blog'as. Jei kiti skaityti gali - kuo as kitokia?
Vyrui sakiau, jis patare tyleti. Sako jos vaikas, lai ir auklejasi pati.

tėvams abiems reikėtų su ta tapke užvažiuot bash.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena niekšė: 02 rugsėjo 2008 - 21:57
QUOTE(sena niekšė @ 2008 09 02, 23:57)
tėvams abiems reikėtų su ta tapke užvažiuot bash.gif:

Teisybe, pavaziave jie abu gerai. Laimei vyriskis mano visiskai kitoks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2008 09 02, 20:30)
Nefantazuoja. As netycia dienorasti jos perskaiciau. Be to, jos kompe tooooookas foto jos maciau.... As taip neisdrisciau,  o man jau 30 ant nosies... doh.gif
O su mama ten sunkus atvejis. Ta mergaite jau paromis namie nemiega. O mama, uz kiekviena prasizengima lygintuvo laidu ja mausa, pas ja kitokio auklejimo nera. Va dabar pasakysiu, tai ji juoda bus turbut nuo melyniu...

man atrodo, kad toks auklejimas mergaites tikrai nepakeis schmoll.gif Ji dar daugiau viska darys, kaip kersta mamai
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2008 09 02, 13:55)
Žinoma, kad ne visos, bet dauguma. Kaip bebūtų dėl to gaila sad.gif

nu čia dabar? blink.gif dar kartą sakau -- žmonės mato tai ką nori matyti. padorus, kultūringas jaunimas tiesiog neina ir neskalambija "mes nesikrušam" ir t.t. Bet juk laikraščiai rašo apie nėščias nepilnametes, apie narkotikus, apie girtavimą. Internete matom tik k-viškas pozas. o kas normaliai, padoriai elgiasi -- juk nesimato ir neįdomu.
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2008 09 02, 22:30)
Nefantazuoja. As netycia dienorasti jos perskaiciau. Be to, jos kompe tooooookas foto jos maciau.... As taip neisdrisciau,  o man jau 30 ant nosies... doh.gif
O su mama ten sunkus atvejis. Ta mergaite jau paromis namie nemiega. O mama, uz kiekviena prasizengima lygintuvo laidu ja mausa, pas ja kitokio auklejimo nera. Va dabar pasakysiu, tai ji juoda bus turbut nuo melyniu...

jeigu jau perskaityti, tai tylek sikn... suraukus. Tokiu dalyku viesint negalima. Manau jeigu vyrui vienodai, su motina problema. Pbandyk pati su ja pasikalbet, tik apie dienorasti neprasitark. Gal pades.


QUOTE(sena niekšė @ 2008 09 02, 22:57)
tėvams abiems reikėtų su ta tapke užvažiuot bash.gif:

reiketu, bet vaikui nuo to negeriau pataps
Atsakyti