Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

4u.gif
Tai ka? Ruduo? unsure.gif Salta... Man neuzteko vasaros schmoll.gif , neuzteko silumos... cool.gif Matyt, tai su medziagu apykaita susije, nes visa laika jauciuosi "susalus"...

arune, man tikrai labai padejo rankos masazas, kuri man atliko Onkologinej ligoninej. Uzteko 5 vnt. Nors jis mokamas (apie 60 lt uz 5 vnt), jis vertas to.
Atsakyti
QUOTE(*MARY @ 2008 09 12, 10:59)
Labas rytas,
Nutarėm kovoje išbandyti rupūžės užpilą g.gif . Gal kas žinote kaip tą užpilą paruošti. Būčiau labai dėkinga už receptėlį. Beje, gal kas bandėte, kokie atsiliepimai.


Kaune man rodos yra prie Rotušės esančioje hemopatinėje vaistinėje.

Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2008 09 12, 17:06)
4u.gif
Tai ka? Ruduo?  unsure.gif Salta... Man neuzteko vasaros schmoll.gif , neuzteko silumos...  cool.gif Matyt, tai su medziagu apykaita susije, nes visa laika jauciuosi "susalus"...



Aš vaikštau du kartus daugiau apsirengusi kaip visi ir kaip tik.Palangoje vaikščiojau su striuke, o mačiau net trumpomis rankovėmis, buvo besimaudančių.
Atsakyti
Mano mamyte irgi nori "padraugaut" su rupuze. Sakoma, savo pagamintas geriau ax.gif Bet recepto irgi neturi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 09 12, 22:09)
Mano mamyte irgi nori "padraugaut" su rupuze. Sakoma, savo pagamintas geriau ax.gif Bet recepto irgi neturi ax.gif


Pati girdėjau Ruolio komentarą, kad daug veiksmingesnė yra ugniažolė, kad rupužės lyginant su ugniažole labai mažas veiksmingų medžiagų procentas. Turiu Karaliūnaitės rekomenduojama ugniažolės raugo receptą .Nelabai skanu schmoll.gif , bet... SVARBIAUSIAI REIKIA TIKĖTI, KAD TAI PADEDA thumbup.gif

Dėl dietų.Mama pusryčiams šildosi kruopų sriubą , kartu įdėjusi vakar virtų lašinukų. doh.gif Suvalgys lašinukus , po to sriubą.Jai 85 m. ir patikėkit nieko nebus. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabija.: 13 rugsėjo 2008 - 09:24
[quote=Gabija.,2008 09 13, 10:09]
Pati girdėjau Ruolio komentarą, kad daug veiksmingesnė yra ugniažolė, kad rupužės lyginant su ugniažole labai mažas veiksmingų medžiagų procentas. Turiu Karaliūnaitės rekomenduojama ugniažolės raugo receptą .


Gal galima būtų gaut tą ugniažolės receptėlį. gal čia arba į AŽ. Girdėjau ir aš gerų atsiliepimų apie ją. Reikia bandyt.

O dėl rupūžės, tai sako, kad ta pirktinė ne tokia efektyvi. Matyt koncentracija ne ta. Gal vistik kas žino kaip ją paruošti.
Atsakyti
[quote=*MARY,2008 09 13, 12:38]
[quote=Gabija.,2008 09 13, 10:09]
Pati girdėjau Ruolio komentarą, kad daug veiksmingesnė yra ugniažolė, kad rupužės lyginant su ugniažole labai mažas veiksmingų medžiagų procentas. Turiu Karaliūnaitės rekomenduojama ugniažolės raugo receptą .
Gal galima būtų gaut tą ugniažolės receptėlį. gal čia arba į AŽ. Girdėjau ir aš gerų atsiliepimų apie ją. Reikia bandyt.

O dėl rupūžės, tai sako, kad ta pirktinė ne tokia efektyvi. Matyt koncentracija ne ta. Gal vistik kas žino kaip ją paruošti.
[/quote]

Ugniažolės raugas

Užraugiama 3 l gero pieno.kai surūgsta nugriebiama grietinė , nusunkiama varškė ir į išrūgas dedama 160 gr šviežios ugniažolės žolės, žiemai galima prisidėti į šaldiklį arba 60 džiovintos.
Žolę dėti į naturalios medžiagos maišelį užrišti lininiu siūlu , įdedant kiaušinio dydžio juodą akmenėlį/nuskandina žolę/
Rauginti patamsyje 2-3 savaites, retkarčiais paspaudyti mediniu šaukštu.
Baltas sluoksnis viršuje- bakterijų kolonija, jį nugriebtą galima naudoti tepimui.
Nukošti į tamsius butelius, viršun užpilti šaukštą aliejaus. Laikyti tamsiai. Gerai paruoštas išstovi metus.
Gerti po 1 valg šaukštą 3 kartus per dieną.Jei didelis rūgštingumas po valgio, mažas-prieš valgį.
Dozę galima didinti iki 100 ml 3 k per dieną.Stebėti organizmo reakciją.
Gali tekti gerti visą gyvenimą.Ruošiant naują porciją įpilti stiklinę seno raugo.

Karaliūnaitės gaminto raugo galima nusipirkti Kauno Mažajame lektoriume jos skaitomu paskaitų metu.Apie paskaitas skelbia “Kauno diena”, “Laikinoji sostinė”
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 09 13, 13:37)
Ugniažolės raugas

Užraugiama 3 l gero pieno.kai surūgsta nugriebiama grietinė , nusunkiama  varškė ir į išrūgas dedama 160 gr šviežios ugniažolės žolės, žiemai galima prisidėti į šaldiklį arba 60 džiovintos.
Žolę dėti į naturalios medžiagos  maišelį užrišti lininiu siūlu , įdedant kiaušinio dydžio juodą akmenėlį/nuskandina žolę/
Rauginti  patamsyje 2-3 savaites, retkarčiais paspaudyti mediniu šaukštu.
Baltas sluoksnis  viršuje- bakterijų kolonija, jį nugriebtą galima naudoti tepimui.
Nukošti į tamsius butelius, viršun užpilti šaukštą aliejaus. Laikyti tamsiai. Gerai paruoštas išstovi metus.
Gerti po 1 valg šaukštą 3 kartus per dieną.Jei didelis rūgštingumas po valgio, mažas-prieš valgį.
Dozę galima didinti iki 100 ml 3 k per dieną.Stebėti organizmo reakciją.
Gali tekti gerti visą gyvenimą.Ruošiant naują porciją įpilti stiklinę seno raugo.

Karaliūnaitės gaminto raugo galima nusipirkti Kauno Mažajame lektoriume jos skaitomu paskaitų metu.Apie paskaitas skelbia  “Kauno diena”, “Laikinoji sostinė”



Širdingai dėkoju. Girdėjau, kad Halės turguje moterėlė pardavinėją ugniažolę.
Vis dar laukiu ir rupūžės receptėlio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MARY @ 2008 09 13, 17:05)
Širdingai dėkoju. Girdėjau, kad Halės turguje moterėlė pardavinėją ugniažolę.
Vis dar laukiu ir rupūžės receptėlio ax.gif


Kiekvieno vaisto poveikis dar priklauso nuo tikėjimo jo gydomąja galia.Mane draugė pamokino leidžiant chemo , padėkoti vaistui už gydymą.

O kol gausit receptą ir pasidarysit vaistą patariu taip.
Jūsų mama dabar tiki rupūžės galia.
Manau tikrai nepakenksit jai tokiu šventu melu.Nupirkit vaistinėje rupūžę, perpilkit į nors mineralinio buteliuką ir pasakykit, kad jums šiuos vaistus atidavė iš 4-os stadijos pagijusi draugės giminaitė. Psichologinis efektas bus didžiulis.
O dėl rupūžės galių, mano manymu, jei tai būtų panacėja , tai pasaulio biznieriai jau seniai vietoj krokodilų fermų užveistų rupūžių fermas.

Jei gausit tą receptą, darykit pati ir būtinai pridėkit "legendą", tai duos maksimalų efektą.
Atsakyti
Vis dar laukiu ir rupūžės receptėlio ax.gif
[/quote]

Labutis visoms 4u.gif ir linkiu gražaus auksaspalvio rudenėlio, vilties ,tikėjimo,stiprybės ir ištvermės...
Aš žinau tokį rupūžės receptą,tik nežinau ar jis tinka prie onkologinių susirgimų g.gif ,jį man prieš keletą metų buvo pasakiusi vaikų gydytoja,nes pastoviai sirgdavo sūnus...
RUPŪŽĘ reikia pagauti rudenį ir būtinai ant ražienų{na dirvoje,kur augo javai,po jų nupjovimo},uždarius stiklainyje su plastmasiniu dangteliu,palaikyti 1 parą,kad išsikakotų{dangčiukas turi būti su skylutėmis,kad rupūžė neužtrokštų},po paros,perkelti ją į kitą stiklainį,užleisti šalto vandens-na nuplauti ir tada įdėjus į litrinį stiklainį užpilti puse litro spirito,degtine arba gera naminuke ir taip vėl palaikyti parą,tada jau nupilti ir galima vartoti į arbatą įlašinant iki6-10 lašiukų kartą per dieną.Žinoma rupūžė turi būti normalaus dydžio-na užaugus,o ne koks jos vaikas-daktarė man sakė,kad kuo didesnė tuo geriau...O AR ŠIS RECEPTAS TINKA PRIE ONKOLOGINIŲ SUSIRGIMŲ,MANAU REIKTŲ PASIKONSULTUOTI,KAD IR SU KOKIA VAISTININKE...
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2008 09 14, 13:20)
Vis dar laukiu ir rupūžės receptėlio ax.gif


Apie rupūžytes ir visa kita. Jautriems neskaityti: schmoll.gif
Perspėju, tai apsakymas.
ATSITOLINK, NELABOJI
Atsakyti
Receptukas: tokį radau nuo bronchito, liaudies medicinoje dar naudojama gerklės skausmui gydyti, anginai, manau tiks ir nuo auglių:
• Degtinės 0,5 l
Rupūžė juoda tik išlindusi iš žemės (pavasarį)
Pilti degtinę lėtai, laikyti 10 parų, perkošti.
Gerti lašais pradėti nuo 1 didinti po 1 lašą iki 30 lašų
suaugusiems, o vaikams iki tiek kiek jiems metų ( pvz.: 3 metų
vaikui iki 3 lašų.

Na, jei jau atsisukame į liaudies gydymus, tai į liaudies:
Filomena Taunytė:
"Pripažįstu musmires, kaip vaistą nuo vėžio. Raudonąją, tik ne nuodingą žaliąją. Musmirę reikia sudžiovinti, sumalti ir ant peilio galo įsidėti į burną. Rupūžė – homeopatinis vaistas. Prieš gaminant iš jos vaistą, reikia atitinkamomis maldomis jos atsiprašyti. Pavyzdžiui: atleisk, kad aš tave nužudysiu, bet tu išgelbėsi ne vieno žmogaus gyvybę, ir panašiai..."

P. s. turėjau aš jos šaldytuve. Uošvienei viena moterytė davė, kai susirgau ji, mano brangioji, visą kaimą apėjo, man vaistų ieškodama. Mano antpilėlis buvo samanės pagrindu. Kažkaip nekilo ranka, net ragauti. Palaikiau 2 metus ir išpyliau. Minėtoji moteris, nors ir vartojo rupūžytės antpilą - atkrito, neseniai 2 chemiją baigė...Klausiau, kaip laikosi, uošvienė sakė gerai: tris karves pati pasimelžia. Va tokios tos mūsų kaimo ligonėlės, stipruolės. smile.gif
Nežiūrint mano priešiškumo šiam antpilėliui, barsuko taukais šventai tikiu. Na ir ką pasakysi: KEISTUOLĖ esu doh.gif Jokio nuoseklumo doh.gif


O čia daktarės Birutės Andrikienės internetinis psl. Minėtąjį rupūžės antpilą iš čia paėmau. Yra įvairių negalavimų nesudėtingų gydymo receptukų jos knygoje, dešinėje puslapio pusėje, deja apie mūsų - nieko.
Daktarės knyga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 14 rugsėjo 2008 - 14:35
Mane vaikysteje, su dziovinta rupuze (miltukais, medaus saukstelis ir vos vos, ant saukstelio galo dziovintos rupuzes miltuku) mama chroniska angina pagyde. Gydytojai operuot taikesi, bet kai pradejau ja vartot, daugiau nebesirgau ir nesergu ja iki siol. tfu, tfu, tfu... (nezinau, tuomet vaikas buvau,todel nei tikejau nei netikejau, tiesiog zinojau, kad dziovinta rupuze su medum ciulpiu, o padeti galejo ir medus vartojamas kaip vaistai 4u.gif )
o va, bronchita pereinanti i astma, taip pat mama (nezinau is kur ji gavo ta recepta) mane pagyde su karves š... blink.gif , kazkaip spec.paruosta ir man pristatyta kaip kastona doh.gif
kai issiaiskinau receptura (po daug daug metu) paklausiau jos is kur ji to karves š... gavo. Sake, tai buvo baisiausias jos zygis, pievoj sviezio karves š.. belaukiant.(ji labai bijo karviu) lotuliukas.gif
Atsakyti