Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

Aš nuėjau kai man buvo apie 6 savaites. Gydytoja man sakė , kad svarbu anksti nustatyti ar vaisius "prisikabina" ten kur reikia smile.gif Žinoma gaila, kad nemačiau iškart plakančios širdelės, bet bent jau buvau tikra, kad pradžia yra gera 4u.gif
Atsakyti
manau kad nueiti greiciau, susinosite dalyku kuriu nezinote, arba pasidomesite kaip ka daryti, ko negaima. Niekada nepakenks vizitas.
Atsakyti
pas mane pamate dvynukus blush2.gif 6sav ir 2dienos tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Pirma kart pas gydytoja nuejau (kaip veliau suzinojau) budama nestuke.gif 6 savaite, pamenu tada kaip ziurejo echo tai ne ka ten iziurejo. Vizita nukelem po savaites. Aisku paciai ramiau, nera ko ilgai laukti.
Atsakyti
manau 8 -9sav būtų pats tas smile.gif
Atsakyti
laba visoms 4u.gif
aš va kai pirmojo laukiausi nuėjau tik kai buvo 8 savaitės, nes išsireguliavo ciklas ir tik vėliau pasidariau NT, o dabar va praeitą savaitę pasidariau NT ir sekančią savaitę šutinsiu pas daktarytę mirksiukas.gif geriau anskčiau pasirodyt ypač jei retai lankotės pas ginekologus, t.y rečiau nei kartą į pusmetį tai gali būt visokių negerumų mirksiukas.gif tai geriau pasitikrint kol pilvelio gyventojas visai visai mažuliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš nuėjau pas gydytoją, kai tik padariau NT ir pamačiau dvi juosteles biggrin.gif Buvo 6 nėštumo savaitė. Ėjau į valdišką polikliniką, gydytoja patvirtino nėštumą, pasidariau visus reikalingus tyrimus. Tikrai neatrodė, kad atėjau per anksti... Labai džiaugiausi, kad tyrimai geri, kad yra su kuo pasikonsultuoti, pasitarti, akušerė davė visą lapą su patarimais, tokia "atmintinę" biggrin.gif Kadangi mano nėštumas prie rizikingų nepriskiriamas, echo poliklinikoj iki 17 savaitės nedarė (kaip tik šiandien eisiu, kaip laikiam su vyru wub.gif ). Todėl 8 nėštumo savaitę ėjau privačiai pasidaryti echo, kad įsitikinti, kad leliukas ten, kur ir turi būti. Tada jau pamatėm mūsų stebukliuką, dar tokį mažuliuką-mažuliuką, bet jau su pulsojančia širdute wub.gif
Atsakyti
o ash ruosiuosi sia savaite pas gine - kaip tik bus lygiai 9 savaiteles. Galvoju, kad pats tas smile.gif
Atsakyti
As tai tik suzinojau is karto zusirasiau, nuejau jau buvo 7 savaites smile.gif
Atsakyti
Daug kas pirklauso nuo daktarų.
Prieš metus buvau nuėjusi pas ginekologę dėl nereguliarių mėnesinių - ginekologė tikrąja ta žodžio prasme išvarė neapziūrėjusi ir nustačiusi, kad laukiuosi, sako ateik po mėnesio. Nors tada nėštumo nebuvo. O va dabar kai testukas parodė teigiamą atsakymą taipogi nežinojau kada kreiptis pas ginekologą, kad neišvarytų kaip praėjusį kartą. Tačiau nuėjau pas naują savo ginekologą nedrąsi kaip pelytė, o jis labai maloniai mane priėmė. Registruoja nėščiąsias nuo 12 savaitės, kai praeina rizikingas laikotarpis, o ateiti konsultacijos galima bet kada. Su ginekologu prasnekejome gal pusvalandi, suteike labai daug naudingos informacijos. Labai dziaugiuosi vizitu pas savo ginekologa. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos, norėčiau paklausti, ar echoskopu jau gali pamatyti gemalinę pūslelę, man jau 5sav. (skaičiuojant nuo 1 mm dienos)? g.gif Ilgiau nenoriu laukti, nes vis pamaudinėja dešinį šoną, bijau kad kas nors nebūtų blogai.
Atsakyti
nuejau kita ryta po NT... buvo 5 sav. patvirtino, kad tikrai nestuke.gif ir liepe ateit po 2sav. visus tyrimus padare
Atsakyti