Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(Superinė @ 2009 12 06, 22:52)
O kaip apsiskaičiuoti kelinta maždaug nėštumo savaitė, jeigu dar nebuvai pas gyd. Ar skaičiuoti nuo paskut. mėn. dienos savaites? O gal kokia skaičiuoklė yra? ax.gif


O skaičiuoti reikia nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2009 12 07, 15:32)
O skaičiuoti reikia nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos  smile.gif

Ačiū, taip ir maniau ax.gif , nėra labai tikslus metodas, bet medikų naudojamas smile.gif
Atsakyti
Ir as noriu prisijungti prie Jusu grazaus burio smile.gif . Siryt pasidariau NT ir jis parode dvi juosteles. As jau nestuke.gif . Kad dar karta pasitikslinti, po keliu dienu pakartosiu testa. O tada jau ir pas daktaru pries Kaledas reiktu apsilankyt. Jei skaiciuoti nuo paskutiniu m , tai siandien jau 4 savaites ir 4 dienos. Kaip manot, po poros savaiciu pas gydytoja pats laikas?
Atsakyti
As irgi is tu nekantriuju mamyciu ax.gif pasidariau testa,pamaciau 2 bruksniukus, tada pasidariau dar viena,nes MB liepe biggrin.gif O tada issiklausinejau draugiu kas ir kaip,kadangi ne Lietuvelej esu, nieko nezinojau,susiradom daktare,ir mazdaug savaitele po testo padarymo ir nusuoliavau. Nestumas buvo 5 savaiciu su truputuku, o sekanti karta liepe ateiti po menesio. Tai ryt anksti ryte ir bildesiu. Dar nedideli mes,bet juk viskas labai rupi,ir sunku ta nora kuo daugiau suzinoti numaldyti... blush2.gif Plius tai,jog pirma karta apziurejo ne gine,o sesele,ir ryt itariu sesele. Vizitas i ligonine numatytas po nauju metu,tai itariu,kad jau ir echoskopija pagaliau padarys? O po to jau gal ir pas gine nusius? Nezinau nei kas nei kaip. Kai pamatysiu pagaliau savo leliu, kai jau girdesis sirdute tada busiu rami,ir gal neberupes kuo dazniau pas tas daktares vaiksciot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreiduota @ 2009 12 11, 01:18)
As irgi is tu nekantriuju mamyciu  ax.gif  pasidariau testa,pamaciau 2 bruksniukus, tada pasidariau dar viena,nes MB liepe  biggrin.gif O tada issiklausinejau draugiu kas ir kaip,kadangi ne Lietuvelej esu, nieko  nezinojau,susiradom daktare,ir mazdaug savaitele po testo padarymo ir nusuoliavau. Nestumas buvo 5 savaiciu su truputuku, o sekanti karta liepe ateiti po menesio. Tai ryt anksti ryte ir bildesiu. Dar nedideli mes,bet juk viskas labai rupi,ir sunku ta nora kuo daugiau suzinoti numaldyti... blush2.gif Plius tai,jog pirma karta apziurejo ne gine,o sesele,ir ryt itariu sesele. Vizitas i ligonine numatytas po nauju metu,tai itariu,kad jau ir echoskopija pagaliau padarys? O po to jau gal ir pas gine nusius? Nezinau nei kas nei kaip. Kai pamatysiu pagaliau savo leliu, kai jau girdesis sirdute tada busiu rami,ir gal neberupes kuo dazniau pas tas daktares vaiksciot  ax.gif

labas 4u.gif siaip pas mum jei nestuke.gif nera jokiu skausmu ir t.t, tai echo daro ~18sav, bet as dar dariau gal 6,5 nes buvo skausmai ir bijojau negimdinio nestumo..tai jau maciau savo taskiuka ir man rode jo sirdute wub.gif tai kaip pradejau verkt pamacius wub.gif per neilga nestumo laika isverkiau daugiau nei per visa gyvenima biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif Net nezinau dziaugtis ar dar ne ax.gif uzvakar pasidariau testuka,pamaciau labai neryske juostele,siandien pasidariau dar viena,ta juostele jau ryskesne,bet tikrai ne tokia,kaip manot ar galiu lauktis thumbup.gif pagal paskaicavima butu 5 savaites,bet kodel ta juostele tokia neryski?
Labai jaudinuosi,jau uzsirasiau siandien pas daktare,bet kazin ar man jau kazka bent gales patvirtinti?

http://picasaweb.goo...739514081188354
Atsakyti
Tu tikrai laukiesi, nes pas mane tokia pati ta juostele drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geldute: 16 gruodžio 2009 - 10:28
QUOTE(geldute @ 2009 12 16, 11:27)
Tu tikrai laukiesi, nes pas mane tokia pati ta juostele drinks_cheers.gif




Tikrai biggrin.gif Pliam,as dar kazkaip bijau dziaugtis,nu negaliu,dar bijau,kad cia netiesa...Planavom kleis menesius,as jau galvojau,kad jau kazkas mums negerai blush2.gif Jetau kaip bijau,eisiu siandien 15 val pas daktare,gal ji ka gales daugiau man pasakyti...eina sau... thumbup.gif nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2009 12 07, 14:32)
O skaičiuoti reikia nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos  smile.gif

Sveikos 4u.gif As irgi taip skaiciavau, bet daktare sako ka kita.Jau buvau issigandus, skaiciuoju 6 savaiteles, o echoskopu nieko nemato doh.gif Pakartoju po savaites, nieko.Nu issigandau.Tada kraujo tyrima pasidarau, kaip ir viskas gerai.Ir va pirmadieni vel nuejau, tai mazuliuka pusliuka pamate wub.gif Sako 4 savaites.Keistai, ko gero ciklo gale uzkibo.O skaiciavau 7 savaiteles.Beje laukiau sio stebuklo 2.5 metu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Man veluoja 5 - ta diena. Siandien neiskentus pasidariau testa, valanda nieko nerode, tik viena ryskia, po to ir ta dingo bigsmile.gif . Po valandos eme rysketi dvi, aisku antra juostele, zinau, kad buna maziau ryski. Tai va, pagaliau iziuriu jau II bigsmile.gif wub.gif
Paskutines mmm buvo 11 lapkricio, tai zinau, kad jei nestuke.gif , tai dar labai nedaug, bet jau kita savaite labai nekantrauju pas daktare. Uzsirasiau.

Su pirmu maziuku po 6 savaiciu testa pasidariau, 8- ta pas daktare pirmakart. Tasyk kazkaip ir dziaugiausi, ir bijojau bigsmile.gif , visgi pirmas nestumas, gimdymas pries akis. Dabar tik dziaugsmas, baimes nera, labai faina butu maziukui sesyte ar broliukas, ir mums dar vienas spindulelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(seli @ 2009 12 09, 07:46)
Ir as noriu prisijungti prie Jusu grazaus burio  smile.gif . Siryt pasidariau NT ir jis parode dvi juosteles. As jau  nestuke.gif . Kad dar karta pasitikslinti, po keliu dienu pakartosiu testa. O tada jau ir pas daktaru pries Kaledas reiktu apsilankyt. Jei skaiciuoti nuo paskutiniu m , tai siandien jau 4 savaites ir 4 dienos. Kaip manot, po poros savaiciu pas gydytoja pats laikas?

Mums lygiai taip irgi buvo, pirma karta testa dariau mm veluojant viena diena, tai juostele buvo vos matoma, kai pakartojau po geros savaites jau buvo dvi storos riebios II wub.gif
Atsakyti
Pirmą kartą reikia BUTINAI APSILANKYI iki 12 sav. geriausiai 8-9 tuomet kai darys echo jau matys jusu lelyte kaip ji ten laikosi ax.gif
Atsakyti