Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(Gausteja @ 2011 06 30, 23:58)
Na as kai pamaciau du II tai savaitciuke nepilna palaukiau ir nuejau pas gine,pasitvirtino! smile.gif)



Labas, jungiuosi prie Jusu, nes dariau du testukus kas antra diena (viena is ju - siandien) - rodo nestuma smile.gif tik siandien dar yra diena, kada tureciau susirgti menesinemis. Bet kazkaip jau du testukai kaip ir itikino, nors visko gali buti. Palauksiu, kad menesines veluotu kokia savaite ir tada bandysiu registruotis pas daktare. Liepos pabaigai, manau. Kol kas jauciuosi normaliai, kaip manote, nebus per velu tada registruotis? wub.gif Paskutines menesines buvo birzelio 5 d, tad mano nestumui apie 4 savaites. Ar neklystu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2011 07 01, 15:38)
Labas, jungiuosi prie Jusu, nes dariau du testukus kas antra diena (viena is ju - siandien) - rodo nestuma smile.gif  tik siandien  dar yra diena, kada tureciau susirgti menesinemis. Bet kazkaip jau du testukai kaip ir itikino, nors visko gali buti. Palauksiu, kad menesines veluotu kokia savaite ir tada bandysiu registruotis pas daktare. Liepos pabaigai, manau. Kol kas jauciuosi normaliai, kaip manote, nebus per velu tada registruotis? wub.gif Paskutines menesines buvo birzelio 5 d, tad mano nestumui apie 4 savaites. Ar neklystu? smile.gif

Kreipkis kai jau kokika savaite veluos,tikrai nebus per velu nes kai ateini vistiek buna dar labai mazuliukas,ir praso ateiti dar po kokiu 3 sav,jai pagal menesines tai mano nestumui 6 sav bet gi pastojau ne iskart taigi mano irgi 4 savaiteles is tikro pagal zirniuko dydi.Sveikinu! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos, net nzn ka ir galvot, jau savite veluoja mano menesines, bet bijau ziureti i testa, kad nenusivilciau 4u.gif jau metu pradzioje buvo incidentas kad velavosi, bet pasitikrinau ir nieko nerodo, ir se tau kad nori prasidejo blush2.gif nelauktai
Atsakyti
QUOTE(Gausteja @ 2011 07 01, 21:43)
Kreipkis kai jau kokika savaite veluos,tikrai nebus per velu nes kai ateini vistiek buna dar labai mazuliukas,ir praso ateiti dar po kokiu 3 sav,jai pagal menesines tai mano nestumui 6 sav bet gi pastojau ne iskart taigi mano irgi 4 savaiteles is tikro pagal zirniuko dydi.Sveikinu! 4u.gif


Sveikos,

Siandien taip pat pamaciau itikinama teigiama testa. Paskutines menesines buvo birzelio 6diena. Siandien menesiniu diena. Aciu dievui ju nera. Taigi irgi turiu 4 savaiciu maza aguonos grudeli. Kada patartumete registruotis pas gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(xixiciuke @ 2011 07 07, 08:16)
Sveikos,

Siandien taip pat pamaciau itikinama teigiama testa. Paskutines menesines buvo birzelio 6diena. Siandien menesiniu diena. Aciu dievui ju nera. Taigi irgi turiu 4 savaiciu maza aguonos grudeli. Kada patartumete registruotis pas gydytoja?



Neseniai skaičiau straipsnį susieta su pirmosiomis dienomis, tai gydytoka-ginekolė sakė, kuo greičiau tuo geriau apsilankyti thumbup.gif
Atsakyti
aš pas ginę nuėjau 6,5 sav. jau mačiau ir širdelę plakančią ir taškiuką gimdoje wub.gif skambinau ginei, tai ji patarė ateiti apie 7 sav, kad jau matytusi širdutė 4u.gif po teigiamo NT pasidariau HCG turimą, kad neliktų abejonių nestuke.gif
Atsakyti
kadangi as nekantri tai vos suzinojus noriu lekti pas gyd ir ypac echo pasidaryti blush2.gif ir nesvarbu ar tai pimas nestumas ar antras ar septintas biggrin.gif

na bet is patirties galiu pasakyti kad geriausia echo daryti kokia min 7sav ax.gif
Atsakyti
Na kai as laukiausi pirmagimes nuejau pas ginekologe 12 sav. Tai apreke ko taip velai.
A le, ka su tavim reiks daryti. Kai sesele pradejo juoktis ir pareiske kad as gimdysiu tuomet nurimo. Ir ekoshopo niekas nedare, tik ant kedes paziurejio. Ekoschopa dare berots 20 savaitej o antro nebespejio padaryti pagimdziau 35 savaiciu.
Tai ir suprask dabar kada cia reikia apsilankyt pas juos.
Atsakyti
Laba diena, esamos ir busimos mamos,
noriu Jusu paklaust, ypac tu, kurios neseniai pastojote, ar jums maude pilvo apacia tik pries laukiamas menesines, ar zymiai anksciau pradejo. Mes planuojam, mano ciklas pastaruoju metu 24-25 d., bet man jau dabar daznai maudena pilvo apacioj, bet ne pastoviai, net nakti, kai persiverciu ar pasirazau tuoj uzskausta, bet ir vel praeina. Mmm turetu buti apie liepos 22 - 23 d. Aciu, kurios pasidalins savo patirtim.

Atsiprasau, turbut ne i toj temoj uzklausiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zilvine: 10 liepos 2011 - 14:22
QUOTE(zilvine @ 2011 07 10, 01:20)
Laba diena, esamos ir busimos mamos,
noriu Jusu paklaust, ypac tu, kurios neseniai pastojote, ar jums maude pilvo apacia tik pries laukiamas menesines, ar zymiai anksciau pradejo. Mes planuojam, mano ciklas pastaruoju metu 24-25 d., bet man jau dabar daznai maudena pilvo apacioj, bet ne pastoviai, net nakti, kai persiverciu ar pasirazau tuoj uzskausta, bet ir vel praeina. Mmm turetu buti apie liepos 22 - 23 d. Aciu, kurios pasidalins savo patirtim.

Atsiprasau, turbut ne i toj temoj uzklausiau  4u.gif


Man kaip pradejo maust nuo pat ovuliacijos, o kada jinai ivyko tiksliai zinojau nes BT matavau, taip iki pat dabar, ypac kai staigiai pasisuku, pasirazau arba per stipriai ka nors kilsteliu. Bet greit praeina ir apsiramina. Negaliu pasakyt ar tai geras ar blogas zenklas, bet pas gydytoja dar tik po savaites eisiu... sad.gif
Atsakyti
Sveikutes,


visu pirma sveikinu visas kuo nuosirdziausiai ir linkiu kuo smagesnio laukimo.
Kol kas dar neturiu nei zirniuko, nei grudelio, bet labai jau idomu viskas:).

Man toks klausimas iskilo (nepykit, neturiu jokios patirties). Ar nuejus pas ginekologe pirma karta, tarkim 2-4savaite butina daryti tuo paciu echo? Ka ji gali pasakyti be sio tyrimo? Man pavyzdziui butu labai svarbu zinoti ar vaikelis gimdoje, ar viskas tvarkoj ir pan. Tai ar butinas tas echo?

100% zinau, kad neistverciau iki 7 savaites, kada butu geriausia daryti pirmaji echo..


Aciu, mergaites 4u.gif
Papildyta:
Be to,

prisiminiau, kad mano drauge nuejo anksti (pirmosiomis savaitemis) ir prie uzsimezgusio zirniuko buvo kazkokia puslele/ ataugele, kuria kuo anksciau tuo geriau buvo galimybe isnaikinti su kazkokiais vaistukais.

Jei ta drauge butu tempusi iki 7 echo savaites, tai butu kazkas nutike...

Tai toks pastebejimas.. verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Indre- @ 2011 07 12, 16:13)
Man toks klausimas iskilo (nepykit, neturiu jokios patirties). Ar nuejus pas ginekologe pirma karta, tarkim 2-4savaite butina daryti tuo paciu echo? Ka ji gali pasakyti be sio tyrimo? Man pavyzdziui butu labai svarbu zinoti ar vaikelis gimdoje, ar viskas tvarkoj ir pan. Tai ar butinas tas echo?

tikriausiai zinai, kad nestumo savaites skaiciuojamos nuo paskutiniu buvusiu menesiniu pirmos dienos, todel 2-4 nestumo savaite greiciausiai dar net nestumo testas gali neparodyti II, o ir tu pati net neitartum, kad laukiesi.

antras dalykas, be echoskopijos ginekologe gali tik apytiksliai apskaiciuoti nestumo dydi ir gimdymo data (pagal paskutiniu menesiniu pirma diena ir naudodama standartini savaiciu kalendoriu), apciuopti gimda ("nescia" gimda turetu buti padidejusi), padaryti tepineli. tai ir viskas: be echoskopijos ji negales pasakyti, ar nestumas yra gimdoje ir koks tikslus nestumo "amzius".

echo, aisku nebutinas. bet jei neketini darytis echo, tai ir pas ginekologe taip anksti nera reikalo eiti, nes ji nieko tikslaus nepasakys. nebent nori pasitarti del konkreciu dalyku - kokiu nors vaistu vartojimo ir panasiai.
Atsakyti