Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(Gelda @ 2011 12 30, 19:09)
Sveikos, po to kai NT parodo II, kada eiti pas daktare? Kadangi dabar sventes tai ryt poryt tikrai manes niekur niekas nepriims...o ir pas gine net buvus nesu... blush2.gif
Sia sekunde jauciuosi ziauriai didele vista doh.gif  doh.gif
Gal kuri galit ka pasakyti?
Jei tokia tema yra, prasau nukreipkit mane, nes kiek ieskojau neradau...

Jei jautiesi gerai, nieko neskauda, nereiketu skubeti. Geriausia eiti kai bus jau kokios 5-6 savaites, nes nuejus anksciau nekazin ka gydytoja gales pasakyti, o kaip tik daugiau streso ivaryti. Palauk smile.gif Beje, kiek jums metu, kad dar nei karto nesate buvus pas ginekologa?
Atsakyti
Aciu uz patarimus visoms 4u.gif






QUOTE(Simbulis @ 2011 12 31, 01:19)
Beje, kiek jums metu, kad dar nei karto nesate buvus pas ginekologa?


Man 22:) Tik niekad neturejau ginekologiniu problemu ir niekad neprisiverciau nueiti pasitikrinti profilaktiskai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
jei jautiesi gerai tai nera kur skubeti, apsilankyk kokiu 12 savaiciu, o jei neramu, nes visdelto tai pirmas nestumas tai uzsiregistruok kitam menesiui ir tiek.
Atsakyti
As nuvykau iskart kai pamaciau NT teigiama, mm velavo 3 dienas, ji uzregistravo, kad po poros dienu ateiciau, tai vadinasi kai mm velavi 5 dienas ji apziurejo echo ir pasake, kad mums 5-6 savaites, prirase kruva tryimu, folio rugsti liepe gerti bei liepe ateiti po 2 sav smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosiukas @ 2012 01 01, 19:59)
As nuvykau iskart kai pamaciau NT teigiama, mm velavo 3 dienas, ji uzregistravo, kad po poros dienu ateiciau, tai vadinasi kai mm velavi 5 dienas ji apziurejo echo ir pasake, kad mums 5-6 savaites, prirase kruva tryimu, folio rugsti liepe gerti bei liepe ateiti po 2 sav smile.gif



Tai gal ir man jau kazka matys, mmm veluoja gera savaite, kai lankysiuosi pas ginekologe veluos apie 12 dienu mmm. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Pasidariau neštumo testą ir sužinojau, kad neščia esu.
Pirma eiti pas šeimos daktarę ar iškart pas akušerę-ginekologą?
Atsakyti
Šiaip tai rekomenduojama pas ginekologę, juk ji stebės tavo nėštumą. Retais atvejais, kai poliklinikoje nėra ginekologo, tada lankomasi pas šeimos gydytoją, kuri, kartais siunčia į didesnes klinikas pasidaryti echo ar pan. smile.gif
Atsakyti
Aš nėštumo testą dariausi kai mmm vėlavo 6 dienas ir kai parodė teigiamą testą, iškarto, dar tą pačią dieną nuėjau pas gydytoją, kad ji patvirtinų mano nėštumą ir norėjau įsitikinti, ar pastojimas vietoje ar viskas gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
O as eisiu pirma karta sestadieni, suzinojau is testo ( dariausi ne viena biggrin.gif ), kad laukiuosi sekmadieni, tai jau menesines velavo apie 4 dienas, tai gal jau pasakys kazka protingo, siaip turiu daug klausimu, esu vegane, gal man patars mitybos klausimais ir t.t. Labai noreciau suzinoti, kiek laiko vaikiukui, nes pries tai buvusios menesines buvo labai keistos, nu labai, ir skausmingos, tai gal nzn. O db vskas gerai, tik kartais sona paskauda kairyji, na tai kai sestadieni nueisiu viska ten issiklausinesiu ir issiaiskinsiu biggrin.gif o siaip tai noreciau, kad jau butu kokie 3 menesiai, mano vienai draugei taip buvo, kai nuejo, jau nemazai laiko, nors ir menesines buvo. Tai jau tada pradeciau visiems po truputuka girtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V&P @ 2012 01 11, 12:55)
O as eisiu pirma karta sestadieni, suzinojau is testo ( dariausi ne viena biggrin.gif ), kad laukiuosi sekmadieni, tai jau menesines velavo apie 4 dienas, tai gal jau pasakys kazka protingo, siaip turiu daug klausimu, esu vegane, gal man patars mitybos klausimais ir t.t. Labai noreciau suzinoti, kiek laiko vaikiukui, nes pries tai buvusios menesines buvo labai keistos, nu labai, ir skausmingos, tai gal nzn. O db vskas gerai, tik kartais sona paskauda kairyji, na tai kai sestadieni nueisiu viska ten issiklausinesiu ir issiaiskinsiu  biggrin.gif o siaip tai noreciau, kad jau butu kokie 3 menesiai, mano vienai draugei taip buvo, kai nuejo, jau nemazai laiko, nors ir menesines buvo. Tai jau tada pradeciau visiems po truputuka girtis smile.gif


Na man gine nepasake nieko per pirmaji vizita, nors 12 dienu kazkur velavo mmm... parodziau NT tai sako gerai, tai ir patvirtina nestuma, o eko uzrase uz gero menesio, sako tada bent sioki toki zmogeliuka matys...
tao dabar nei siaip nei taip jauciuosi, labai noriu gericiau sulaukti antrojo vizito, kad isitikinti, jog viskas gerai...
Atsakyti
as nuejau kai nestumas buvo 5savaites, tai gydytoja sypsos ir sako ko atejai taip anksti. padare echo, viskas tavarkoj, tai sako kitas apsilankymas 12 savaiciu. ir sako kita nestuma taip anksti neik, jei nekraujuoji ar nera skausmu, nera reikalo lyst prie to mazo stebuklelio, nes paprastas echo nieko nerode, dare vaginalini. o kairi sona turbut visoms paskauda pradzioj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesa9: 12 sausio 2012 - 15:28
QUOTE(vanesa9 @ 2012 01 12, 16:27)
as nuejau kai nestumas buvo 5savaites, tai gydytoja sypsos ir sako ko atejai taip anksti. padare echo, viskas tavarkoj, tai sako kitas apsilankymas 12 savaiciu. ir sako kita nestuma taip anksti neik, jei nekraujuoji ar nera skausmu, nera reikalo lyst prie to mazo stebuklelio, nes paprastas echo nieko nerode, dare vaginalini. o kairi sona turbut visoms paskauda pradzioj  mirksiukas.gif

Tikrai nera ko ten lyst anksciau laiko drinks_cheers.gif
Atsakyti