Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

QUOTE(nicule @ 2010 02 12, 19:34)
Sveikos mamas, norejau suzinoti kam airijoj dare cezerio pjiuvi,kiek laiko gulejot ligoninei.

SVEIKA 4u.gif
Man padare cezari penktadienio popiete, o pirmadieni ryte israse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samone @ 2010 02 14, 21:31)
SVEIKA 4u.gif
Man padare cezari penktadienio popiete, o pirmadieni ryte israse smile.gif

Nu ziuriu Airijos daktarai pasieke taupumo virsune biggrin.gif O gal cia dar ne virsune... Nenustebsiu, jei kazkas pasigirs, kad israse jau kita diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2010 02 17, 00:35)
Nu ziuriu Airijos daktarai pasieke taupumo virsune  biggrin.gif  O gal cia dar ne virsune... Nenustebsiu, jei kazkas pasigirs, kad israse jau kita diena  smile.gif

Labai brangiai iseina ligonines islaidos,del to ir greit isleidzia.Juk daugumai valstybe uzmoka ligonines islaidas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ditta* @ 2009 10 24, 16:11)
Sveikos, mergaites! 4u.gif  Gal kas nors is jusu gimdete Droghedos ligonineje ir galetumete pasidalinti patirtimi?
Mums dar like puse termino (pirmas maziukas), bet zinau, kad tas laikas prabegs taip greitai, kad nespesiu ir mirkteleti. Del gimdymo labai nesijaudinu; apie grizima i LT gimdyti net mintis kilusi nebuvo. Pazistamos aires visos labai giria Droghedos ligonines personala, ir gimdymo prieziura, bet noretusi ir lietuvisku nuomoniu isgirsti.
Is anksto dekojam smile.gif



Kazkas cia minejo ,kad kaip tik blogu atsiliepimu girdejo apie Droghedos ligonine, o as atvirksciai ! pacius pacius geriausius !!! apie sia ir apie NMH ( Holles st.) . taigi , pati gimdysiu Droghedoj ! ir labai dziaugiuosi pasirinkusi sia ligonine . vien geri atsipielimai . o jau apie Rotunda tai geriau tyliu .... man jau kaip keiksmazodis patapes tos ligonines pavadinimas ....sorry , bet ........ girdejau vien bloga. bebejo kaip ir visur visko gali buti , pasitaikyti , visokiu atveju buna .... bet i Rotunda niekad nenoreciau eiti ....... konvejeris ir t.t..t......
Atsakyti
QUOTE(Esteltida @ 2010 03 20, 18:10)
Kazkas cia minejo ,kad kaip tik blogu atsiliepimu girdejo apie Droghedos ligonine, o as atvirksciai ! pacius pacius geriausius !!! apie sia ir apie NMH ( Holles st.) . taigi , pati gimdysiu Droghedoj ! ir labai dziaugiuosi pasirinkusi sia ligonine . vien geri atsipielimai . o jau apie Rotunda tai geriau tyliu .... man jau kaip keiksmazodis patapes tos ligonines pavadinimas ....sorry , bet ........ girdejau vien bloga. bebejo kaip ir visur visko gali buti , pasitaikyti , visokiu atveju buna .... bet i Rotunda niekad nenoreciau eiti ....... konvejeris ir t.t..t......


Ditta,

sorry gal neviska paskaiciau , bet uzmaciau ,kad vis del Droghedoj gimdysi ? ar jau pagimdei ? jau pasimeciau visai cia beskaitydama ..... parasyk kaip tau , kaip toj ligoninej viskas .... man labai idomu , nes ir as ten lankausi .... nebedaug liko ir man jau iki finiso linijos thumbup.gif laukiu savo leliuko labiausiai...
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2010 02 17, 00:35)
Nu ziuriu Airijos daktarai pasieke taupumo virsune  biggrin.gif  O gal cia dar ne virsune... Nenustebsiu, jei kazkas pasigirs, kad israse jau kita diena  smile.gif

cha,jau kita ryta iskrapste mane namo,nors dar mielai buc patinginiavus ten biggrin.gif
esu girdejau kad anglijoj israse yra po 4 val..as meniskai jos nepazystu tai nezinau kiek tiesos..
Atsakyti
QUOTE(BOMBONKE )
cha,jau kita ryta iskrapste mane namo,nors dar mielai buc patinginiavus ten biggrin.gif
esu girdejau kad anglijoj israse yra po 4 val..as meniskai jos nepazystu tai nezinau kiek tiesos..

Bet gal ne po cezario??? Mane irgi kita iskrapste, bet pas mane gimdymas normalus buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aghedo: 21 kovo 2010 - 12:03
QUOTE(Esteltida @ 2010 03 20, 17:42)
Ditta,

sorry gal neviska paskaiciau , bet uzmaciau ,kad vis del Droghedoj gimdysi ? ar jau pagimdei ? jau pasimeciau visai cia beskaitydama .....  parasyk kaip tau , kaip toj ligoninej viskas .... man labai idomu , nes ir as ten lankausi .... nebedaug liko ir man jau iki finiso linijos  thumbup.gif  laukiu savo leliuko labiausiai...

Sveika. As gimdziau Droghedos ligoninej savo mazyte pries beveik 2 metus smile.gif Man labai patiko biggrin.gif Tikrai negaliu skustis, likau labai patenkinta tiek prieziura gimdant, tiek po gimdymo. Tiek midwife, tiek seseles buvo labai malonios, nuosirdzios, palaike kiek galejo, gimde kartu su manim biggrin.gif Po gimdymo gulejau 2 paras, nes mazei buvo stipri gelta, nenorejo isleist namo, visa laika sokinejo aplink mus, lelyte tikrai nuodugniai apziurejo, isciupinejo kiekvena kauleli, parode kaip maudyt, vaiksciojo zindymo konsultante, moteru gyd. konsultavo seimos planavimo klausimais. na, vienu zodziu tik domekis ir klausinek, informacijos gavau sociai. Turiu su kuo palygint, pirmaja gimdziau LT, tai tikrai nekokie prisiminimai doh.gif niekas neparode nei kaip taisyklingai kruti paduot kudikiui, mergyte alkana prareke puse nakties, o sesele ateina, aprekia ir iseina blink.gif jau nekalbu apie pati gimdyma verysad.gif Zinoma, pati kalta, gimdziau nesitarus doh.gif O si karta tikrai neturiu kuo skustis biggrin.gif Na, jei kas domina, klausk, parasysiu placiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meya @ 2010 03 21, 13:02)
Sveika. As gimdziau Droghedos ligoninej savo mazyte pries beveik 2 metus  smile.gif Man labai patiko  biggrin.gif Tikrai negaliu skustis, likau labai patenkinta tiek prieziura gimdant, tiek po gimdymo. Tiek midwife, tiek seseles buvo labai malonios, nuosirdzios, palaike kiek galejo, gimde kartu su manim  biggrin.gif Po gimdymo gulejau 2 paras, nes mazei buvo stipri gelta, nenorejo isleist namo, visa laika sokinejo aplink mus, lelyte tikrai nuodugniai apziurejo, isciupinejo kiekvena kauleli, parode kaip maudyt, vaiksciojo zindymo konsultante, moteru gyd. konsultavo seimos planavimo klausimais. na, vienu zodziu tik domekis ir klausinek, informacijos gavau sociai. Turiu su kuo palygint, pirmaja gimdziau LT, tai tikrai nekokie prisiminimai  doh.gif niekas neparode nei kaip taisyklingai kruti paduot kudikiui, mergyte alkana prareke puse nakties, o sesele ateina, aprekia ir iseina  blink.gif jau nekalbu apie pati gimdyma  verysad.gif Zinoma, pati kalta, gimdziau nesitarus  doh.gif O si karta tikrai neturiu kuo skustis  biggrin.gif Na, jei kas domina, klausk, parasysiu placiau  biggrin.gif


labai malonu uz info !!! o ten yra private room ? man siaip ir tiktu ta paprasta palata , bet as del vyro pergyvenu , nekti jam tai neleis pasilikti ten nakvoti paprastoj kur daug moteru guli . tai dabar galvoju , kaip ten kas. pamirsau paklausti ligoninej, kai vaziuosiu reikes . bet sakau gal tu zinai kaip ten yra ......
Atsakyti
QUOTE(Esteltida @ 2010 03 21, 12:24)
labai malonu uz info !!!  o ten yra private room ? man siaip ir tiktu ta paprasta palata , bet as del vyro pergyvenu , nekti jam tai neleis pasilikti ten nakvoti paprastoj kur daug moteru guli . tai dabar galvoju , kaip ten kas. pamirsau paklausti ligoninej, kai vaziuosiu reikes . bet sakau gal tu zinai kaip ten yra ......

Kaip su privaciom palatom nezinau blush2.gif Zinau, kad jei per visa nestuma pasirenki private care, tada ir palata gauni private, na, bet tai kainuoja nemazai, nebent draudima sveikatos turi ir jis dengia. O ar galima pagimdzius gaut privacia palata nezinau... As gulejau paprastoj trivietej, kaimynes netrukde, palatoj buvo dusas, tualetas, lovos atskirtos uzuolaidom. Zinoma, vyrai pasilikt negali, bet lankymo valandom, kad ir visa diena gali sedet mirksiukas.gif Gi ilgai nelaiko, jei viskas gerai, tai kita diena jau namo galesit vaziuot visi. Tai tiek tos palatos ir reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, turiu ir as klausimuku, gimdymas nebe uz kalnu, o viskas nauja ir nezinoma dar 4u.gif

va sarase ka vestis i ligonine parasyta, pasiimti 4 paklodeles ir 3 pledukus g.gif ar jie tikrai butini, ar ligoninej duoda irgi? g.gif kazkaip nesinori vieno lagamino vien su ranksluosciais, pledais, paklodemis temptis blink.gif o dar kiek visokiu smulkmenu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Adaja @ 2010 04 08, 18:43)
sveikutes, turiu ir as klausimuku, gimdymas nebe uz kalnu, o viskas nauja ir nezinoma dar  4u.gif

va sarase ka vestis i ligonine parasyta, pasiimti 4 paklodeles ir 3 pledukus  g.gif  ar jie tikrai butini, ar ligoninej duoda irgi?  g.gif kazkaip nesinori vieno lagamino vien su ranksluosciais, pledais, paklodemis temptis  blink.gif  o dar kiek visokiu smulkmenu  doh.gif



o kam juos vestis??? blink.gif as tai nesivesiu, ligoninej duoda vienkatinius tuos vystykliukus pakloti kai pervystai...
Atsakyti