Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

nestukes reikia greitos pagalbos smile.gif gavau forma is ligonines uzpildyt ir iskilo toks klausimas,reikia pasirinkti palata ar public ar semi private ir pasimeciau,nes nezinau kuo jos skiriasi doh.gif gal galit paaiskint.
Atsakyti
QUOTE(Nedulia @ 2010 12 07, 10:23)
Pas mane darbe santykiai irgi geri, tai pranesiau kai man buvo 3 men. Nenorejau meluot, kad del kazkokios kitos priezasties turiu issiprashyt is darbo. Juk darbo metu reikejo i ligonine apziurai vazinet. Uzteko pasakyt savo tiesioginiai virshininkei. Ji leido man paciai pasirinkt kada pasakyti kitiems bendradarbiams.
Dziaugiuosi, kad i mano nestuma visa valdzia sureagavo teigiamai. Atejo asmeniskai pasveikino smile.gif Malonu smile.gif

aciu Nedulia, manau, kad ir as truputi dar palauksiu kol bent tas rizikos periodas praeis,ir pasakysiu. as irgi pagalvojau, kad gali tekt darbo metu i ligonine apziurai vaziuot ir is tikro, ne tokie bosai, kad suktum kazkokias istorijas biggrin.gif

smile.gif+2010 12 07, 12:15-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2010 12 07, 12:15)
nestukes reikia greitos pagalbos smile.gif gavau forma is ligonines uzpildyt ir iskilo toks klausimas,reikia pasirinkti palata ar public ar semi private ir pasimeciau,nes nezinau kuo jos skiriasi doh.gif gal galit paaiskint.

nu tai kiek skaicius tai cia kaip ir su ligonine, jei public nemokama, jei privat mokama, o jei semi, tai pusiau
Atsakyti
tai as zinau,kad su ligonine,bet tik tiek,kad lyg buvau girdejus,kad public nemokama,o private mokama,bet galvoju pasitikslinsiu cia. smile.gif o kurias jus renkates?gal zinot kokios kainos tu pusiau mokamu? smile.gif
Atsakyti
nemanau, kad verta imti semi private. uz gimdyma privaciai paims apie 2000 - 3000e, o jei nebus palatos laisvos tuo metu, tai gulesit su visom kitom.
as kai antra gimdziau, po gimdyvine palata buvo 6 vietu... tai 3 ten pasirodo buvo semi pravate, o mes kitos 3 public, kur nieko nemokejom... o jos mokejo... tai geriausiai imti public ir viskas.
jei imsi private ar semi pravate, tada tau ir vizitai bus atitinkamai private ir semi private, ir reikes moketi uz visus vizitus ligoninej, ir scanus papildomai. o prieziuros kokybe gausi tokia pacia budama public for free.
aires imasi private, jei turi sveikatos draudimus, kuris padengia DALI islaidu, bet vis tiek ten tukstanciais gaunasi paciom susimoketi.

del pasisakymo darbe, tai as visada pasisakydavau is karto, kai artedavo mano appointmentas. jus is darbo turi isleisti i nestumo apziura, ir uz ta laika sumoketi. man reikedavo i HR nufaksuoti kortele su mano sekanciu appointmentu, ir taip sutvarkydavo mano laika ir alga.
Atsakyti
QUOTE(juozuke @ 2010 12 07, 11:13)
nemanau, kad verta imti semi private. uz gimdyma privaciai paims apie 2000 - 3000e, o jei nebus palatos laisvos tuo metu, tai gulesit su visom kitom.
as kai antra gimdziau, po gimdyvine palata buvo 6 vietu... tai 3 ten pasirodo buvo semi pravate, o mes kitos 3 public, kur nieko nemokejom... o jos mokejo... tai geriausiai imti public ir viskas.
jei imsi private ar semi pravate, tada tau ir vizitai bus atitinkamai private ir semi private, ir reikes moketi uz visus vizitus ligoninej, ir scanus papildomai. o prieziuros kokybe gausi tokia pacia budama public for free.
aires imasi private, jei turi sveikatos draudimus, kuris padengia DALI islaidu, bet vis tiek ten tukstanciais gaunasi paciom susimoketi.





labai,labai didelis aciu uz info!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
buvau girdejus,kad uz ta private reik moket,bet nemaniau,kad tokios sumos. blink.gif pasirinkau publik ir bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
juozuke, uzminei apie tuos sveikatos draudimus - ar turit juos kas nors ir ar apsimoka turint vaiku? turiu galvoj ne tiek gimdyma, kiek apskritai eilinius negalavimus ypac su vaikuciais, kurie itariu gali daznai susirgt..
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2010 12 07, 09:39)
na as darbe zinau kada oficialiai pranesama, kad iseinama atostogu, bet man idomiau kada savo noru pasidalinat, ypac jei santykiai darbe labai geri, nes juk pilvukas tikrai prades matytis dar toli iki atostogu.                domke, malyg laikas rogiu ieskotis, sianakt vel prisnigo blink.gif

Pas mane darbe labai geri santykiai, bet dar nepasakoau, pasakysiu kai jau eisiu i ligonine tikrintis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika-puika @ 2010 12 07, 21:30)
Pas mane darbe labai geri santykiai, bet dar nepasakoau, pasakysiu kai jau eisiu i ligonine tikrintis wink.gif


o kiek tu jau savaiteliu? as irgi daba nekantriai laukiu laisko is ligonines ir ziuresiu ties kur ten jie mane uzrase tam vizitui, bet vis tiek manau bent iki 12sav tikrai palauksiu kol prasiziosiu darbuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2010 12 07, 00:10)
nu as ziuriu persikelus temelei likau su neatsakytu klausimu  verysad.gif
kaip jus darot cia su darbdaviais, kads jiems anksciausiai pranesat, kad laukiates, ar yra pas jus darbeliuse tie 'workplace assessment'?  unsure.gif


As pranesiau 7 sav., kadangi darbas sunkus, daznai ir naktim reikedavo dirbt doh.gif
Jei nebudavo darbo, tai po 3-4 val. dirbau i diena, jei daugiau darbo - tai tekdavo ir po 10-12 val. ant koju palakstyt .. doh.gif Turejau prisipazint del savo saugumo nestuke.gif ir tam, kad sureguliuotu grafika .. Prasiausi, kad i diena duotu ne daugiau 3-6 val. Pora sav. atsizvelge, viskas buvo ok, paskui keitesi valdzia, vel is naujo pradejo duot kruvio su tom beprotiskom valandom naktinem doh.gif Teko imt sick leave, nes darbdaviai nelabai supratingi pasitaike nesciu atzvilgiu ..
QUOTE(zuika-puika @ 2010 12 07, 01:33)
Na persikeliu ir as cia wink.gif
uzmaciau cia mergaites kalba apie vienkartine pasalpa is lt net jei gimdai kitur? Net nezinojau... Tai per 6 men reikia susitvarkyt? O vaikutis tada turi turet tik lt pilietybe ar gali abi turet?


Per 12 men. 4u.gif Vaikas turi tureti LT pilietybe, norint gaut LT pasalpa vienkartine ..

QUOTE(munyt @ 2010 12 07, 09:39)
    domke, malyg laikas rogiu ieskotis, sianakt vel prisnigo blink.gif

Tai jau panasu drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2010 12 07, 23:05)
o kiek tu jau savaiteliu? as irgi daba nekantriai laukiu laisko is ligonines ir ziuresiu ties kur ten jie mane uzrase tam vizitui, bet vis tiek manau bent iki 12sav tikrai palauksiu kol prasiziosiu darbuose  biggrin.gif

Mums dabar 13 savaiciu, o gavom data i ligonine po dvieju savaiciu nuo vizito pas gp, tai manau labai greitai wink.gif buvau nusiteikus ilgiau palaukt wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Domke @ 2010 12 08, 03:06)
As pranesiau 7 sav., kadangi darbas sunkus, daznai ir naktim reikedavo dirbt  doh.gif
Jei nebudavo darbo, tai po 3-4 val. dirbau i diena, jei daugiau darbo - tai tekdavo ir po 10-12 val. ant koju palakstyt ..  doh.gif Turejau prisipazint del savo saugumo  nestuke.gif  ir tam, kad sureguliuotu grafika .. Prasiausi, kad i diena duotu ne daugiau 3-6 val. Pora sav. atsizvelge, viskas buvo ok, paskui keitesi valdzia, vel is naujo pradejo duot kruvio su tom beprotiskom valandom naktinem  doh.gif Teko imt sick leave, nes darbdaviai nelabai supratingi pasitaike nesciu atzvilgiu  ..

Per 12 men.  4u.gif Vaikas turi tureti LT pilietybe, norint gaut LT pasalpa vienkartine ..
Tai jau panasu  drinks_cheers.gif  doh.gif

Dekuj uz atsakyma wink.gif o tai saunu jei per 12 men tai tikrai i lt nuvyksim wink.gif bet tada jei gerai suprantu, geriau airiu pilietybes net neimt?
Atsakyti
QUOTE(zuika-puika @ 2010 12 08, 04:19)


Dekuj uz atsakyma wink.gif o tai saunu jei per 12 men tai tikrai i lt nuvyksim wink.gif bet tada jei gerai suprantu, geriau airiu pilietybes net neimt?

Dabar, kai keite LT pilietybes istatyma ir leidzia tureti tik viena, tai taip suprantu, kad pasieme airiska, negausit LT pilietybes, o kartu negausit ir tos ismokos .. drinks_cheers.gif
Atsakyti
o nuo kada reikia turet pilietybe norint pasiimt ta pasalpa? blink.gif uztenka tik lietuviska gimimo liudijima pasiimti.
Atsakyti