Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

QUOTE(ada21lt @ 2010 12 27, 12:57)
Gal zinot kodel, niekur neradau panasios info  unsure.gif As buvau 3 men nescia, kai naudojau ir siaip daznai naudoju aromatinius aliejukus kambaryje...


Jei surinktum google eukalipto aliejus nestumas ar aromaterapija nestumas ismestu daug info mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 12 26, 14:34-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2010 12 26, 14:34)
saule as mokejau uz echo 50e,uz pakartotine konsultacija 25e ir dar gydytojai pasirode itartinos iskyros tai padare tyrima 35e(bet jo ir reikejo)israse zvakute.tai vat ir pritariu eiksau nepigu,bet bent jau tavo kalba aiskiai paaiskina kaip kas ir tyrimai vietoj uz poros min atsakymai,mane tenkina tokia ju tvarka.ir po nauju ruosiuosi keliauti slapimo tyrimus priduot ir krauja pasitikrint,nes airiam visada viskas gerai.tik merginos kurios jau tai daret,reik vistiek registruotis ar galiu nueiti neuzsiregistravus?



smalsuole,jei tu tik del slapimo ir kraujo tyrimu vaziuosi tai registruotis nebutina mirksiukas.gif tiesiog atvaziuoji ,pasidarai ir palauki atsakymu . tik pries vaziuodama pasiskambink,nes klinika gali netycia ir nedirbt . o jei noresi ,ir pas ginekologa patekti ,tepineli darytis, tada registruotis reikia smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Dekojam uz sveikinimus visoms 4u.gif
Gruodzio 20 d. 4 dienos po termino, 21.50 val. Mullingar ligonineje pasauli isvydo musu Lukrecija 54 cm ugis ir 3550 g svoris ... wub.gif

Saremiai truko 2 paras, kol pirmadienio (gruodzio 20 d.) ryta jau kartojosi kas 10 min. Tad apie 11 val. su MB jau buvom ligoninej .. Vyras dar sako, gal palaukiam, a vdrug namo issius, mat ir keliai slidus tuo metu buvo ir atstumas visgi nemenkas (apie 40-50 km) .. Bet paaiskejo, kad atsidarymas jau 3 cm ir as jau gimdyve
Taciau akusere pasake, kad mano vaikelio galvute labai aukstai ir visai neisistacius i dubeni ... Tad liepe vaiksciot daug daug daug pora valandu ir vel ateiti .. Na, mes nuvarem i shopinga vietini, bet ten kas treciam zingsny jau skausmai rakina ... Sakau, gal varom arciau ligonines, jeigu ka .. Tada po ligonines laiptus vaiksciojau aukstyn zemyn, aukstyn zemyn .. Irgi kas ant trecio laipto susiriesdama ir prakvepuodama saremi .. Bet labai pradejo nervuot zmones, vaikstantys aplink ir su uzuojautos kupinu zvilgsniu ziuredami i kencianti mano veida Taip praejo pora valandu ir 14 val. jau buvom gimdykloj .. Atsidarymas 4 cm, jau prasiau epiduro, nors dar nebuvo taip, kad negaleciau kentet ... Pasiule duju pakvepuot, as visalaik jas norejau isbandyt, tad su mielu noru paemiau, kol laukem anesteziologo Pirmas 12 minuciu jos veike, bet paskui isvis nieko ... Anesteziologas suleido vaistus, o jau ir saremiai vis skausmingesni daresi .. Tad apie 15-16 val. jau buvau nuskausminta ir ramiai sau ilsejaus gimdykloj (nes pries tai 2 paros buvo nemiegota del saremiu) Pilnas atsidarymas buvo apie 18 val. 19 val. jau pradejom stumti, taciau nieko nevyko ... Akusere pasake, kad cia nuo epiduro nejauciu vaiko galvutes, kada turiu stumti ir prisuko vaistus ant minimumo .. Liepe pailset, nes stumiau valanda ... Buvau tokia nuvargus, kad atsijungiau ir uzmigau porai minuciu (gimdydama ) .. 20 val. vel atejo akusere ir bandem darbuotis toliau, deja nieko nevyko ... Jai baigesi pamaina ir atejo kitos 2 prie manes ... Nu bet tokios agresyvios, ypac viena .. Uzsuko man vaistu doze visiskai ir prasidejo koju sukiojimas i visas puses .. Bandem stumt ir ant nugaros, ir ant sono - nieko .. Vaikas per aukstai
Taip prasikankinom pusantros valandos kazkur .. Tada jos pakviete gydytoja .. Jis atejes pasake, kad neisstumsiu pati, teks imt vakuma .. Bande imt vakumu, nieko nesigavo .. Tada liepe atnest reples sesutems .. Vyras perbalo, as jau su dievais pradejau kalbet ... Jis bande prasyt gyd. kad nenaudotu, bet anas pasake - butina ir taskas ..Kitaip nieko nebus .. Taigi vaika tikra to zodzio prasme isrove is manes .. Skaudejo tragiskai, klykiau ne savo balsu, atrode, kad pjauna ir drasko viska viduj .. Nors visa gimdymo laika pries tai sypsojaus, nes akuseres gyre, sake, tik lietuves tokios istvermingos, nerekia
Beje, mergyte gime su kraujosruvom ant galvytes, nuo repliu veidukuose zymes, galvyte melyna .. Nu zodziu, pamaciau ir praverkiau visa nakti, nes ji dejavo
Po gimdymo neatsidalino placenta, buvo priaugus prie gimdos (pasikartojo kaip ir su pirmagimiu), tai po visko dar gramde apie valanda, kita valanda siuvinejo, nes suplysau nuo iki kai rove vaika su replem ..
Beje, gimdymo plane turejom irasyta, kad nenaudoti vakumo ir repliu, bet galiu pasakyt, kad nieks i tuos gimdymo planus labai nesigilina
Jei dar tektu kada gimdyt, tai tik LT ir tik del CP tarciaus ..

Dabar mums viskas gerai, mergytes galvyte jau grazesne, baigia sugyt, nors neaisku, ar ateity toks gimdymas tures itakos jos vystymuisi .. (tfu tfu tfu )

Sorry, jei isgasdinau nestukes savo istorija ... 4u.gif blush2.gif Tiesiog mano abu gimdymai tokie sunkus buvo .. Tik tiek, kad LT gydytoja man isspaude vaika uzgulus ant pilvo, be jokiu irankiu (ir pries tai gimdykloj liepe ilgai sokinet ant kamuolio, todel pirmo vaiko galvyte nebuvo taip aukstai kaip antro) ...
Jei gimdymas vyktu paprastai, lengvai ir greitai - be komplikaciju, tai tada Airijoj tikrai saunu gimdyt - prieziura po gimdymo superine .. Sesutes laksto aplink diena nakti ..
Visoms linkiu lengvu gimdymu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 28 gruodžio 2010 - 17:04
Oi mazute prisikankinai... Bet saunu kad mergytei jau geriau.. Tikiuosi auksite sveikutes ir grazutes.. 4u.gif
o idomu tokiu atveju negalima buvo prasyti skubaus cezario...? Siaubas kaip as bijau repliu ir vakumo.. O man gimdymas jauciu kad nebus labai lengvas del vaikysteje uzlauzto subinkaulio... Man ir dabar ligonineje per pirma apziura pasake kad bus sudetingiau del to... Tai man baisu kaskaip labai..
Atsakyti
domke na ir prisikankinai 4u.gif na svarbu mergytei gereja,aukit sveikos,stiprios,... o as jau klausiau,bet nei viena neatsake,tai klausiu pas tave asmeniskai,kada reik sudaryti ta gimdymo plana?ka surasyti,kam ir kada paduoti?
mane biskeli gazdina cia pas juos gimdymas,bet tikiuosi geriausio unsure.gif ir istikruju idomu galima cia su jais tartis del cezario,o ne vakumu ir repliu?nepyk,kad uzpuoliau klausimais,bet tu daugiau patirties turi,o mes dar naujokes 4u.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika-puika @ 2010 12 28, 18:20)
Oi mazute prisikankinai... Bet saunu kad mergytei jau geriau.. Tikiuosi auksite sveikutes ir grazutes.. 4u.gif
o idomu tokiu atveju negalima buvo prasyti skubaus cezario...? Siaubas kaip as bijau repliu ir vakumo.. O man gimdymas jauciu kad nebus labai lengvas del vaikysteje uzlauzto subinkaulio... Man ir dabar ligonineje per pirma apziura pasake kad bus sudetingiau del to... Tai man baisu kaskaip labai..


Airiai labai nelinke daryt CP, tik paciu krastutiniu atveju... Jie mieliau renkasi situos irankius .. LT atvirksciai - reples nenaudojamos jau kokiu 15 metu ir jei mato, kad pati neisstumsi - dazniausiai CP arba kaip mano atveju, gyd. isstume vaika is pilvo rankom ... Vyras pasake, kad toki metoda LT gyd. naudoja, cia akuseres tik paziurejo didelem akim, sako, mes taip nedarom doh.gif
smile.gif+2010 12 28, 19:06-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2010 12 28, 19:06)
domke na ir prisikankinai 4u.gif  na svarbu mergytei gereja,aukit sveikos,stiprios,... o as jau klausiau,bet nei viena neatsake,tai klausiu pas tave asmeniskai,kada reik sudaryti ta gimdymo plana?ka surasyti,kam ir kada paduoti?
mane biskeli gazdina cia pas juos gimdymas,bet tikiuosi geriausio unsure.gif ir istikruju idomu galima cia su jais tartis del cezario,o ne vakumu ir repliu?nepyk,kad uzpuoliau klausimais,bet tu daugiau patirties turi,o mes dar naujokes 4u.gif  blush2.gif  ax.gif

As per paskutini vizita i ligonine kai buvau 40 sav. pas mane priziurinti gyd. viska susakiau, o jis surase prie manes ... Surase, kad turejau pirma komplikuota gimdyma, kad neatsidalino placenta ir nukraujavau smarkiai, ir surase, kad nenaudoti nei vakumo nei repliu .. Bet, kaip matot, tas gimdymo planas, bent jau mano atveju, grynai teorinis .. Gimdymo metu, ypac iskilus extrinems situacijoms, nieks neziuri jokiu planu ir neklauso nei gimdyves nei vyro - o daro ka jiems reikia rolleyes.gif
Aisku, suprantu, jie nori geriausio - gelbeja gimdyve ir kudiki, bet galetu kitokius budus naudot, kad nesuzalot vaikucio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 28 gruodžio 2010 - 19:00
QUOTE(Domke @ 2010 12 28, 17:59)
Airiai labai nelinke daryt CP, tik paciu krastutiniu atveju...

Na man tai visai kitokia nuomone susidare. As kai su maze gulejau 6-ietej palatoj tai tik vienintele buvau naturaliai gimdzius. Likusios 5 - CP. Ziurejo i mane tarsi buciau is kosmoso biggrin.gif Gal cia tik man taip pasitaike...
Atsakyti
As irgi buvau susidarius nuomone kad cia cezaris populiarus...
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 27, 16:14)
Jei surinktum google eukalipto aliejus nestumas ar aromaterapija nestumas  ismestu daug info  mirksiukas.gif

Dekui 4u.gif
Gal nestukems bus idomi informacija :
http://www.thebreast...tive-in-ireland

http://webcache.goog...r...=clnk&gl=ie
Atsakyti
labutis
Na Domke ir prisikankinai
Kas liecia CP,tai gal kituose miestuose jie stengiasi nedaryti.As va gimdziau Dubline Rotundoj,tai,jei tik biski kas negerai,jie nelaukia,tuoj CP daro.Nes gimdyviu eiles.Man pirmas gimdymas kaip is pypkes,net nespejau sureaguoti kai lelius ant ranku atsirado,o antras buvo CP.Jie pamate,kad mano gimda neatsidarineja ir lelius aukstai,galvyte neisistacius,pabande atidaryti gimda,nieko nesigavo.Tai manes tik paklause ar nesu alergiska kokiems vaistams ir viskas,uzmete ant vezimo sako : CEZARIS.Net mano vyriskis nesuspejo nieko pasakyti,ji staigiai aprenge ir ivede pas mane i operacine...po akimirkos parode musu princesyte wub.gif
Tai dabar net nezinau kaip bus su situo nestuke.gif ,naturalus gimdymas ar CP.Jie klause ar si karta bandysiu pati?Sakau:Bandysiu,o kas jei neiseis paciai...?Sako: nepergyvenk,CP padarysim biggrin.gif
Tai va liko paskutines savaites,tai ir galvoju kaip cia bus...Nors aisku geriau noreciau CP,kazkaip greiciau atsigauni...Apatine dalis neistampyta,vaikutis nesuvarges po gimdymo...
Oi,kad issipleciau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
As dabar po domkes istorijos irgi pradejau svarstyti cezari... Del tos mano brokuotos nugaros bijau kad pati neistengsiu o tu irankiu taip nenoreciau, geriau cezari... Bet argi po cezario ne ilgiau is lovos negali atsikelti? Girdejau kad trejeta dieneliu lovoj ir leliuko kilnot negali...
Atsakyti
Domke ir nuo manes sveikinimai didziausi 4u.gif

Greiciau jums atsigauti wub.gif O kada is ligonines isleido? ar kita diena iskart? girdejau cia nelaiko.

Bet man tas pasakymas gydytoju, kad labai daug gimdyviu ir reikia greiciau greiciau viska, tai beprotiskas doh.gif Ar gydytoju trukumas. manau reikia skirti laiko tiek kiek reikia, o ne kad greiciau viska atlikti.

Tikiuosi man bus lengvesnis gimdymas. traumu neurejusi, platus klubai, bus lengviau gal. bet kartais su traumom lengviau pagimdo, nei sveikut sveikuteles smile.gif

Domke kada atsilaisvinsit siek tiek, gal foto imesi mirksiukas.gif jauciu silpnybe maziems leliukams.

Vyras kai paskaite domkes gimdymo istorija, tai tik nutilo visas, issigando jauciu lotuliukas.gif Klausiu, gal jis nori gimdyti?sako neeee. Tikiuosi musu antrosios puses ivertins si zygdarbi wub.gif
Atsakyti