Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 04, 14:20)
As kai paskaiciau apie ta epidura tai bloga pasidare. manau daug moteru net nezino ka jis reiskia ir kokios pasekmes gali buti. Aisku, niekada negali spjauti i vandeni, bet tai kaip anksciau moterys pagimdydavo, kai tokiu nuskausminamu nebudavo. Gimdymas sunkus, o toks ir turi buti.

Galvojau, kad tik mamai kenkia epiduras, o paskaicius paaiskejo, kad ir paciam leliukui.

Beskausmio gimdymo poveikis naujagimiui

Kentėti gimdymo skausmus ar ne?

Dar manau, kad ne visu moteru istvermingumas yra skirtingas. vienai tas pats skausmas gali buti nepakenciamas, o kita dar gali kenteti. visi zmones skirtingi.


na as delfi straipsniais 100proc tikrai nesiremciau, bet pilnai tikiu, kad yra tiek geru, tiek blogu veiksniu su tuo nuskausminimu, kaip ir su visais kitais vaistais. cia turbut kaip visad tiesiog imi ir pasveri tas dvi blogybes ir griebi maziausia..
Atsakyti
Nu siaip kai buvau nesciuju kursuose, tai gavom oficialia medziaga, kuria naudojasi daktarai apie salutinius epiduro poveikius, tai buvo ju dar daugiau negu siame straipsnyje. paskui gavom straipsni kur ginekologai uz epidura, o pediatrai labai pries ka tai sako?
Aisku, pasikartosiu visokiu atveju buna, man irgi prireike Cezario, tai gavau spinaline nejautra, nu nesakiau ,kad darytu be nuskausminimo biggrin.gif bet vel tai geriau, nei bendras uzmigdymas ir sulaukem saremiu pradzios, kad kuo geriau butu vaikeliui. taigi kiekvienoje situacije sveriam uz ir pries. Bet kaip ir sakiau yra dabar nemazai moteru, kurios net nesigilina ir vos prasidejus gimdymui praso epiduro. O del gydytoju objektyvumo tikrai nebuciau tokia tikra, skatinamieji , epidurai ju kasdienybe ir ne jiems reiks vaikeli auginti, o jums, jiems tai tik darbas ir tik vienetai yra gydytojai is pasaukimo ir tikrai sieks geriausiu rezultatu jums, o ne sau. Va tokiu gydytoju ir linkiu sutikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2011 01 04, 12:00)
O jus nesuvedat,kad toks komplokuotas gimdymas del  epiduro? Ar tikrai zinot visus salutinius jo poveikius?Juk tai labai stiprus preaparatas....daznai suletina gimdymo veikla...



tikrai zinau epidiuro pasekmes ir jau nestumo metu domejausi tuo, deliojau pliusus minusus. komplikuoti gimdymai tikrai nevisada 100% buna del epidiuro . gali buti daug veiksniu . ir siaip epidiuras nesuletina gimdymo veikla, o atvirksciai , pagreitina. ir ta jau suzinojau po gimdymo , nebuvau niekur apie tai skaicius. nes man kaklelis buvo atsidares tik 3cm kai dare epidiura, o jau po 20 min pradejau gimdyti . viskas labai greitai ......
Atsakyti
QUOTE(Esteltida @ 2011 01 04, 21:17)
tikrai zinau epidiuro pasekmes ir jau nestumo metu domejausi tuo, deliojau pliusus minusus. komplikuoti gimdymai tikrai nevisada 100% buna del epidiuro . gali buti daug veiksniu .  ir siaip epidiuras nesuletina gimdymo veikla, o atvirksciai , pagreitina. ir ta jau suzinojau po gimdymo , nebuvau niekur apie tai skaicius. nes man kaklelis buvo atsidares tik 3cm kai dare epidiura, o jau po 20 min pradejau gimdyti . viskas labai greitai ......

Tai gal tau ir skatinamuju suleido ar tokia zelia skatinancia idejo unsure.gif , pirma kart girdziu,kad epiduras skatintu gimdos kaklelio atsidarinejima. Siaip normalu yra 1 val 1 cm, o cia 20 min 7 cm g.gif Drauge cia panasiai greit gimde tai sake galvojau isprotesiu, jei per daug skatinamuju , tos zelia pridejo , sako gimdysi uz keliu valandu, o tokie saremiai uzejo,kad sako net gyvent nebeinorejo, ir gimdymas vos ne is kart prasidejo...
Aisku ne visos komplikacijos nuo epiduro, bet jis be pedsaku irgi nepraeina, kaip ir visi vaistai. O kad letina, tai ne mano fantazija, tai is salutiniu poveikiu aprasymo, daznai po epiduro ne tik krinta kraujospudis bet ir suleteja saremiai ir reikia skatinamuju....dar nenutaikius normos moteris nebejaucia stangu ir nebeisgimdo vaikelio, Lietuvoj daro dazniau Cezari ,o cia naudoja kitas priemones, kaip jau rase replias vakuma...
Nu tas gimmdymas tikrai nera kazkoks baubas, geriau pasidomekit relaksacija, nesciuju joga, palankykit kazkokius kursus. Kaip mane gasdino, kad ten per gimdyma buni pusiau be samones, nesamone, jei nieko nezinai ,kas darosi, tai jo, bet jei viska zinai kas su tavim darosi ,kas su vaikeliu, kaip gali jam ir sau padeti, tai toks situacijos valdymo jausmas atsiranda, nes skausmas daznai ir buna is baimes panikos ,nezinojimo. As cia sneku apie normalius gimdymus,kai nera is anksto kazkokiu komplikaciju.
Atsakyti
Labai pritariu ada21lt zmones dabar prate rinktis lengviausia varianta. yra daug visokiu dalyku pries gimdyma ir gimdymo metu, kuriuos galima padaryti, kad gimdymas lengvesnis butu, nereikia tingeti. Ir apie manksta skaiciau, kuria atliekant nuo 20 sav gimdoma lengviau, kvepavimas manau yra didele pagalba, tik reikia ismokti. Galima pacioms sau padeti naturaliais budais. Nzn kaip man bus, bet kentesiu kiek galesiu doh.gif dauguma sako, kad issikankini, o paskui stumimui jjegu nebelieka, ir gavusios epidura pailsi, manau visada jegu atsiranda, kai kalba eina apie sava vaika.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Gera tema gvildenat thumbup.gif
Pas mane trecias nestuke.gif .Nezinau kaip gimdysiu,nes pirmas gimdymas truko tik pusantros valandos,skausma be problemu iskenciau,manau,kad jauna tada buvau
Antras cezario pjuvis,tai net saremiai nebuvo prasideje
O va sitas nestuke.gif pats sunkiausias,jau dabar kankinuosi nuo paruosiamuju saremiu,o kaip bus gimdymas net neisivaizduoju....jei naturaliai,tai gal istversiu skausma,o jei cezaris,tai ir kentet nereikes smile.gif
Manau skausma kiekvienas zmogus skirtingai pernesa ir as nieko pries,jei kas prasosi epiduro
Mano drauge kankinosi 18 val su saremiais,tai prasesi kokiu nors nuskausminamuju,bet tuo laiku epiduro dar nebuvo,tai noshpa i vena suleido ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
nu va, sian turejau dar viena ultragarso senca biggrin.gif jau buvau pradejus nerimaut, kad man jie tokie dazni, bet kazkas nerelaus galejime ir vel pasiziuret i savo zirni/pupa ax.gif nuramino, kad kraujavimas su persileidimu cia nebus susijes, nes viskas vystosi kaip ir turetu thumbup.gif 
siaip paaiskino dar truputi daugiau apie galimas kraujavimo priezastis. Sako priklauso daznai nuo gimdos formos, ji kaip ir vadinamos kriauses formos, bet kartais del islinkimo labiau i sirdute panasi (mano atvejis) ir tokios yra labiau linkusios kraujuot. Bet sako, kartais tas islinkimas toks gilus, kad vaisiui gali net trukt vietos. Siaip irgi pasikartojo, kad padaryt nieko kaip ir neina, paminejo, kad kartais (rytu europoj)yra skiriamas (progesterone) hormoninis 'gydymas' nors gydytojos nuomone man is jo butu maza naudos. 
nusprendziau pasiklaust ir del sporto klubo, nes per tas bedas viska metus buvau, ir siaip kartais atrodo budavo net baisu pajudet, kad tik kas ir vel nenutiktu doh.gif bet tai dabar gal kiek galesiu atsipalaiduot ir grist i normalias vezes.
Ale zuika-puika kazkur dingus lyg, tikiuosi baige kankintis su persalimais unsure.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

mes ir po antro vizito is ligonines,kraujo tyrimai geri,spaudimas normalus,slapimo turbut suzinosiu kita syk,lelius auga viskas gerai,netgi matem,kaip spurda pilveli smile.gif nerealiai faina pamatyti vel maziuli(-e),gavom foto,bet kad si syki ne su tokiu geru aparatu dare,tai nelabai matosi,na bet menesio gale laukia issamus ultragarsas,tai matysim kaip reikiant leliu.vasari pas GP,o kova vel i ligonine. smile.gif o siaip kiekviena diena vis maziulis pakalbina,labai malonus jausmas wub.gif


munyt kaip gerai,kad viskas pasisuko i gera thumbup.gif tikek,kad ir toliau bus viskas gerai smile.gif sekmes!


na,o kaip nestuke.gif jau renkat maziesiems vardus?kraiteli? mirksiukas.gif o toms kurioms jau daugiau nei puse nestumo praeje,ir esamos mamytes,nuo kada pradejot rupintis maziuliui kraiteliu? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsuole :): 06 sausio 2011 - 12:48
munyt dziaugiuosi, kad viskas jums gerai wub.gif Stiprus tie musu leliai 4u.gif

smalsuole baltai pavydziu del judesiuku. isivaizduoju kaip faina wub.gif Bet tikrai anksti jaucti pradejai. pirmas nestumas apie 20 sav judesiai prasideda. Gal labai judrus. O nezinot ar mergaite, ar berniukas??? Ar tikrai cia airijoje taip nesako?

Norejau jusu paklausti del echoskopo nuotraukyciu. Ar jums padaro jas ligoninej? ar privaciose klinikose tik daro? Mes kai buvom, tai net pamirsau paklausti,kai suzinojau kad viskas gerai. Galvojam gal nedaro, nesimes gal kamera ar fotika, nes norisi tureti toki prisiminima ax.gif

Ziurejau youtube kaip leliai juda, teveliai nusifilmave, taip taip grazu, matosi kaip leliukai juda. noreciau ir as, seneliams nusiusciau paspoksoti i anukeli.

Mums dar labai anksti, bet vakar neistveriau ir pirkau antklodele su kisenele, o joje meskiukas ilindes wub.gif melyna tik. jauciu kad berniukas bus, o jei ir mergaite tai tiks, berniukui gal rozinis jau nelabai.
Ir dar netycia kinieciu parduotuvej radau ta vadinama CLAY vaikucio rankytes ir pedutes ispaudams padaryti. labai pigiai - 9eurai, o su remeliu 21cm x 21 cm. Ziurejau mothercare 18e.

Beje galit registruotis Cow and gate atsiuncia voucher'ius apsipirkimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule19841984: 06 sausio 2011 - 13:50
labutis
Del lyties...man praita nestuke.gif nesake kas gims,tipo nemate,o si karta pasake,kad mergaite.Paziuresim ar neapsiriko g.gif
Siandien buvau pas GP ir parvykau i namus labai susinervinusi,GP pareiske,kad mane reikia skiepyti nuo Kiauliu gripo doh.gif verysad.gif ,as gyvenime nesiskiepijau,neskaitant skiepus vaikystej,kuriuos visiem dare.Mano vyras iskart pasake,kad jokiu skiepu,juolab nestuke.gif .Gerai,kad siandien neturejo vakcinu
Atsakyti
As dar su vienu klausimu. Pas GP buvau tik viena karta. Girdejau kas menesi irgi reikia nupedinti pas ji. O ka jis daro? man jis nieko nesake, kada ir kokiais atvejais ateiti, nesiskundziu dabar, tai nezinau ar reikia profilaktiskai eiti ar kaip? visiskai pasimetus del GP
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 06, 11:46)
munyt  dziaugiuosi, kad viskas jums gerai  wub.gif Stiprus tie musu leliai  4u.gif

smalsuole  baltai pavydziu del judesiuku. isivaizduoju kaip faina  wub.gif Bet tikrai anksti jaucti pradejai. pirmas nestumas apie 20 sav judesiai prasideda. Gal labai judrus. O nezinot ar mergaite, ar berniukas??? Ar tikrai cia airijoje taip nesako?

Norejau jusu paklausti del echoskopo  nuotraukyciu. Ar jums padaro jas ligoninej? ar privaciose klinikose tik daro?  Mes kai buvom, tai net pamirsau paklausti,kai suzinojau kad viskas gerai. Galvojam gal nedaro, nesimes gal kamera ar fotika, nes norisi tureti toki prisiminima  ax.gif


Beje galit registruotis Cow and gate atsiuncia voucher'ius apsipirkimui.



na as ir nustebau,kad taip anksti pradejo maziulis(-e) sveikintis, smile.gif net galvojau gal seip koks nervas trukcioja biggrin.gif bet paskui kazkaip galvoju,kad nelabai,bus tik maziukas sveikinasi,dar pas mama paklausiau,sako tikrai buk rami ir dziaukis smile.gif na judrumu manau nesiskundzia,kad jau taip anksti pranese apie save,tik gaila,kad tetis dar nejaucia,kai tik uzdeda ranka taip ir nurimsta,atrodo lyg jaucia,kad tetis ir reikia ramiau biggrin.gif dar nezinom kas bus,per sekanti turetum suzinot.nuotraukytes daro mum ligoninei,pirma kart prasem dave tris,si syki viena,nors neprasem smile.gif nu ideja faina,kad nufilmuot,mes tai seneliam nuotraukyte siuntem.as ir noriu nusipirkti tuos ispaudukus,kol nebuvau nestuke.gif visada galvojau reiks,o dabar uzsimirso doh.gif

o as jau savo rankdarbius leliui pradedu gamint,nuneriau uzklotuka ir kojnytes-batukus ax.gif jau norisi po truputi viska pirktis,bet dar biskeli laikausi,nesiskubinu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 06, 12:05)
As dar su vienu klausimu. Pas GP buvau tik viena karta. Girdejau kas menesi irgi reikia nupedinti pas ji. O ka jis daro? man jis nieko nesake, kada ir kokiais atvejais ateiti, nesiskundziu dabar, tai nezinau ar reikia profilaktiskai eiti ar kaip?  visiskai pasimetus del GP



na as buvau gruodi pirma kart pas GP,o kita jis man paskyre tik vasario men,bet tik sake,jai kas ateik bet kada.ir dabar ligoninei,kai buvau,tai pasake,kad pas GP eik po 5sav(tai panasiai ir bus),o i ligonine po 9sav.irase i nesciosios kortele netgi.tai,kai eisi paklausk pati kada kyta syk ateiti smile.gif
Atsakyti