Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėštumas ir gimdymas Airijoje
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Indruliux
Labas mamytes. As liepa atskrisiu i Airija ir ruosiuosi ten gimdyti. Vyras dirba legaliai Airijoje, o as Lietuvoje. Ar neteks man susimoketi uz gimdyma? Gal kas zinote atsakyma? ax.gif
Una Martyna
Gimdymas bei nesciosios prieziura nemokami, jei uzsiregistruoji ligonineje nestumo pradzioje. Zinau, kad mano boso zmona grizo is Amerikos, kai buvo penktame menesyje ir tai jau buvo per velu-turejo eiti pas privacius gydytojus
skruzde
QUOTE(Una Martyna @ 2008 06 24, 21:07)
Gimdymas bei nesciosios prieziura nemokami, jei uzsiregistruoji ligonineje nestumo pradzioje. Zinau, kad mano boso zmona grizo is Amerikos, kai buvo penktame menesyje ir tai jau buvo per velu-turejo eiti pas privacius gydytojus
*

g.gif pirmą kart girdžiu unsure.gif

o šiaip kiek esu girdėjusi,kad reikia mokėti jei nei vienas iš šeimos narių nedirba t.y.nemoka mokesčių mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Indruliux @ 2008 06 24, 20:37)
Labas mamytes. As liepa atskrisiu i Airija ir ruosiuosi ten gimdyti. Vyras dirba legaliai Airijoje, o as Lietuvoje. Ar neteks man susimoketi uz gimdyma? Gal kas zinote atsakyma? ax.gif
*

jeigu vyras dirba legaliai t.y.moka mokesčius tikrai nereikės mokėti 4u.gif bet reikės pateikti kažkokį tai įrodymą,ligoninėje kažkokią anketą berods pildėm...ligoninėje pasakys mirksiukas.gif
zivile85
as kai gimdziau mum i namus atsiunte bila kad reikia susimoketi uz gimdyma ir ligonine.bet vyras nunise jo p60 ir nieko nereikejo moketi smile.gif
meya
QUOTE(Una Martyna @ 2008 06 24, 20:07)
*

Teisybe, kad reikia ligoninej uzsiregistruoti kuo anksciau 4u.gif As pati uzsiregistravau pas GP 26 savaiciu, tai ji buvo labai jau nepatenkinta, sake, kad ligoninej jau gali atsisakyti priimti, nes labai daug nesciuju ir paprasciausiai gali nebebuti vietu blink.gif Gal Dubline ir kitaip viskas, o pas mus miestelis nedidelis, ligoninej akuserinio skyriaus nera, tai artimiausia ligonine uz 40 km. Pagal ju tvarka Gp pats issiuncia dokumentus i ligonine, tada ligonine atsiuncia laiska, paskiria jame pirmo vizito data. Kadangi man jau nebuvo kada laukt, GP skambino i ligonine ir susitare del vizito asmeniskai. O ligoninej irgi baisiai nepatenkinti buvo, kad taip velai uzsiregistravau. Nors iki tol as lankiausi pas LT gydytojus, bet tipo pas juos reikia uzsiregistruoti is anksto mirksiukas.gif
O gimdymas ir prieziura nestumo metu tikrai nemokami. Paciu gimdymu ir ypac personalu esu baisiai patenkinta thumbup.gif Nenoriu net prisiminti pirmo gimdymo Lietuvoj unsure.gif
Indruliux
Dideliausias aciu visoms uz atsakymus 4u.gif nu tada bus man sunku pas daktarus pakliuti ten nes man jau 33 savaites, o atskrisiu tai dar veliau mastau.gif niu bet ka padarysi. Tikiuosi viskas bus gerai ax.gif
zivile85
siaip nepatartina skraidyti velyvam nestume...ir man atrodo kad reikia laisko is gydytojo parodyti kad gali skristi (kazkur tai skaiciau)
Panike
Sveikute,seip,gimdymas priskiriamas butinajai pagalbai tad yra nemokamas.Jie pageidauja,kad GP(bendros praktikos gydytojui)pasirodytum iki 12 sav,o ligoninej iki 20 sav.Bet tai tik pageidavimas biggrin.gif .Yra 3 kategorijos. pirma- pacientai kurie turi medical korteles,antra-kurie neturi korteles bet gyvena salyjeir 3-negyvenantys salyje ar trumpai atvyke.Jei butum priskirta 1 ar 2 kategorijai,tai prieziura ir gimdymas yra 100 procentu nemokama.Jei 3,reikia jiems pasiskambint ir aiskintis detaliau.Bet. Kad butum priskirta 2 kategorijai visai nesunku.Tereikia jiems parodyt kad cia (Airijoj) gyveni ir viskas.O tai paprasta.Rasei kad vyras cia legaliai,tai imk vyra uz pakarpos ir lai isima jis tau pps nr(tai toks nr,kaip pas mus socialinis nr) ar perraso ant taves koki bila.Tada pas bet koki Gp,gali net i Lietuviu klinika(cia Dubline),jie duoda siuntima ligoninen ir laiska health centrui(tas centras patvirtina leidima gimdymui).Na jei reikia detaliau tu tik parasyk man i az.Paaiskinsiu ax.gif biggrin.gif
Indruliux
Labai aciu uz toki issamu atsakyma thumbup.gif Jei bus kas neaisku butinai kreipsiuos ax.gif
Lavazza
QUOTE(Indruliux @ 2008 06 25, 14:45)
Dideliausias aciu visoms uz atsakymus 4u.gif nu tada bus man sunku pas daktarus pakliuti ten nes man jau 33 savaites, o atskrisiu tai dar veliau mastau.gif niu bet ka padarysi. Tikiuosi viskas bus gerai ax.gif
*

Hm...o keliu svaiciu tu ketini skristi? Nepamirsk pasiimti pazymos is gydytojo, kad tau leidziama skristi, nes oro uoste gali paprasyti (ypac jei didelis pilvas) ir pasitikslink, iki kelintos nestumo svaites tos oro linijos skraidina nesciasias. Sakau, nes mano drauge skrido 36sav. tai jos i lektuva neileido...teko autobusu belstis
bulia
Sveiki
mes gyvenam mazam miestelyje , Navane , o gimdyt reikejo Droghedoj . Tai va ... i Airija isvis skridau tik atostogoms , kelioms sav , bet pabuvau ir nusprendziau cia gimdyt . Pas GP pirma karta apsilankiau gal g.gif 30sav ... ir niekur uz nieka man moket nereikejo . Vaiko tetis dirbo nelegaliai . Taip , kad abu buvom "ne i tema" is niekur ir viskas baigesi thumbup.gif
EljaRo*
na tikrai tiek nescios prieziura,tiek gimdymas nemokami.ir berods 4sav.po gimdymo nemokamos gp paslaugos.
uogute
o gal kuri zino iki kelinto menesio galima skraidyti lektuvu?! unsure.gif
zivile85
QUOTE(uogute @ 2008 07 26, 19:53)
o gal kuri zino iki kelinto menesio galima skraidyti lektuvu?!  unsure.gif
*

man atrodo kad iki 32 sav galima o po to tik su gydytojo laisku
Indruliux
QUOTE(uogute @ 2008 07 26, 21:53)
o gal kuri zino iki kelinto menesio galima skraidyti lektuvu?!  unsure.gif
*

As skridau 36 savaiciu smile.gif Turejau gysytojo pazyma, bet niekas nieko nereikalavo ir neklause va teip tongue.gif
uogute
QUOTE(Indruliux @ 2008 07 27, 16:12)
As skridau 36 savaiciu smile.gif Turejau gysytojo pazyma, bet niekas nieko nereikalavo ir neklause va teip tongue.gif
*

gal priklauso nuo oro liniju g.gif o su kuriom tu skridai?
EljaRo*
na as skridau su rain airu ir niekam neydomu.kad gimdyt ne uz kalnu,35sav.
zivile85
siaip geriau nerizikuoti galit paskambint i oro linijas ir ju paciu pasiklausineti nes nuo ten dirbanciuju priklauso ar leis skristi ar ne
dvynuke85
QUOTE(uogute @ 2008 07 27, 20:39)
gal priklauso nuo oro liniju  g.gif  o su kuriom tu skridai?
*

tikrai priklauso nuo oro liniju ir zinoma nuo skrydzio trukmes.
llaurytele
sveikos mamytes biggrin.gif mane tai domina pats gimdymas airijoje ir prieziura, vis svarstau ir negaliu apsispresto gimdyti cia ar vaziuoti i lt?? Gal kas gimde dubline, kokioj ligoninej ir pan??? lauksiu atsakymo smile.gif
dvynuke85
QUOTE(llaurytele @ 2008 07 31, 18:44)
sveikos mamytes  biggrin.gif mane tai domina pats gimdymas airijoje ir prieziura, vis svarstau ir negaliu apsispresto gimdyti cia ar vaziuoti i lt?? Gal kas gimde dubline, kokioj ligoninej ir pan??? lauksiu atsakymo  smile.gif
*

imetu linka kur rasi daug info apie gimdymus,prieziura,pasalpas ir dar daug,daug ka 4u.gif
airiukes
skruzde
QUOTE(llaurytele @ 2008 07 31, 16:44)
sveikos mamytes  biggrin.gif mane tai domina pats gimdymas airijoje ir prieziura, vis svarstau ir negaliu apsispresto gimdyti cia ar vaziuoti i lt?? Gal kas gimde dubline, kokioj ligoninej ir pan??? lauksiu atsakymo  smile.gif
*

gimdžiau čia Dubline Holles st. National Maternity hospital,per gimdymą priežiūra tiesiog superinė buvo thumbup.gif thumbup.gif (o teko gimdykloje visą naktelę praleisti).Dabar reikėtų vėl gimdyti nė už ką nevažiuočiau į LT gimdyti schmoll.gif pirmąjį gimdžiau LT tai skirtumas didžiulis ax.gif
*k.a.c.i.u.s*
Pasirodžiau GP būdama 25sav. Ir rėkt tikrai negavau. Visą nėštumą mane labai prižiūrėjo,gimdžiau su epidiūru ir nič niekas nekainavo nė cento.Plius 6sav po gimdymo,tiek vaikiukui tiek mamytei medicininės paslaugos nieko nekainuoja.
Kas liečia gimdymą,personalą,galiu pasakyt tik tiek-gimdyčiau ir gimdyčiau! be galo šaunus personalas,gydytojai.Kiek esu girdėjusi Lietuvoje dažna ir kišius neša,ir tai manau geriau nei čia nebūna.
Indrikuliuk,tu kai gimdysi Limerick'e,tai išvis nėra ko pergyvent.Aš čia ir gimdžiau ir žinok viskas puikiai! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
daugiavaike 4
QUOTE(Kaciusss @ 2008 07 31, 22:07)
Pasirodžiau GP būdama 25sav. Ir rėkt tikrai negavau. Visą nėštumą mane labai prižiūrėjo,gimdžiau su epidiūru ir nič niekas nekainavo nė cento.Plius 6sav po gimdymo,tiek vaikiukui tiek mamytei medicininės paslaugos nieko nekainuoja.
Kas liečia gimdymą,personalą,galiu pasakyt tik tiek-gimdyčiau ir gimdyčiau! be galo šaunus personalas,gydytojai.Kiek esu girdėjusi Lietuvoje dažna ir kišius neša,ir tai manau geriau nei čia nebūna.
Indrikuliuk,tu kai gimdysi Limerick'e,tai išvis nėra ko pergyvent.Aš čia ir gimdžiau ir žinok viskas puikiai!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif
*

labas, as ir pasirodziauy kaskur 30 savaite, aisku pasake, kad galejau ir anksciau, bet juk ta paty butu pasake ir lietuvoj, ir dar gal daugiau,,, gimdziau wilton klinikose kartu su vyru, po gimdymo iskart pasiule kavos arbatos, skrebuciu. nuostabus ir siltas cia proziurejimas. o lt ziuri, tik kaip koky kysi gauti, tada ir prieziura bus atitinkama.
mazulia
sveikos, gimdziau airijoj, limerick mieste. gimdymu ir po gimd prieziura esu patenkinta thumbup.gif . jei bus 2, tikrai cia vel gimdysiu. nereikia sukt galvos kam ir kiek kist, (kaip lt ,apie epiduri vos ne pries 6 men reikia sukt galvos, kiek ir kam duot).aisku nesciuju prieziura ne is aukstuju,kaip ir vaiko apziura (t.y. kai vaikas auga), bet viskas gerai.
Lunera
QUOTE(llaurytele @ 2008 07 31, 19:44)
*

sveikute,
as pagimdziau suneli pries tris menesius ir galiu pasakti 100 procentu kad antra vaikeli noreciau gimdyti tik airijoje.
Gimdziau National maternity hospital Holles streete dubline, labai gera prieziura pries gimdyma ir po jo, nuostabios akuseres ir seseles.... buvau tiek suzaveta kad visa tai atliekama nemokamai ir su tokia siluma...
pagimdziusi savo mazaji buvau nuvezta i bendra palata o po keliu valandu atejo akusere paziureti kaip mes laikomes su suneliu, pabuciavo suneli, palaimino ji vokieciu kalba(ji buvo vokiete) man palinkejo geriausios kloties ir isejo pabaigusi pamaina, manau lietuvoje sito net pinigu sumokejusi negautum, buvo tiesiog palaima sirdziai....
taip pat priziurincioji sesute buvo tiesiog nuostabi, net dabar atsiminus asaros byra, tokios prieziuros ir silumos lietuvoje su ziburiu nerasi.
na zinoma man gal pasiseke gal pamaina buvo labai gera, taciau tikrai neturiu ne vieno priekaisto

skruzde
QUOTE(Gyvate @ 2008 09 10, 12:45)
sveikute,
as pagimdziau suneli pries tris menesius ir galiu pasakti 100 procentu kad antra vaikeli noreciau gimdyti tik airijoje.
Gimdziau National maternity hospital Holles streete dubline, labai gera prieziura pries gimdyma ir po jo, nuostabios akuseres ir seseles.... buvau tiek suzaveta kad visa tai atliekama nemokamai ir su tokia siluma...
pagimdziusi savo mazaji buvau nuvezta i bendra palata o po keliu valandu atejo akusere paziureti kaip mes laikomes su suneliu, pabuciavo suneli, palaimino ji vokieciu kalba(ji buvo vokiete) man palinkejo geriausios kloties ir isejo pabaigusi pamaina, manau lietuvoje sito net pinigu sumokejusi negautum, buvo tiesiog palaima sirdziai....
taip pat priziurincioji sesute buvo tiesiog nuostabi, net dabar atsiminus asaros byra, tokios prieziuros ir silumos lietuvoje su ziburiu nerasi.
na zinoma man gal pasiseke gal pamaina buvo labai gera, taciau tikrai neturiu ne vieno priekaisto
*

sutinku su tavimi visu šimtu procentų,aš ten pat gimdžiau ir galiu pasakyti pačius šilčiausius žodžius ten dirbantiems medikamas thumbup.gif thumbup.gif wub.gif jau daug kartų esu rašiusi,kad pirmąjį gimdžiau LT ir dar pas savus,tai nesulyginamas dalykas LT ir čia Airijoje,aš tik už gimdymą Airijoje drinks_cheers.gif
vilija-26
Sveikos
O gal kuri gimdete Sligo ar Letterkenny?Man arciausiai sitie miestai ir noriu kuo daugiau apie juos suzinoti.Kol kas dar nesu nestuke.gif bet jau planuojam,tai labai idomu butu suzinoti atsiliepimus.
murzinyte
Sveikos Airiukes
Prasau is jusu kuo daugiau informacijos nestumo Airijoje tema... smile.gif
Uzvakar kaip is giedro dangaus teigiamas testas sujauke visas mintis ir planus... wub.gif

Pirma , tai kur man dabar kreiptis ? Pas GP ?
Antra , kada isleidziama i dekreta, kiek laiko trunka motinystes atostogos, kokios pasalpos yra mokamos ? Kiek reikia buti pradirbus ?
Kol kas labiausiai domina sie dalykai , buciau labai dekinga 4u.gif
uogute
QUOTE(daugiavaike 4 @ 2008 09 07, 10:02)
labas, as ir pasirodziauy kaskur 30 savaite, aisku pasake, kad galejau ir anksciau, bet juk ta paty butu pasake ir lietuvoj, ir dar gal daugiau,,, gimdziau wilton klinikose kartu su vyru, po gimdymo iskart pasiule kavos arbatos, skrebuciu. nuostabus ir siltas cia proziurejimas. o lt ziuri, tik kaip koky kysi gauti, tada ir prieziura bus atitinkama.
*

wiltone tai cia gal Corke? bigsmile.gif

sakykit, o gal kas zino ka reikia daryti kad patekti gimdyti Bon Secours Hospital? kiek girdejau kad reikia bent metus buti apsidraudus kazkur ir moketi ynasa, bet tikrai nezinau tiesos g.gif
BOMBONKE :)
o kaip susitvarkot tos kuriom kalba ne fontanais liejas?iekot vertejo kaskart unsure.gif
laurechka
smile.gif+2008 10 02, 16:43-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 10 02, 16:43)
o kaip susitvarkot tos kuriom kalba ne fontanais liejas?iekot vertejo kaskart unsure.gif
*

BOMBONKE, o kam tas vertėjas? Mokėt vieną žodį PUSH ir gana biggrin.gif juokauju aš žinoma.... wink.gif Nes tikrai, jei viskas gerai, tai ir be šnekų pagimdysi... O jei kas rimčiau... g.gif Bet gal parūpina ką nors jei jau labai reik g.gif
Dzastinute
smile.gif+2008 10 02, 18:43-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 10 02, 18:43)
*

labuka
vertejas priklauso kiekvienai nemokamai, jeigu tik tu jo pageidauji smile.gif
sleon
Sveikos, priziurejo nestuma ir gimdziau Cavan ligonineje. Esu viskuo patenkinta:prieziura gimdymo metu (siule arbata, kava, gulejau vonioje), po gimdymo labai padejo priziureti suneli. Uz nieka nereikejo moketi. Nemanau, kad LT sumoketi pinigeliai gali padeti nuo skausmo ar palengvinti, pagreitinti si procesa. Nebent pakeisti sesuciu, daktaru elgesi ir poziuri. g.gif
odessa
nu nrzinau jums ir pasiseke visoms kur nieko nemokejot!!!!! g.gif as neturejau medical cardo tai mokejau uz gimdyma,nu ne uz gimdyma bet uz lova,prabuvau 2dienas ligoninei ir atejo sask 800e!!!!!! blink.gif gimdziau dubline rotundos ligoninei. seselei labai geros ir draugiskos,palaike iki pat galo! thumbup.gif
laurechka
QUOTE(odessa @ 2009 01 10, 13:21)
nu nrzinau jums ir pasiseke visoms kur nieko nemokejot!!!!! g.gif  as neturejau medical cardo tai mokejau uz gimdyma,nu ne uz gimdyma bet uz lova,prabuvau 2dienas ligoninei ir atejo sask 800e!!!!!! blink.gif  gimdziau dubline rotundos ligoninei. seselei labai geros ir draugiskos,palaike iki pat galo! thumbup.gif
*

Kiek girdėjau, tai reik P kažkurią formą nunešt ir būt nereikėję nieko mokėt wink.gif Arba gal tu gimdei privačiai? Nes Rotundoje yra ir privati ligoninė wink.gif
DonataG;)
Sveikos mamytes, norejau paklaust gal kas zino, matot as lietuvoi jau perejau visiskai visus privalomus tyrimus, o stai dabar su vyru ketinam i Airija isvykt gyvent, norejau paklaust ar man ten isnaujo reiks viska pasitikrint, ar yra galimybe kad lietuviu gyditojai isduos kokia pazyma ar dar ka??? 4u.gif
*k.a.c.i.u.s*
QUOTE(DonataG;) @ 2009 01 11, 21:37)
Sveikos mamytes, norejau paklaust gal kas zino, matot as lietuvoi jau perejau visiskai visus privalomus tyrimus, o stai dabar su vyru ketinam i Airija isvykt gyvent, norejau paklaust ar man ten isnaujo reiks viska pasitikrint, ar yra galimybe kad lietuviu gyditojai isduos kokia pazyma ar dar ka???  4u.gif
*

ta prasme ka pasitikrinai?
juk pas gyd reiks eit cia irgi 4u.gif bus kas men vizitai,veliau kas 2sav,ant pacio galo,kas sav,ir bus atliekama echoskopija kai nurodys,kraujo ir slapimo tyrimai smile.gif daugiau bent jau man nic nieko netyre schmoll.gif
odessa
QUOTE(laurechka @ 2009 01 10, 21:39)
Kiek girdėjau, tai reik P kažkurią formą nunešt ir būt nereikėję nieko mokėt wink.gif Arba gal tu gimdei privačiai? Nes Rotundoje yra ir privati ligoninė wink.gif
*

nu va apie jokias formas nebuvau girdejus g.gif tai ir nenesiau.gimdziau tirkai neprivaciai,gulejau vienoj palatoj su visom. tai kai atejo saskaita ir issigandau.labai jau dideli pinigeliai,pagailo ir nemokejau isvis blink.gif blush2.gif
Em@
QUOTE(dvynuke85 @ 2008 07 31, 17:35)
imetu linka kur rasi daug info apie gimdymus,prieziura,pasalpas ir dar daug,daug ka 4u.gif
airiukes
*

neveikia man sitas puslapiukas, o pati ruosiuosi gimdyti geguze, labai reikia pasiskaityti smile.gif
Gal padesit? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(DonataG;) @ 2009 01 11, 18:37)
Sveikos mamytes, norejau paklaust gal kas zino, matot as lietuvoi jau perejau visiskai visus privalomus tyrimus, o stai dabar su vyru ketinam i Airija isvykt gyvent, norejau paklaust ar man ten isnaujo reiks viska pasitikrint, ar yra galimybe kad lietuviu gyditojai isduos kokia pazyma ar dar ka???  4u.gif
*

O ka tau dar eLietuvoje? Taigi vis tiek reikia eiti kas menesi kaip kazkas rase is pradziu, paskui kas 2 sav, o paskui kas sav.
Cia tyrimai tokie smile.gif Kiekviena karta pamatuoja spaudima, slapima padaro, echoskopija mano GP daro kiekviena karta kai nueinu. Pasveria. Paklausineja kaip sekas, kas geresnio...
Ligonine 14 savaiciu paeme kraujo tyrima. Dabar kai busiu 28 sav vel i ligonine. Tai tada irgi turbut ims krauja. O daugiau visa kita tas pats. jokiu kitokiu tyrimu nedaro...

O gal kas skraido i LT su leliuku? Nuo kokio amziaus lelyti jau skraidinotes i lt? Beje koki pasa ir per kiek laiko gavote?
Aciukas smile.gif

Ir darklausiukas. Ar gimdziusios Airijoje gavote kokias nors vienkartines ismokas ar pasalpas? Jei esate istekejusios o ne vienisos motinos.
Vienisos motinos, girdejau, gali issireikalauti visur ir uz viska. Susidaro nemenka sumele... O kaip yra istekejusioms? As klausiau vienos aires, ji turi gimdyti vasari, tai sake istekejusioms jokios vienkartines nepriklauso.
tik maternity benefit (dirbancioms) ir vaiko pinigeliai...
laurechka
Airijoj nėra vienkartinių pašalpų schmoll.gif Gausi vaiko pinigėlius ir viskas... Jei kyla klausimų, tai citizien centre pasiklausinėkit, pas GP....
DonataG;)
Aciu uz atsakymus...dabar supratau kas ir kaip biggrin.gif ...dar norejau paklausti, o kokie tie vaiko pinigeliai?? kokia suma? nes as irgi istekejus, vyras dirba, o as ne ? 4u.gif 4u.gif
*k.a.c.i.u.s*
QUOTE(DonataG;) @ 2009 01 27, 20:18)
Aciu uz atsakymus...dabar supratau kas ir kaip biggrin.gif ...dar norejau paklausti, o kokie tie vaiko pinigeliai?? kokia suma? nes as irgi istekejus, vyras dirba, o as ne ? 4u.gif  4u.gif
*

165eur kas menesi,plius 275eur ismokami kas ketvirti.
laurechka
QUOTE(Kaciusss @ 2009 01 27, 16:26)
165eur kas menesi,plius 275eur ismokami kas ketvirti.
*

166e ir 92e dabar kas mėnesį bus (čia tuos kur mokėjo kas ketvirtį, dabar kas mėnesį padarė) wink.gif
tinara26
sveikutes!
as siek tiek su kitokiu klausimu,bet gal kas zinosit ka patarti..pirma karta turejau cezario pjuvi airijoj,o dabar su antru,nuejus i ligonine ir susitikus su daktaru man buvo pasakyta,kad jei si karta viskas -teks gimdyti paciai ir jokiu cezariu!gal kas zinote ar as galiu ji issireikalauti arba kiek kainuoja,jei as ji noriu pati pasirinkti..nesupraskit klaidingai,as nieko pries naturalu gimdyma..net gailejaus,kad pirma karta negalejau pati..bet si karta,kai pilvas jau pjautas,as paniskai bijau pati gimdyti(aisku jei lelius vel nesugalvos nesiversti)..prieziura cia zinoma super,seseles labai ir labai malonios,bet ju ziniu lygis mane siurpina..teko jau nekarta susidurti,ir neduok dieve daugiau..kas liecia mano po operacijos issiziojusia zaizda(chirurgas israse antibijotiku ir isleido namo..o dar po 3dienu kitas gyd,gavo mane puse valandos persiuvinet doh.gif ),ir kas liecia susirgusius vaikus...bijau kad neplystu randas,bijau to jo-UZ NATURALUMA-bus kaip bus,kapstykis pati..ziuresim kas gausis... doh.gif
Em@
QUOTE(kristina r. @ 2009 03 17, 13:09)
sveikutes!
as siek tiek su kitokiu klausimu,bet gal kas zinosit ka patarti..pirma karta turejau cezario pjuvi airijoj,o dabar su antru,nuejus i ligonine ir susitikus su daktaru man buvo pasakyta,kad jei si karta viskas -teks gimdyti paciai ir jokiu cezariu!gal kas zinote ar as galiu ji issireikalauti arba kiek kainuoja,jei as ji noriu pati pasirinkti..nesupraskit klaidingai,as nieko pries naturalu gimdyma..net gailejaus,kad pirma karta negalejau pati..bet si karta,kai pilvas jau pjautas,as paniskai bijau pati gimdyti(aisku jei lelius vel nesugalvos nesiversti)..prieziura cia zinoma super,seseles labai ir labai malonios,bet ju ziniu lygis mane siurpina..teko jau nekarta susidurti,ir neduok dieve daugiau..kas liecia mano po operacijos issiziojusia zaizda(chirurgas israse antibijotiku ir isleido namo..o dar po 3dienu kitas gyd,gavo mane puse valandos persiuvinet doh.gif ),ir kas liecia susirgusius vaikus...bijau kad neplystu randas,bijau to jo-UZ NATURALUMA-bus kaip bus,kapstykis pati..ziuresim kas gausis... doh.gif
*

O kiek laiko praejo nuo pirmojo cezario pjuvio? Jei ne daugiau kaip 2 metai tai tada tikrai turi daryti cezari. o jei daugiau - reikia tartis su kazkuo protingesniais g.gif
tinara26
QUOTE(Pugute @ 2009 03 18, 09:45)
O kiek laiko praejo nuo pirmojo cezario pjuvio? Jei ne daugiau kaip 2 metai tai tada tikrai turi daryti cezari. o jei daugiau - reikia tartis su kazkuo protingesniais  g.gif
*

jau bus praeje 3 su puse... blush2.gif smile.gif
Lotyna
Esu girdejus ir tokia nuomone, kad jei per 5 metus antra gimdai po pirmo Cezario, tai geriau butu, kad ir antras Cezaris butu rolleyes.gif
Oi kaip sumaliau, bet tikiuos supratot, ka norejau pasakyti blush2.gif
Mano draugei OT dare Cezari, dabar laukiasi antro, pirmajam vaikui 4 metai.. Gydytojai iskart pasake, kad bus planine Cezario operacija ir su antru ax.gif
tinara26
QUOTE(Domke @ 2009 03 18, 21:15)
Esu girdejus ir tokia nuomone, kad jei per 5 metus antra gimdai po pirmo Cezario, tai geriau butu, kad  ir antras Cezaris butu  rolleyes.gif 
Oi kaip sumaliau, bet tikiuos supratot, ka norejau pasakyti  blush2.gif
Mano draugei OT dare Cezari, dabar laukiasi antro, pirmajam vaikui 4 metai.. Gydytojai iskart pasake, kad bus planine Cezario operacija ir su antru  ax.gif
*

o ka reiskia OT? blush2.gif
Lotyna
QUOTE(kristina r. @ 2009 03 19, 12:32)
o ka reiskia OT? blush2.gif
*

Sorry, blush2.gif doh.gif Skubedama rasiau, ir supainiojau raides .. Turejo buti LT doh.gif
blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.