Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

QUOTE(jolita123 @ 2007 03 16, 18:40)

O as moku vokiskai. Hende hok, ir hitler kapaut biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif(is rusu filmu)


g.gif good.gif
Atsakyti
o jus jau nudenget savuosius? as dar ne, bet maciau, kad kaimyne jau nudenge g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 03 24, 21:48)
o jus jau nudenget savuosius? as dar ne, bet maciau, kad kaimyne jau nudenge  g.gif

blink.gif as jau seniai atidengiau ax.gif Apdejau pusies spygliais, ir daviau atsigerti 15 lt vandenuko thumbup.gif
Na mano pavesy auga, saules gauna, pro lapu sakas-saikingai...
Gal pas jus kitas variantas g.gif
Maciau pas kaimynus roze uzgengta tai vaje kaip doh.gif simtais skuduru cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 03 24, 23:06)
blink.gif  as jau seniai atidengiau  ax.gif Apdejau pusies spygliais, ir daviau atsigerti  15 lt vandenuko  thumbup.gif
Na mano pavesy auga, saules gauna, pro lapu sakas-saikingai...
Gal pas jus kitas variantas  g.gif
Maciau pas kaimynus roze uzgengta tai vaje kaip  doh.gif simtais skuduru  cool.gif



tai vat as palikau ir ant roziu, ir ant rododendru, ir ant azaliju bei spalvotu hortenziju g.gif
o pas vienus jau rozes atidengtos, pas kitus dar visas zieminis kailinys sukrautas doh.gif
praeita ziema prisicudinau, tai sia bijau, viena savo grazuoli rododendra mazais lapeliais, zydinti labai anksti pavasari violetine spalva ir nudeginau, ziurejau dar siandien, vsio, nebeatsigaus verysad.gif ieskosim kito unsure.gif
Atsakyti
mano mazalapis rododendras gyvas, kiek pakarpinejau, tiek zalias stiebas blush2.gif
bet lapai toki susitrauke, ziedeliu nera verysad.gif
ka man su juo daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 03 27, 07:58)
mano mazalapis rododendras gyvas, kiek pakarpinejau, tiek zalias stiebas  blush2.gif
bet lapai toki susitrauke, ziedeliu nera  verysad.gif
ka man su juo daryt  g.gif

Gal pradziai paliek gausiai g.gif Man jau niesti savo patresti trasom ax.gif Reikia klaust speciu ar jau galima 4u.gif
Atsakyti
Trest tai as jau ruosiuosi siandien. Nes rododendrus ir reikia tresti anksti pavasari, nutirpus sniegui. Tik as susiduriau su dilema: kaip man juos tresti??? Nes is rudens primulciavau daug pusu spygliu po krumeliais. Tai kur man dabar tas trasas pilti: ant spygliu, ar pakelti spyglius ir ant zemes?.. Spyglius noriu palikt dirvos rugstinimui ir apsaugai nuo piktzoliu... ax.gif

Kur ta musu visazine Knifofija?.. g.gif
Atsakyti
Aš savo rodikus tresiu savaitgali. Pavasari as tai skystom trasom ne tresiu. Tik isbarstau granules, kuriuos ilgo poveikio. Ir rami galva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2007 03 27, 12:25)
Trest tai as jau ruosiuosi siandien. Nes  rododendrus ir reikia tresti anksti pavasari, nutirpus sniegui. Tik as susiduriau su dilema: kaip man juos tresti??? Nes is rudens primulciavau daug pusu spygliu po krumeliais. Tai kur man dabar tas trasas pilti: ant spygliu, ar pakelti spyglius ir ant zemes?..  Spyglius noriu palikt dirvos rugstinimui ir apsaugai nuo piktzoliu...  ax.gif

Kur ta musu visazine Knifofija?.. g.gif

Tai jau prakapstyk tuos spygliukus ir patresk, tik nepadaugink o po 2 savaiciu vel patresk.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 03 27, 18:12)
Tai jau prakapstyk tuos spygliukus ir patresk, tik nepadaugink o po 2 savaiciu vel patresk.


o, aciu. Einu tuo ir uzsiimti.....
Atsakyti
As uzduosiu labai turbut kvaila klausima blush2.gif , bet....
Pas mane skystos trasos rododendram. Uzrasyta 1kamsteli praskiesti 1 litre vandens. Tai jai pas mane 10 litru laistytuvas, tai man 10 kamsteliu reik, ar uzteks to vieno blush2.gif
Bliamba, pamirsau per ziema doh.gif blush2.gif ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 03 29, 10:07)
As uzduosiu labai turbut kvaila klausima  blush2.gif  , bet....
Pas mane skystos trasos rododendram. Uzrasyta 1kamsteli praskiesti 1 litre vandens. Tai jai pas mane 10 litru laistytuvas, tai man 10 kamsteliu reik, ar uzteks to vieno  blush2.gif 
Bliamba, pamirsau per ziema  doh.gif  blush2.gif  ax.gif  rolleyes.gif

tikrai taip 4u.gif
Atsakyti